Zielona Wierzchosławicka Dycha

Wierzchosławice, Polska
14.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Augustyn Sławomir 101 D2 / M30 POL Tarnów ciaociaosophia.pl

Zapłacone

2. Banaś Przemek 102 D2 / M0 POL Łętowice

Zapłacone

3. Bartosh Irina 103 D2 / K50 POL Wierzchoslawice

Zapłacone

4. Bednarenko Wojciech 104 D2 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

5. Bednarz Krzysztof 105 D2 / M50 POL Tarnów 4K TEAM TARNÓW

Zapłacone

6. Biały Mateusz 106 D2 / M0 POL Rudka

Zapłacone

7. Ból Dawid 107 D2 / M40 POL Tarnów

Zapłacone

8. Boryczko Ludmiła 1 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

9. Brudkiewicz-Paździora Aneta 50 D1 / K POL Wierzchosławice Ekipa Z Tarnowa

Zapłacone

10. Brudkiewicz-Paździora Aneta 108 D2 / K40 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

11. Buchaniec Katarzyna 109 D2 / K30 POL Miechowice Małe

Zapłacone

12. Budzyń Paweł 110 D2 / M40 POL Tarnów Visegrad Maraton

Zapłacone

13. Bykiewicz Marta 2 D1 / K POL Sieciechowice

Zapłacone

14. Bykiewicz Szymon 3 D1 / M POL Sieciechowice

Zapłacone

15. Bysiek Ania 111 D2 / K30 POL Wierzchosławice

Zapłacone

16. Bysiek Sandra 48 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

17. Cichowska Anna 112 D2 / K30 POL Biała Gang Ścigaczy

Zapłacone

18. Czuban Janusz 113 D2 / M60 POL Tarnów

Zapłacone

19. Czyż Piotr 114 D2 / M30 POL Bogumiłowice

Zapłacone

20. Derlaga Wojciech 115 D2 / M30 POL Milowka

Zapłacone

21. Długoń Andrzej 116 D2 / M30 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

22. Długoń Justyna 117 D2 / K30 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

23. Drobot Edyta 4 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

24. Drobot Kazimierz 5 D1 / M POL Tarnów Lucas Team

Zapłacone

25. Drożdżowski Krystian - D2 / M0 POL Luszowice

Niezapłacone

26. Duda Aleksander 6 D1 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

27. Dudek Paweł 118 D2 / M40 POL Wola Żyrakowska

Zapłacone

28. Dzikowski Jozef 180 D2 / M60 POL Tymowa Klub Biegacza Perla

Zapłacone

29. Dzikowski Jozef - D2 / M60 POL Tymowa Klub Biegacza PERLA

Niezapłacone

30. Florek Beata 7 D1 / K POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

31. Florek Michał 8 D1 / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

32. Gaca Michał 181 D2 / M0 POL Pojawie Pojawie

Zapłacone

33. Gaca Michał - D2 / M0 POL Pojawie Pojawie

Niezapłacone

34. Gajda Mateusz 119 D2 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

35. Głowacki Roman 46 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

36. Gniadek Mariusz 120 D2 / M30 POL Tarnów Decathlon Tarnów Team

Zapłacone

37. Gniady Jarosław 121 D2 / M40 POL Zglobice

Zapłacone

38. Grzyb Edyta 122 D2 / K0 POL Zborowice

Zapłacone

39. Hołda Kacper 123 D2 / M0 POL Łętowice Judo Tora Wierzchosławice

Zapłacone

40. Hołda Tomasz 124 D2 / M40 POL Łętowice

Zapłacone

41. Jachym Adam 125 D2 / M30 POL Radgoszcz KS Kyokushin Karate ,,SEIKEN

Zapłacone

42. Jamka Darek - D2 / M30 POL Tarnów

Niezapłacone

43. Jarosz Damian - D2 / M30 POL Mokrzyska

Niezapłacone

44. Jasiński Artur 9 D1 / M POL Wierzchosławice Lucas Team

Zapłacone

45. Jaworska Alicja 10 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

46. Jaworska Ewa 126 D2 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

47. Jeleń Beata 11 D1 / K POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

48. Kachlik Małgorzata - D1 / K POL Jasło NW TEAM JASŁO

Niezapłacone

49. Kaczyńska Alicja 179 D2 / K30 POL Rzeszów Perfect Runner Team

Zapłacone

50. Kaczyńska Alicja - D2 / K30 POL Rzeszów Perfect Runner Team

Niezapłacone

51. Kądziołka Monika 128 D2 / K30 POL Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

52. Kalita Mateusz 12 D1 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Zapłacone

53. Kapałka Bożena 127 D2 / K50 POL Gromnik

Zapłacone

54. Kawa Karolina 13 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

55. Kmieć Katarzyna 182 D2 / K30 POL Perła Klub Biegowy Perła

Zapłacone

56. Kocik Ewa 14 D1 / K POL Wierzchosławice Lucas Team

Zapłacone

57. Kocik Krystian 129 D2 / M30 POL Janowice

Zapłacone

58. Kocik Lidia 15 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

59. Kokoszka Tadeusz 130 D2 / M60 POL Tarnów

Zapłacone

60. Kolbusz Krzysztof 131 D2 / M50 POL Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN

Zapłacone

61. Korczyńska Barbara 16 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

62. Kordela Małgorzata 49 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

63. Kosiaty Katarzyna 44 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

64. Kosman Kacper 17 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

65. Kryca Dominik 132 D2 / M30 POL Wietrzychowice Team Kopeć

Zapłacone

66. Kubas Krystian 43 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

67. Kubas Krystian - D1 / M POL Tarnów

Niezapłacone

68. Kubisztal Andrzej 133 D2 / M50 POL Tarnów Cukiernia Kudelski Tarnów

Zapłacone

69. Kukułka Adam 134 D2 / M0 POL Ryglice

Zapłacone

70. Kulig Tomasz - D1 / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Niezapłacone

71. Kwiatkowski Jakub 135 D2 / M30 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

72. Lipińska Marta 136 D2 / K50 POL Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

73. Lowe Kinga 137 D2 / K30 POL Tarnow

Zapłacone

74. Lubaś Bartłomiej - D1 / M POL Mielec

Niezapłacone

75. Łopatka Joanna 138 D2 / K0 POL Sufczyn

Zapłacone

76. Łukasiewicz Wojciech 139 D2 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

77. Majka Krzysztof 140 D2 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska PTG Sokół Świat Pracy

Zapłacone

78. Marecik Dawid 141 D2 / M30 POL Kraków

Zapłacone

79. Matyka Michał 184 D2 / K30 POL Borzęcin

Zapłacone

80. Michał Martyka - D2 / M30 POL Borzęcin Goodbike.com.pl sklep rowerowy

Niezapłacone

81. Molczyk Katarzyna 18 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

82. Molczyk Paweł 142 D2 / M40 POL Niwka Molo Team

Zapłacone

83. Molczyk-Krawiec Katarzyna 19 D1 / K POL Wojnicz

Zapłacone

84. Moździerz Piotr 143 D2 / M30 POL Tuchów Lks Burzyn

Zapłacone

85. Mróz Marek 21 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

86. Mróz Marta 144 D2 / K0 POL Wierzchosławice

Zapłacone

87. Mrożek Eleonora 20 D1 / K POL Wojnicz STG-TARNÓW

Zapłacone

88. Mucha Bartosz 145 D2 / M30 POL Tarnów Bartosz Mucha Trener Osobisty

Zapłacone

89. Muniga Hubert 22 D1 / M POL Bogumiłowice Lucas Team

Zapłacone

90. Najdała Paulina 146 D2 / K0 POL Łętowice

Zapłacone

91. Nosek Piotr 147 D2 / M30 POL Wierzchosławice

Zapłacone

92. Nosek Rafał 148 D2 / M40 POL Wierzchosławice JUDO TORA Wierzchosławice

Zapłacone

93. Nowak Natalia 149 D2 / K30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

94. Nykiel Elżbieta 23 D1 / K POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

95. Nykiel Jarosław 150 D2 / M40 POL Tarnów

Zapłacone

96. Olesik Marcin 151 D2 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

97. Pabian Agnieszka 152 D2 / K40 POL Niedomice

Zapłacone

98. Padło Janusz 24 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

99. Panek Radek 153 D2 / M30 POL Żabno

Zapłacone

100. Patalas Maria 154 D2 / K60 POL Uniszowa KS Ryglice

Zapłacone

101. Paździora Michał 25 D1 / M POL Wierzchosławice Lucas Team

Zapłacone

102. Piwowar Daniel 155 D2 / M0 POL Wierzchoslawice

Zapłacone

103. Płachta Marek 156 D2 / M50 POL Jodłówka Wałki

Zapłacone

104. Pochroń Maria 26 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

105. Pomykacz Elżbieta 27 D1 / K POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy

Zapłacone

106. Rapacz Joanna 28 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

107. Rola Maria 157 D2 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

108. Ryba Ela 158 D2 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

109. Saarela Anna 159 D2 / K40 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie

Zapłacone

110. Sacha Małgorzata 160 D2 / K30 POL Sterkowiec

Zapłacone

111. Sadko Marek - D1 / M POL Żabno Sokół Tarnów ŚWIAT PRACY

Niezapłacone

112. Samelzon Marta 29 D1 / K POL Tuchów

Zapłacone

113. Seremet Piotr 161 D2 / M30 POL Wierzchosławice

Zapłacone

114. Skóra Beata 31 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

115. Skóra Marcin 32 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

116. Skowron Cecylia 30 D1 / K POL Wojnicz do6ciu

Zapłacone

117. Skowron Mariusz 162 D2 / M30 POL Tarnów EVERTON

Zapłacone

118. Słomska Beata 163 D2 / K30 POL Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn

Zapłacone

119. Słowik Daniel - D1 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

120. Smoleń Mateusz 33 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

121. Smoleń Monika 34 D1 / K POL Bobrowniki Małe

Zapłacone

122. Smoleń Oliwia 35 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

123. Sokół Anna - D1 / K POL Brzeźnica Czarne Gryfy

Niezapłacone

124. Sroka Paweł 164 D2 / M40 POL Zakrzów

Zapłacone

125. Stawiarz Paweł 165 D2 / M30 POL Brzesko ARiMR

Zapłacone

126. Stec Lucyna - D1 / K POL Rzeszów Skrzypiące trampki

Niezapłacone

127. Stós-Stawiarz Agnieszka 36 D1 / K POL Brzesko ARiMR

Zapłacone

128. Styga Krystyna - D1 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Niezapłacone

129. Suda Sławomir 166 D2 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

130. Suska Marzena - D2 / K50 POL Tarnów

Niezapłacone

131. Suski Jan - D2 / M50 POL Tarnów IV LO

Niezapłacone

132. Świerczek Jakub 169 D2 / M0 POL Łętowice

Zapłacone

133. Świerczek Patrycja 183 D2 / K30 POL Jadowniki

Zapłacone

134. Szatko Mariusz 167 D2 / M50 POL Brzozówka

Zapłacone

135. Szczepański Jakub - D2 / M0 POL Bobrowniki Małe

Niezapłacone

136. Sztyler Konrad 168 D2 / M30 POL Tarnów Noga Podaje

Zapłacone

137. Tarczoń Antoni 170 D2 / M50 POL Tarnów AMATOR BIEGANIA

Zapłacone

138. Tchórzewski Kamil 171 D2 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

139. Tybon Jakub 172 D2 / M30 POL Komorów ARiMR

Zapłacone

140. Urban Beata 45 D1 / K POL Jadowniki Mokre

Zapłacone

141. Wantuch Maria 37 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

142. Węc Edyta 47 D1 / K POL Olesno

Zapłacone

143. Wejman Kamil 173 D2 / M30 POL Szczepanów

Zapłacone

144. Wiatr Irena 174 D2 / K60 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

145. Wiktor Wiesław 175 D2 / M50 POL Straszęcin Dębickie Gepardy

Zapłacone

146. Wiśniowski Adam 176 D2 / M40 POL Dębica MARATOŃCZYK DĘBICA

Zapłacone

147. Wróbel Tomasz - D2 / M40 POL Łowczówek fi10co20

Niezapłacone

148. Wrzeszcz Kamil 177 D2 / M30 POL Ilkowic TRI Ilkowice

Zapłacone

149. Zabawa Maria 38 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

150. Zabawa Weronika 178 D2 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

151. Zabawa-Jasiewicz Katarzyna 39 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

152. Zając Łukasz 40 D1 / M POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

153. Zelek Łucja 41 D1 / K POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

154. Ziaja Monika 42 D1 / K POL Zgłobice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU