VII Wyścig pamięci bitwy pod Oleszycami

Oleszyce
15.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antoniów Krzysztof - D1 / M POL Dąbrówka

Niezapłacone

2. Antosz Czesław 51 D1 / M POL Młodów

Zapłacone

3. Bałacki Janek 52 D1 / M POL Legnica

Zapłacone

4. Banaś Krzysztof - D1 / M POL Narol

Niezapłacone

5. Barszczowska Małgorzata 53 D1 / K POL Stary Dzików

Zapłacone

6. Błaż Jakub 21 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

7. Borowiec Julia 22 D3 / K POL Stare Oleszyce

Zapłacone

8. Borowiec Patryk 54 D1 / M POL Stare Oleszyce

Zapłacone

9. Buczko Bogusław 55 D1 / M POL Stary Dzików

Zapłacone

10. Buczko Maria 56 D1 / K POL Stary Dzików

Zapłacone

11. Buniowski Janusz 1 D2 / M POL Stare Oleszyce

Zapłacone

12. Buniowski Łukasz 2 D2 / M POL Stare Oleszyce

Zapłacone

13. Cierpisz Jacek 57 D1 / M POL Stary Dzików

Zapłacone

14. Cierpisz Kamila 23 D3 / K POL Stary Dzików

Bezpłatne

15. Cierpisz Klaudia 24 D3 / K POL Stary Dzików

Zapłacone

16. Danak Janusz 58 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

17. Dec Aleksander 25 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

18. Dryś Rafał 59 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

19. Fila Sebastian 60 D1 / M POL Stary Dzików

Zapłacone

20. Franuszkiewicz Damian 3 D2 / M POL Nowa Dęba

Zapłacone

21. Groszek Adam 61 D1 / M POL Orły Pgr

Zapłacone

22. Gryniewicz Łukasz 26 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

23. Hołowacz Aleksandra - D1 / K POL Jarosław

Niezapłacone

24. Huk Wiesław 62 D1 / M POL Lubaczów

Zapłacone

25. Jabłoński Tomasz 63 D1 / M POL Stary Dzików

Zapłacone

26. Jakubów Krzysztof 64 D1 / M POL Przemyśl

Zapłacone

27. Jakubów Magdalena 65 D1 / K POL Przemyśl

Zapłacone

28. Jedynowicz Kacper 27 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

29. Kalisz Paweł 66 D1 / M POL Radymno

Zapłacone

30. Kamiński Arkadiusz 67 D1 / M POL Nowy Dzików

Zapłacone

31. Kamiński Maciej 68 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

32. Kata Angelika - D1 / K POL Dachnów

Niezapłacone

33. Kępiński Michał 69 D1 / M POL Warszawa

Zapłacone

34. Kiper Bernadetta 70 D1 / K POL Jarosław

Zapłacone

35. Kisiel Kołodziej Anna 4 D2 / K POL Wietlin

Zapłacone

36. Kopaczek Krzysztof 5 D2 / M POL Oleszyce Oleszyce

Zapłacone

37. Kopciuch Małgorzata 71 D1 / K POL Ułazów

Zapłacone

38. Koszułap Ewa 72 D1 / K POL Jarosław

Zapłacone

39. Krauz Jakub 28 D3 / M POL Łukawiec

Bezpłatne

40. Kredek Edek 33 D3 / M POL Ansjdna

Bezpłatne

41. Kredek2 Edek 98 D1 / M POL Ansjdna

Zapłacone

42. Kredek3 Edekk 120 D1 / M POL

Zapłacone

43. Kułakowski Wojciech 73 D1 / M POL Lubaczów Klub Biegacza Lubaczów

Zapłacone

44. Latuszek Jan 74 D1 / M POL Lubaczów

Zapłacone

45. Łakomy Jakub 29 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

46. Marciniec Adam 75 D1 / M POL Nowy Dzików

Zapłacone

47. Mickiewicz Jerzy 76 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

48. Mickiewicz Julia 30 D3 / K POL Jarosław

Zapłacone

49. Milan Agnieszka 77 D1 / K POL Stare Oleszyce

Zapłacone

50. Misztal Anna 78 D1 / K POL Dąbrowa

Zapłacone

51. Misztal Karol 31 D3 / M POL Dąbrowa

Bezpłatne

52. Misztal Waldemar 79 D1 / M POL Dąbrowa

Zapłacone

53. Młodowiec Grażyna 80 D1 / K POL Futory Mamuśki Czarni Oleszyce

Zapłacone

54. Młodowiec Kacper 32 D3 / M POL Futory Czarni Oleszyce

Bezpłatne

55. Młodowiec Krzysztof 81 D1 / M POL Oleszyce CZARNI OLESZYCE

Zapłacone

56. Młodowiec Mikołaj 34 D3 / M POL Oleszyce CZARNI OLESZYCE

Bezpłatne

57. Morawski Konrad 82 D1 / M POL Oleszyce RUN RUN Oleszyce

Zapłacone

58. Morawski Roman 83 D1 / M POL Lubaczów

Zapłacone

59. Mozol-Borowiec Dorota 84 D1 / K POL Stare Oleszyce

Zapłacone

60. Nawrocki Andrzej 6 D2 / M POL Lublin

Zapłacone

61. Nieckarz Klaudia 85 D1 / K POL Lubaczów

Zapłacone

62. Niedźwiecka Elżbieta 86 D1 / K POL Lubaczów Akademia sportu

Zapłacone

63. Nieradka Łukasz - D1 / M POL Oleszyce

Niezapłacone

64. Niezdropa Paweł 87 D1 / M POL Stary Dzików

Zapłacone

65. Ohirko Dominik 88 D1 / M POL Oleszyce

Zapłacone

66. Olejnik Jakub 35 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

67. Opiela Piotr - D1 / M POL Lubaczów

Niezapłacone

68. Osuch Wiesław 89 D1 / M POL Oleszyce

Zapłacone

69. Ozimek Bogdan 90 D1 / M POL Stary Dzików

Zapłacone

70. Ozimek Tobiasz 36 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

71. Pietrycki Wojtek 7 D2 / M POL Kraków

Zapłacone

72. Pigan Anna 91 D1 / K POL Szówsko BBL - JAROSŁAW

Zapłacone

73. Pigan Wiesław 92 D1 / M POL Szówsko BBL - JAROSŁAW

Zapłacone

74. Pokrywka Dawid 93 D1 / M POL Pruchnik

Zapłacone

75. Polak Wojciech 37 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

76. Puka Aleksander 38 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

77. Puka Aleksander 39 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

78. Pukas Józef 94 D1 / M POL Lubaczów

Zapłacone

79. Pukas Paweł 8 D2 / M POL Zamch BSK Miód Kozacki

Zapłacone

80. Pych Rafał 95 D1 / M POL Wólka Łamana

Zapłacone

81. Pytel Przemysław 9 D2 / M POL Lubaczów

Zapłacone

82. Rębisz Hubert 10 D2 / M POL Majdan Królewski

Zapłacone

83. Różański Marian - D1 / M POL Oleszyce

Niezapłacone

84. Rudnicki Damian 96 D1 / M POL Lublin

Zapłacone

85. Sarnecki Robert 97 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

86. Skrzypska Iwona 99 D1 / K POL Jarosław

Zapłacone

87. Smoliniec Paulina 100 D1 / K POL Dachnów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

88. Smoliniec Tomasz 11 D2 / M POL Dachnów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

89. Sobota Andrzej 101 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

90. Sochań Bożena - D1 / K POL Lubaczów

Niezapłacone

91. Sopel Maksymilian - D3 / M POL Zalesie

Niezapłacone

92. Streit Beata 102 D1 / K POL Lubaczów

Zapłacone

93. Szczepanek Karolina 40 D3 / K POL Ułazów

Bezpłatne

94. Szczepanek Maria 103 D1 / K POL Nowy Dzików

Zapłacone

95. Szczepanek Tadeusz 104 D1 / M POL Nowy Dzików

Zapłacone

96. Szczurko Marek - D1 / M POL Lubaczów Akademia Sportu

Niezapłacone

97. Tarnowski Łukasz - D1 / M POL Lublin

Niezapłacone

98. Tryniecki Krzysztof 105 D1 / M POL Lubaczów Jeżdżę Bo Lubię

Zapłacone

99. Turza Mirosław 106 D1 / M POL Dachnów KRESOWIANIE

Zapłacone

100. Turza Monika 107 D1 / K POL Dachnów

Zapłacone

101. Tymoczek Rafał 108 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

102. Warcaba Maksymilian 41 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

103. Wazny Jacek 109 D1 / M POL Ruda Różaniecka Stay Insane

Zapłacone

104. Witko Andrzej 110 D1 / M POL Cieszanów

Zapłacone

105. Witko Paweł 111 D1 / M POL Oleszyce

Zapłacone

106. Witko Zygmunt 112 D1 / M POL Moszczanica

Zapłacone

107. Wójciak Jan 117 D1 / M POL Lubaczów

Zapłacone

108. Wojdyła Franciszek 113 D1 / M POL Ułazów

Zapłacone

109. Wojdyło Joanna 114 D1 / K POL Jarosław

Zapłacone

110. Wojdyło Paweł 115 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

111. Woźna Irena 116 D1 / K POL Lubaczow

Zapłacone

112. Zadworna Monika 118 D1 / K POL Folwarki

Zapłacone

113. Zadworny Norbert - D1 / M POL Folwarki

Niezapłacone

114. Zadworny Tomasz 42 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

115. Zając Tadeusz 12 D2 / M POL Lubaczów

Zapłacone

116. Zima Jacek 119 D1 / M POL Jarosław

Zapłacone

117. Złomko Monika 121 D1 / K POL Munina

Zapłacone

118. Żuk Sławomir 43 D3 / M POL Oleszyce

Bezpłatne

119. Żukowska Joanna 122 D1 / K POL Pomiechówek

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU