VII BIEG WIERCHAMI

Hotel Perła Południa, Rytro, Polska
20.06.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Wojciech - VU / M POL Brzeziny West Coast Runners Cyprus

Zapłacone

2. Adamiak Marta - VU / K POL Złoty Stok Run4Gold

Zapłacone

3. Arciszewski Michał - WG / M POL Świerzowa Polska Spróchniali Herkulesi
4. Baran Bernard - WG / M POL Dębica OCR Team Dębica

Zapłacone

5. Bień Przemysław - VU / M POL Bistuszowa KS Ryglice- Sekcja biegowa
6. Bochenek Michał - WG / M POL Proszowice Infinity Gyn

Zapłacone

7. Boksa Anna - CO / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

8. Boksa Bartłomiej - CO / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

9. Borycki Artur - WG / M POL Dąbrowa Tarnowska TGR

Zapłacone

10. Botor Szymon - VU / M POL Katowice
11. Buczko Marek - CO / M POL Oleszyce Run Run Oleszyce
12. Budzyń Paweł - VU / M POL Tarnów Visegrad Maraton
13. Budzyń Paweł - WG / M POL Tarnów Visegrad Maraton
14. Bulanda Damian - VU / M POL Nowy Sącz
15. Chmielewska-Kozioł Magdalena - CO / K POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

16. Chojnacka Monika - WG / K POL Stronie
17. Ciborski Jakub - VU / M POL Warszawa Bruno team
18. Czyż Grzegorz - WG / M POL Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów
19. Domagała Mariusz - VU / M POL Karczew Tuptuś Otwock
20. Dyrga Sebastian - WG / M POL Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS/MUAY RUNINNG TEAM
21. Dziurzyńska Ulka - WG / K POL Kraków Good Coach Team

Zapłacone

22. Faron Agnieszka - VU / K POL Kraków 100 miles of Beskid Wyspowy / Przehyba Trail

Zapłacone

23. Faron Karolina - CO / K POL Rytro

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy - WG / K SVK Sokołów Podlaski

Zapłacone

25. Flakowski Rafał - WG / M POL Sokołów Podlaski Kanciapa on tour

Zapłacone

26. Gajda Jakub - VU / M POL Bielsko-Biała Mandana.pl
27. Gajda Mateusz - WG / M POL Błażkowa Spróchniali Herkulesi
28. Garncarczyk Aneta - VU / K POL Żywiec Myślenia Team
29. Gawor Artur - WG / M POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
30. Gawor Monika - WG / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
31. Gierszewski Cezary - VU / M POL Olecko Załoga G

Zapłacone

32. Gierszewski Jarosław - VU / M POL Ciechocinek ZAŁOGA G

Zapłacone

33. Gniady Jarosław - CO / M POL Zglobice

Zapłacone

34. Goralewski Mateusz - VU / M POL Zaborów
35. Górka Ela - VU / K POL Grybów Ambasador Festiwalu biegowego
36. Gorzkowska Beata - CO / K POL Bogusza BBKTS
37. Grabarz Emila - WG / K POL Pabianice O co biega
38. Grabarz Michał - VU / M POL Pabianice O co biega
39. Gurgul Mateusz - VU / M POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

40. Gurgul Sebastian - VU / M POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

41. Hobik Tomasz - VU / M POL Skoczów

Zapłacone

42. Hubner Antoni - VU / M POL Warszawa Sportowe Żule

Zapłacone

43. Iwański Bogusław - VU / M POL Nowy Sącz
44. Jancewicz Marcin - CO / M POL Warszawa

Zapłacone

45. Januszewski Maciej - VU / M POL Jasło Team Kopeć

Zapłacone

46. Jaremek Wojtek - VU / M POL Zamość
47. Jasiński Marcin - VU / M POL Nowy Sącz AZS PWSZ Nowy Sącz

Zapłacone

48. Jemioło Mateusz - WG / M POL Mielec
49. Johna Adam - VU / M POL Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy
50. Jurek Jarosław - VU / M POL Limanowa KS Florian
51. Kądziołka Monika - CO / K POL Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
52. Kajder Janusz - VU / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
53. Kalemba Anna - CO / K POL Kraków KS Kocimiętka

Zapłacone

54. Kalisz Artur - VU / M POL Marcinkowice

Zapłacone

55. Kantor Sebastian - VU / M POL Nowy Sącz Run 4 Fun Team

Zapłacone

56. Kisińska Irena - VU / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
57. Kisiński Jarosław - VU / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
58. Klimek Dorota - VU / K POL Nowy Sącz
59. Klonowski Jacek - VU / M POL Biala
60. Kłembukowski Piotr - VU / M POL Kraków Koliber Team
61. Kopacz Piotr - VU / M POL Radomyśl Wielki perfexmielec

Zapłacone

62. Kopeć Renata - WG / K POL Warszawa KS Staszewscy
63. Kowalczyk Aleksander - VU / M POL Dzierążnia
64. Kowalski Aleksander - WG / M POL Wola Radziszowska

Zapłacone

65. Kozłowski Krzysztof - WG / M POL Dybawka Przemyski Klub Biegacza
66. Kozuskanic Stefan - VU / M SVK Stara Lubovna
67. Krupińska Wioletta - WG / K POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

68. Kubasiewicz Paweł - VU / M POL Józefosław BezNapiny

Zapłacone

69. Kukułka Adam - WG / M POL Ryglice KS Ryglice Sekcja biegowa

Zapłacone

70. Kukułka Tadeusz - CO / M POL Ryglice

Zapłacone

71. Kuleta Paulina - CO / K POL Miedzierza

Zapłacone

72. Kupczak Beata - VU / K POL Żabnica Rysianka Team
73. Kuras Janusz - VU / M POL Chełmek Zadyszka Oświęcim
74. Kuras Katarzyna - VU / K POL Chełmek Zadyszka Oświęcim
75. Kuźmicka Marlena - WG / K POL Brzeziny

Zapłacone

76. Kwiecień Jerzy - VU / M POL Warszawa
77. Kwiecień Konrad - WG / M POL Kraków KS Wysokofunkcjonalna Depresja

Zapłacone

78. Kwiecień Krzysztof - WG / M POL Krakow

Zapłacone

79. Laburda Kinga - VU / K POL Kraków Nowa Huta KLIfornia TRI
80. Laskus Paweł - VU / M POL Wiązowna ZłyPawełekBiega

Zapłacone

81. Lenarczyk Jakub - WG / M POL Warszawa

Zapłacone

82. Litwinienko Dariusz - CO / M POL Nowa Iwiczna
83. Łabno Monika - WG / K POL Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Tarnów

Zapłacone

84. Łącki Maciej - VU / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

85. Łopatkiewicz Beata - VU / K POL Krosno
86. Łopuch Robert - WG / M POL Łabowa DZIADY OCR
87. Majda Maciej - VU / M POL Nowy Sącz Biegowo Tu i Tam
88. Majdak Bartlomiej - VU / M POL Warszawa Porąbałko
89. Malinowska Martyna - WG / K POL Czarnków
90. Malinowski Michał - VU / M POL Nowy Sącz
91. Malinowski Witold - VU / M POL Nowy Sącz
92. Marhefka Michal - CO / M SVK Podolinec Mesto Podolinec
93. Matląg Angelika - VU / K POL Powroźnik
94. Michalec Marcin - VU / M POL Krosno KKB MOSIR KROSNO
95. Michniak Robert - VU / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

96. Mielczarek Wojciech - VU / M POL Tychy
97. Nasarzewska Joanna - WG / K POL Brzeziny West Coast Runners

Zapłacone

98. Niekurzak Beata - CO / K POL Rytro
99. Niemczyk Damian - VU / M POL Warszawa DREAM RUN

Zapłacone

100. Otręba-Szklarczyk Agnieszka - WG / K POL Kraków
101. Pacho Sylwester - VU / M POL Grybów papiki

Zapłacone

102. Pączek Weronika - CO / K POL Sułkowice Łęg WATAHA - Łączy nas bieganie
103. Pakuła Agata - WG / K POL Kraków

Zapłacone

104. Pałuzewicz Ewa - VU / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
105. Pańtak Sławomir - VU / M POL Białobrzegi 21daplot Jarosław
106. Pawluś Mirosław - VU / M POL Jasło JSC Jasło
107. Pawłowska-Jurek Paulina - WG / K POL Limanowa KS Florian
108. Perłowska-Łoś Justyna - CO / K POL Rzeszów
109. Uczestnik anonimowy - WG / K POL Mrągowo
110. Piątkiewicz Łukasz - VU / M POL Kraków Ultra Janosik
111. Pietruszewski Marcin - WG / M POL Częstochowa Biegam Bo Lubię

Zapłacone

112. Piotrowicz Małgorzata - WG / K POL Proszowice Infinity-Gym

Zapłacone

113. Piskadło Jacek - VU / M POL Strzyżów Nowy Styl Group Cycling Team
114. Pjescak Michal - VU / M SVK Stara Lubovna Run Pieniny Stara Lubovna
115. Pjescakova Lucia - CO / K SVK Stara Lubovna Run Pieniny
116. Porzycki Tomasz - WG / M POL Kraków 42doszczescia.pl

Zapłacone

117. Poźniak-Styczyńska Maja - WG / K POL Puławy DDC

Zapłacone

118. Raczyński Tomasz - CO / M POL Kraków

Zapłacone

119. Reczyńska-Rodrigues Adriana - WG / K POL Kraków Eskadra Kraków
120. Rojek Paweł - CO / M POL Warszawa

Zapłacone

121. Rolka Tomasz - CO / M POL Nowy Sącz Andrzej Tokarz Group

Zapłacone

122. Rostocki Wojciech - VU / M POL Stary Sącz Starosądecki Biegacz/Visegrad Maraton Rytro
123. Rulak Jerzy - VU / M POL Warszawa Team ZabieganeDni
124. Rychłowski Tomasz - VU / M POL Chrzanów

Zapłacone

125. Sadowińska Adriana - CO / K POL Kraków Nowa Huta Team
126. Samoraj Paweł - WG / M POL Runów

Zapłacone

127. Sawczuk Marek - WG / M POL Dukla Gonet Team
128. Uczestnik anonimowy - CO / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

129. Sikora Marcin - VU / M POL Pruszków Good Coach Team

Zapłacone

130. Simankowicz Sebastian - WG / M POL Kraków
131. Skobel Robert - VU / M POL Radom Szakal Biega
132. Skorek Adam - VU / M POL Warszawa

Zapłacone

133. Skwara Dariusz - WG / M POL Rzeszów Szansa 21
134. Słonina Artur - VU / M POL Kraków Brodaty Słoń

Zapłacone

135. Smolińska Agata - CO / K POL Tarnów
136. Sokolowska Gracjana - CO / K POL Nowy Sącz CFNS
137. Sopel Wiesław - VU / M POL Lubaczów AS Lubaczów
138. Stach Paweł - WG / M POL Ropki SIWEJKA

Zapłacone

139. Stawska Joanna - WG / K POL Gliwice biegaj z trenerami
140. Stępień Paweł - CO / M POL Smyków ImperActive
141. Stręk Andrzej - WG / M POL Włocławek

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy - CO / K POL Brwinów Good Coach Team

Zapłacone

143. Sułkowski Paweł - VU / M POL Limanowa Visegrad Maraton Rytro / SRH 1 PSP AK
144. Śwircz Damian - WG / M POL Wielogóra Vege Runners

Zapłacone

145. Szczepanek Wiesław - VU / M POL Grybów
146. Szewc Bogdan - VU / M POL Kraków
147. Szewczyk Rafał - WG / M POL Nowy Sącz FELEK
148. Szkaradek Mariusz - VU / M POL Nowy Sącz
149. Szlachcic Kuba - VU / M POL Nowy Sącz Tętno pulsu
150. Szlachcic Tomasz - VU / M POL Nowy Sacz Tętno pulsu
151. Szozda Teresa - WG / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno
152. Szturc Klaudia - WG / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno
153. Szymczak Zbigniew - WG / M POL Ząbki Biegam bo lubię Ząbki TEAM

Zapłacone

154. Szyszkowski Włodzimierz - VU / M POL Warszawa Duke Nukem Prince of Warsaw

Zapłacone

155. Tajak Bartłomiej - WG / M POL Strzeszyn
156. Tarnawski Marcin - WG / M POL Skawica

Zapłacone

157. Test Test - CO / K POL Testowo
158. Tomasiak Marek - VU / M POL Barcice Visegrad Maraton Rytro
159. Tutka Dominik - VU / M POL Biłgoraj Biłgoraj Biega
160. Walczak Paweł - WG / M POL Tarnów

Zapłacone

161. Walczyk Anna - VU / K POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

162. Widuch Jarek - VU / M POL Pewel Ślemieńska MKS Żywiec

Zapłacone

163. Wilczyńska-Kogut Aleksandra - WG / K POL Gliwice Night Runners Gliwice
164. Wilińska Daria - BR / K POL Nowy Sącz Wiluś Team
165. Wilińska Katarzyna - CO / K POL Katowice Wiluś Team
166. Wiliński Adam - CO / M POL Siemianowice Śląskie Wiluś Team
167. Wiliński Damian - BR / M POL Nowy Sącz Wiluś Team
168. Wiliński Robert - CO / M POL Nowy Sącz Wiluś Team
169. Wituła Joanna - CO / K POL Łąka

Zapłacone

170. Wituła Stanislaw - CO / M POL Łąka

Zapłacone

171. Włóka Ewelina - CO / K POL Katowice
172. Wnukowski Sebastian - VU / M POL Radom

Zapłacone

173. Wojcieszak Klaudia - WG / K POL Legionowo
174. Wojcieszak Klaudia - VU / K POL Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO
175. Wojnarowski Piotr - VU / M POL Łącko
176. Wojsław Krystyna - VU / K POL Nowy Sącz SzostTeam
177. Wojtyła Paweł - VU / M POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

178. Wolnik Maria - CO / K POL Czechowice-Dziedzice PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

179. Woloszynska Dorota - CO / K GBR Coventry Kenilworth Runners UK
180. Wręczycki Łukasz - WG / M POL Lubliniec 5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY
181. Wręczycki Łukasz - VU / M POL Lubliniec 5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY
182. Wronka Artur - VU / M POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

183. Zając Katarzyna - VU / K POL Karniowice
184. Zarzyński Krzysztof - CO / M POL Zbrosławice Socios Silesia

Zapłacone

185. Żelzny Agnieszka - CO / K POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
186. Ziobrowski Tomasz - VU / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

187. Ziomek Jarosław - WG / M POL Tarnów Ekipa Z Tarnowa
188. Zych Andrzej - CO / M POL Brzesko
189. Zych Aneta - CO / K POL Brzesko

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU