VII BIEG WIERCHAMI

Hotel Perła Południa, Rytro, Polska
20.06.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Wojciech - VU / M POL Brzeziny West Coast Runners Cyprus

Zapłacone

2. Adamiak Marta - VU / K POL Złoty Stok Run4Gold

Zapłacone

3. Adamowska Joanna - VU / K POL Olkusz

Zapłacone

4. Adamski Michał - VU / M POL Jasionka
5. Albert Damian - WG / M POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

6. Arciszewski Michał - WG / M POL Świerzowa Polska Spróchniali Herkulesi

Zapłacone

7. Baran Alicja - CO / K POL Nowy Sącz

Zapłacone

8. Baran Bernard - WG / M POL Dębica OCR Team Dębica

Zapłacone

9. Bartula Piotr - VU / M POL Kraków Chicałem se pobiegać

Zapłacone

10. Bień Przemysław - VU / M POL Bistuszowa KS Ryglice- Sekcja biegowa

Zapłacone

11. Bochenek Michał - WG / M POL Proszowice Infinity Gyn

Zapłacone

12. Bogucki Jacek - WG / M POL Katowice SKPB Katowice

Zapłacone

13. Boksa Anna - CO / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

14. Boksa Bartłomiej - CO / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

15. Borycki Artur - WG / M POL Dąbrowa Tarnowska TGR

Zapłacone

16. Botor Szymon - VU / M POL Katowice
17. Bożek Wojciech - WG / M POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

18. Bubniak Ewelina - CO / K POL Lipinki Bezklubie :)
19. Buczko Marek - CO / M POL Oleszyce Run Run Oleszyce

Zapłacone

20. Buda Marek - CO / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

21. Budzyń Paweł - VU / M POL Tarnów Visegrad Maraton
22. Budzyń Paweł - WG / M POL Tarnów Visegrad Maraton
23. Bulanda Damian - VU / M POL Nowy Sącz
24. Cała Maciej - VU / M POL Kraków Chciałem se pobiegać

Zapłacone

25. Chlupka Krzysztof - VU / M POL Dębno

Zapłacone

26. Chmielewska-Kozioł Magdalena - CO / K POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

27. Chojnacka Monika - WG / K POL Stronie
28. Ciborski Jakub - VU / M POL Warszawa Bruno team

Zapłacone

29. Cichy Bogusław - WG / M POL Górki Wielkie Opony Serafinowski
30. Cichy Krzysztof - VU / M POL Górki Wielkie Opony Serafinowski
31. Uczestnik anonimowy - WG / M POL Warszawa KW Kraków
32. Czapran Magdalena - WG / K POL Katowice HireRight Running Team

Zapłacone

33. Czyż Grzegorz - WG / M POL Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów
34. Czyżykiewicz Piotr - CO / M POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

35. Danielak Michał - WG / M POL Rożno-Parcele Orkiestra Wojskowa w Toruniu/POLKRYS TEAM

Zapłacone

36. Danielak Michał - VU / M POL Rożno-Parcele Orkiestra Wojskowa w Toruniu/POLKRYS TEAM
37. Dobek Halina - CO / K POL Gorlice GORLICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

38. Domagała Mariusz - VU / M POL Karczew Tuptuś Otwock

Zapłacone

39. Drabik-Słomka Małgorzata - CO / K POL Łyczanka

Zapłacone

40. Duracz Daniel - WG / M POL Żerosławice

Zapłacone

41. Dyrga Sebastian - WG / M POL Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS/MUAY RUNINNG TEAM
42. Dziarkowska Edyta - CO / K POL Torun TeamDKMS
43. Dzierlęga Piotr - VU / M POL Pilzno Królewskie Pilzno
44. Dzirba Tomasz - WG / M POL Niemce Stay Insane
45. Dziurzyńska Ulka - WG / K POL Kraków Good Coach Team

Zapłacone

46. Faron Agnieszka - VU / K POL Kraków 100 miles of Beskid Wyspowy / Przehyba Trail

Zapłacone

47. Faron Karolina - CO / K POL Rytro

Zapłacone

48. Fiszer Borys - BR / M POL Torun TeamDKMS
49. Fiszer Jakub - WG / M POL Toruń TeamDKMS
50. Fiszer Jakub - BR / M POL Toruń TeamDKMS
51. Fiszer Leon - BR / M POL Torun TeamDKMS
52. Fit Olga - WG / K POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

53. Uczestnik anonimowy - WG / K SVK Sokołów Podlaski

Zapłacone

54. Flakowski Rafał - WG / M POL Sokołów Podlaski Kanciapa on tour

Zapłacone

55. Gajda Jakub - VU / M POL Bielsko-Biała Mandana.pl

Zapłacone

56. Gajda Mateusz - WG / M POL Błażkowa Spróchniali Herkulesi
57. Gajewski Rafał - VU / M POL Krosno AdamedPharma
58. Garncarczyk Aneta - VU / K POL Żywiec Myślenia Team
59. Gawor Artur - WG / M POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
60. Gawor Monika - WG / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
61. Gierszewski Cezary - VU / M POL Olecko Załoga G

Zapłacone

62. Gierszewski Jarosław - VU / M POL Ciechocinek ZAŁOGA G

Zapłacone

63. Gniady Jarosław - CO / M POL Zglobice

Zapłacone

64. Golonka Anna - VU / K POL Pruszków
65. Goławski Robert - WG / M POL Kotun SGSP

Zapłacone

66. Gołębiowski Grzegorz - VU / M POL Nowy Sącz mBank

Zapłacone

67. Goralewski Mateusz - VU / M POL Zaborów
68. Górka Ela - VU / K POL Grybów Ambasador Festiwalu biegowego
69. Gorzkowska Beata - CO / K POL Bogusza BBKTS
70. Grabarz Emila - WG / K POL Pabianice O co biega
71. Grabarz Michał - VU / M POL Pabianice O co biega
72. Grabowska Marzena - CO / K POL Gdańsk Żarta Wataha
73. Grzesiczek Piotr - WG / M POL Ruda Śląska HireRight Running Team

Zapłacone

74. Gurgul Mateusz - VU / M POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

75. Gurgul Sebastian - VU / M POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

76. Hebda Małgorzata - WG / K POL Łęki Dolne Dębickie Gepardy

Zapłacone

77. Herman Mateusz - WG / M POL Chorzów Lecymy Durś

Zapłacone

78. Hobik Tomasz - VU / M POL Skoczów

Zapłacone

79. Hubner Antoni - VU / M POL Warszawa Sportowe Żule

Zapłacone

80. Iwański Bogusław - VU / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

81. Jabłońska Małgorzata - VU / K POL Grudziądz Wtorkowy Trening

Zapłacone

82. Jancewicz Marcin - CO / M POL Warszawa

Zapłacone

83. Janczura Sebastian - WG / M POL Stary Sącz

Zapłacone

84. Jankowski Sebastian - VU / M POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

85. Januszewski Maciej - VU / M POL Jasło Team Kopeć

Zapłacone

86. Jaremek Wojtek - VU / M POL Zamość
87. Jarszak Sebastian - WG / M POL Dąbrowa Górnicza HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
88. Jasiński Marcin - VU / M POL Nowy Sącz AZS PWSZ Nowy Sącz

Zapłacone

89. Jemioło Mateusz - WG / M POL Mielec
90. Jewuła Mariusz - VU / M POL Kraków chciałem se pobiegać

Zapłacone

91. Johna Adam - VU / M POL Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy
92. Joniec Jaroslaw - WG / M POL Nowy Sacz
93. Jurek Jarosław - VU / M POL Limanowa KS Florian
94. Kądziołka Jan - VU / M POL Gliwice K2

Zapłacone

95. Kądziołka Łukasz - VU / M POL Katowice K2

Zapłacone

96. Kądziołka Monika - CO / K POL Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
97. Kajder Janusz - VU / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
98. Kalemba Anna - CO / K POL Kraków KS Kocimiętka

Zapłacone

99. Kalisz Artur - VU / M POL Marcinkowice

Zapłacone

100. Kantor Sebastian - VU / M POL Nowy Sącz Run 4 Fun Team

Zapłacone

101. Karolczyk Sylwia - VU / K POL Warszawa Obozy Górskie

Zapłacone

102. Kaśkiewicz Grzegorz - CO / M POL Elbląg

Zapłacone

103. Kawa Joanna - CO / K POL Mysłowice #Wawrzynteam
104. Kisińska Irena - VU / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
105. Kisiński Jarosław - VU / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
106. Klimek Beata - WG / K POL Kraków

Zapłacone

107. Klimek Dorota - VU / K POL Nowy Sącz
108. Klonowski Jacek - VU / M POL Biala
109. Kłembukowski Piotr - VU / M POL Kraków Koliber Team

Zapłacone

110. Kłopotowska Paulina - CO / K POL Warszawa

Zapłacone

111. Kmieć Wojciech - VU / M POL Kraków

Zapłacone

112. Kobak Marcin - WG / M POL Czarna
113. Koehler Ola - VU / K POL Krakow
114. Kopacz Piotr - VU / M POL Radomyśl Wielki perfexmielec

Zapłacone

115. Kopeć Renata - VU / K POL Warszawa KS Staszewscy

Zapłacone

116. Kopeć Renata - WG / K POL Warszawa KS Staszewscy
117. Kos Lucjan - CO / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

118. Kowalczyk Aleksander - VU / M POL Dzierążnia

Zapłacone

119. Kowalik Marcin - WG / M POL Kielce

Zapłacone

120. Kowalski Aleksander - WG / M POL Wola Radziszowska

Zapłacone

121. Kozioł Artur - VU / M POL Kraków PORANNY PATROL

Zapłacone

122. Kozioł Ewa - WG / K POL Kraków PORANNY PATROL

Zapłacone

123. Kozłowski Krzysztof - WG / M POL Dybawka Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

124. Kozuskanic Stefan - VU / M SVK Stara Lubovna

Zapłacone

125. Krupa Anna - CO / K POL Samogoszcz DSS Orlęta

Zapłacone

126. Krupińska Wioletta - WG / K POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

127. Kryca Dominik - CO / M POL Wietrzychowice Team Kopeć
128. Krzyszycha Tomasz - CO / M POL Gorlice

Zapłacone

129. Kubasiewicz Paweł - VU / M POL Józefosław BezNapiny

Zapłacone

130. Kucwaj-Brysz Katarzyna - CO / K POL Kraków

Zapłacone

131. Kukułka Adam - WG / M POL Ryglice KS Ryglice Sekcja biegowa

Zapłacone

132. Kukułka Tadeusz - CO / M POL Ryglice

Zapłacone

133. Kuleta Paulina - CO / K POL Miedzierza

Zapłacone

134. Kupczak Beata - VU / K POL Żabnica Rysianka Team
135. Kura Monika - WG / K POL Dąbrowa Górnicza HireRight Running Team

Zapłacone

136. Kuras Janusz - VU / M POL Chełmek Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

137. Kuras Katarzyna - VU / K POL Chełmek Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

138. Kuźmicka Marlena - WG / K POL Brzeziny

Zapłacone

139. Kwiecień Jerzy - VU / M POL Warszawa
140. Kwiecień Konrad - WG / M POL Kraków KS Wysokofunkcjonalna Depresja

Zapłacone

141. Kwiecień Krzysztof - WG / M POL Krakow

Zapłacone

142. Kwietniewski Mariusz - VU / M POL Warszawa

Zapłacone

143. Laburda Kinga - VU / K POL Kraków Nowa Huta KLIfornia TRI
144. Laskus Paweł - VU / M POL Wiązowna ZłyPawełekBiega

Zapłacone

145. Lenarczyk Jakub - WG / M POL Warszawa

Zapłacone

146. Lesko Przemyslaw - CO / M POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

147. Liberacki Grzegorz - VU / M POL Nowy Sącz Nowy Styl Group Running Team
148. Ligas Andrzej - CO / M POL Jazowsko

Zapłacone

149. Lik Marek - VU / M POL Chełm Chelmbiega

Zapłacone

150. Lipiński Robert - VU / M POL Tarnów BOPKDMW

Zapłacone

151. Litwinienko Dariusz - CO / M POL Nowa Iwiczna
152. Łabno Monika - WG / K POL Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Tarnów

Zapłacone

153. Łącki Maciej - VU / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

154. Łopatkiewicz Beata - VU / K POL Krosno

Zapłacone

155. Łopuch Robert - WG / M POL Łabowa DZIADY OCR
156. Majda Maciej - VU / M POL Nowy Sącz Biegowo Tu i Tam
157. Majdak Bartlomiej - VU / M POL Warszawa Porąbałko

Zapłacone

158. Malec Magdalena - VU / K POL Kraków Canislandiateam
159. Malinowska Martyna - WG / K POL Czarnków
160. Malinowski Michał - VU / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

161. Malinowski Witold - VU / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

162. Małkiewicz Adrian - VU / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Kuźnia Charakteru

Zapłacone

163. Marczak Maciej - VU / M POL Kraków
164. Marhefka Michal - CO / M SVK Podolinec Mesto Podolinec

Zapłacone

165. Matląg Angelika - VU / K POL Powroźnik
166. Maurek Anna - BR / K POL Krakow Na sportowo wesoło i zdrowo
167. Maurek Jan - BR / M POL Krakow Na sportowo wesoło i zdrowo
168. Maurek Kacper - BR / M POL Krakow Na sportowo wesoło i zdrowo
169. Michalec Marcin - VU / M POL Krosno KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

170. Michałek Łukasz - VU / M POL Kraków Michałki biegają

Zapłacone

171. Michniak Robert - VU / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

172. Mielczarek Wojciech - VU / M POL Tychy
173. Migacz Dawid - WG / M POL Krakow 1X1

Zapłacone

174. Mikler Marcin - WG / M POL Prudnik

Zapłacone

175. Mozejko Artur - CO / M POL Kłaj

Zapłacone

176. Mucha Aleksandra - WG / K POL Kraków #CrazyTeam

Zapłacone

177. Nalepa Maciej - VU / M POL Nowy Sacz Impala Race Team

Zapłacone

178. Nasarzewska Joanna - WG / K POL Brzeziny West Coast Runners

Zapłacone

179. Niekurzak Beata - CO / K POL Rytro
180. Niemczyk Damian - VU / M POL Warszawa DREAM RUN

Zapłacone

181. Nowak Natalia - WG / K POL Tarnów Ekipa z Tarnowa
182. Nykiel Jarosław - CO / M POL Tarnów

Zapłacone

183. Olejniczak Maksymilian - CO / M POL Warszawa
184. Orłowska Nina - BR / K POL Kraków Trenuj w Krakowie
185. Osuch Dominik - CO / M POL Krakow

Zapłacone

186. Otręba-Szklarczyk Agnieszka - WG / K POL Kraków

Zapłacone

187. Pacho Sylwester - VU / M POL Grybów papiki

Zapłacone

188. Pączek Weronika - CO / K POL Sułkowice WATAHA - Łączy nas bieganie
189. Pakuła Agata - WG / K POL Kraków

Zapłacone

190. Pałuzewicz Ewa - VU / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
191. Pańtak Sławomir - VU / M POL Białobrzegi 21daplot Jarosław

Zapłacone

192. Pawlik-Ślawska Jadwiga - WG / K POL Jasło Posmakuj Run Team
193. Pawluś Mirosław - VU / M POL Jasło JSC Jasło
194. Pawłowska-Jurek Paulina - WG / K POL Limanowa KS Florian
195. Perłowska-Łoś Justyna - WG / K POL Rzeszów

Zapłacone

196. Perłowska-Łoś Justyna - CO / K POL Rzeszów
197. Uczestnik anonimowy - WG / K POL Mrągowo

Zapłacone

198. Piątek Waldemar - VU / M POL Kalisz

Zapłacone

199. Piątkiewicz Łukasz - VU / M POL Kraków Ultra Janosik
200. Pięta Bogdan - WG / M POL Mielec Run For Fun
201. Pietruszewski Marcin - WG / M POL Częstochowa Biegam Bo Lubię

Zapłacone

202. Piotrowicz Małgorzata - WG / K POL Proszowice Infinity-Gym

Zapłacone

203. Piskadło Jacek - VU / M POL Strzyżów Nowy Styl Group Cycling Team
204. Pjescak Michal - VU / M SVK Stara Lubovna Run Pieniny Stara Lubovna

Zapłacone

205. Pjescakova Lucia - CO / K SVK Stara Lubovna Run Pieniny
206. Plata Krzysztof - CO / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

207. Podulka Jacek - VU / M POL Gliwice Team 360 stopni
208. Pogwizd Ania - CO / K POL Mszalnica
209. Poremba Szymon - VU / M POL Nowy Sącz
210. Porzycki Tomasz - WG / M POL Kraków 42doszczescia.pl

Zapłacone

211. Poźniak-Styczyńska Maja - WG / K POL Puławy DDC

Zapłacone

212. Prasak Sabina - CO / K POL Sosnowiec Pogoria Biega

Zapłacone

213. Pyż Dagmara - CO / K POL Zaskale

Zapłacone

214. Pyż Patryk - CO / M POL Zaskale

Zapłacone

215. Pyznar Jakub - CO / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

216. Raczyński Tomasz - CO / M POL Kraków

Zapłacone

217. Radzięta Artur - WG / M POL Nowy Wiśnicz

Zapłacone

218. Reczyńska-Rodrigues Adriana - WG / K POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

219. Rękosiewicz-Tokarz Monika - VU / K POL Głogów Małopolski TKKF Sokół
220. Rojek Paweł - CO / M POL Warszawa

Zapłacone

221. Rola Tomasz - VU / M POL Bogusza CocobongoPinkTeam

Zapłacone

222. Rolka Tomasz - CO / M POL Nowy Sącz Andrzej Tokarz Group

Zapłacone

223. Rosół Mateusz - WG / M POL Kraków IGNAtianum

Zapłacone

224. Rostocki Wojciech - VU / M POL Stary Sącz Starosądecki Biegacz/Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

225. Roszkowska Ewelina - CO / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

226. Rulak Jerzy - VU / M POL Warszawa Team ZabieganeDni
227. Rybus Maciej - VU / M POL Zgierz whirlpool running team

Zapłacone

228. Rychłowski Tomasz - VU / M POL Chrzanów

Zapłacone

229. Ryk Marcin - CO / M POL Łódź

Zapłacone

230. Rymon-Lipiński Robert - WG / M POL Piła Lubię Chruściki

Zapłacone

231. Rzemińska Kinga - CO / K POL Stróże
232. Sądej Kamil - CO / M POL Powroźnik Wataha - Łączy Nas Bieganie
233. Sadowińska Adriana - CO / K POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

234. Sadowski Michał - VU / M POL Kraków #Crazyteam

Zapłacone

235. Samoraj Paweł - WG / M POL Runów

Zapłacone

236. Sawczuk Marek - WG / M POL Dukla Gonet Team

Zapłacone

237. Sawicka Anna - VU / K POL Warszawa Dream Run
238. Uczestnik anonimowy - CO / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

239. Sikora Marcin - VU / M POL Pruszków Good Coach Team

Zapłacone

240. Simankowicz Sebastian - WG / M POL Kraków
241. Skobel Robert - VU / M POL Radom Szakal Biega
242. Skorek Adam - VU / M POL Warszawa

Zapłacone

243. Skowrońska Magdalena - CO / K POL Ozorków

Zapłacone

244. Skwara Dariusz - WG / M POL Rzeszów Szansa 21
245. Ślęzak Marek - VU / M POL Nowy Sącz Carabus Nowy Sącz

Zapłacone

246. Ślusarczyk Krzysztof - CO / M POL Łódź

Zapłacone

247. Słaby Krzysztof - WG / M POL Zabrze

Zapłacone

248. Słonina Artur - VU / M POL Kraków Brodaty Słoń

Zapłacone

249. Smolińska Agata - CO / K POL Tarnów
250. Sokolowska Gracjana - CO / K POL Nowy Sącz CFNS
251. Sopel Wiesław - VU / M POL Lubaczów AS Lubaczów
252. Stach Paweł - WG / M POL Ropki SIWEJKA

Zapłacone

253. Stasiorczyk Marek - VU / M POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

254. Stawska Joanna - WG / K POL Gliwice biegaj z trenerami

Zapłacone

255. Stępień Paweł - CO / M POL Smyków ImperActive
256. Stręk Andrzej - WG / M POL Włocławek

Zapłacone

257. Stręk Ula - CO / K POL Katowice

Zapłacone

258. Uczestnik anonimowy - CO / K POL Brwinów Good Coach Team

Zapłacone

259. Suchy Łukasz - WG / M POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

260. Sułkowski Paweł - VU / M POL Limanowa Visegrad Maraton Rytro / SRH 1 PSP AK
261. Świętach Łukasz - WG / M POL Muszyna
262. Śwircz Damian - WG / M POL Wielogóra Vege Runners

Zapłacone

263. Świtalski Adam - WG / M POL Chorzów SKPB Katowice

Zapłacone

264. Szczepanek Wiesław - VU / M POL Grybów
265. Szczepaniak Sławomir - WG / M POL Stary Sącz JulkaTeam Stary Sącz
266. Szewc Bogdan - VU / M POL Kraków
267. Szewczyk Rafał - WG / M POL Nowy Sącz FELEK
268. Szewiak Adam - WG / M POL Warszawa

Zapłacone

269. Szkaradek Mariusz - VU / M POL Nowy Sącz
270. Szlachcic Kuba - VU / M POL Nowy Sącz Tętno pulsu
271. Szlachcic Tomasz - VU / M POL Nowy Sacz Tętno pulsu
272. Szozda Teresa - WG / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

273. Szturc Klaudia - WG / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

274. Szymczak Zbigniew - WG / M POL Ząbki Biegam bo lubię Ząbki TEAM

Zapłacone

275. Szyszkowski Włodzimierz - VU / M POL Warszawa Duke Nukem Prince of Warsaw

Zapłacone

276. Tajak Bartłomiej - WG / M POL Strzeszyn
277. Tarnawski Marcin - WG / M POL Skawica

Zapłacone

278. Test Test - BR / M POL Poznań
279. Test Test - CO / M POL Test
280. Uczestnik anonimowy - CO / K POL Plewiska
281. Test Test - CO / K POL Plewiska
282. Test Test - CO / K POL Testowo
283. Tkaczyk Szymon - VU / M POL Kraków

Zapłacone

284. Tokarz Paweł - WG / M POL Głogów Małopolski Tkkf Sokół
285. Tomasiak Konrad - WG / M POL Rytro Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

286. Tomasiak Marek - VU / M POL Barcice Visegrad Maraton Rytro
287. Tutka Dominik - VU / M POL Biłgoraj Biłgoraj Biega
288. Wachocki Michał - WG / M POL Konin

Zapłacone

289. Walczak Martyna - BR / K POL Kraków www.nipu.info

Zapłacone

290. Walczak Paweł - WG / M POL Tarnów

Zapłacone

291. Walczak Przemysław - CO / M POL Kraków www.nipu.info

Zapłacone

292. Walczak Tymoteusz - BR / M POL Kraków www.nipu.info

Zapłacone

293. Walczyk Anna - VU / K POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

294. Wastag Aleksandra - CO / K POL Brzezna

Zapłacone

295. Węglarz Katarzyna - WG / K POL Rytro

Zapłacone

296. Wesserling Maciej - CO / M POL Puck SGSP

Zapłacone

297. Widuch Jarek - VU / M POL Pewel Ślemieńska MKS Żywiec

Zapłacone

298. Wilczyńska Aneta - WG / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno
299. Wilczyńska-Kogut Aleksandra - WG / K POL Gliwice Night Runners Gliwice
300. Wilińska Daria - BR / K POL Nowy Sącz Wiluś Team

Zapłacone

301. Wilińska Katarzyna - CO / K POL Katowice Wiluś Team

Zapłacone

302. Wiliński Adam - CO / M POL Siemianowice Śląskie Wiluś Team

Zapłacone

303. Wiliński Damian - BR / M POL Nowy Sącz Wiluś Team

Zapłacone

304. Wiliński Robert - CO / M POL Nowy Sącz Wiluś Team

Zapłacone

305. Wiśniewska Justyna - CO / K POL Warszawa
306. Wituła Joanna - CO / K POL Łąka

Zapłacone

307. Wituła Stanislaw - CO / M POL Łąka

Zapłacone

308. Witusik Dorota - WG / K POL Jasło Jasielskie Pioruny
309. Witusik Mariusz - WG / M POL Kołaczyce Jasielskie Pioruny
310. Włóka Ewelina - CO / K POL Katowice

Zapłacone

311. Wnukowski Sebastian - VU / M POL Radom

Zapłacone

312. Wojcieszak Klaudia - WG / K POL Legionowo
313. Wojcieszak Klaudia - VU / K POL Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO
314. Wojnarowski Piotr - VU / M POL Łącko
315. Wojsław Krystyna - VU / K POL Nowy Sącz SzostTeam

Zapłacone

316. Wojton Malgorzata - VU / K POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

317. Wojtowicz Zdzislaw - CO / M POL Szczawa niezrzeszony
318. Wojtyła Paweł - VU / M POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

319. Wolnik Maria - CO / K POL Czechowice-Dziedzice PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

320. Woloszynska Dorota - CO / K GBR Coventry Kenilworth Runners UK

Zapłacone

321. Wręczycki Łukasz - WG / M POL Lubliniec 5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY
322. Wręczycki Łukasz - VU / M POL Lubliniec 5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY
323. Wronka Artur - VU / M POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

324. Wszołek Agnieszka - CO / K POL Kraków SKPB Katowice

Zapłacone

325. Zabłocka Małgorzata - VU / K POL Warszawa Nationale-Nederlanden

Zapłacone

326. Zając Katarzyna - VU / K POL Karniowice
327. Zajączkowska-Orłowska Katarzyna - CO / K POL Kraków JJFit Running Tea,
328. Zarzyński Krzysztof - CO / M POL Zbrosławice Socios Silesia

Zapłacone

329. Żelzny Agnieszka - CO / K POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

330. Zięba Artur - VU / M POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

331. Ziobrowski Tomasz - VU / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

332. Ziomek Jarosław - WG / M POL Tarnów Ekipa Z Tarnowa
333. Zych Andrzej - CO / M POL Brzesko

Zapłacone

334. Zych Aneta - CO / K POL Brzesko

Zapłacone

335. Zygmunt Marcin - CO / M POL Gorlice Gorlicki klub sportów walki

Zapłacone

336. Zygmunt Zuzanna - BR / M POL Gorlice Gorlicki klub sportów walki

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU