V Charytatywny Bieg Przybij 5-tke

Dąbrowa Tarnowska, Polska
28.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aksamit-Szułakiewicz Agnieszka 1 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DT

Niezapłacone

2. Antosz-Cholewa Barbara 2 D3 / K POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

3. Baka Kornelia 301 D10 / K POL Tarnów #baxonMeble

Niezapłacone

4. Baka Paweł 3 D3 / M POL Tarnów #BaxonMeble

Niezapłacone

5. Baka Sabina 302 D10 / K POL Tarnów #baxonMeble

Niezapłacone

6. Bańbor Weronika 303 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

7. Baran Arkadiusz 4 D3 / M POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Niezapłacone

8. Bednarek Konrad 5 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

9. Bernady Magdalena 6 D3 / K POL Skrzyszów X-Team Tarnów

Niezapłacone

10. Bieryt Kuba 7 D3 / M POL Brzeźnica Charakterni Sports

Niezapłacone

11. Błaszczak Damian 8 D3 / M POL Babicha Husqvarna

Niezapłacone

12. Błaszkiewicz-Tutaj Beata 9 D3 / K POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

13. Bobro Jessica 304 D10 / K POL Dabrowa Tarnowska Run Tam

Niezapłacone

14. Bojdo Klaudia 10 D3 / K POL Tarnów Stg tarnów

Niezapłacone

15. Broniec Dariusz 11 D3 / M POL Zawada Koło Tarnowa

Niezapłacone

16. Brozia Edyta 12 D3 / K PHL Żabno Charakterni

Niezapłacone

17. Brzezinska Agnieszka 13 D3 / K POL Koszyce Wielkie

Niezapłacone

18. Brzezinski Oskar 305 D10 / M POL Koszyce Wielkie

Niezapłacone

19. Brzezinski Patryk 306 D10 / M POL Koszyce Wielkie

Niezapłacone

20. Buchacz Przemek 14 D3 / M POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

21. Buczek Kamil 15 D3 / M POL Niedomice Charakterni Sports

Niezapłacone

22. Buczkowska Iwona 16 D3 / K POL Tarnów

Niezapłacone

23. Buczkowska Patrycja 307 D10 / K POL Tarnów

Niezapłacone

24. Buczkowski Daniel 17 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

25. Buczkowski Dawid 308 D10 / M POL Tarnów

Niezapłacone

26. Budzik Artur 18 D3 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

27. Budzik Jola 19 D3 / K POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

28. Budzyń Michał 20 D3 / M POL Odporyszów Charakterni Sports

Niezapłacone

29. Burzawa Konrad 21 D3 / M POL Wierzchosławice Charakterni Sports

Niezapłacone

30. Burzec-Osak Anna 22 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

31. Buszek Anastazja 309 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA

Niezapłacone

32. Buszek Iwona 23 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA

Niezapłacone

33. Buszek Wiktoria 310 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA

Niezapłacone

34. Bysiek Krzysztof 24 D3 / M POL Ilkowice Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

35. Chłopek Tomasz 25 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

36. Cholewa Artur 26 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

37. Cholewa Grzrgorz 27 D3 / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

38. Cholewa Milosz 28 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

39. Cholewa Otylia 29 D3 / K POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

40. Chrabąszcz Piotr 311 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

41. Cichowska Anna 30 D3 / K POL Biała Gang Ścigaczy

Niezapłacone

42. Ciuruś Marta 31 D3 / K POL Odporyszów Charakterni Sports

Niezapłacone

43. Cygal Edyta 32 D3 / K POL Radłów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

44. Cygal Kamil 33 D3 / M POL Radłów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

45. Czarnecki Paweł 34 D3 / M POL Skrzyszów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Niezapłacone

46. Czarnik Marek 35 D3 / M POL Zalasowa Spartańska Dzicz

Niezapłacone

47. Czekaj Kacper 36 D3 / M POL Radgoszcz Brzoza Brzezówka

Niezapłacone

48. Czosnyka Filip 37 D3 / M POL Otfinów Charakterni Sports

Niezapłacone

49. Czosnyka Jakub 38 D3 / M POL Otfinów Charakterni Sports

Niezapłacone

50. Czosnyka Joanna 39 D3 / K POL Otfinów Charakterni Sports

Niezapłacone

51. Czosnyka Wojciech 40 D3 / M POL Otfinów Charakternik Sports

Niezapłacone

52. Czosnyka Wojtek 312 D10 / M POL Otfinów Charakterni Sports

Niezapłacone

53. Czyż Grzegorz 41 D3 / M POL Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów

Niezapłacone

54. Dąbroś Alicja 313 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska RedAlert

Niezapłacone

55. Dąbroś Filip 42 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska RedAlert

Niezapłacone

56. Dąbroś Paweł 43 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska RedAlert

Niezapłacone

57. Długoń Aleksandra 314 D10 / K POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Niezapłacone

58. Długoń Andrzej 44 D3 / M POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Niezapłacone

59. Długoń Justyna 45 D3 / K POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Niezapłacone

60. Długoń Maciej 315 D10 / M POL Łeg Tarnowski Gang Ścigaczy

Niezapłacone

61. Drąg Jakub 316 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

62. Drąg Zuzanna 317 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

63. Drwal Jacek 46 D3 / M POL Pleśna LEGIONY PLEŚNEJ

Niezapłacone

64. Duda Agata 47 D3 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

65. Duda Aleksander 48 D3 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Niezapłacone

66. Duda Filip 318 D10 / M POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

67. Duda Kamil 49 D3 / M POL Tarnów X-TEAM TARNÓW

Niezapłacone

68. Duda Milena 319 D10 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

69. Uczestnik anonimowy 320 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

70. Dutka Leon 321 D10 / M POL Staszow

Niezapłacone

71. Dutka Marta 50 D3 / K POL Staszow

Niezapłacone

72. Dziura Emily 322 D10 / K POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

73. Fido-Surman Monika 51 D3 / K POL Tarnów

Niezapłacone

74. Frąc Bartłomiej 52 D3 / M POL Odporyszów Charakterni Sports

Niezapłacone

75. Galas Mateusz 53 D3 / M POL Tarnów Spartańska dzicz

Niezapłacone

76. Galbarczyk Tomasz 54 D3 / M POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

77. Uczestnik anonimowy 55 D3 / M POL Frysztak

Niezapłacone

78. Gąsiorowski Karol 57 D3 / M POL Tarnów X-team Tarnów

Niezapłacone

79. Gąsiorowski Miłosz 58 D3 / M POL Śmignio X-TEAM Tarnów

Niezapłacone

80. Gawlik Hanna 323 D10 / K POL Tarnów

Niezapłacone

81. Gawlik Karolina 56 D3 / K POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

82. Gawlik Marysia 324 D10 / K POL Tarnów

Niezapłacone

83. Gogola Agnieszka 59 D3 / K POL Tarnow X-team tarnow

Niezapłacone

84. Golonka Sebastian 60 D3 / M POL Jadowniki Mokre Charakterni Sports

Niezapłacone

85. Gołębiowska Anna 61 D3 / K POL Gruszów Mały

Niezapłacone

86. Grzebyk Maciek 62 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska Szkoła Podstawowa Mr1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Niezapłacone

87. Grzebyk Natan 325 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

88. Grzeskiewicz Jaroslaw 63 D3 / M POL Odporyszow Charakterni sports

Niezapłacone

89. Gwóźdź Radosław 64 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

90. Iwanek Agnieszka 65 D3 / K POL Ostrów

Niezapłacone

91. Jacek Brzezinski 66 D3 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

92. Jachimowicz Jarosław 67 D3 / M POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

93. Jadam-Lechowicz Renata 69 D3 / K POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

94. Uczestnik anonimowy 68 D3 / K POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

95. Jamka Darek 70 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

96. Jankowski Maksym 71 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

97. Jużba Katarzyna 72 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska Charakterni Sports

Niezapłacone

98. Kabat Aurelia 326 D10 / K POL Żabno Gang Zakręconych Masterów

Niezapłacone

99. Kaczmarska Zuzia 327 D10 / K POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

100. Kądziela Kamila 330 D10 / K POL Radłów Charakterni Sports

Niezapłacone

101. Kądziela Klaudia 80 D3 / K POL Radłów Charakterni Sports

Niezapłacone

102. Kadzielawa Alan 328 D10 / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

103. Kądziołka Monika 81 D3 / K POL Łęg Tarnowski Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

104. Kalita Mateusz 73 D3 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

105. Uczestnik anonimowy 74 D3 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

106. Kania Oliwia 329 D10 / K POL Ilkowice Gang Scigaczy

Niezapłacone

107. Kania Wacław 75 D3 / M POL Ilkowice Gang Scigaczy

Niezapłacone

108. Kapka Staniław 76 D3 / M POL Bolesław Bolesław

Niezapłacone

109. Uczestnik anonimowy 77 D3 / K POL Dąbrowa Tarnoska

Niezapłacone

110. Uczestnik anonimowy 78 D3 / M POL Dąbrowa Tarnoska

Niezapłacone

111. Kawa Wojciech 79 D3 / M POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

112. Kędzior Dawid 331 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

113. Kijowski Adrian 82 D3 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

114. Kmiecik Przemysław 83 D3 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Niezapłacone

115. Knapik Natalia 84 D3 / K POL Pleśna Charakterni Sports

Niezapłacone

116. Knapik Sylwia 85 D3 / K POL Tarnów CHARAKTERNI SPORTS

Niezapłacone

117. Kobyłecka Anna 86 D3 / K POL Tarnów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

118. Kogut Jan 332 D10 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

119. Kogut Kamila 333 D10 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

120. Kogut Ksawery 334 D10 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

121. Kogut Paweł 87 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

122. Kolak Karol 335 D10 / M POL Ilkowice Gang Ścigaczy

Niezapłacone

123. Kołton Wiktoria 88 D3 / K POL Morzychna

Niezapłacone

124. Kopała Adriana 336 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

125. Kopała Negra 89 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

126. Kopała Olga 90 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

127. Kostrzewa Jola 91 D3 / K POL Nieczajna Charakterni Sports

Niezapłacone

128. Kostrzewa Marcin 92 D3 / M POL Niedomice Charakterni Sports

Niezapłacone

129. Kostrzewa Nikola 337 D10 / K POL Niedomice Charakterni Sports

Niezapłacone

130. Kostrzewa Oliwia 339 D10 / K POL Niedomice Charakterni Sports

Niezapłacone

131. Kostrzewa Oliwia 338 D10 / K POL Nieczajna Charakterni Sports

Niezapłacone

132. Kotwa Kuba 93 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska Charakterni Sports

Niezapłacone

133. Kowal Iga 340 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

134. Kowal Tymon 341 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

135. Kowynia Anna 94 D3 / K POL Otfinów Charakterni Sports

Niezapłacone

136. Uczestnik anonimowy 342 D10 / K POL Otfinów Charakternik Sports

Niezapłacone

137. Kozioł Paulina 95 D3 / K POL Zgłobice Charakterni Sports

Niezapłacone

138. Kras Natalia 96 D3 / K POL Tarnów

Niezapłacone

139. Kras Patrycja 97 D3 / K POL Tarnów #HOT

Niezapłacone

140. Kras Tomasz 98 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

141. Krawczyk Adam 99 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

142. Krawczyk Joanna 100 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

143. Król Leon 101 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

144. Król Marcel 102 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

145. Król Przemek 103 D3 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

146. Krużel Beata 104 D3 / K POL Tarnów Husaria Race Team

Niezapłacone

147. Krużel-Baka Małgorzata 105 D3 / K POL Tarnów #BaxonMeble

Niezapłacone

148. Krzywożeka Michał 106 D3 / M POL Kraków Charakterni Sports

Niezapłacone

149. Kubicki Sławek 107 D3 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

150. Kucia Michał 108 D3 / M POL Bieniaszowice Charakterni Sports

Niezapłacone

151. Kuffner Adrian 109 D3 / M POL Tarnow X-team tarnow

Niezapłacone

152. Kukułka Mariusz 110 D3 / M POL Tarnów FORZA MILAN !!!

Niezapłacone

153. Kupisz Małgorzata 111 D3 / K POL Radłów

Niezapłacone

154. Kupisz Robert 112 D3 / M POL Radłów

Niezapłacone

155. Kurpaska Aleksandra 113 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

156. Kuśnierz Sebastian 343 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

157. Lampart Antoni 344 D10 / M POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

158. Lampart Dorota 114 D3 / K POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

159. Lampart Jakub 345 D10 / M POL Debica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

160. Lampart Maciej 346 D10 / M POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

161. Lampart Marta 115 D3 / K POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

162. Lampart Szymon 347 D10 / M POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

163. Lechowicz Amelia 348 D10 / K POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

164. Lechowicz Krzysztof 116 D3 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

165. Uczestnik anonimowy 117 D3 / M POL Tarnów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

166. Leśniak Krzysztof 118 D3 / M POL Nieciecza Charakterni Sports

Niezapłacone

167. Linard Tomasz 119 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

168. Lipiński Robert 120 D3 / M POL Tarnów BOPKDMW

Niezapłacone

169. Uczestnik anonimowy 121 D3 / K POL Krzysztoforzyce Charakterni Sports

Niezapłacone

170. Lisak Monika 122 D3 / K POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

171. Łabędzka Natalia 123 D3 / K POL Gruszów Wielki

Niezapłacone

172. Łabuz Sabina 124 D3 / K POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

173. Łata Łukasz 125 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

174. Łos Kamila 349 D10 / K POL Oleśnica

Niezapłacone

175. Łos Zuzanna 350 D10 / K POL Oleśnica

Niezapłacone

176. Madejska Natalia 351 D10 / K POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

177. Madejski Paweł 126 D3 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

178. Majka Krzysztof 127 D3 / M POL Bolesław Gang Zakreconych Mastersów

Niezapłacone

179. Marczak Jakub 128 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

180. Marczak Joanna 129 D3 / K POL Tarnów

Niezapłacone

181. Marszałek Grzegorz 130 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA

Niezapłacone

182. Marszałek Otylia 352 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska RUN TEAM DABROWA TARNOWSKA

Niezapłacone

183. Mędrygał Kamil 132 D3 / M POL Wojnicz X-TEAM TARNÓW

Niezapłacone

184. Mendys Jarosław 131 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

185. Michalczyk Rafał 133 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

186. Mickiewicz Katarzyna 134 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

187. Mierzewski Erazm 135 D3 / M POL Żabno Gang zakręconych mastersów

Niezapłacone

188. Mis Bartłomiej 136 D3 / M POL Nieciecza Charakterni Sport

Niezapłacone

189. Mol Filip 353 D10 / M POL Nieczajna Górna

Niezapłacone

190. Mol Nina 354 D10 / K POL Nieczajna Górna

Niezapłacone

191. Myjkowski Aleksander 355 D10 / M POL Tarnow X-Team Tarnów

Niezapłacone

192. Myjkowski Łukasz 137 D3 / K POL Tarnow X-Team Tarnów

Niezapłacone

193. Najdała Paulina 138 D3 / K POL Łętowice

Niezapłacone

194. Niedźwiadek Ewelina 139 D3 / K POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

195. Niedźwiadek Michał 140 D3 / M POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

196. Nowak Paulina 141 D3 / K POL Tarnow Spartan trening Group Tarnów

Niezapłacone

197. Ogorzelec Krzysiek 142 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

198. Oleksy Barbara 143 D3 / K POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

199. Olesik Marcin 144 D3 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

200. Olszowa Aleksandra 145 D3 / K POL Wólka Grądzka

Niezapłacone

201. Opioła Michał 146 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

202. Orliński Artur 147 D3 / M POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

203. Orza Katherine 148 D3 / K POL Tarnow

Niezapłacone

204. Pabian Agnieszka 149 D3 / K POL Niedomice Husaria Race Team

Niezapłacone

205. Pabjan Maciej 150 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

206. Panek Alan 356 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

207. Panek Gabriela 357 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

208. Panek Radosław 151 D3 / M POL Żabno

Niezapłacone

209. Panek Tymoteusz 358 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

210. Uczestnik anonimowy 152 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

211. Uczestnik anonimowy 359 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

212. Pasternak Łukasz 153 D3 / M POL Hubenice

Niezapłacone

213. Piasecka Agata 154 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska RunTeam Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

214. Piasecki Bartosz 155 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

215. Pieczonka Gabriel 360 D10 / M POL Tarnow Spartan Grup Tarnów

Niezapłacone

216. Pieczonka Nikola 361 D10 / K POL Tarnow Spartan Grup Tarnów

Niezapłacone

217. Pieczonka Rafał 156 D3 / M POL Tarnow Spartan Grup Tarnów

Niezapłacone

218. Piekielniak Radek 157 D3 / M POL Radgoszcz Brzoza Brzezówka

Niezapłacone

219. Uczestnik anonimowy 158 D3 / K POL Mielec

Niezapłacone

220. Pikul Batbara 159 D3 / K POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

221. Pikul Grzegorz 160 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

222. Pinas Lena 362 D10 / K POL Olesno

Niezapłacone

223. Pinas Zosia 363 D10 / K POL Olesno

Niezapłacone

224. Piotrowska Inga 161 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

225. Pobiegło Artur 162 D3 / M POL Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

226. Pobiegło Maksymilian 163 D3 / M POL Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

227. Pociecha Piotr 164 D3 / M POL Jelna Visegrad Maraton Rytro

Niezapłacone

228. Pol Grzegorz 165 D3 / M POL Luszowice

Niezapłacone

229. Polański Grzegorz 166 D3 / M POL Pleśna

Niezapłacone

230. Pomykacz Elźbieta 167 D3 / K POL Tarnów

Niezapłacone

231. Powroźnik Justyna 168 D3 / K POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

232. Przeklasa Katarzyna 169 D3 / K POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

233. Przeklasa Paweł 170 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

234. Przeniczkowski Bartuś 364 D10 / M POL Tarnow

Niezapłacone

235. Przeniczkowski Emilka 365 D10 / K POL Tarnow

Niezapłacone

236. Przeniczkowski Gabrysia 366 D10 / K POL Tarnow

Niezapłacone

237. Put Grzegorz 171 D3 / M POL Tarnów Sportgas

Niezapłacone

238. Rajski Mirosław 172 D3 / M POL Wierzchosławice

Niezapłacone

239. Regiec Paweł 173 D3 / M POL Zalasowa Spartańska Dzicz

Niezapłacone

240. Roik Tomasz 174 D3 / M POL Szczucin biegam dla basi

Niezapłacone

241. Roś Michał 175 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

242. Roś Monika 176 D3 / K POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

243. Ruchalska Julia 367 D10 / K POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

244. Ruchalska Roksana 368 D10 / K POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

245. Rucińska Joanna 177 D3 / K POL Tarnów

Niezapłacone

246. Rucińska Zuzanna 369 D10 / K POL Tarnów

Niezapłacone

247. Ruciński Szymon 370 D10 / M POL Tarnów

Niezapłacone

248. Runo Anna 178 D3 / K POL Dabrowa Tarnowska Run Team

Niezapłacone

249. Runo Miłosz 371 D10 / M POL Dabrowa Tarnowska Run Tam

Niezapłacone

250. Uczestnik anonimowy 179 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

251. Rzepka Grzegorz 180 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

252. Rzepka Helena 372 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

253. Rzepka Henryk 373 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

254. Sadko Marek 181 D3 / M POL Żabno GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓW

Niezapłacone

255. Sajdak Natalia 182 D3 / K POL Sutków

Niezapłacone

256. Sakłak Monika 184 D3 / K POL Janowice Charakterni Sports

Niezapłacone

257. Sakłak Monika 183 D3 / K POL Janowice Charytatywni sports

Niezapłacone

258. Sarad Krystian 374 D10 / M POL Tarnow

Niezapłacone

259. Sarad Krzysztof 185 D3 / M POL Tarnow

Niezapłacone

260. Sarad Ksawery 375 D10 / M POL Tarnów

Niezapłacone

261. Sarad Sabina 186 D3 / K POL Tarnow

Niezapłacone

262. Sarad Zbigniew 187 D3 / M POL Zalasowa Spartańska Dzicz

Niezapłacone

263. Sierak Grzegorz 188 D3 / M POL Kraków

Niezapłacone

264. Sierak Joanna 189 D3 / K POL Kraków

Niezapłacone

265. Sierak Wiktor 190 D3 / M POL Kraków

Niezapłacone

266. Sikorski Dawid 191 D3 / M POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

267. Skalak Izabela 192 D3 / K POL Ilkowice Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

268. Skalak Nina 193 D3 / K POL Ilkowice Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

269. Skowron Mariusz 194 D3 / M POL Tarnów EVERTON

Niezapłacone

270. Skruch Wojciech 195 D3 / M POL Joniny AZS Uniwersytet Jagielloński

Niezapłacone

271. Skrzyniarz Robert 196 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

272. Słowik Daniel 197 D3 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

273. Słowik Klaudia 198 D3 / K POL Żelazówka

Niezapłacone

274. Słowińska Joanna 199 D3 / K POL Wola Rzędzińska Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

275. Słowiński Kacper 376 D10 / M POL Wola Rzędzińska

Niezapłacone

276. Słowiński Sebastian 377 D10 / M POL Wola Rzędzińska

Niezapłacone

277. Smagacz Renata 200 D3 / K POL Tarnow X-Team Tarnów

Niezapłacone

278. Smolik Żaneta 201 D3 / K POL Dabrowa Tarnowska Run Tam

Niezapłacone

279. Soja Grzegorz 202 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

280. Soja Mateusz 203 D3 / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

281. Sojka Anna 204 D3 / K POL Zarzecze /nisko Stalowowolski klub biegacza

Niezapłacone

282. Sojka Magdalena 378 D10 / K POL Zarzecze Nisko KKS VICTORIA STALOWA WOLA

Niezapłacone

283. Sokołowska Patrycja 205 D3 / K POL Gorzyce Charakterni Sports

Niezapłacone

284. Sokołowska Sylwia 206 D3 / K POL Gorzyce Charakterni Sports

Niezapłacone

285. Sokołowski Oskar 207 D3 / M POL Gorzyce Charakterni Sports

Niezapłacone

286. Sokołowski Patryk 208 D3 / M POL Gorzyce Charakterni Sports

Niezapłacone

287. Stachowicz Adam 209 D3 / M POL Staszów

Niezapłacone

288. Stachura Oliwia 210 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

289. Starzec Izabela 379 D10 / K POL Chorazec Gang Scigaczy

Niezapłacone

290. Staszel Łatas Katarzyna 211 D3 / K POL Jadowniki

Niezapłacone

291. Staszel-Łatas Kamila 212 D3 / K POL Jadowniki

Niezapłacone

292. Staszel-Łatas Kamila 380 D10 / K POL Jadowniki

Niezapłacone

293. Stawosz Aleksandra 381 D10 / K POL Szarwark

Niezapłacone

294. Stawosz Szymon 382 D10 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

295. Stefańczyk Daria 383 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

296. Surman Miłosz 384 D10 / M POL Tarnów

Niezapłacone

297. Świątek Bartłomiej 389 D10 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

298. Świątek Filip 390 D10 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

299. Świątek Mateusz 220 D3 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

300. Światłowski Bartek 218 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

301. Światłowski Dawid 219 D3 / M POL Tarnów Charakterni Sports

Niezapłacone

302. Świerczek Jakub 221 D3 / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

303. Świerczek Julia 391 D10 / K POL Morzychna

Niezapłacone

304. Świerczek Maja 392 D10 / K POL Morzychna

Niezapłacone

305. Świerczek Nikola 393 D10 / K POL Morzychna

Niezapłacone

306. Szatko Mariusz 213 D3 / M POL Brzozówka Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

307. Szczebak Maja 385 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

308. Szewczyk Daniel 386 D10 / M POL Rytwiany Skrzydlaci Dzieciom

Niezapłacone

309. Szewczyk Dominika 214 D3 / K POL Rytwiany Skrzydlaci Dzieciom

Niezapłacone

310. Szkotak Julia 387 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

311. Szlosek Eryk 215 D3 / M POL Olesno PTG Sokół - Świat Pracy Odzial Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

312. Szułakiewicz Milena 216 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DT

Niezapłacone

313. Szumlańska Karolina 217 D3 / K POL Żabno Gang Zakreconych Mastersów

Niezapłacone

314. Szwajkosz Weronika 388 D10 / K POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

315. Tomaszek Ewelina 222 D3 / K POL Mielec

Niezapłacone

316. Trzepacz Karina 223 D3 / K POL Wola Mędrzechowska

Niezapłacone

317. Tutaj Gabriela 224 D3 / K POL Tarnów X-TEAM TARNÓW

Niezapłacone

318. Tutaj Jakub 225 D3 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

319. Wałaszek Sebastian 226 D3 / M POL Łukowa

Niezapłacone

320. Warias Zuzanna 227 D3 / K POL Żabno Gang Zakręconych Mastersow

Niezapłacone

321. Watroba Aleksandra 228 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

322. Watroba Bartek 394 D10 / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

323. Wątroba Radosław 229 D3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

324. Watroba Tomek 395 D10 / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

325. Węc Edyta 230 D3 / K POL Olesno

Niezapłacone

326. Wiatr Irena 231 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DąbrowaTarnowska

Niezapłacone

327. Wilkosz Grzegorz 232 D3 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

328. Włodek Liliana 396 D10 / K POL Tarnów

Niezapłacone

329. Włodek Sebastian 233 D3 / M POL Tarnów X-Team Tarnów

Niezapłacone

330. Wójcik Beata 235 D3 / K POL Tarnów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

331. Uczestnik anonimowy 236 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

332. Wójcik Katarzyna 237 D3 / K POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

333. Wójcik Mateusz 238 D3 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

334. Woszczyna Kamil 234 D3 / M POL Tarnów

Niezapłacone

335. Wrona Hubert 397 D10 / M POL Tarnów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

336. Wrona Urszula 239 D3 / K POL Tarnów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

337. Wrzeszcz Kamil 240 D3 / M POL Ilkowic Gang Zakręconych Mastersów (TRI ILKOWICE)

Niezapłacone

338. Uczestnik anonimowy 241 D3 / K POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

339. Zaborowski Borys 398 D10 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

340. Zaborowski Grzegorz 242 D3 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

341. Zając Barbara 243 D3 / K POL Zarzecze Nisko Stalowowolski klub biegacza

Niezapłacone

342. Zając Łukasz 244 D3 / M POL Koszyce Wielkie

Niezapłacone

343. Zawiślak Hanna 399 D10 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

344. Zbierzkowska Maja 400 D10 / K POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

345. Zbierzkowski Szymon 401 D10 / M POL Żabno Charakterni Sports

Niezapłacone

346. Żelazny Oliwia 402 D10 / K POL Smegorzów

Niezapłacone

347. Żelazny Zuzanna 403 D10 / K POL Smegorzów

Niezapłacone

348. Żołądź Barbara 247 D3 / K POL Lisia Góra

Niezapłacone

349. Żołądź Janusz 248 D3 / M POL Ilkowice Gang Ścigaczy

Niezapłacone

350. Żołądź Krystian 404 D10 / M POL Ilkowice Gang Ścigaczy

Niezapłacone

351. Zurek Sebastian 245 D3 / M POL Podlesie Dębowe Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

352. Zych Anka 246 D3 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU