Tarnowska Dyszka

Gemini Park Tarnów
04.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamski Maciej 301 D1 / M45 POL Tarnów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

2. Albrycht Katarzyna 907 D1 / K0 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

3. Amrożkiewiczgromek Judyta 1 D1 / K0 POL Sanok Amrożkiewicz Team

Zapłacone

4. Archamowicz Krzysztof 2 D1 / M0 POL Skawina

Zapłacone

5. Augustyn Mariusz 302 D1 / M0 POL Kraków Ja

Zapłacone

6. Augustyn Sławomir 3 D1 / M0 POL Tarnów Orzech Team

Zapłacone

7. Bąba Darek - D1 / M0 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

8. Babiarska-Kras Katarzyna 303 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

9. Babło Agnieszka 304 D1 / K0 POL Radłów

Zapłacone

10. Babło Tomasz 305 D1 / M0 POL Radłów

Zapłacone

11. Bajorek Waldemar 306 D1 / M0 POL Rzepiennik Strzyżewski Motoszopa

Zapłacone

12. Bąk Konrad 307 D1 / M0 POL Maków Podhalański

Zapłacone

13. Bąk Mirosław 4 D1 / M0 POL Chorzelów ZABIEGANI MIELEC

Zapłacone

14. Baka Paweł 308 D1 / M0 POL Tarnów Baxon Meble

Zapłacone

15. Bal Katarzyna 5 D1 / K0 POL Kraków Wybierz87

Zapłacone

16. Balawejder Jan 309 D1 / M0 POL Lublin

Zapłacone

17. Bała Paweł 310 D1 / M0 POL Szczepanowice

Zapłacone

18. Bałucka Gabriela 311 D1 / K0 POL Osieczany

Zapłacone

19. Bałuszyński Sławomir 312 D1 / M0 POL Kraków Biegnij tak szybko jakbyś coś ukradł :-)

Zapłacone

20. Baran Arkadiusz 313 D1 / M0 POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Zapłacone

21. Baran Lucjan 314 D1 / M45 POL Wola Dębińska

Zapłacone

22. Barańska Monika 315 D1 / K45 POL Kraków

Zapłacone

23. Barć Katarzyna 6 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

24. Barć Tomasz 7 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

25. Barglik Adam 908 D1 / M0 POL Karczew

Zapłacone

26. Barnaś Adrian 316 D1 / M0 POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

27. Barnaś Marta - D1 / K0 POL Jaźwiny

Niezapłacone

28. Bartkowska Katarzyna 8 D1 / K0 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy

Zapłacone

29. Bartkowski Daniel 909 D1 / M0 POL Tuchów

Zapłacone

30. Bartula Jan 317 D1 / M0 POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

31. Baster Aleksandra 318 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

32. Batko Renata - D1 / K0 POL Tarnów

Niezapłacone

33. Bednarenko Wojciech 9 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

34. Bednarz Krzysztof 319 D1 / M45 POL Tarnów 4K TEAM TARNÓW

Zapłacone

35. Bekas Marcin 320 D1 / M0 POL Kraków Runonline.pl

Zapłacone

36. Bernasiewicz Marcin 321 D1 / M0 POL Wieliczka runonline.pl

Zapłacone

37. Bernat Wojciech 322 D1 / M0 POL Rzeszów

Zapłacone

38. Beściak Kamil 323 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

39. Uczestnik anonimowy 324 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

40. Biel Sebastian 10 D1 / M0 POL Tarnów Bieganie Szyderców

Zapłacone

41. Bielawski Artur 325 D1 / M45 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

42. Bielecki Dawid - D1 / M0 POL Brzóza Królewska

Niezapłacone

43. Bieleń Paweł 11 D1 / M0 POL Kraśnik KSS Bebek Jedynka

Zapłacone

44. Bielik Radosław 12 D1 / M0 POL Kraków WKURW_TEAM

Zapłacone

45. Bień Łukasz 910 D1 / M0 Tarnów

Zapłacone

46. Bigos Paweł 875 D1 / M45 POL Rzuchowa

Zapłacone

47. Bik Miłosz - D1 / M0 POL Częstochowa

Niezapłacone

48. Biskup Mariusz 326 D1 / M0 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

49. Biskupski Marek 13 D1 / M45 POL Kielce Biegam bo biegam

Zapłacone

50. Blecharski Jarosław 911 D1 / M0 Zbylitowska Góra

Zapłacone

51. Błoniarczyk Janusz 327 D1 / M45 POL Koszyce Małe

Zapłacone

52. Bocek Sławomir 14 D1 / M0 POL Boguchwała

Zapłacone

53. Bodzioch Agnieszka 328 D1 / K0 POLSKA Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

54. Bogacz Dariusz - D1 / M0 POL Zbylitowska Góra 1984

Niezapłacone

55. Bogusz Aleksandra 329 D1 / K0 POL Tarnów 42 do szczęścia

Zapłacone

56. Bogusz Karolina 330 D1 / K0 POL Kraków 42 do szczęścia

Zapłacone

57. Bogusz Leszek 331 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

58. Boguta Beata 15 D1 / K0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

59. Boguta Maciej 912 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

60. Bogutyn Tomasz 16 D1 / M45 POL Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB

Zapłacone

61. Bojarska Beata 332 D1 / K0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

62. Bojdo Kamil 333 D1 / M0 POL Wola Dębińska

Zapłacone

63. Borkowski Maciej 334 D1 / M0 POL Suwałki

Zapłacone

64. Uczestnik anonimowy 17 D1 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska DDC

Zapłacone

65. Boryczko Dawid 18 D1 / M0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

66. Boryczko Michał 913 D1 / M0 Tarnów

Zapłacone

67. Bouffette Sławek 335 D1 / M0 POL Tarnow

Zapłacone

68. Bożek Wojtek 336 D1 / M0 POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

69. Brela Jakub 337 D1 / M0 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

70. Brocławik Mirosław 338 D1 / M0 POL Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

71. Broda Wojciech 19 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

72. Brodło Zbigniew 339 D1 / M0 POL Tuchów LKS Burzyn

Zapłacone

73. Broniec Dariusz 340 D1 / M0 POL Zawada Kolo Tarnowa Biegam bo lubię

Zapłacone

74. Broniszewski Piotr - D1 / M0 POL Stary Sącz SzostTeam

Niezapłacone

75. Broński Paweł 876 D1 / M0 POL Łęg Tarnowski Łęg Tarnowski

Zapłacone

76. Brożek Dariusz - D1 / M0 POL Zabawa Husaria Race Team

Niezapłacone

77. Brudkiewicz-Paździora Aneta 341 D1 / K45 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

78. Brudzińska Barbara 969 D1 / K45 POLSKA Tarnów

Zapłacone

79. Bryl Sławomir 342 D1 / M0 POL Koźmice Wielkie ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

80. Brzana Mariusz 20 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

81. Brzeska Elżbieta 343 D1 / K0 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

82. Budzyń Paweł 344 D1 / M0 POL Tarnów Decathlon Tarnów

Zapłacone

83. Bujas Bogusław 21 D1 / M0 POL Głogoczów

Zapłacone

84. Bułdak Krzysztof 345 D1 / M0 POL Sanok

Zapłacone

85. Burda Monika 22 D1 / K0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

86. Burzawa Mateusz 346 D1 / M0 POL Warszawa

Zapłacone

87. Burzec-Osak Anna 347 D1 / K45 POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

88. Burzej Janusz 348 D1 / M45 POL Andrychów ANDRYCHÓW RUNNING

Zapłacone

89. Buszek Iwona 349 D1 / K0 POL Dabrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

90. Chanek Robert 350 D1 / M0 POL Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

91. Chlipała Paweł 351 D1 / M0 POL Kamienica

Zapłacone

92. Chlupka Krzysztof 352 D1 / M0 POL Dębno 1986

Zapłacone

93. Chmielewski Tomasz 353 D1 / M45 POL Żory BWOTR.PL

Zapłacone

94. Chmura Anna 354 D1 / K0 POLSKA Oświęcim

Zapłacone

95. Chmura Krzysztof 355 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

96. Choiński Michał 914 D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

97. Chrapusta Sylwia 356 D1 / K0 POL Koszyce Wielkie Krystek Team

Zapłacone

98. Chrząszcz Paweł 357 D1 / M45 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

99. Chwistek Jacek 358 D1 / M0 POL Tuchów LKS Burzyn

Zapłacone

100. Cierlikowski Krzysztof 359 D1 / M0 POL Niepołomice

Zapłacone

101. Cierniak Zdzisław 360 D1 / M45 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

102. Ciesielska Nikola 361 D1 / K0 POL Radom

Zapłacone

103. Ciesielski Łukasz 915 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

104. Cieśla Krzysztof 362 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

105. Ciężadło Mateusz 363 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

106. Ciszczoń Piotr - D1 / M0 POL Mielec

Niezapłacone

107. Ciszewska Kamila - D1 / K0 POL Suwałki

Niezapłacone

108. Ciuła Tomasz 364 D1 / M0 POL Krakow Rebellion of Free Runners

Zapłacone

109. Ciuruś Kamil 877 D1 / M0 POL Bucze

Zapłacone

110. Cudejko Kamil 23 D1 / M0 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

111. Curyło Norbert 24 D1 / M0 POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

112. Ćwiękowski Paweł 365 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

113. Cwikła Natalia - D1 / K0 POL Tarnów

Niezapłacone

114. Cyganik Katarzyna 366 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

115. Cyran Andrzej 878 D1 / M0 POL Nowy Żmigród

Zapłacone

116. Czabańska Gabriela 367 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

117. Czak Sylwia 25 D1 / K0 POL Grojec

Zapłacone

118. Czapla Anna 368 D1 / K0 POL Zabłędza

Zapłacone

119. Czarnecki Krzysztof 369 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

120. Czarnecki Paweł 370 D1 / M0 POL Łękawica PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

121. Czarnik Jędrzej 26 D1 / M0 POL Tarnów -

Zapłacone

122. Czarnik Marek - D1 / M0 POL Zalasowa Sparta Zalasowa

Niezapłacone

123. Czarnota Michał 371 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

124. Czech Tymoteusz 372 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

125. Czechowicz Agnieszka 27 D1 / K0 POL Tarnow

Zapłacone

126. Czernecki Adam 28 D1 / M45 POL Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE

Zapłacone

127. Czerwiński Adam 916 D1 / M0 POL Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja

Zapłacone

128. Czopik Piotr - D1 / M0 POL Jaworzno

Niezapłacone

129. Czosnek Konrad 373 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

130. Czosnyka Adrian 374 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

131. Czosnyka Marcin 917 D1 / M0 POL Żabno Krystek Team

Zapłacone

132. Czuban Janusz 918 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

133. Czyż Grzegorz 375 D1 / M45 POL Bogumiłowice Grupa Azoty -Automatyka Tarnów

Zapłacone

134. Damian Gabriela 29 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

135. Deptuch Łukasz 376 D1 / M0 POL Wieliczka

Zapłacone

136. Derlaga Wojciech 30 D1 / M0 POL Tarnow

Zapłacone

137. Derus Daniel 377 D1 / M0 POL Wierzchosławice

Zapłacone

138. Długoń Andrzej 378 D1 / M0 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

139. Długoń Justyna 379 D1 / K0 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

140. Dobosz Piotr 380 D1 / M0 POL Żarówka Brak

Zapłacone

141. Domaradzka Małgorzata 381 D1 / K45 POL Rzeszów BT WAGABUNDA

Zapłacone

142. Domaradzki Grzegorz 382 D1 / M45 POL Rzeszów BT WAGABUNDA

Zapłacone

143. Dominik Katarzyna 383 D1 / K0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

144. Dominikowska Łucja 31 D1 / K0 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

145. Dragan Aleksander 919 D1 / M0 POL Kielce

Zapłacone

146. Drewniak Anna 384 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

147. Drewnicki Jacek 32 D1 / M0 POL Kraków Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

148. Drobniak Weronika 33 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

149. Drwal Jacek 385 D1 / M45 POL Pleśna Aktywna Pleśna

Zapłacone

150. Drwięga Karolina 34 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

151. Drzyzga-Błaszczyk Anna 386 D1 / K0 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

152. Duda Krzysztof 387 D1 / M0 POL Zielonki Giebułtów #YoloTeamKrk

Zapłacone

153. Duda Mirosław 388 D1 / M0 Tarnów Efektar

Zapłacone

154. Duda Tomasz 35 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

155. Dudek Krzysztof 879 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

156. Dudzik Sebastian 389 D1 / M0 POL Wieliczka RUN&BIKE ACTIVLAB

Zapłacone

157. Duźniak Justyna 390 D1 / K0 POL Dębica

Zapłacone

158. Dworski Piotr 391 D1 / M0 POL Warszawa Krystian team

Zapłacone

159. Dymon Konrad 392 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

160. Dyrga Sebastian 393 D1 / M0 POL Krakow Muay Running Team/Awf AZS Masters Kraków

Zapłacone

161. Dziedzic Andrzej 920 D1 / M45 POL Dąbrowa Tarnowska BHP

Zapłacone

162. Dziedzic Joanna 394 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

163. Dziedzic Julia 395 D1 / K45 POL Stary Sącz JULKATEAM STARY SĄCZ

Zapłacone

164. Dziedzic Krzysztof 396 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

165. Dziedzic Paweł 397 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

166. Dziedziniewicz Agnieszka 398 D1 / K0 POLSKA Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

167. Dziedziniewicz Waldemar 400 D1 / M0 POLSKA Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

168. Dzikowski Jozef 36 D1 / M45 POL Tymowa BKB Victoria Brzesko

Zapłacone

169. Dziubek Mirosław 401 D1 / M0 POL Oświęcim

Zapłacone

170. Eisner Halina 402 D1 / K0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

171. Erazmus Beata 403 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

172. Figiel Aleksandra 921 D1 / K0 POL Kraków FC po 40tce

Zapłacone

173. Filipiński Bartosz - D1 / M0 POL Łańcut

Niezapłacone

174. Filipowicz Magdalena 404 D1 / K0 POL Woźniczna Bozena "power" Team

Zapłacone

175. Fiołek Kasia 405 D1 / K0 POL Biadoliny

Zapłacone

176. Fiołek Mateusz 406 D1 / M0 POL Strzegocice

Zapłacone

177. Fior Przemek 407 D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

178. Firek Marcin 37 D1 / M0 POL Bochnia Bochnia Biega

Zapłacone

179. Firek Rafał 408 D1 / M0 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

180. Flądro Daniel - D1 / M0 POL Wokowice

Niezapłacone

181. Flis-Czajka Justyna 409 D1 / K0 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

182. Florek Marcin 410 D1 / M45 POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

183. Fogel Ewa 411 D1 / K45 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy

Zapłacone

184. Uczestnik anonimowy 412 D1 / M0 POL Targowisko Kce!

Zapłacone

185. Foryś Włodzimierz 413 D1 / M45 POL Jasło ULKS Technik Trzcinica

Zapłacone

186. Fraczek Kamil 414 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

187. Frączek Krzysztof 415 D1 / M0 POL Borzęta Kraków Airport Running Team

Zapłacone

188. Fritz Sławomir 416 D1 / M45 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

189. Fudali Jakub 417 D1 / M0 PL Kraków Runonline.pl Team

Zapłacone

190. Furmański Piotr 38 D1 / M0 POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

191. Gaca Anna 418 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

192. Gaca Dominik 419 D1 / M0 POL Dopiewiec

Zapłacone

193. Gacek Łukasz 420 D1 / M0 POL Sufczyn

Zapłacone

194. Gąciarz Jerzy 421 D1 / M45 POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

195. Galbarczyk Tomasz 422 D1 / M45 POL Tarnów Spartan Trening Group

Zapłacone

196. Galin Valentyn 423 D1 / M0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

197. Galos Marcin 39 D1 / M0 POL Czernichów

Zapłacone

198. Gałązka Mateusz 424 D1 / M0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

199. Gałka Ryszard 425 D1 / M45 POL Brzesko

Zapłacone

200. Gapys Robert 426 D1 / M0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

201. Garczyńska-Wąs Bogusława 427 D1 / K0 POL Zielonki WM Triself

Zapłacone

202. Gątkiewicz Paweł 40 D1 / M0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

203. Gawin Krzysztof 880 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

204. Gawłowicz Bartłomiej 428 D1 / M0 POL Bochnia Nauka Biega

Zapłacone

205. Gawron Marcin 922 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

206. Gębala Anita 881 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

207. Gibała Marcin 41 D1 / M45 POL Mielec Fundacja Auxilium

Zapłacone

208. Giemza Daniel 429 D1 / M0 POL Tarnów TTC MPEC Tarnów

Zapłacone

209. Gierlicki Bartosz 430 D1 / M0 POL Kraków PKO Bank Polski

Zapłacone

210. Glab Dominik 42 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

211. Głód Tomasz 431 D1 / M0 POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

212. Gniadek Mariusz 432 D1 / M0 POL Tarnów Decathlon Tarnów Team

Zapłacone

213. Golba Kacper 433 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

214. Golińska Anna 434 D1 / K0 POL Trzebinia Nauka Biega

Zapłacone

215. Goliński Mieczysław 435 D1 / M45 POL Trzebinia Nauka Biega

Zapłacone

216. Gołuński Marcin 436 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

217. Gomolka Pawel 437 D1 / M0 POL Krakow

Zapłacone

218. Gomularz Sebastian 438 D1 / M0 POL Dębno Husaria Race Team

Zapłacone

219. Góra Gabriela - D1 / K0 POL Brzesko

Niezapłacone

220. Górak Paulina 439 D1 / K0 POL Gnojnik Mirek Team

Zapłacone

221. Górecki Mikołaj 440 D1 / M0 POL Kraków nauka biega

Zapłacone

222. Uczestnik anonimowy - D1 / M0 POL Jarosław PG FOTO

Niezapłacone

223. Górecki Szymon 441 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

224. Górka Ela - D1 / K0 POL Grybów Ambasador Festiwalu biegowego

Niezapłacone

225. Górka Monika 442 D1 / K0 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

226. Gorla Konrad 43 D1 / M0 POL Miechowice Małe

Zapłacone

227. Górnisiewicz Piotr 443 D1 / M0 POL Kraków WM Triself

Zapłacone

228. Grochal Rafał 923 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

229. Grochot Edyta 44 D1 / K0 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

230. Gromadowski Wojciech 444 D1 / M0 POL Kraków #YoloTeamKrk

Zapłacone

231. Gromadzki Marcin 445 D1 / M0 POL Szczepanowice KS Metal Tarnów

Zapłacone

232. Gromna Aleksandra 45 D1 / K0 POL Staszów

Zapłacone

233. Gromny Konrad 46 D1 / M0 POL Kraków WMTRI

Zapłacone

234. Gruca Dariusz 446 D1 / M0 POL Grybów Ambasador festiwalu biegów

Zapłacone

235. Gruca Jan - D1 / M45 POL Grybów

Niezapłacone

236. Gruszka Marcin 447 D1 / M0 POL Tarnów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

237. Gryboś Maciej 448 D1 / M0 POL Tarnów Kazibut

Zapłacone

238. Gryboś Michał 47 D1 / M0 POL Koszyce Małe KazibuT

Zapłacone

239. Grysiewicz Marcin 449 D1 / M0 POL Rzuchowa Power Training

Zapłacone

240. Grzegorczyk Robert 450 D1 / M0 POL Kielce Waleczne Serce

Zapłacone

241. Gurgul Angelika - D1 / K0 POL Lukanowice

Niezapłacone

242. Guśtak Przemysław 451 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

243. Haba Janusz 452 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

244. Habryło Mirosław 453 D1 / M0 POL Brzesko

Zapłacone

245. Uczestnik anonimowy 48 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

246. Hajduk Joanna - D1 / K0 POL Ilkowice

Niezapłacone

247. Hajduk Tomasz 454 D1 / M0 POL Gorlice

Zapłacone

248. Hartleb Dawid 924 D1 / M0 POL Sieniawa Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

249. Hassak Maciej 925 D1 / M0 POL Gorlice GKC GORLICE

Zapłacone

250. Hochołowski Marcin 455 D1 / M0 POL Kraków Wkurw_team

Zapłacone

251. Horabik Kamil 49 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

252. Hudzik Robert 50 D1 / M0 POL Grojec #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

253. Hyla Filip 456 D1 / M0 POL Kraków runonline.pl

Zapłacone

254. Hyży Piotr 457 D1 / M0 POL Tarnowiec Bonnie & Clyde

Zapłacone

255. Iskrzycka Magdalena 458 D1 / K0 PL Rzeszów

Zapłacone

256. Iwaniec Piotr 882 D1 / M0 POL Tarnów Bieganie Szyderców

Zapłacone

257. Iwańska Diana 51 D1 / K0 POL Kielce Run N Fun

Zapłacone

258. Iwański Bogusław 459 D1 / M0 POL Nowy Sącz

Zapłacone

259. Iwański Grzegorz 460 D1 / M0 POL Kielce Run N Fun

Zapłacone

260. Jabłoński Tomasz 461 D1 / M0 POL Busko-Zdrój DRUŻYNA SZWAGRÓW

Zapłacone

261. Jachimczyk Paweł 463 D1 / M0 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

262. Jachimek Marcin 52 D1 / M0 POL Tarnów ZOO+

Zapłacone

263. Jackowski Zbigniew 464 D1 / M45 POL Jędrzejów

Zapłacone

264. Jacquetin Julien 465 D1 / M0 POL Krakow Edie Team

Zapłacone

265. Jakubowski Maciej 53 D1 / M0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

266. Jamka Wiesław 54 D1 / M45 POL Skawina

Zapłacone

267. Jamróg Sylwia 466 D1 / K0 POL Tarnow Krystek Team

Zapłacone

268. Janiak Mariusz 467 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

269. Janiec Małgorzata 468 D1 / K0 POL Wieliczka #AdamCzerwinskiTeam

Zapłacone

270. Janik Grzegorz 469 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

271. Janik Mateusz 470 D1 / M0 POL Tenczynek

Zapłacone

272. Janik Paweł 471 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

273. Janisz Marek 55 D1 / M0 POL Rożnów

Zapłacone

274. Janusz Barbara 926 D1 / K45 POL Kaniów

Zapłacone

275. Jarosinska Justyna 56 D1 / K0 POL Raclawice Twarde doopy

Zapłacone

276. Jarosz Damian 472 D1 / M0 POL Mokrzyska

Zapłacone

277. Jarząbek Sabina 927 D1 / K0 POL Kielce KKL Kielce

Zapłacone

278. Jarzębowicz Paweł - D1 / M0 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim 514370540

Niezapłacone

279. Jarzwiec Jakub 473 D1 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

280. Jasiak Anna - D1 / K0 POL Wola Rzędzińska 1976

Niezapłacone

281. Jasiński Paweł 474 D1 / M0 POL Kraków #YOLOTEAMKRK

Zapłacone

282. Jastrząb Piotr 883 D1 / M45 POL Lesko Dekan Lesko

Zapłacone

283. Jaszczak Marzena 475 D1 / K0 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

284. Jaworska Ewa 476 D1 / K0 POL Tarnów proszę, aby przesyłka dotarła do 28 września

Zapłacone

285. Jaworski Grzegorz 477 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

286. Jeleśniański Roman 478 D1 / M0 POL Bobrowniki

Zapłacone

287. Jermak Karolina 479 D1 / K0 POL Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT BIEGA

Zapłacone

288. Jermak Maciej - D1 / M0 POL Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT BIEGA

Niezapłacone

289. Job Mateusz 480 D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

290. Józefów Paulina 481 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

291. Jurczenko Marcin 482 D1 / M0 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

292. Jurek Jarosław 57 D1 / M0 POL Limanowa KS Florian

Zapłacone

293. Jurkiewicz Patrycja 483 D1 / K0 POL Tarnów wkurw_team

Zapłacone

294. Uczestnik anonimowy 484 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

295. Kaczmarczyk Michał 485 D1 / M0 POL Brzączowice

Zapłacone

296. Kądziołka Aneta 486 D1 / K0 POL Jadowniki

Zapłacone

297. Kaganek Krzysztof 58 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

298. Kaim Antoni 487 D1 / M45 POL Myślenice

Zapłacone

299. Kaim Mariusz 488 D1 / M0 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

300. Kajdas Beata 489 D1 / K0 POL Mogilany

Zapłacone

301. Kajmowicz Katarzyna 59 D1 / K0 POL Koszyce Małe

Zapłacone

302. Kąkol Kacper 490 D1 / M0 Gdynia

Zapłacone

303. Kaliszka Marcin 491 D1 / M0 POL Zakrzowiec Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

304. Kamińska Agnieszka 492 D1 / K45 PL Przedmieście Czudec 10

Zapłacone

305. Kamiński Grzegorz 493 D1 / M0 POL Kraków Zakwas Team

Zapłacone

306. Kania Józef 60 D1 / M45 POL Stróże PRZEDSIEBIORSTWO KANEX

Zapłacone

307. Kapałka Bożena 494 D1 / K45 POL Gromnik

Zapłacone

308. Kapałka Mirosław 884 D1 / M0 POL Gromnik

Zapłacone

309. Kapcia Florian 495 D1 / M0 POL Królówka

Zapłacone

310. Karbownik Jacek - D1 / M45 POL Wrocanka Morsy Tarnowieckie

Niezapłacone

311. Karwan Barbara 496 D1 / K0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

312. Karwan Justyna - D1 / K0 POL Kraków

Niezapłacone

313. Karwan Michał - D1 / M0 POL Gliwice

Niezapłacone

314. Kasprzyk Krzysztof 497 D1 / M45 POL Tarnów 1972

Zapłacone

315. Kawa Barbara 498 D1 / K0 POL Żyraków KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

316. Kawa Daniel 61 D1 / M0 POL Ryglice

Zapłacone

317. Kawalec Katarzyna 62 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

318. Uczestnik anonimowy 499 D1 / K0 POL Brzostek

Zapłacone

319. Kaziród Grzegorz 885 D1 / M0 POL Tarnów Feniks Tarnów

Zapłacone

320. Kęder Urszula 500 D1 / K45 POL Kraków POLSKI BIEGACZ

Zapłacone

321. Kęder Włodzimierz 501 D1 / M45 POL Kraków POLSKI BIEGACZ

Zapłacone

322. Kędzior Daniyel 502 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

323. Kęski Jacek 503 D1 / M0 POL Tarnowiec

Zapłacone

324. Kielbasa Miroslaw 504 D1 / M0 POL Tarnow Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

325. Uczestnik anonimowy 505 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

326. Kilarska Barbara 886 D1 / K0 POL Wieliczka CROSS HEROES-OGIEŃ!

Zapłacone

327. Kin Rafał 506 D1 / M0 POL Odrzykoń AZS PWSZ KROSNO

Zapłacone

328. Kisińska Irena 507 D1 / K45 POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

329. Kisiński Jarosław 508 D1 / M45 POL Nowy Sącz COMP S.A. / NOVITUS

Zapłacone

330. Kita Krzysztof 509 D1 / M0 POL Dąbrówka Tuchowska

Zapłacone

331. Klimek Dorota - D1 / K0 POL Nowy Sacz

Niezapłacone

332. Klimek Piotr - D1 / M0 POL Nowy Sacz

Niezapłacone

333. Kloch Łukasz 63 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

334. Klonowicz Patrycja 964 D1 / K0 POLSKA Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

335. Kłosowicz Alinka Ferginka 510 D1 / K0 POL Tarnów welldane

Zapłacone

336. Kmieć Katarzyna 511 D1 / K0 POL Perła 1988

Zapłacone

337. Kmiecik Przemysław 512 D1 / M0 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

338. Kochański Tomasz 513 D1 / M0 POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

339. Kociołek Witold 64 D1 / M0 POL Kraków Runonline.pl Team

Zapłacone

340. Kocoł Klaudia 514 D1 / K0 PL

Zapłacone

341. Koczwara Marcin 928 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

342. Kofin Maciej 515 D1 / M0 POL Ochojno #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

343. Kogut Mariusz 516 D1 / M0 POL Pilzno

Zapłacone

344. Kokoszka Marcin 517 D1 / M0 POL Bochnia

Zapłacone

345. Kokoszka Tadeusz 518 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

346. Kolbusz Krzysztof 519 D1 / M45 POL Tarnów Spartan Race Tarnów

Zapłacone

347. Kolonko Łukasz 65 D1 / M0 POL Chorzow

Zapłacone

348. Kołazińska-Bieleń Magdalena 66 D1 / K0 POL Kraśnik KSS Bebek Jedynka

Zapłacone

349. Kołton Małgorzata 520 D1 / K0 POL Donosy

Zapłacone

350. Kołton Przemysław 521 D1 / M0 POL Donosy

Zapłacone

351. Konieczny Krzysztof 522 D1 / M0 POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

352. Kopacka Agata 523 D1 / K0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

353. Uczestnik anonimowy - D1 / M0 POL Tarnów

Niezapłacone

354. Korus Filip 67 D1 / M0 POL Skrzyszów

Zapłacone

355. Uczestnik anonimowy 887 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

356. Kostrzewa Paweł 524 D1 / M45 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

357. Kostur Krystian 68 D1 / M0 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

358. Koszyk Katarzyna 525 D1 / K0 POL Tarnów EKIPA Z TARNOWA

Zapłacone

359. Kotliński Tadeusz 69 D1 / M45 POL Cianowice FAMILY RUNNERS TEAM

Zapłacone

360. Kowalska-Bartkowska Agnieszka 526 D1 / K0 POL Skrzyszów

Zapłacone

361. Kowalski Michał 527 D1 / M0 POL Olkusz

Zapłacone

362. Kozerska-Stanek Anna - D1 / K45 POL Proszowice

Niezapłacone

363. Koziara Gabriela 70 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

364. Koziara Sławomir 71 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

365. Koziarz Przemysław 528 D1 / M0 POL Jankowice Bieganie źródłem satysfkacji

Zapłacone

366. Kozioł Anna 529 D1 / K0 POLSKA Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

367. Kras Jakub 530 D1 / M0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

368. Kras Patrycja 531 D1 / K0 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

369. Krawczyk Jakub 532 D1 / M0 POL Kraków Syngenit

Zapłacone

370. Krerowicz Grzegorz 533 D1 / M45 POL Nowy Sacz biegam bo lubie

Zapłacone

371. Krężolek Anna 534 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

372. Król Robert 535 D1 / M45 POL Kielce Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom

Zapłacone

373. Krupa Anna 536 D1 / K0 POL Krakow

Zapłacone

374. Uczestnik anonimowy 72 D1 / M45 POL Kraków LOZP

Zapłacone

375. Krzak Sławomir 73 D1 / M0 POL Tarnow Cała Naprzód

Zapłacone

376. Krzyżanowski Łukasz - D1 / M0 POL Kraków Max Fliz Ekspedycja

Niezapłacone

377. Książczyk Anna 74 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

378. Kubica Przemysław 537 D1 / M0 POL Trepcza

Zapłacone

379. Kubisztal Andrzej 75 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

380. Kucharzyk Oliwer 538 D1 / M0 POL Chojnik

Zapłacone

381. Kukliński Jakub 539 D1 / M0 POL Kraków Wkurw_Team Kraków

Zapłacone

382. Uczestnik anonimowy 540 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

383. Kukulski Szymon 541 D1 / M0 POL Kraków #najgorzej

Zapłacone

384. Kukułka Hanna 542 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

385. Kulikowski Paweł - D1 / M0 POL Chełmek MAX-FLIZ EKSPEDYCJA

Niezapłacone

386. Kułaga Michał - D1 / M0 POL Busko-Zdrój Zabiegani w Kielcach

Niezapłacone

387. Kural Sławomir 543 D1 / M0 POL Dębno Zaprzecznica Team

Zapłacone

388. Kurcz Mariusz 544 D1 / M0 POL Serock Serock Biega z Hotelem Narvil

Zapłacone

389. Kurek Joanna - D1 / K0 POL Tarnów

Niezapłacone

390. Kurtyka Sławomir 929 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

391. Kuś Marek - D1 / M0 POL Skawina

Niezapłacone

392. Kusztal Justyna 545 D1 / K0 PL Kraków

Zapłacone

393. Kutyła Adam 76 D1 / M45 POL Wadowice Ponar Wadowice

Zapłacone

394. Kwasek Kazek - D1 / M0 POL Bibice Eskadra Kraków

Niezapłacone

395. Kwatera Tomasz 888 D1 / M0 POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

396. Kwiatkowski Jakub 546 D1 / M0 Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

397. Kwiecień Marcin 547 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

398. Kwiek Artur 548 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

399. Lachowski Paweł 77 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

400. Latawska Żaneta 549 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

401. Lech Judyta 550 D1 / K0 POLSKA Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

402. Lechowicz Krzysztof 930 D1 / M0 POL Żabno OCR Team Masters Gym

Zapłacone

403. Lechowicz Łukasz 551 D1 / M0 POL Kraków Benon Team

Zapłacone

404. Ledwoń Izabela 552 D1 / K45 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

405. Leśniak Radosław 553 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

406. Leśniewski Jarosław 554 D1 / M45 POL Cmińsk Skrzydlaci Dzieciom

Zapłacone

407. Leszczyński Michał 555 D1 / M0 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

408. Lipczyński Jerzy 556 D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

409. Lipińska Marta 557 D1 / K45 POL Zbylitowska Góra Ptg Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

410. Lipiński Robert 558 D1 / M45 POL Tarnów Nie jesteś sam

Zapłacone

411. Lis Agnieszka 559 D1 / K0 POL Krakow

Zapłacone

412. Lis Maciej 462 D1 / M0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

413. Lis Maciej 560 D1 / M0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

414. Lis Tomasz 561 D1 / M0 POL Krakow KRYSTEK TEAM

Zapłacone

415. Lisak Tomasz 78 D1 / M0 POL Ryglice KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWA

Zapłacone

416. Lisowski Paweł 889 D1 / M45 POL Kraków Klub biegacza RTV EURO AGD

Zapłacone

417. Uczestnik anonimowy 562 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

418. Liszkowski Artur 563 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

419. Lizak Adam 564 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

420. Lokajewska Justyna 565 D1 / K0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

421. Lowe Kinga 566 D1 / K0 POL Tarnow

Zapłacone

422. Lubieniecki Maciej 567 D1 / M0 POL Kraków LACHO TEAM

Zapłacone

423. Ludwa Michał 568 D1 / M0 POL Tarnów Tarnowski Klub Karate Kyokushin

Zapłacone

424. Ludwa Wojciech - D1 / M0 POL Koszyce Wielkie Tarnowski Klub Karate Kyokushin

Niezapłacone

425. Uczestnik anonimowy 569 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

426. Łabądź Artur 931 D1 / M0 Itmbw Kraków

Zapłacone

427. Łabędź Maciej - D1 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska Krwawe Suty Run&Bike

Niezapłacone

428. Łabno Mateusz 570 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

429. Łabno Monika 571 D1 / K0 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy

Zapłacone

430. Łabno Tomasz 890 D1 / M45 POL Tarnów Osiedle Tarnów

Zapłacone

431. Łabno Tomasz - D1 / M45 POL Tarnów Nocny Wilk

Niezapłacone

432. Łabuz Marek 572 D1 / M0 POL Tarnów GRUPA AZOTY

Zapłacone

433. Łabuz Paweł - D1 / M0 POL Rzeszów PAVLO TEAM

Niezapłacone

434. Łachmanek Piotr 573 D1 / M0 POL Gorlice

Zapłacone

435. Łącki Mateusz 574 D1 / M0 POL Brzostek Pędzące Ślimaki

Zapłacone

436. Łapińska Anna - D1 / K0 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza/Hotn Ride

Niezapłacone

437. Łata Marcin 575 D1 / M0 POL Tarnów Sokół Tarnów

Zapłacone

438. Łazarek Bartosz 576 D1 / M0 POL Tarnów DHL Run Club

Zapłacone

439. Łeptuch Tomasz - D1 / M0 POL Komorów Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

440. Łopatowski Kamil 577 D1 / M0 POL Tarnów 1985

Zapłacone

441. Łuczak Anna 578 D1 / K0 POL Słomniki Zakwas Team

Zapłacone

442. Ługowski Wojciech 579 D1 / M45 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

443. Łukasik Michał 79 D1 / M0 POL Busko-Zdrój VELOBIKE

Zapłacone

444. Łukasik Sylwia 80 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

445. Machaj Maciej 580 D1 / M0 POL Nowy Sącz

Zapłacone

446. Machowski Bartłomiej 891 D1 / M0 POL Szczepańcowa Machoney Team

Zapłacone

447. Machynia Rafał 581 D1 / M0 POL Kraków RUNONLINE. PL TEAM

Zapłacone

448. Maciejas Daniel 582 D1 / M0 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

449. Madej Tomek 583 D1 / M0 POL Sanok

Zapłacone

450. Madejski Dawid 584 D1 / M0 POL Żarki Lacho Team

Zapłacone

451. Mądel Aleksandra 935 D1 / K0 POL Pogórska Wola

Zapłacone

452. Mądel Damian 936 D1 / M0 POL Pogórska Wola

Zapłacone

453. Magda Arkadiusz 932 D1 / M0 POL Krzemienica

Zapłacone

454. Magiera Marcin 81 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

455. Majcher Beata 585 D1 / K0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

456. Majcher Piotr 586 D1 / M45 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

457. Majewski Karol 587 D1 / M0 POL Cieszanów Cieszanów Runners

Zapłacone

458. Majka Krzysztof 588 D1 / M0 POL Dabrowa Tarnowska

Zapłacone

459. Majka Tomasz 589 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

460. Malaczyk Jerzy 590 D1 / M45 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

461. Malina Piotr 591 D1 / M0 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

462. Malina Tomasz 592 D1 / M0 POLSKA Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

463. Małek Marcin 593 D1 / M0 POL Lisia Góra

Zapłacone

464. Małek Paweł 594 D1 / M45 PL Rzeszów

Zapłacone

465. Mamala Justyna 933 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

466. Mamica Andrzej 595 D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

467. Marcinkowski Paweł 596 D1 / M0 POL Borzęcin

Zapłacone

468. Marcinkowski Tomasz 934 D1 / M0 POL Kielce

Zapłacone

469. Marczyńska Dagmara 597 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

470. Marczynski Andrzej 82 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

471. Marek Piotr 599 D1 / M0 POL Tarnów Krystek team

Zapłacone

472. Marek Piotr 598 D1 / M45 POL Tarnów Krystek Taem

Zapłacone

473. Marek Piotr - D1 / M45 POL Tarnów Krystek Team

Niezapłacone

474. Marek Renata 600 D1 / K45 POL Brzozówka Krystek Team

Zapłacone

475. Marek Tomasz 601 D1 / M0 POL Brzozówka Krystek team

Zapłacone

476. Markowski Tomasz 602 D1 / M0 POL Wrocław

Zapłacone

477. Marszalik Adrian 83 D1 / M0 POL Kunice

Zapłacone

478. Marta Karolina 603 D1 / K0 POL Tuchów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

479. Marta Mateusz 604 D1 / M0 POL Zgłobice Krystek Team

Zapłacone

480. Martyka Michał 605 D1 / M0 POL Borzęcin www.goodbike.com.pl

Zapłacone

481. Maślanka Andrzej 606 D1 / M45 POL Tarnów TTC MPEC Tarnów

Zapłacone

482. Maślanka Karol - D1 / M0 POL Pleśna

Niezapłacone

483. Masłoń Joanna 893 D1 / K0 POL Dębno Itacy Biegacze

Zapłacone

484. Masłoń Stanisław 892 D1 / M0 PL Dębno Itacy Biegacze

Zapłacone

485. Mastej Jakub 84 D1 / M0 POL Jasło Husaria Race Team

Zapłacone

486. Matejski Paweł 607 D1 / M0 POL Kraków Wybierz 87

Zapłacone

487. Matyaszek Waldemar 894 D1 / M0 POL Jasień

Zapłacone

488. Mazur Filip 608 D1 / M0 POL Suwałki

Zapłacone

489. Mazur Krzysztof 609 D1 / M0 POL Krakow NOKIA KRAKÓW

Zapłacone

490. Mazur Mariola - D1 / K0 POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

491. Mazur Mateusz - D1 / M0 POL Suwałki

Niezapłacone

492. Mazur Tomasz 610 D1 / M0 POL Bibice

Zapłacone

493. Mazurkiewicz Andrzej 611 D1 / M0 POL Nowy Sącz

Zapłacone

494. Melnik Angelina - D1 / K0 UKR Luck

Niezapłacone

495. Mercik Wioleta 612 D1 / K0 POL Kraków Night Runners

Zapłacone

496. Metzler Władysław 85 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

497. Mężyk Maria - D1 / K0 POL Tarnów

Niezapłacone

498. Micał Łukasz 613 D1 / M0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

499. Michalik Edyta 86 D1 / K0 POL Nowy Targ Gorący Potok Team

Zapłacone

500. Michalik Rafał 614 D1 / M0 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

501. Michalik Zygmunt 87 D1 / M45 POL Podłęże

Zapłacone

502. Michalski Andrzej 615 D1 / M0 POL Tarnów GP GOPR / KW Kraków

Zapłacone

503. Michałowski Robert 616 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

504. Michoń Kamil 617 D1 / M0 POL Tarnów biegamwtarnowie.pl

Zapłacone

505. Mielec Andrzej - D1 / M45 POL Mała Wieś

Niezapłacone

506. Mierzeńska Karina 618 D1 / K0 POL Bochnia Bochnia biega

Zapłacone

507. Mierzeński Szczepan 619 D1 / M0 POL Bochnia Bochnia biega

Zapłacone

508. Miętka Krzysztof 88 D1 / M0 POL Kraków Drużyna M

Zapłacone

509. Mika Marcin 937 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

510. Mikoś Magdalena - D1 / K0 POL Kraków

Niezapłacone

511. Mikos Marek 620 D1 / M0 POL Olszyny

Zapłacone

512. Mikrut Albert 621 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

513. Mikrut Andrzej 89 D1 / M45 POL Ryglice

Zapłacone

514. Mikulec Janina 90 D1 / K45 POL Tarnów

Zapłacone

515. Mikulska Barbara 622 D1 / K45 POL Nowy Wiśnicz Gremi Bochnia

Zapłacone

516. Mikulski Michał 623 D1 / M0 POL Bochnia Gremi Bochnia

Zapłacone

517. Miller Monika 624 D1 / K0 POL Kraków #YoloTeamKrk

Zapłacone

518. Miłkowski Jakub 91 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

519. Misaczek Maciek 92 D1 / M0 POL Tarnów MMMMościce

Zapłacone

520. Misaczek Marzena 93 D1 / K0 POL Tarnów MMMMościce

Zapłacone

521. Misztal Katarzyna 94 D1 / K0 POL Kielce Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom

Zapłacone

522. Mleczko Maciej 625 D1 / M0 POL Tarnów Kardioaktywni

Zapłacone

523. Mleko Roman 626 D1 / M45 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

524. Mochylska Karolina - D1 / K0 POL Tarnów KS Sportiva Tarnów

Niezapłacone

525. Mocny Michał 938 D1 / M0 POL Kraków 1987

Zapłacone

526. Molczyk Mariusz 627 D1 / M0 POL Debica Debickie Gepardy

Zapłacone

527. Molczyk Paweł 95 D1 / M45 POL Niwka Molo Team

Zapłacone

528. Morajka Anna 628 D1 / K0 POL Kraków Salt Runners Bochnia

Zapłacone

529. Motłoch Piotr 629 D1 / M0 Itmbw Kraków

Zapłacone

530. Moździerz Grzegorz 630 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

531. Moździerz Piotr 631 D1 / M0 POL Tuchów Lks Burzyn

Zapłacone

532. Możejko Jadwiga 96 D1 / K0 POL Klaj

Zapłacone

533. Mróz Mirosław - D1 / M0 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

534. Mróz Paweł 97 D1 / M0 POL Tarnów #najgorzej

Zapłacone

535. Mróz Teresa 632 D1 / K45 POL Krynica-Zdrój

Zapłacone

536. Mruk Mateusz 98 D1 / M0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

537. Mucha Dariusz 633 D1 / M45 POL Bochnia

Zapłacone

538. Murzyn Damian - D1 / M0 POL Lisia Góra

Niezapłacone

539. Musiał Anna 634 D1 / K0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

540. Musiał Witold 635 D1 / M0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

541. Myć Jacek 99 D1 / M45 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

542. Myjak Patryk 636 D1 / M0 POL Nowy Targ Domowy ekspert

Zapłacone

543. Nabielec Joanna 637 D1 / K0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

544. Nabielec Magdalena 638 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

545. Nagas Katarzyna 639 D1 / K0 POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

546. Najdała Paulina 640 D1 / K0 POL Łętowice

Zapłacone

547. Nalepa Maciej 641 D1 / M0 POL Nowy Sącz Dexters Team

Zapłacone

548. Nalepa Paweł 642 D1 / M0 POL Biała Niżna 1989

Zapłacone

549. Nazim Adam 100 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

550. Nazim Agnieszka 101 D1 / K0 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

551. Niedojadło Justyna 102 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

552. Niedojadło Tomasz 103 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

553. Niedźwiadek Piotr 104 D1 / M0 POL Kraków Solne Miasto

Zapłacone

554. Nikobenko Ivan - D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Niezapłacone

555. Niżnik Monika 643 D1 / K0 POL Łódź

Zapłacone

556. Niżnik Rafał 644 D1 / M0 POL Łódź

Zapłacone

557. Noga Damian - D1 / M0 POL Kłoda KP PSP Sandomierz

Niezapłacone

558. Nosek Piotr 645 D1 / M0 POL Wierzchosławice

Zapłacone

559. Nowak Arkadiusz 646 D1 / M0 POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

560. Nowak Iwona 939 D1 / K0 POL Zbylitowska Góra

Zapłacone

561. Nowak Lilianna 647 D1 / K0 POLSKA Kraków

Zapłacone

562. Nowak Natalia 105 D1 / K0 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

563. Nowak Tomasz 941 D1 / M0 POL Dębica Dzikie Mustangi

Zapłacone

564. Nowak Wioletta 940 D1 / K0 POL Dębica Dzikie Mustangi

Zapłacone

565. Nowakowski Izydor 106 D1 / M0 POL Wieliczka

Zapłacone

566. Nowosielski Marek 648 D1 / M45 POL Sanok 1955

Zapłacone

567. Nowotny Jarosław 107 D1 / M0 POL Bochnia SALT RUNNERS BOCHNIA

Zapłacone

568. Nowotny Marian 649 D1 / M45 POL Damienice Niepołomice Biegają

Zapłacone

569. Nykiel Jarosław 650 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

570. Obeidat Gabriela 651 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

571. Oberwan Marek 652 D1 / M0 POL Kraków www.panfotograf.eu

Zapłacone

572. Obrał Jolanta 653 D1 / K0 POL Kraków www.prawo-porady.pl

Zapłacone

573. Obrał Łukasz 654 D1 / M0 POL Kraków www.prawo-porady.pl

Zapłacone

574. Ogar Krzysztof 895 D1 / M0 POL Pleśna 1980

Zapłacone

575. Ogorzelec Paweł 655 D1 / M0 POL Zgłobice Jaszczur & Przyjaciele

Zapłacone

576. Ohirko Adam 656 D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

577. Ohirko Aleksandra 657 D1 / K0 PL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

578. Oliwa Edward 658 D1 / M45 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

579. Uczestnik anonimowy 108 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

580. Onak Natalia 659 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

581. Opaliński Michał 660 D1 / M0 POL Pustynia Klub Biegacza Maratończyk Dębica

Zapłacone

582. Opryszek Bogusław 661 D1 / M45 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

583. Opyrchal Tomasz 662 D1 / M0 POL Krako ITMBW Kraków

Zapłacone

584. Orawski Robert - D1 / M45 POL Skoczów Miki

Niezapłacone

585. Osika Marek 896 D1 / M0 PL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

586. Osnowska Joanna 663 D1 / K0 POL Mielec

Zapłacone

587. Ovdiienko Liudmyla 664 D1 / K0 UKR Krakow Nauka Biega

Zapłacone

588. Ożóg Robert 665 D1 / M0 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

589. Uczestnik anonimowy 109 D1 / K0 POL Tarnów runforestrun:)

Zapłacone

590. Pabian Agnieszka 666 D1 / K45 POL Niedomice OCR Team Masters gym

Zapłacone

591. Pabian Janusz 667 D1 / M0 Tarnów

Zapłacone

592. Paczos Barbara 668 D1 / K45 POL Mielec Stal Mielec Masters

Zapłacone

593. Pałka Kacper - D1 / M0 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

594. Pamuła Krystian 669 D1 / M0 POL Niepołomice SRTG Niepołomice

Zapłacone

595. Pamuła Wojciech 670 D1 / M45 POL Kraków Dream Team

Zapłacone

596. Panasenko Alina 897 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

597. Panocha Daniel 671 D1 / M0 POL Tarnow

Zapłacone

598. Papierz-Rykała Aleksandra 110 D1 / K0 POL Myślenice

Zapłacone

599. Papuga Dominik 672 D1 / M0 POL Jadowniki

Zapłacone

600. Papuga Krzysztof 942 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

601. Partyka Gabriel 673 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

602. Partyka Paweł 674 D1 / M0 POLSKA Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

603. Pasek Weronika 675 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

604. Paterek Agata 676 D1 / K0 POL Kraków Wkurw_team

Zapłacone

605. Paterek Grzegorz 677 D1 / M0 POL Kraków Wkurw_team

Zapłacone

606. Pawliksitarz Kinga - D1 / K0 POL Rzeszów

Niezapłacone

607. Pawłowska-Jurek Paulina 111 D1 / K0 POL Limanowa KS Florian

Zapłacone

608. Pazderska-Kipiel Agnieszka 678 D1 / K0 POL Myślenice Evil Team

Zapłacone

609. Pażucha Swiatosław - D1 / M0 POL Żeleźnikowa Wielka

Niezapłacone

610. Pękala Monika 679 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

611. Perenc Michał 680 D1 / M0 POL Jarosław Husaria Race Team

Zapłacone

612. Perykasza Paweł 681 D1 / M0 POL Kraków Muay Running Team

Zapłacone

613. Piątek Agnieszka 682 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

614. Piątek Stanisław 943 D1 / M45 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

615. Piech Jakub 683 D1 / M0 POL Kraków All in Run Kraków

Zapłacone

616. Piechota Adam - D1 / M45 POL Wola Mielecka

Niezapłacone

617. Pieczonka Rafał - D1 / M0 POL Tarnow

Niezapłacone

618. Piekarniak Agnieszka 112 D1 / K0 POL Kraków #AdamCzerwinskiTeam

Zapłacone

619. Piekarniak Łukasz 113 D1 / M0 POL Kraków #AdamCzerwinskiTeam

Zapłacone

620. Piela Małgorzata 684 D1 / K45 POL Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

Zapłacone

621. Pieszczyński Norbert 836 D1 / M0 POL Krakow Nauka Biega

Zapłacone

622. Pięta Bogdan 685 D1 / M45 POL Mielec Run For Fun

Zapłacone

623. Pietras Mateusz 686 D1 / M0 POL Śledziejowice Lajcik Team

Zapłacone

624. Pietrzkiewicz Krystian 687 D1 / M0 POL Sanok

Zapłacone

625. Pietrzkiewicz Krystian - D1 / M0 POL Sanok

Niezapłacone

626. Piórkowski Tomasz - D1 / M0 POL Biskupice #AdamCzerwinskiTeam

Niezapłacone

627. Piszcz Dariusz 688 D1 / M0 POL Rzeszów

Zapłacone

628. Piwoda Michał 114 D1 / M0 POL Rzeszów

Zapłacone

629. Piwowarczyk Dominik 944 D1 / M0 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

630. Piwowarczyk Krystian - D1 / M0 POL Poręba Radlna Krystian Piwowarczyk

Niezapłacone

631. Piwowarska Ewa 115 D1 / K0 POL Krakow Krystek Team

Zapłacone

632. Plata Piotr 689 D1 / M0 POL Stary Sącz JULKATEAM STARY SĄCZ

Zapłacone

633. Plesnar Jacek - D1 / M0 POL Kraków

Niezapłacone

634. Plewa Rafał 690 D1 / M0 POL Jadowniki BKB Victoria Brzesko

Zapłacone

635. Płaneta Andrzej 116 D1 / M45 POL Dębno Zakład RTV Alarmy i Monitoringi

Zapłacone

636. Pobiegło Artur 945 D1 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

637. Pobiegło Artur - D1 / M0 POL Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

638. Podgórniak Mariusz 117 D1 / M45 POL Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

639. Podgórski Jerzy 691 D1 / M45 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

640. Podraza Janusz 118 D1 / M45 POL Zbylitowska Góra MARATOŃCZYCY DUNAJCOWI

Zapłacone

641. Podraza Klaudia - D1 / K0 POL Dębica Pędzące Ślimaki

Niezapłacone

642. Podsiadło Rafał 119 D1 / M0 POL Niepołomice Iron Runners

Zapłacone

643. Pokrzywa Marcin 692 D1 / M0 POL Zabierzów JW 4495

Zapłacone

644. Polak Bogusława 120 D1 / K45 POL Jawornik

Zapłacone

645. Polak Katarzyna 693 D1 / K0 POL Brzezie

Zapłacone

646. Popiela Agnieszka 694 D1 / K0 POL Tuchow

Zapłacone

647. Popiela Jacek 695 D1 / M45 POL Tarnow Krystek Team

Zapłacone

648. Popiela Jaroslaw 696 D1 / M0 POL Tuchow

Zapłacone

649. Popiela Ksawier 697 D1 / M0 POL Tarnow

Zapłacone

650. Popiela Łukasz 698 D1 / M0 POL Tarnów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

651. Uczestnik anonimowy 946 D1 / M0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

652. Popiela Rafal 699 D1 / M0 POL Świebodzin

Zapłacone

653. Popiela-Kawa Sylwia 121 D1 / K0 POL Ryglice

Zapłacone

654. Popielarczyk Łukasz 700 D1 / M0 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

655. Porębski Jakub 122 D1 / M0 POL Tarnów PERUN ENERGY

Zapłacone

656. Poremba Szymon - D1 / M0 POL Nowy Sącz Szost Team

Niezapłacone

657. Porosło Paweł 123 D1 / M45 POL Tarnów ---

Zapłacone

658. Potoczny Marcin 701 D1 / M0 POL Tarnów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

659. Potoczny Michał 124 D1 / M0 POL Tarnów CelToForma

Zapłacone

660. Pradel Grzegorz 702 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

661. Prajs Marcin 125 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

662. Prażmowski Daniel 703 D1 / M0 POL Dębica Dzikie Mustangi

Zapłacone

663. Proszowski Dawid 704 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

664. Przebinda Bogdan 705 D1 / M45 POL Wołowice #AdamCzerwiński Team

Zapłacone

665. Przebinda Renata 706 D1 / K45 POL Wołowice #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

666. Przeklasa Joanna 707 D1 / K45 POL Tarnów niezawodni team

Zapłacone

667. Przystaś Agata - D1 / K0 POL Krynica-Zdrój

Niezapłacone

668. Pułanecki Łukasz 708 D1 / M0 POL Jeleśnia Mocni Pomocni

Zapłacone

669. Put Grzegorz 709 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

670. Putaj Rafał 710 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

671. Pyc Witold 711 D1 / M0 POL Kowalowa Ks Ryglice

Zapłacone

672. Pyż Dagmara 712 D1 / K0 POL Zaskale Runonline.pl

Zapłacone

673. Pyż Patryk 713 D1 / M0 POL Zaskale Runonline.pl

Zapłacone

674. Radosz-Kwasek Agata 714 D1 / K0 POLSKA Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

675. Radzicki Andrzej 715 D1 / M0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

676. Radzik Robert 716 D1 / M0 POL Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

677. Rajski Mirosław 717 D1 / M0 POL Wierzchosławice

Zapłacone

678. Rębilas Adam - D1 / M0 POL Nowy Wiśnicz

Niezapłacone

679. Repelewicz Natalia 718 D1 / K0 POL Nowy Sącz

Zapłacone

680. Robak Ewa 719 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

681. Rogóż Marcin 720 D1 / M0 POL Zagórz

Zapłacone

682. Rogoziński Łukasz 721 D1 / M0 POL Ostrowiec Świętokrzyski ITMBW Kraków

Zapłacone

683. Rojek Igor 962 D1 / M0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

684. Rojek Józef 126 D1 / M45 POL Ropczyce

Zapłacone

685. Rolewicz Dariusz 722 D1 / M0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

686. Rorenberg Monika 723 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

687. Rospond Grzegorz 724 D1 / M0 POL Kraków CLICO

Zapłacone

688. Rostocki Wojciech - D1 / M0 POL Stary Sącz MS Ubezpieczenia Sp. z o.o./SzostTeam

Niezapłacone

689. Różycka Agnieszka 725 D1 / K45 Kraków Nauka Biega

Zapłacone

690. Ruda Wiktoria 726 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

691. Rudny Rafał 947 D1 / M0 POL Ropczyce RudnyRunningTeam

Zapłacone

692. Russo Riccardo 127 D1 / M0 POL Tarnów Squadra azzurra

Zapłacone

693. Rutkowski Grzegorz 968 D1 / M0 POLSKA Tarnów Krystek Team

Zapłacone

694. Rykała Wojciech 128 D1 / M0 POL Myślenice

Zapłacone

695. Ryński Piotr 129 D1 / M0 POL Szczucin Brak

Zapłacone

696. Uczestnik anonimowy 727 D1 / K0 POL Rzezawa

Zapłacone

697. Ryznar Ela 948 D1 / K0 POL Wieliczka Cross Heroes- Ogień!

Zapłacone

698. Rzepecki Krzysztof 728 D1 / M45 POL Kraków 1963

Zapłacone

699. Rzepka Grzegorz 729 D1 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

700. Rzepka Janusz 730 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

701. Rzońca Mateusz 130 D1 / M0 POL Pleśna

Zapłacone

702. Saarela Anna 131 D1 / K45 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie

Zapłacone

703. Sabor Krzysztof 731 D1 / M45 POL Krzywaczka Cracovia Chess Team

Zapłacone

704. Sadlej Adrian 732 D1 / M0 POL Brzesko

Zapłacone

705. Sajdak Piotr 898 D1 / M0 POL Tuchów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

706. Sak Andrzej 733 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

707. Uczestnik anonimowy 734 D1 / M45 POL Borek Bochnia Biega

Zapłacone

708. Sanocki Marcin 949 D1 / M0 POL Jedlicze Muks Podkarpackie Jedlicze

Zapłacone

709. Sarad Krzysztof - D1 / M0 POL Tarnow Sparta Zalasowa

Niezapłacone

710. Sarlej Piotr 132 D1 / M0 POL Szczepanów MsJ

Zapłacone

711. Satko Jacek 735 D1 / M45 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

712. Sawczak Mateusz - D1 / M0 POL Tarnów

Niezapłacone

713. Schiller Fryderyk 133 D1 / M0 POL Mikołów Schody Hiszpańskie

Zapłacone

714. Ścibor Łukasz - D1 / M0 POL Tarnów Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów

Niezapłacone

715. Ścieżka Filip 736 D1 / M0 POL Pleśna

Zapłacone

716. Ścieżka Paweł 134 D1 / M0 POL Pleśna

Zapłacone

717. Sedlak Karolina 737 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

718. Serafin Michał 738 D1 / M0 POL Tymbark Czaskawy.pl - sklep z kawą

Zapłacone

719. Seręga Anna 739 D1 / K0 POL Bolęcin Wkurw_team

Zapłacone

720. Seręga Tomasz 740 D1 / M0 POL Bolęcin Wkurw_team

Zapłacone

721. Seremet Piotr 950 D1 / M0 POL Tarnów www.s-projekty.pl

Zapłacone

722. Sieklinski Łukasz 741 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

723. Sierant Michał 899 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

724. Sikora Gosia 742 D1 / K0 POL Kielce DRUŻYNA SZWAGRÓW

Zapłacone

725. Sikora Łukasz 743 D1 / M0 POL Tarnów tyłem do przodu

Zapłacone

726. Sikora Magdalena 744 D1 / K0 POL Głogoczów

Zapłacone

727. Sikorski Przemysław 745 D1 / M0 POL Tarnów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

728. Simankowicz Sebasian - D1 / M0 POL Kraków

Niezapłacone

729. Śimko Magdalena 746 D1 / K0 POL Łódź

Zapłacone

730. Sitko Jarosław - D1 / K0 POL Kraków Eskadra Kraków

Niezapłacone

731. Sitko Krystyna 747 D1 / K0 Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

732. Siwek Krzysztof 748 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

733. Skałka Adam 749 D1 / M45 POL Nowy Sącz Andrzej Tokarz Gtoup

Zapłacone

734. Skiba Kamil 951 D1 / M0 POL Tarnów 1980

Zapłacone

735. Skóra Marcin 900 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

736. Skowron Mariusz 750 D1 / M0 POL Tarnów EVERTON

Zapłacone

737. Skowron Tomasz 751 D1 / M0 POL Nowy Sącz WM Triself

Zapłacone

738. Skrzyński Rafał 135 D1 / M0 POL Niepołomice Iron Runners

Zapłacone

739. Skwarczyński Mateusz 952 D1 / M0 POL Tarnów 2003

Zapłacone

740. Ślepiak Adam - D1 / M0 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

741. Śliwiński Tomasz 752 D1 / M0 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

742. Słomska Beata 753 D1 / K0 POL Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn

Zapłacone

743. Słowik Daniel 754 D1 / M0 POL Żabno OCR TEAM MASTERS GYM

Zapłacone

744. Słowik Wojciech 136 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

745. Słowikowski Paweł 755 D1 / M0 POL Kraków KOSOVO

Zapłacone

746. Słyś Bartłomiej 953 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

747. Smagacz Henryk 756 D1 / M45 POL Stara Jastrząbka

Zapłacone

748. Smolik Żaneta 137 D1 / K0 POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

749. Smorczewska Joanna 757 D1 / K0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

750. Smoroń Barbara 758 D1 / K0 POL Wieliczka

Zapłacone

751. Sobiegraj Anna 759 D1 / K0 PL Tarnów

Zapłacone

752. Sobyra Artur 760 D1 / M0 POL Tuchów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

753. Uczestnik anonimowy 761 D1 / M0 POL Buchcice

Zapłacone

754. Sobyra Jacek 762 D1 / M0 POL Tuchów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

755. Sobyra Julia 763 D1 / K0 POL Tuchów Krystek Team

Zapłacone

756. Sobyra Krzysztof 764 D1 / M45 POL Tuchów Krystek Team

Zapłacone

757. Sobyra Natalia 765 D1 / K0 POL Buchcice KRYSTEK TEAM

Zapłacone

758. Sobyra Paulina 766 D1 / K0 POL Tuchów Krystek Team

Zapłacone

759. Sobyra Weronika 767 D1 / K0 POL Tuchów Krystek Team

Zapłacone

760. Soch Paweł 768 D1 / M0 POL Kraków BTH Import Stal

Zapłacone

761. Soja Elżbieta 138 D1 / K0 POL Tarnów

Zapłacone

762. Sojda Dawid 769 D1 / M0 POL Tarnów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

763. Sosnowska Barbara 770 D1 / K45 POL Kraków Lachoteam

Zapłacone

764. Sosnowski Roman 771 D1 / M45 POL Krakow Lachoteam

Zapłacone

765. Sroka Artur 772 D1 / M0 POL Bochnia Niepołomice Biegają

Zapłacone

766. Sroka Krystian 966 D1 / M0 POLSKA Wola Rzędzińska

Zapłacone

767. Sroka Sylwester 967 D1 / M0 POLSKA Wieliczka

Zapłacone

768. Sroka Wojciech 965 D1 / M0 POLSKA Kraków

Zapłacone

769. Stach Edward 139 D1 / M45 POL Brzozówka OSP Brzozówka

Zapłacone

770. Stachura Hubert 773 D1 / M0 POL Tarnów Gosia zacznij biegać!

Zapłacone

771. Stańczyk Anna 774 D1 / K0 POL Tuchów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

772. Stańczyk Marek 140 D1 / M45 POL Ryglice

Zapłacone

773. Stankowski Paweł - D1 / M0 POL Wola Rzędzińska

Niezapłacone

774. Starzec Łukasz 775 D1 / M0 POL Tarnów Kazibut

Zapłacone

775. Starzec Mariusz 776 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

776. Uczestnik anonimowy - D1 / K0 POL Tarnów

Niezapłacone

777. Staszel-Łatas Tomasz 777 D1 / M0 POL Jadowniki Husaria Race Team

Zapłacone

778. Stefan Aleksander 778 D1 / M45 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

779. Stefan Edyta 779 D1 / K45 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

780. Stefanowski Dominik 901 D1 / M0 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

781. Stelmach Piotr 141 D1 / M45 POL Niepołomice Iron Runners

Zapłacone

782. Stempak Nikodem 780 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

783. Stencel Karolina 142 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

784. Stępień Małgorzata 781 D1 / K0 POL Kraków Stajnia Balona

Zapłacone

785. Stokłosa Krzysztof 782 D1 / M0 POL Olchawa Wiśnicki Klub Biegacza

Zapłacone

786. Strękowski Paweł 783 D1 / M0 POL Krakow ITMBW Kraków

Zapłacone

787. Strojny Jerzy - D1 / M0 POL Karwodrza

Niezapłacone

788. Sudoł Magdalena 902 D1 / K0 POL Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

789. Sulicz Damian 784 D1 / M0 POL Nowy Sącz

Zapłacone

790. Sułkowski Rafał 785 D1 / M0 POL Limanowa

Zapłacone

791. Sułkowski Wojciech 786 D1 / M45 POL Limanowa

Zapłacone

792. Surowiec Dariusz 143 D1 / M45 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

793. Surówka Wioleta 787 D1 / K0 POL Mogilany Skawina Biega

Zapłacone

794. Sutkowski Sebastian 788 D1 / M0 PL Tarnów

Zapłacone

795. Świąder Stanisław 789 D1 / M0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

796. Świątkowski Grzegorz 144 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

797. Świerczek Patrycja 790 D1 / K0 POL Jadowniki

Zapłacone

798. Świerczek Przemek 791 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

799. Święs Łukasz 792 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

800. Świętek Agata 793 D1 / K0 POL Podłęże Zakrzowiec Team challenge

Zapłacone

801. Szatan Grzegorz 794 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

802. Szatko Mariusz 795 D1 / M45 POL Brzozówka Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

803. Szczęch Patrycja 145 D1 / K0 POL Budzów ISL

Zapłacone

804. Szczepaniak Aleksander 796 D1 / M0 POL Stary Sącz JULKATEAM STARY SĄCZ

Zapłacone

805. Szczepaniak Sławomir 797 D1 / M0 POL Stary Sącz JULKATEAM STARY SĄCZ

Zapłacone

806. Szczepanik Gabriela 798 D1 / K0 POLSKA Rzuchowa

Zapłacone

807. Szczepańska Monika - D1 / K0 POL Lubaszowa

Niezapłacone

808. Szczepka Joanna - D1 / K0 POL Brzesko BKB Victoria

Niezapłacone

809. Szczurek Joanna 799 D1 / K0 POL Tarnów 1977

Zapłacone

810. Szczypka Edyta 800 D1 / K0 POL Kasinka Mała

Zapłacone

811. Szkudlarek Artur 801 D1 / M0 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

812. Szmist Szymon - D1 / M0 POL Zręcin 1979

Niezapłacone

813. Szopa Piotr 802 D1 / M0 Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

814. Szpila Zbigniew 803 D1 / M0 POLSKA Nowy Sącz

Zapłacone

815. Sztorc Stanisław 903 D1 / M45 POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

816. Szumlański Marcin 804 D1 / M0 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

817. Szymański Sylwester 146 D1 / M0 POL Wieliczka

Zapłacone

818. Szymeczko Jolanta 147 D1 / K45 POL Zaborze

Zapłacone

819. Szymusiak Paweł 148 D1 / M0 POL Załuczne Łucznik Załuczne

Zapłacone

820. Tabakow Marta - D1 / K0 POL Kraków

Niezapłacone

821. Tarczoń Antoni 805 D1 / M45 POL Tarnów AMATOR BIEGANIA

Zapłacone

822. Targosz Michał 806 D1 / M0 POLSKA Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

823. Tarnawska Beata 807 D1 / K0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

824. Tarnowska Alina 149 D1 / K0 POL Krakow

Zapłacone

825. Tarnowski Maciej 150 D1 / M0 POL Kraków MM Power

Zapłacone

826. Tarza Antoni 954 D1 / M45 POL Zgłobice Ekipa Z Tarnowa

Zapłacone

827. Tobiasiński Marcin 808 D1 / M0 POL Zbylitowska Góra Krystek Team

Zapłacone

828. Tokarz Marcin 809 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

829. Tokarz Waldemar 810 D1 / M0 POL Brzeźnica

Zapłacone

830. Trojanowski Sławomir 151 D1 / M0 POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

831. Trojański Dawid 811 D1 / M0 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

832. Tryt Arkadiusz 812 D1 / M0 POLSKA Tarnów

Zapłacone

833. Trzepacz Wojciech 813 D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

834. Trzepacz Wojciech - D1 / M0 POL Kraków Nauka Biega

Niezapłacone

835. Trzpis Barbara 814 D1 / K45 POL Bochnia

Zapłacone

836. Trzpis Maciej 152 D1 / M45 POL Tarnów

Zapłacone

837. Tylek Agata 815 D1 / K0 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

838. Tyrka Aleksandra 153 D1 / K0 POL Nowodworze

Zapłacone

839. Tytko Michał 816 D1 / M0 POL Kazimierza Wielka Lacho Team

Zapłacone

840. Uchacz Kacper 817 D1 / M0 POL Brzegi AZS AWF Kraków

Zapłacone

841. Uhl Andrzej 955 D1 / M0 Kraków Dotfizjo

Zapłacone

842. Uriasz Krzysztof 818 D1 / M0 POL Pilzno

Zapłacone

843. Uznański Piotr 819 D1 / M0 POL Kraków Euroclear Running Team

Zapłacone

844. Vallejo Eduardo 820 D1 / M0 ESP Cadiz JacekBiega Running Team

Zapłacone

845. Wadowska-Mądry Adrianna 154 D1 / K0 POL Kraków KRYSTEK TEAM

Zapłacone

846. Walaszek Marcin 821 D1 / M0 POL Tarnów 360panoramas.pl

Zapłacone

847. Walnik Rafal 155 D1 / M45 POL Kraków Ren running team

Zapłacone

848. Wałaszek Jan 822 D1 / M45 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

849. Wąs Andrzej 823 D1 / M45 POL Zielonki

Zapłacone

850. Wąsik Rafał 156 D1 / M0 POL Kraków RUNONLINE.PL TEAM

Zapłacone

851. Uczestnik anonimowy 824 D1 / M0 POL Tarnów KRYSTEK TEAM

Zapłacone

852. Węgrzyn Marek 825 D1 / M0 POL Maszkienice ABB Running Team

Zapłacone

853. Wiatr Irena 157 D1 / K45 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

854. Wicherek Maciej 826 D1 / M45 POL Kraków

Zapłacone

855. Wiech Anna 158 D1 / K0 POL Wieliczka

Zapłacone

856. Więch Kinga 827 D1 / K0 POL Skrzyszów

Zapłacone

857. Wieciech Adrian - D1 / M0 POL Nowy Wiśnicz Byle dobiec

Niezapłacone

858. Wiejacki Filip - D1 / M0 POL Rzuchowa

Niezapłacone

859. Wilk Katarzyna 956 D1 / K0 POL Pleśna 1985

Zapłacone

860. Wilkosz Wojciech 828 D1 / M0 POL Skawina skawina biega

Zapłacone

861. Uczestnik anonimowy - D1 / M0 POL Tarnów C2

Niezapłacone

862. Wisniowski Adam 829 D1 / M45 POL Dębica maratończyk debica

Zapłacone

863. Witalis Michał 159 D1 / M0 POL Jasło

Zapłacone

864. Witek Paulina - D1 / M0 POL Tarnów

Niezapłacone

865. Witek Piotr 904 D1 / M0 POL Wola Dębińska husaria race team

Zapłacone

866. Witek Wojciech 830 D1 / M0 POL Tarnów 1987

Zapłacone

867. Uczestnik anonimowy 160 D1 / K0 POL Chełm

Zapłacone

868. Włoch Agnieszka 831 D1 / K0 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

869. Włoch Paweł 832 D1 / M0 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

870. Włodarz Małgorzata 833 D1 / K0 POL Zbylitowska Góra

Zapłacone

871. Woda Ewelina 834 D1 / K0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

872. Wójcicki Kamil 161 D1 / M0 POL Lisięcice

Zapłacone

873. Wójcicki Tomasz 835 D1 / M0 POLSKA Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

874. Wojciechowski Marcin 837 D1 / M0 POL Krakow Nauka Biega

Zapłacone

875. Wojciechowski Mateusz 838 D1 / M0 POL Tarnów http://team-triathlon.pl

Zapłacone

876. Wójcik Adam 839 D1 / M0 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

877. Wójcik Aleksadner 162 D1 / M0 POL Kraków TriWise

Zapłacone

878. Wójcik Maria 840 D1 / K0 POL Kraków WM Triself

Zapłacone

879. Wójcik Mateusz 163 D1 / M0 POL Żabno

Zapłacone

880. Wójcikowski Marcin 841 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

881. Wojdon Monika 842 D1 / K45 PL Rzeszów

Zapłacone

882. Wojnarowicz Izabela 843 D1 / K0 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

883. Wojtanowicz Monika 844 D1 / K0 POLSKA Węgrzce Runonline.pl Team

Zapłacone

884. Wojtyca Kinga 845 D1 / K0 POL Polanka ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

885. Wojtyca Rafał 846 D1 / M0 POL Polanka

Zapłacone

886. Wołek Katarzyna 847 D1 / K0 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

887. Wózek Zuzanna 164 D1 / K0 POL Kraków Krystek Team

Zapłacone

888. Woźniak Barbara 848 D1 / K45 POL Zagórze KS Limanowa Forrest

Zapłacone

889. Woźniak Jakub 957 D1 / M0 Kraków Dotfizjo

Zapłacone

890. Woźniak Justyna 958 D1 / K0 Kraków Dotfizjo

Zapłacone

891. Woźniczka Filip 165 D1 / M0 POL Mogilany

Zapłacone

892. Wróbel Agnieszka 849 D1 / K0 POL Łowczówek

Zapłacone

893. Wróbel Tomasz 850 D1 / M0 POL Łowczówek

Zapłacone

894. Wrona Daniel 851 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

895. Wrześniowski Jakub 166 D1 / M0 POL Tarnów

Zapłacone

896. Wrzeszcz Kamil 167 D1 / M0 POL Ilkowice TRI ILKOWICE

Zapłacone

897. Wypych Agnieszka 168 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

898. Wypych Urszula 905 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

899. Wysowski Grzegorz 906 D1 / M45 POL Ptaszkowa PKS Jaworze Ptaszkowa

Zapłacone

900. Wytrwał Adam 852 D1 / M45 POL Tarnów Krystek TEAM

Zapłacone

901. Żaba Mariusz 853 D1 / M0 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

902. Ząbczyński Dariusz 854 D1 / M0 POL Słomniki Zakwas Team

Zapłacone

903. Żądło Dariusz 855 D1 / M0 POL Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE

Zapłacone

904. Zajac Andrzej 169 D1 / M0 POL Kraków Night Runners

Zapłacone

905. Zając Anna 856 D1 / K0 POL Skawina

Zapłacone

906. Zając Monika 857 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

907. Zając Piotr - D1 / M0 POL Kraków

Niezapłacone

908. Zajchowski Marek - D1 / M45 POL Moderówka ULKS Technik Trzcinica

Niezapłacone

909. Żak Ewelina 170 D1 / K0 POL Przeginia Duchowna

Zapłacone

910. Zalewski Zbyszek 858 D1 / M0 POL Kielce DRUŻYNA SZWAGRÓW

Zapłacone

911. Zamarska Anna 859 D1 / K0 POL Bielsko-Biała WM Triself

Zapłacone

912. Żarska Ilona 959 D1 / K0 POL Krakow Nauka Biega

Zapłacone

913. Zasiura Władysława 860 D1 / K45 POL Prusy FSP Roma

Zapłacone

914. Zator Janusz 171 D1 / M45 POL Mokre Dębickie Gepardy

Zapłacone

915. Zator Kinga 172 D1 / K0 POL Mokre Dębickie Gepardy

Zapłacone

916. Zaucha Mateusz 861 D1 / M0 POL Burzyn LKS Burzyn

Zapłacone

917. Zaucha Rafał 862 D1 / M0 POL Burzyn LKS BURZYN

Zapłacone

918. Zawadzki Kordian 863 D1 / M0 POL Jarosław Bozena "power" Team

Zapłacone

919. Zawadzki Rafał 173 D1 / M0 POL Ratułów

Zapłacone

920. Żelazko Kamil 864 D1 / M0 POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

921. Uczestnik anonimowy 174 D1 / M0 POL Kraków znikający punkt

Zapłacone

922. Zięć Michał 865 D1 / M0 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

923. Ziobro Tomasz 866 D1 / M0 POL Krosno Krosno Miasto Szkła

Zapłacone

924. Ziomek Jarosław 867 D1 / M0 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

925. Złotnicki Arkadiusz 175 D1 / M45 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

926. Złotnicki Robert 176 D1 / M0 POL Tarnów Krystek Team

Zapłacone

927. Żmuda Karolina 868 D1 / K0 POL Kraków

Zapłacone

928. Zmyj Danuta 869 D1 / K0 POL Wieliczka Lacho Team

Zapłacone

929. Zmyj Mariusz 177 D1 / M45 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

930. Znajdek Janusz - D1 / M45 POL Bochnia

Niezapłacone

931. Znajdek Martyna 870 D1 / K0 POL Krakow Nauka Biega

Zapłacone

932. Znamirowska Anna - D1 / K0 POL Tarnów

Niezapłacone

933. Znyk Adam 178 D1 / M0 POL Kraków

Zapłacone

934. Żołądź Janusz 871 D1 / M0 POL Ilkowice Gang Ścigaczy

Zapłacone

935. Zontek Emilia 179 D1 / K0 POL Czaniec Wkurw_team

Zapłacone

936. Zych Katarzyna 872 D1 / K0 POL Tarnów Bonnie & Clyde

Zapłacone

937. Zychal Marek 873 D1 / M0 POL Wola Zabierzowska Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

938. Zygucki Jacek 874 D1 / M45 POL Tarnów #biegamzzyguckim

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU