„Super Paka dla Dzieciaka Bieg Mikołajkowy oraz Nordic Walking 2019

Porąbka, Polska
07.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk-Nowak Beata - D1 / K40 POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

2. Adamiak Edyta - D1 / K40 POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

3. Augustyniak Agnieszka - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

5. Augustyniak Martyna - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

6. Augustyniak Piotr - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

7. Baca Tomek - D1 / M30 POL Lipowa

Zapłacone

8. Badach Agnieszka - D1 / K40 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

9. Bajcar Beata - D1 / K40 POL Chybie Kobiety Na 5+

Zapłacone

10. Baranowska Małgorzata - D1 / K50 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

11. Betańska Aneta - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

12. Bil Grzegorz - D1 / M40 POL Kęty TATRALAND

Zapłacone

13. Blachowska Elwira - D1 / K30 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

14. Bogunia Julia - D3 / K POL Bielsko-Biała imperiumsportu

Zapłacone

15. Bogusz Ilona - D2 / K40 POL Janowice Gmina Porąbka Team

Zapłacone

16. Bogusz Jarosław - D2 / M40 POL Janowice Gmina Porąbka Team

Zapłacone

17. Bogusz Julia - D2 / K16 POL Janowice Gmina Porąbka Team

Zapłacone

18. Bojczuk Magdalena - D2 / K40 POL Buczkowice To ja

Zapłacone

19. Bojczuk Martyna - D3 / K POL Buczkowice To ja

Zapłacone

20. Bojczuk Tomasz - D1 / M40 POL Buczkowice To ja

Zapłacone

21. Bryś Sebastian - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

22. Bułka Katarzyna - D2 / K16 POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

23. Byczkowska Ivanna - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

24. Bystron Lukasz - D3 / M POL Bielsko Biala

Zapłacone

25. Bystron Nikodem - D3 / M POL Bielsko Biala

Zapłacone

26. Castillo-Żarczyński Luz - D1 / K50 POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

27. Cebrat Kamila - D2 / K16 POL Bystra Inelo Ocrk Team

Zapłacone

28. Cebrat Kamila - D2 / K16 POL Bystra Inelo Ocrk Team

Zapłacone

29. Ceranowicz Krzysztof - D1 / M30 POL Bielsko-Biała RECTUS TEAM

Zapłacone

30. Chlebowska Julia - D2 / K16 POL Czaniec

Zapłacone

31. Chodukiewicz Barbara - D1 / K40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

32. Chodukiewicz Daniel - D1 / M40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

33. Chodukiewicz Emilia - D3 / K POL Bielsko Biala

Zapłacone

34. Chojna Karolina - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Jutro też wam uciekniemy

Zapłacone

35. Chojna Tomasz - D1 / M30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

36. Chronowska Barbara - D3 / POL Bielsko-Biala

Zapłacone

37. Chronowska Karolina - D3 / K POL Bielsko Biala

Zapłacone

38. Chronowska Paulina - D3 / K POL Bielsko-Biala

Zapłacone

39. Chronowski Rafał - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

40. Czapski Janusz - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

41. Czarnecka Natalia - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

42. Czernik Jakub - D3 / M POL Bielsko-Biala Imperium sportu fundacja

Zapłacone

43. Czulak Karolina - D1 / K30 POL Kęty

Zapłacone

44. Czyżewska Anna - D3 / K POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

45. Czyżewska Zuzanna - D3 / K POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

46. Dajema Piotr - D1 / M30 POL Mazańcowice INELO OCRK TEAM

Zapłacone

47. Dejewska Arleta - D1 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

48. Dobrocinska Ewelina - D1 / K40 POL Hecznarowice

Zapłacone

49. Dobrocinski Hubert - D1 / M16 POL Hecznarowice

Zapłacone

50. Dobrocinski Karol - D1 / M16 POL Hecznarowice

Zapłacone

51. Domian Michał - D1 / M30 POL Górki Wielkie

Zapłacone

52. Drabek Lucyna - D2 / K50 POL Kobiernice Gmina Porąbka Team

Zapłacone

53. Drabek Piotr - D1 / M30 POL Oświęcim seniorzy

Zapłacone

54. Drabek Zbigniew - D1 / M50 POL Kobiernice Gmina Porąbka Team

Zapłacone

55. Drabicka Magdalena - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

56. Duda Katazryna - D3 / K POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

57. Duda Sebastian - D1 / M40 POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

58. Dudziak Karolina - D1 / K16 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

59. Dwornik Joanna - D2 / K40 POL Czaniec Gmina Porąbka Team

Zapłacone

60. Dziedzic Oliwia - D3 / K POL Bystra

Zapłacone

61. Eisler Anna - D1 / K30 POL Cięcina Nessi Team

Zapłacone

62. Eisler Tomasz - D1 / M30 POL Cięcina Sklepbiker.pl

Zapłacone

63. Elżbieciak Łukasz - D2 / M40 POL Lachowice Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

64. Fabia Małgorzata - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

65. Faleński Miłosz - D1 / M16 POL Oświęcim Szybkie Renifery-Grupa Kęty Team

Zapłacone

66. Federowicz Paulina - D1 / K16 POL Górki Wielkie

Zapłacone

67. Ficoń Mateusz - D2 / M16 POL Juszczyna Góry Bez Cenzury

Zapłacone

68. Fijak Jerzy - D1 / M60 POL Bielsko-Biała Mikuszowice

Zapłacone

69. Flisowski Krzysztof - D1 / M30 POL Czechowice-Dziedzice Biegnę bo dziewczyna mnie zmusiła

Zapłacone

70. Foryś Edyta - D1 / K40 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

71. Fuchs Sabina - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

72. Fuczik Andrzej - D1 / M40 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

73. Fuczik Łukasz - D1 / M16 POL Bielsko-Biała Nutrend Biega Grupa Kęty

Zapłacone

74. Fuczik Szymon - D3 / M POL Bielsko-Biala Grupa Kęty Team

Zapłacone

75. Gądek Aleksandra - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

76. Uczestnik anonimowy - D1 / K40 POL Porąbka Alpin Sport Team HOKA One One Team

Zapłacone

77. Gałuszka Katarzyna - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

78. Gąsowski Szymon - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

79. Gee Dagaa - D1 / K16 POL Żywiec

Zapłacone

80. Glądys Katarzyna - D2 / K30 POL Porąbka Gmina Porąbka TEAM

Zapłacone

81. Glistak Monika - D1 / K40 POL Spytkowice

Zapłacone

82. Gluza Michal - D1 / M50 POL Inelo Ocrk Team

Zapłacone

83. Główczyk Izabella - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

84. Głuszak Aleksandra - D2 / K40 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety5+

Zapłacone

85. Gorczewska Maja - D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

86. Gorczewski Igor - D3 / M POL Bielsko Biała Imperium Sportu

Zapłacone

87. Górna Maja - D1 / K16 POL Bielsko Biała

Zapłacone

88. Górny Aneta - D1 / K16 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

89. Goroncy Anna - D2 / POL Międzybrodzie-Bialskie Inelo Ocrk Team

Zapłacone

90. Gowin Paweł - D1 / M40 POL Żywiec

Zapłacone

91. Grabowska Iwona - D1 / K40 POL Kęty Nessi Team

Zapłacone

92. Gryboś Anna - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

93. Grzegorzek Mikołaj - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

94. Haczek Sabina - D1 / K30 POL Żywiec Wellnessowy Team Biegowy

Zapłacone

95. Halama Anna - D1 / K30 POL Czechowice Dziedzice Inelo Ocrk Team

Zapłacone

96. Handy Anna - D1 / K30 POL Kęty

Zapłacone

97. Handy Przemysław - D1 / M30 POL Kęty

Zapłacone

98. Handy Samanta - D1 / K30 POL Kęty PoWoli do celu

Zapłacone

99. Handzlik Marek - D1 / M40 POL Kęty

Zapłacone

100. Hankus Łukasz - D1 / M30 POL Świnna Hankus Team

Zapłacone

101. Hankus Małgorzata - D2 / K40 POL Bielsko Biala

Zapłacone

102. Hankus Olimpia - D1 / K30 POL Świnna Inelo Ocrk Team

Zapłacone

103. Harat Beata - D1 / K40 POL Porąbka Kęckie Harpagany

Zapłacone

104. Hatala Paweł - D1 / M30 POL Bielsko-Biała -

Zapłacone

105. Heinrich Bartłomiej - D3 / M POL Bielsko-Biala Imperium sportu fundacja

Zapłacone

106. Hess Joanna - D1 / K30 POL Kęty

Zapłacone

107. Hess Natalia - D3 / K POL Kęty

Zapłacone

108. Honkisz Amelia - D3 / K POL Kozy

Zapłacone

109. Hrapkowicz Marek - D1 / M30 POL Kety Gmina Porąbka Team

Zapłacone

110. Hrapkowicz Renata - D2 / K30 POL Kobiernice Gmina Porąbka Team

Zapłacone

111. Huba Agnieszka - D1 / K30 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

112. Hutyra Ewa - D1 / K30 POL Rajcza GET FIT STUDIO

Zapłacone

113. Jacyniak Ksawery - D3 / M POL Tychy

Zapłacone

114. Janas Rafał - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

115. Janica Urszula - D1 / K60 POL Bestwina RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

116. Janik Aneta - D1 / K30 POL Pogórze Świry Stela

Zapłacone

117. Janik Ilona - D1 / K40 POL Chybie Świry Stela

Zapłacone

118. Janik Paweł - D1 / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

119. Jarząbek Grzegorz - D1 / M50 POL Ełk

Zapłacone

120. Jarzmik Łukasz - D1 / M30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

121. Jasiński Roman - D1 / M30 POL Kety Grupa Kęty Team

Zapłacone

122. Jasiński Szymon - D3 / M POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

123. Jastrząb Ewa - D1 / K30 POL Kraków Inelo Ocrk Team

Zapłacone

124. John Aurelia - D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

125. John Jordan - D3 / M POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

126. Joźwicka Anna - D1 / K40 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

127. Joźwicki Mateusz - D3 / M POL Bielsko-Biała Grupa Kęty Team

Zapłacone

128. Juraszek Daria - D3 / K POL Meszna

Zapłacone

129. Juraszek Miłosz - D3 / M POL Meszna

Zapłacone

130. Jurczak Bogusława - D1 / K40 POL Porąbka

Zapłacone

131. Jurczak Joanna - D2 / K40 POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

132. Jurczak Julia - D3 / K POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

133. Jurczak Milena - D3 / K POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

134. Jurczak Mirosław - D2 / M40 POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

135. Jurczak Szymon - D3 / M POL Porąbka

Zapłacone

136. Kaczmarczyk Beata - D2 / K40 POL Kobiernice

Zapłacone

137. Kaczmarczyk Ryszard - D1 / M40 POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

138. Kalamus Mirek - D1 / M40 POL Łodygowice

Zapłacone

139. Kamiński Marek - D1 / M30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

140. Kania Krystyna - D1 / K60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

141. Kania Maksym - D3 / M POL Kobiernice

Zapłacone

142. Kania Michał - D3 / M POL Kobiernice

Zapłacone

143. Kania Urban - D1 / M40 POL Kobiernice

Zapłacone

144. Kania Wojciech - D3 / M POL Kobiernice

Zapłacone

145. Kasolik Monika - D1 / K30 POL Kobiernice

Zapłacone

146. Kastelik Grzegorz - D1 / M16 POL Kalna

Zapłacone

147. Kawka Rafał - D1 / M40 POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

148. Kiełkowska Agnieszka - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

149. Klęczar Ewa - D1 / K40 POL Witkowice brak

Zapłacone

150. Klęczar Ewa - D2 / K30 POL Osiek Inelo Ocrk Team

Zapłacone

151. Klimca Joanna - D2 / K30 POL Pisarzowice Inelo Ocrk Team

Zapłacone

152. Kliś Zuzanna - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

153. Kłaput Natalia - D1 / K16 POL Wadowice

Zapłacone

154. Kłosowicz Leszek - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

155. Uczestnik anonimowy - D1 / K30 POL Porąbka stos

Zapłacone

156. Kocemba Dawid - D1 / M40 POL Kobiernice UMKS Kęczanin

Zapłacone

157. Kocemba Klaudiusz - D1 / M40 POL Porąbka

Zapłacone

158. Kochanska Sabina - D1 / M40 POL Bielsko Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

159. Kociołek Małgorzata - D1 / K40 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

160. Kociołek Mateusz - D3 / M POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

161. Kociołek Pawel - D1 / M40 POL Grupa Kety team

Zapłacone

162. Kojder Grzegorz - D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

163. Komędera Franciszek - D3 / M POL Kozy Byledobiec Anin

Zapłacone

164. Kopaczka Damian - D1 / M16 POL Janowice

Zapłacone

165. Kopytek Pawel - D1 / POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

166. Kościelnik Krystyna - D1 / K40 POL Przeciszow wkurw_team siostry

Zapłacone

167. Kosowska Grażyna - D1 / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

168. Kowalska Aneta - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

169. Kowalski Mateusz - D1 / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

170. Kózka Mariusz - D1 / M16 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

171. Koźmiński Józef - D1 / M30 POL Kozy LKS Orzeł Kozy

Zapłacone

172. Krawczyk Jacek - D1 / M40 POL Pszczyna SPOT PSZCZYNA

Zapłacone

173. Krupińska Marzena - D2 / K30 POL Kobiernice Gmina Porąbka Team

Zapłacone

174. Krzemien Maciej - D1 / M30 POL Bielsko-Biala .

Zapłacone

175. Kublin-Jakubiec Katarzyna - D1 / K30 POL Rybarzowice Inelo Ocrk Team

Zapłacone

176. Kubowicz Ewelina - D2 / K30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

177. Kudłacik Urszula - D1 / K40 POL Bulowice

Zapłacone

178. Kudzia Slawomir - D1 / M30 POL Bystra Inelo Ocrk Team

Zapłacone

179. Kula Ilona - D1 / K40 POL Kęty Koper Team

Zapłacone

180. Kuźmik Bogdan - D1 / M30 POL Tresna Grupa Kęty Team

Zapłacone

181. Kwaśna Urszula - D2 / K60 POL Bielsko-Biała amator

Zapłacone

182. Kwaśny Ewa - D1 / K40 POL Bielsko-Biała Amator

Zapłacone

183. Kwolczak Angelika - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

184. Kwolczak Matylda - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

185. Lasek Dariusz - D1 / M40 POL Kozy Byledobiec Anin

Zapłacone

186. Lasek Magdalena - D2 / K40 POL Kozy Byledobiec Anin

Zapłacone

187. Lasik Joanna - D3 / K POL Żywiec Szybkie Renifery Grupa Kęty Team

Zapłacone

188. Laszczak Mariusz - D1 / M40 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

189. Legien Anna - D3 / K POL Kalna Imperium Sportu

Zapłacone

190. Legień Gabriela - D1 / K30 POL Kalna Imperium Sportu

Zapłacone

191. Legień Rafał - D1 / M40 POL Kalna Imperium Sportu

Zapłacone

192. Legień Wojciech - D3 / M POL Kalna Imperium Sportu

Zapłacone

193. Legut Wioleta - D2 / K16 POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

194. Luzak Daniel - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

195. Luzak Lena - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

196. Luzak Magdalena - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

197. Luzak Natalia - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

198. Łata Aleksander - D3 / M POL Woźniki

Zapłacone

199. Łata Ewelina - D1 / K30 POL Woźniki

Zapłacone

200. Łata Wojciech - D3 / M POL Woźniki

Zapłacone

201. Łecki Andrzej - D1 / M30 POL Kety Koperteam

Zapłacone

202. Madej Maciej - D1 / M16 POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

203. Madej Marek - D1 / M30 POL Oswiecim Grupa Kęty Team

Zapłacone

204. Madej Natalia - D3 / K POL Oświecim Grupa Kęty Team

Zapłacone

205. Madej Zdzisław - D1 / M30 POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

206. Majdak Gabriel - D1 / M30 POL Cięcina

Zapłacone

207. Majerska Ewa - D1 / K16 POL Oświęcim Szybkie Renifery Grupa Kęty Team

Zapłacone

208. Majkowska Anna - D1 / K30 POL Soblówka Amator

Zapłacone

209. Malina Michalina - D1 / K16 POL Bojszowy GTS Bojszowy

Zapłacone

210. Malinka Katarzyna - D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

211. Marek Rafał - D1 / M40 POL Goczałkowice-Zdrój Kac Runners

Zapłacone

212. Maśka Mirosław - D1 / M30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

213. Matecki Tomasz - D1 / M30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

214. Michulec Tadeusz - D1 / M60 POL Bieruń Chwalisz czy nie chalisz-lotej z nami

Zapłacone

215. Miękina Zuzanna - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

216. Mielczarek Karolina - D1 / K16 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

217. Mielczarek Katarzyna - D1 / K40 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

218. Mieszczak Marcin - D1 / M16 POL Żywiec TriSwimSession

Zapłacone

219. Migoda Maciej - D3 / M POL Porąbka

Zapłacone

220. Migoda Wiktor - D3 / M POL Porąbka

Zapłacone

221. Mikoda Elżbieta - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

222. Mizia Izabela - D1 / K16 POL Żywiec

Zapłacone

223. Mleczko Monika - D1 / K50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

224. Młymarska Beata - D1 / K16 POL Bielsko Biała Grupa Kęty Team

Zapłacone

225. Młynarska Beata - D1 / K16 POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

226. Młynarska Emilia - D3 / K POL Bielsko Biała Grupa Kęty Team

Zapłacone

227. Młynarski Zbigniew - D1 / M40 POL Oświęcim Szybkie Renifery Grupa Kęty Team

Zapłacone

228. Mrowiec Kacper - D3 / M POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

229. Mrowiec Magdalena - D1 / K16 POL Ostre

Zapłacone

230. Mróz Aleksandra - D3 / K POL Bestwina IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

231. Mróz Magdalena - D1 / K40 POL Bestwina

Zapłacone

232. Mróz Maksymilian - D3 / M POL Bestwina IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

233. Mróz Radosław - D1 / M40 POL Bestwina

Zapłacone

234. Mucha Izabela - D3 / K POL Bielsko-Biala Antonina Mucha

Zapłacone

235. Mucha Izabela - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

236. Myśliwiec Barbara - D1 / K16 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

237. Nadolska Katarzyna - D1 / K30 POL Kobiernice

Zapłacone

238. Nadolska Wiktoria - D3 / K POL Kobiernice

Zapłacone

239. Nalewajka Wioleta - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

240. Nieboda Tomasz - D1 / M16 POL Harbutowice Inelo Ocrk Team

Zapłacone

241. Nierzwał Kacper - D3 / M POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

242. Nosowicz Tola - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

243. Nosowicz Zoja - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

244. Nycz Amelia - D3 / K POL Kęty SP1

Zapłacone

245. Nycz Arkadiusz - D1 / M16 POL Oświęcim Szybkie Renifery Grupa Kęty Team

Zapłacone

246. Nycz Jakub - D3 / M POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

247. Nycz Julia - D3 / K POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

248. Oczachowski Krzysztof - D1 / M16 POL Bystra Inelo Ocrk Team

Zapłacone

249. Okrzesik Ewelina - D1 / K40 POL Żywiec

Zapłacone

250. Orlowski Micha - D3 / M POL Bielsko-Biała Fundacja Imperium Sportu

Zapłacone

251. Orłowska Ewa - D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

252. Oślak Sabina - D1 / K16 POL Kobiernice

Zapłacone

253. Pączek Agnieszka - D1 / K40 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

254. Pączek Aleksandra - D3 / K POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

255. Pączek Karolina - D3 / K POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

256. Pączek Marcin - D1 / M40 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

257. Pajestka Daniel - D3 / M POL Bielsko-Bial

Zapłacone

258. Pajestka Gabriela - D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

259. Pajestka Tomasz - D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

260. Pardela Ewa - D2 / K60 POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

261. Parzych Renata - D1 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5 +

Zapłacone

262. Pasierbek Szymon - D1 / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

263. Pasławska Katarzyna - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

264. Pasymowska Angelika - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

265. Paw Dawid - D3 / M POL Jasienica

Zapłacone

266. Pawelak Wojciech - D1 / M30 POL Kęty Koper team

Zapłacone

267. Pawlik Przemyslaw - D1 / M30 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

268. Pawlik Sylwia - D1 / K16 POL Porąbka

Zapłacone

269. Pawlus Jakub - D3 / M POL Bielsko Biala BBTS

Zapłacone

270. Piecuch Jolanta - D1 / K30 POL Węgierska Górka GET FIT STUDIO

Zapłacone

271. Pieczora Angelika - D2 / K16 POL Wilkowice Inelo Ocrk Team

Zapłacone

272. Piela Stanisław - D1 / M30 POL Cięcina

Zapłacone

273. Pietrynek Łukasz - D1 / M40 POL Zator

Zapłacone

274. Pilarz Mirek - D1 / M40 POL Bujaków

Zapłacone

275. Pilch Barbara - D1 / K30 POL Polanka Wielka #BBKTS

Zapłacone

276. Pilch Bartłomiej - D3 / M POL Polanka Wielka Strumień

Zapłacone

277. Piotrowska Ewelina - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

278. Pipiro Grażyna - D2 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

279. Uczestnik anonimowy - D2 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Unia Miast

Zapłacone

280. Piwowarczyk Bozena - D1 / K16 POL Kety Inelo Ocrk Team

Zapłacone

281. Piwowarczyk Bozena - D1 / K16 POL Kety Inelo Ocrk Team

Zapłacone

282. Płaska Barbara - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

283. Płaska Dorota - D1 / K50 POL Jaworze

Zapłacone

284. Płóciennik Małgorzata - D2 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

285. Początko Łukasz - D1 / M16 POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

286. Podsadecki Witold - D1 / M40 POL Cięcina Rysianka Team

Zapłacone

287. Polak Franciszek - D3 / M POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

288. Polak Rafal - D1 / M40 POL Bielsko Biała Grupa Kęty Team

Zapłacone

289. Porębski Marek - D1 / M40 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzeszcze

Zapłacone

290. Posłuszna Monika - D1 / K16 POL Bielsko-Biała Spot Pszczyna

Zapłacone

291. Posłuszny Paweł - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

292. Posłuszny Piotr - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

293. Posłuszny Zuzanna - D1 / K30 POL Żywiec Wellnessowy Team Biegowy

Zapłacone

294. Potoczna Barbara - D1 / K50 POL Bielsko Biała Rozbiegane Komorowice

Zapłacone

295. Przesór Barbara - D1 / K30 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

296. Przybyło Marta - D2 / K16 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

297. Pszczółka Oliwia - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

298. Puda Dorota - D1 / K40 POL Mnich kobiety na 5+

Zapłacone

299. Pytlik Jakub - D1 / M16 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

300. Rajzer Michał - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

301. Rakowska Marta - D1 / K16 POL Jaworze

Zapłacone

302. Rakowski Mateusz - D1 / M16 POL Jaworze

Zapłacone

303. Ratyńska Agnieszka - D1 / K40 POL Oświęcim

Zapłacone

304. Ratyński Krzysztof - D1 / M30 POL Oświęcim

Zapłacone

305. Raźniak Beata - D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

306. Rothkegel Joanna - D1 / K40 POL Bielsko-Biała ROTH

Zapłacone

307. Rothkegel Wiktoria - D3 / K POL Bielsko-Biała ROTH

Zapłacone

308. Różańska Weronika - D3 / K POL Tychy

Zapłacone

309. Rozmus-Orczyk Anna - D1 / K50 POL Kozy Kozy biegają, a nie skaczą !

Zapłacone

310. Rutkowska Renata - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

311. Ryś Patrycja - D3 / K POL Myśenice Zarabie-Biega

Zapłacone

312. Ryś Wacław - D1 / M60 POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

313. Ryś Wiktoria - D3 / K POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

314. Sadlik Aleksandra - D3 / K POL Porąbka Gmina Porąbka TEAM

Zapłacone

315. Sawa Miłosz - D3 / M POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

316. Sawicka Marta - D1 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

317. Serbinowska Joanna - D1 / K30 POL Kozy Inelo Ocrk Team

Zapłacone

318. Sinka Damian - D1 / M50 POL Pszczyna MG Sport

Zapłacone

319. Skoczylas Kinga - D1 / K16 POL Kobiernice

Zapłacone

320. Skoczylas Wojciech - D1 / M50 POL Kobiernice

Zapłacone

321. Ślosarczyk Jan - D3 / M POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

322. Słaby Joanna - D2 / K40 POL Bierna Adams team

Zapłacone

323. Soból Krzysztof - D1 / M50 POL Jawiszowice Patykiem Pisane 505

Zapłacone

324. Sojka Mateusz - D1 / M16 POL Jankowice

Zapłacone

325. Sojka Wojciech - D1 / M40 POL Jankowice Patykiem pisane

Zapłacone

326. Solarz Paulina - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

327. Sopiak Justyna - D3 / K POL Porąbka Mdp Porąbka

Zapłacone

328. Sowa Barbara - D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

329. Sowa Piotr - D3 / M POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

330. Sporysz Filip - D1 / M16 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

331. Sroczyńska Maria - D2 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

332. Stalski Jakub - D1 / M16 POL Żywiec

Zapłacone

333. Stalski Piotr - D3 / M POL Żywiec

Zapłacone

334. Stalski Rafał - D1 / M30 POL Żywiec

Zapłacone

335. Starczynowska Łucja - D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

336. Starczynowski Maciej - D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

337. Stawarz Anna - D1 / K30 POL Żywiec

Zapłacone

338. Stefanowicz Patryk - D1 / M16 POL Oświęcim Szybkie Renifery Grupa Kęty Team

Zapłacone

339. Stekla Zuzanna - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

340. Stelmach Krysztof - D1 / M16 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

341. Stypczyńska Lena - D3 / K POL Buczkowice

Zapłacone

342. Stypczyńska Magdalena - D1 / K40 POL Buczkowice

Zapłacone

343. Stypczyński Bartosz - D3 / M POL Buczkowice

Zapłacone

344. Stypczyński Krystian - D1 / M40 POL Buczkowice

Zapłacone

345. Szczelina Marta - D1 / K30 POL Brzeszcze Nessi Team

Zapłacone

346. Szczerbik Jolanta - D2 / K50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

347. Szczotka Jarosław - D1 / M40 POL Tychy Inelo Ocrk Team

Zapłacone

348. Szerszeń Kamila - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

349. Szerszeń Mateusz - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

350. Szlagor Grażyna - D2 / K50 POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

351. Szwed Karolina - D1 / K16 POL Kurów Suska Grupa Biegowa

Zapłacone

352. Szwed Tomasz - D1 / M30 POL Kurów Suska Grupa Biegowa

Zapłacone

353. Szymczewski Włodzimierz - D2 / M60 POL Świętochłowice

Zapłacone

354. Szymocha Katarzyna - D1 / K40 POL Żywiec

Zapłacone

355. Targosz Marta - D2 / K30 POL Porąbka Gmina Porąbka Team

Zapłacone

356. Teplicka Dorota - D1 / K30 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

357. Teplicki Dominik - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

358. Teplicki Mikołaj - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

359. Terpin Nikodem - D3 / M POL Bielsko.biala

Zapłacone

360. Tlałka Beata - D1 / K30 POL Cięcina

Zapłacone

361. Tomalik Maria - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

362. Torbiński Wiesław - D1 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

363. Trzcina Bartosz - D1 / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

364. Trzcińska Joanna - D1 / K16 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

365. Twardzik Agnieszka - D1 / K30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

366. Tyczyńska Małgorzata - D1 / K50 POL Pogwizdów SZYBKIE ŻÓŁWIE

Zapłacone

367. Tyczyńska Paulina - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

368. Tyrna Tomasz - D3 / M POL Żywiec

Zapłacone

369. Urbaś Roman - D1 / M40 POL Jaworze Bieg po zdrój

Zapłacone

370. Wach Marcin - D1 / M30 POL Iskrzyczyn Świry Stela

Zapłacone

371. Wąchała Paweł - D1 / M30 POL Bielsko-Biała RECTUS TEAM

Zapłacone

372. Wajda Adam - D1 / M40 POL Gliwice Dzikie Leniwce

Zapłacone

373. Wajda Amelia - D3 / K POL Bielsko Biała Dzikie Leniwce

Zapłacone

374. Wajda Oliwia - D3 / K POL Bielsko Biała Dzikie Leniwce

Zapłacone

375. Waligóra Anna - D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

376. Waluś Kamil - D1 / M16 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

377. Waluś Marcelina - D1 / K16 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

378. Wanot Mariusz - D1 / M30 POL Czechowice Dziedzice Inelo Ocrk Team

Zapłacone

379. Wantoła Anna - D1 / K16 POL Kalna Inelo Ocrk Team

Zapłacone

380. Warpachowski Jakub - D3 / M POL Bielsko ,biala

Zapłacone

381. Wąsik Joanna - D1 / K30 POL Kozy Grupa Kęty Team

Zapłacone

382. Wąsik Karol - D3 / M POL Kozy Grupa Kęty Team

Zapłacone

383. Wawoczny Anita - D1 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

384. Wawrzyczek Klaudia - D1 / K16 POL Porąbka

Zapłacone

385. Wędrychowicz Izabela - D1 / K30 POL Kozy Gmina Porąbka Team

Zapłacone

386. Weźranowska Zuzanna - D3 / K POL Porąbka

Zapłacone

387. Wieroński Dominik - D1 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

388. Winkler Igor - D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

389. Własińska Izabela - D1 / K40 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

390. Własiński Piotr - D1 / M40 POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

391. Własiński Szymon - D3 / M POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

392. Włodarska Martyna - D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

393. Wójcicki Andrzej - D1 / M30 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

394. Wojciechowicz Monika - D1 / K30 POL Węgierska Górka GET FIT STUDIO

Zapłacone

395. Wójcik Damian - D1 / M30 POL Łodygowice

Zapłacone

396. Wójcik Jerzy - D1 / M50 POL Rudze

Zapłacone

397. Wójcik Paweł - D1 / M16 POL Kęty Grupa Kęty Team

Zapłacone

398. Wójcik Tomasz - D1 / M16 POL Grupa Kęty Team

Zapłacone

399. Wójcik Tomasz - D1 / M30 POL Rudze Grupa Kęty Team

Zapłacone

400. Wojtyłko Iwona - D2 / K40 POL Bujaków Gmina Porąbka Team

Zapłacone

401. Wojtyłko Nina - D3 / K POL Bujaków Gmina Porąbka Team

Zapłacone

402. Wolak Krystyna - D2 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

403. Wolf Jakub - D3 / M POL Bulowice

Zapłacone

404. Woodburn Joseph - D1 / M30 GBR Bielsko-Biała BOSMAL team

Zapłacone

405. Wróbel Klaudia - D1 / K16 POL Bielsko-Biała Inelo Ocrk Team

Zapłacone

406. Wykręt Maciej - D1 / M30 POL Czaniec

Zapłacone

407. Wyrwiak Joanna - D1 / K16 POL Porąbka

Zapłacone

408. Żelichowski Artur - D1 / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

409. Żelichowski Ryszard - D1 / M40 POL Porąbka Biegam Bo Lubię

Zapłacone

410. Ziarnik Bartosz - D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

411. Złocki Marcin - D1 / M30 POL Kęty Beskid Tri Team

Zapłacone

412. Zolich Tomasz - D1 / M50 POL Kobiernice UMKS KĘCZANIN

Zapłacone

413. Zoń Anna - D1 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

414. Zoń Kamil - D1 / M30 POL Rycerka Górna Inelo Ocrk Team

Zapłacone

415. Zoń Wojciech - D1 / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

416. Zontek Emilia - D1 / K40 POL Czaniec

Zapłacone

417. Zubel Alan - D3 / M POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

418. Zubel Michał 1 D1 / M40 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU