PUCHAR TARNOWA MTB XC - 3 eliminacja - FINAŁ

Park Biegowy Marcinka, Harcerska, Tarnów, Polska http://www.sokoltarnow.pl/puchar-tarnowa-mtb/
18.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Banasiński Waldemar - M4 / M POL Siemianowice Śląskie Browar Fortuna

Zapłacone

2. Baś Robert - M3 / M POL Kraków -

Zapłacone

3. Biedrończyk Maciej - Eopen / M POL Skomielna Biała Luboń Skomielna Biała

Niezapłacone

4. Błaut Piter - ŻAK / M POL Kraków

Niezapłacone

5. Bucki Jakub - Eopen / M POL Staszów

Zapłacone

6. Budzyń Paweł - M2 / M POL Tarnów Decathlon Tarnów

Niezapłacone

7. Budzyń Paweł - Eopen / M POL Tarnów Decathlon Tarnów

Niezapłacone

8. Chlebek Mateusz - Mł / M POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

9. Chlebek Weronika - JM / K POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

10. Cholewa Tomasz - M1 / M POL Sygneczów

Zapłacone

11. Chrzanowski Filip - Mł / M POL Tuchów UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

12. Cichoń Adam - Mł / M POL Niwka UKS PG Wojnicz

Niezapłacone

13. Cioch Lukasz - M1 / M POL Tarnow

Niezapłacone

14. Costanzo Gianmarco - M1 / M ITA Catania (Italy) Tenax MTB

Zapłacone

15. Dąbrowski Beniamin - Mł / M POL Gogolin UKS Sport Bralin

Niezapłacone

16. Dąbrowski Maciej - J / M POL Potok UKS Sokół Superior Zator

Zapłacone

17. Drygała Adam - M1 / M POL Kraków

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy - KM / K POL Ładna Brak

Zapłacone

19. Durlak Inez - Mł / K POL Siedlec UKS Superior Zator

Niezapłacone

20. Fira Julita - O / K POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

21. Gleisner Tomasz - M2 / M POL Tarnów EKIPA Z TARNOWA

Zapłacone

22. Goleń Marcin - J / M POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

23. Guła Waldek - M2 / M POL Staszów RUN BIKE.PL

Zapłacone

24. Hart Piotr - M1 / M POL Tarnów MŚ cycling trening i dietetyka w kolarstwie

Zapłacone

25. Hudyka Albert - O / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

26. Hudyka Dawid - JM / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

27. Hudyka Gabriela - J / K POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

28. Janas Bartłomiej - Mł / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

29. Janas Paweł - ŻAK / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

30. Jaromin Wiktoria - ŻAK / K POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

31. Kalicki Łukasz - M1 / M POL Filipowice Uzaby

Niezapłacone

32. Klimczak Krzysztof - JM / M POL Maciejowa ULTREK MTB TEAM

Niezapłacone

33. Kołodziej Tomasz - M2 / M POL Tarnów MTB Tarnów

Zapłacone

34. Kowalski Patryk - J / M POL Sandomierz Sport Serwis Sandomierz

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy - M2 / M POL Tarnów

Zapłacone

36. Krupa Kacper - JM / M POL Szczekociny Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy ,,Olimpijczyk,,Szczekociny

Niezapłacone

37. Kukułka Andrzej - M4 / M POL Tarnów sokół Tarnów

Zapłacone

38. Kulas Jakub - J / M POL Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf

Niezapłacone

39. Kulas Marek - M3 / M POL Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski GRYF

Zapłacone

40. Lachowski Mateusz - O / M POL Sandomierz MTB Sandomierz

Zapłacone

41. Latawiec Maja - J / K POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

42. Łachut Cezary - M1 / M POL Mielec Gardner team Mielec

Niezapłacone

43. Małek Tomasz - M2 / M POL Tarnów Uzaby

Zapłacone

44. Orkisz Jakub - J / M POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

45. Osika Jakub - Mł / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

46. Osowski Filip - JM / M POL Tarnobrzeg Sport Serwis Sandomierz

Zapłacone

47. Ostafin Olaf - Mł / M POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

48. Pasula Katarzyna - KM / K POL Tarnów

Niezapłacone

49. Piasecki Paweł - M1 / M POL Bielsko-Biała remikbike.pl - briderz.pl

Niezapłacone

50. Piech Patryk - J / M POL Złota UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

51. Repetowski Maciej - J / M POL Okocim

Zapłacone

52. Rutka Gabriela - Mł / K POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

53. Rutka Mikołaj - ŻAK / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

54. Rzepecki Ignacy - JM / M POL Sandomierz

Zapłacone

55. Rzeszuto Tomasz - M1 / M POL Tarnów Axel Sport Tarnów

Zapłacone

56. Seruś Agnieszka - KM / K POL Tarnów Bike Time

Zapłacone

57. Skórka Karol - Mł / M POL Mikołajowice Movimento UKS PG Wojnicz

Niezapłacone

58. Ślusarczyk Tomasz - M1 / M POL Kokotów

Zapłacone

59. Solarz Jakub - O / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

60. Stolarczyk Grzegorz - M2 / M POL Wierzchosławice Gomola Trans Airco

Zapłacone

61. Szercer Michał - M1 / M POL Staszów

Zapłacone

62. Topór Jacek - M2 / M POL Tarnów MTB RACING TEAM TARNÓW

Zapłacone

63. Topór Michał - Eopen / M POL Tarnów Superior Zator

Zapłacone

64. Trojanowski Adam - ŻAK / M POL Tarnow Sokół Tarnów

Niezapłacone

65. Trojanowski Michał - M2 / M POL Tarnów SOKÓŁ TARNÓW

Niezapłacone

66. Tworzydło Bogusław - M4 / M POL Tarnów PLAN Bike MTB

Zapłacone

67. Tylka Szymon - JM / M POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

68. Walytek Krystian - J / M POL Zgłobień SST Lubcza

Zapłacone

69. Wierzycka Łucja - ŻAK / K POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

70. Wierzycka Sabina - J / K POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

71. Wiktorowicz Michał - M2 / M POL Krzeszowice

Zapłacone

72. Wójcicki Dariusz - M3 / M POL Staszów

Niezapłacone

73. Wójcicki Paweł - M4 / M POL Kielce UKS PODWILK

Niezapłacone

74. Wójcik Michał - Eopen / M POL Nowy Wiśnicz KS Wyblinka

Zapłacone

75. Uczestnik anonimowy - Mł / M POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

76. Zając Piotr - M2 / M POL Łękawica Bieniasz Bike / Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

77. Żur Jarosław - Eopen / M POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

78. Żur Kinga - JM / K POL Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU