PUCHAR TARNOWA MTB XC - 2 eliminacja

Park Biegowy Marcinka, Harcerska, Tarnów, Polska
30.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adrian Michał - Mł / M POL Sławno Lkk Luks Sławno

Niezapłacone

2. Bąk Jerzy - M1 / M POL Gromnik uzaby

Zapłacone

3. Banasiński Waldemar - M4 / M POL Siemianowice Śląskie Browar Fortuna

Niezapłacone

4. Baś Robert - M3 / M POL Kraków -

Zapłacone

5. Biedrończyk Maciej - O / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

6. Brich Aleksander - Eopen / M POL Tarnów USA

Niezapłacone

7. Bylica Maciej - M2 / M POL Tarnów

Niezapłacone

8. Chlebek Mateusz - Mł / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

9. Chlebek Weronika - JM / K POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

10. Cholewa Tomasz - M1 / M POL Sygneczów

Zapłacone

11. Choma Laura - Mł / K POL Tychy CHOMA SPORT TRENER

Niezapłacone

12. Chrzanowski Filip - Mł / M POL Tuchów UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

13. Cichoń Adam - Mł / M POL Niwka

Niezapłacone

14. Czudec Arseniusz - ŻAK / M POL Nosówka Akademia Kolarska Głogów Małopolski

Niezapłacone

15. Czudec Kacper - O / M POL Nosówka ZKS Stal Rzeszów

Niezapłacone

16. Dąbrowski Maciej - J / M POL Krosno UKS Superior Zator

Zapłacone

17. Domin Piotr - M1 / M POL Rzeszów

Niezapłacone

18. Uczestnik anonimowy - KM / K POL Tarnów Brak

Niezapłacone

19. Dziedzic Piotr - M3 / M POL Brzeziny Raz Na Wozie BrzezinyMTB Team

Niezapłacone

20. Fałat Mateusz - Mł / M POL Jedlicze Jedlicze Team

Niezapłacone

21. Fira Julita - O / K POL Skomielna Biała Ks Luboń Skomielna Biała

Niezapłacone

22. Fira Julita - O / K POL Skomielna Biała KS Luboń Skomielna Biała

Niezapłacone

23. Gdula Krzysztof - ŻAK / M POL Rzeszów Akademia Kolarska Głogów Małopolski

Niezapłacone

24. Goc Marzena - Eopen / K POL Nowy Wiśnicz

Zapłacone

25. Goleń Marcin - J / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

26. Gwiazda Dawid - ŻAK / M POL Brzeziny Raz na wozie Brzeziny MTB team

Niezapłacone

27. Gwiazda Mateusz - JM / M POL Brzeziny Raz na wozie Brzeziny MTB Team

Niezapłacone

28. Habieda Mateusz - J / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

29. Hart Piotr - M1 / M POL Tarnow MŚ cycling trening i dietetyka w kolarstwie

Zapłacone

30. Hudyka Albert - O / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

31. Hudyka Dawid - JM / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

32. Hudyka Gabriela - J / K POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

33. Hudyka Hubert - JM / M POL Nowy Sącz UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

34. Hudyka Wiktor - O / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

35. Janas Bartłomiej - Mł / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

36. Janas Paweł - ŻAK / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

37. Jaromin Wiktoria - ŻAK / K POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

38. Klimczak Krzysztof - JM / M POL Maciejowa

Zapłacone

39. Knapczyk Damian - M1 / M POL Olkusz Mirand Racing Team

Niezapłacone

40. Kocoń Tomasz - Mł / M POL Ujsoły KKS SOKÓŁ KĘTY

Niezapłacone

41. Kołodziej Tomasz - M2 / M POL Tarnów

Niezapłacone

42. Kopacz Wiktor - JM / POL Sławno Hurom Sławno Accent

Niezapłacone

43. Kozioł Leszek - M2 / M POL Tarnów

Zapłacone

44. Krawczyk Kamil - M1 / M POL Tarnów

Zapłacone

45. Krupa Kacper - JM / M POL Szczekociny Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy ,,Olimpijczyk,,Szczekociny

Niezapłacone

46. Kukułka Andrzej - M4 / M POL Tarnów sokół Tarnów

Zapłacone

47. Kulas Jakub - J / M POL Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf

Niezapłacone

48. Kulas Szymon - O / M POL Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski Gryf

Niezapłacone

49. Latawiec Maja - J / K POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

50. Małek Tomasz - M2 / M POL Tarnów Uzaby

Niezapłacone

51. Uczestnik anonimowy - M2 / M POL Tarnów

Zapłacone

52. Orkisz Jakub - J / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

53. Osika Jakub - Mł / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

54. Osika Mateusz - Mł / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

55. Ostafin Olaf - Mł / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

56. Pawelec Klaudiusz - M3 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

57. Piasecki Paweł - M1 / M POL Bielsko-Biała remikbike.pl - briderz.pl

Niezapłacone

58. Piątek Wojciech - M1 / M POL Żabno

Zapłacone

59. Piech Patryk - J / M POL Złota UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

60. Pietras Antoni - ŻAK / M POL Sławno Lkk Luks Sławno

Niezapłacone

61. Pilch Milosz - M1 / M POL Kraków EXPO Kraków Bike Team

Zapłacone

62. Rabski Józef - M4 / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

63. Romaszko Mateusz - M1 / M POL Kraków Pogoń APTIV

Niezapłacone

64. Rutka Gabriela - Mł / K POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

65. Rutka Mikołaj - ŻAK / M POL Siedliska UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

66. Rzeszutko Adrian - M1 / M POL Myślenice

Niezapłacone

67. Rzeszuto Tomasz - M1 / M POL Tarnów Axel Sport Tarnów

Zapłacone

68. Sapieja Adam - ŻAK / M POL Sławno Lkk Luks Sławno

Niezapłacone

69. Seruś Agnieszka - KM / K POL Tarnów Bike Time

Niezapłacone

70. Sosin Szymon - ŻAK / M POL Skrzyszów SK Sokół Tarnów

Niezapłacone

71. Surowy Piotr - M1 / M POL Tarnów

Zapłacone

72. Świder Brajan - Mł / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

73. Świder Leszek - M2 / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

74. Trojanowski Adam - ŻAK / M POL Tarnow Sokół Tarnów

Niezapłacone

75. Trojanowski Michał - M2 / M POL Tarnów SOKÓŁ TARNÓW

Niezapłacone

76. Twardon Marcin - M2 / M POL Lichwin UKS Grupa kolarska FOUR BIKE

Niezapłacone

77. Walytek Krystian - J / M POL Zgłobień SST Lubcza

Zapłacone

78. Wierzycka Łucja - ŻAK / K POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

79. Wierzycka Sabina - J / K POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

80. Wiktorowicz Roman - M4 / M POL Krzeszowice

Niezapłacone

81. Winczura Adam - M4 / M POL Tarnów Sokół Tarnów

Niezapłacone

82. Wójcicki Paweł - M4 / M POL Kielce UKS PODWILK

Niezapłacone

83. Wójcik Michał - Eopen / M POL Nowy Wiśnicz KS Wyblinka

Zapłacone

84. Wróblewski Maciej - M1 / M POL Kraków Expo Kraków Bike Team

Zapłacone

85. Wroński Stanisław - JM / M POL Gorlice Grupetto Gorlice

Niezapłacone

86. Zaczyk Mariusz - M1 / M POL Będzin

Zapłacone

87. Zagata Karol - Mł / M POL Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

88. Zając Piotr - M2 / M POL Łękawica KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW

Niezapłacone

89. Zięba Julia - J / K POL Sławno Hurom Sławno Accent

Niezapłacone

90. Żur Jarosław - O / M POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

91. Żur Kinga - JM / K POL Skomielna Biała Ks Skomielna Biała

Niezapłacone

92. Zwoliński Zbigniew - M3 / M POL Zabierzów Towarzystwo Sportowe Wilga Golkowice

Zapłacone

93. Zwonek Piotr - M3 / M POL Kraków eXrowerowanie.pl Kraków

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU