PHŁ Inwałd Półmaraton

ParkHotel Łysoń, Wadowicka, Inwałd, Polska
17.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Janusz - D21 / M40-49 POL Osiek Osiek biega

Niezapłacone

2. Angelo Michael - D21 / M30-39 POL Sosnowiec CAT`S TEAM

Niezapłacone

3. Antoniak Jan - D21 / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

4. Augustyniak Kamil - D21 / M16-29 POL Targanice Dzikie Kocierskie Bobry

Zapłacone

5. Augustyniak Piotr - D21 / M30-39 POL Sułkowice Dzikie Kocierskie Bobry

Zapłacone

6. Balonek Damian - D21 / M16-29 POL Wadowice ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

7. Balura Edyta - D21 / K16-29 POL Lędziny Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

8. Uczestnik anonimowy - D21 / M30-39 POL Drwinia Sevendots

Zapłacone

9. Bandoła Rafał - D21 / M16-29 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

10. Baran Lucek - D21 / M50-59 POL Wola Dębińska Klub Biegowy Perła

Zapłacone

11. Baran Stefan - D21 / M40-49 POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Niezapłacone

12. Batorski Emil - D21 / M30-39 POL Katowice

Zapłacone

13. Behounek Leszek - D21 / M60-99 POL Zakopane TG Sokół Zakopane

Niezapłacone

14. Bercal Robert - D21 / M40-49 POL Witanowice

Niezapłacone

15. Biegun Dariusz - D21 / M40-49 POL Sułkowice Andrychów Running

Zapłacone

16. Biel Krzysztof - D21 / M40-49 POL Jaśkowice

Zapłacone

17. Biernat Maria - D21 / K40-49 POL Stara Wieś ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

18. Birecki Maciek - D21 / M16-29 POL Nysa ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

19. Bizoń Karol - D21 / M16-29 POL Andrychów SWD ForMMA GYM

Zapłacone

20. Bizoń Tomasz - D21 / M40-49 POL Andrychow Andrychów Running

Zapłacone

21. Błasiak Henryk - D21 / M40-49 POL Porąbka

Zapłacone

22. Bodzioch Joanna - D21 / K16-29 POL Wadowice

Zapłacone

23. Bodzioch Marek - D21 / M50-59 POL Tomice

Zapłacone

24. Boryczka Szymon - D21 / M30-39 POL Miedzyrzecze

Zapłacone

25. Bożek Marlena - D21 / K16-29 POL Balin

Niezapłacone

26. Brodło Zbigniew - D21 / M30-39 POL Tuchów LKS Burzyn

Zapłacone

27. Brudkiewicz-Paździora Aneta - D21 / K40-49 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

28. Bryndza Sławomir - D21 / M30-39 POL Klecza Dolna

Zapłacone

29. Bryzek Michał - D21 / M30-39 POL Klecza Dolna

Zapłacone

30. Buda Dariusz - D21 / M40-49 POL Andrychow

Zapłacone

31. Buda Paweł - D21 / M30-39 POL Wadowice Black Grass

Zapłacone

32. Budny Piotr - D21 / M16-29 POL Katowice Tytanowe Dżdżownice

Zapłacone

33. Budzowski Wojciech - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

34. Bugański Damian - D21 / M30-39 POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

35. Burliga Iwona - D21 / K30-39 POL Budzów

Zapłacone

36. Caniboł Anna - D21 / K16-29 POL Gołkowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

37. Uczestnik anonimowy - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

38. Chmiel Dominika - D21 / K16-29 POL Wadowice ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

39. Chmura Maciej - D21 / M30-39 POL Sosnowiec

Zapłacone

40. Cholewa Tomasz - D21 / M40-49 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

41. Chowaniec Barbara - D21 / K30-39 POL Wadowice

Zapłacone

42. Chrzanowska Barbara - D21 / K30-39 POL Będzin Zdzieraj kapcie

Zapłacone

43. Chudy Dawid - D21 / M30-39 POL Przeciszów

Niezapłacone

44. Cichoń Konrad - D21 / M16-29 POL Skawina

Zapłacone

45. Uczestnik anonimowy - D21 / M30-39 POL Chrzanów parkrun Chrzanów

Zapłacone

46. Cierpiałek Jakub - D21 / M30-39 POL Wadowice ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

47. Ćwirko Ryszard - D21 / M40-49 POL Andrychów Paczka Przyjaciół

Zapłacone

48. Czajor Adrian - D21 / M16-29 POL Kraków

Niezapłacone

49. Czerwiński Adam - D21 / M30-39 POL Czasław Max-Fliz Ekspedycja

Niezapłacone

50. Czyżykowski Marcin - D21 / M40-49 POL Świętochłowice Telmart Run Club

Zapłacone

51. Dąbrowska Agnieszka - D21 / K30-39 POL Nowa Wieś Kęckie Harpagany

Zapłacone

52. Dąbrowski Krzysztof - D21 / M30-39 POL Myszków LONEX,Myszków Biega

Niezapłacone

53. Daszyńska Agnieszka - D21 / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

54. Daszyński Wojciech - D21 / M30-39 POL Wrocław

Zapłacone

55. Deka Patrycja - D21 / K16-29 POL Sosnowiec

Niezapłacone

56. Drewniak Paweł - D21 / M30-39 POL Kobylany

Zapłacone

57. Drewnicki Jacek - D21 / M40-49 POL Dobczyce ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

58. Drobny Miłosz - D21 / M16-29 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

59. Dubala Dawid - D21 / M40-49 POL Pszczyna

Zapłacone

60. Dudek Tomasz - D21 / M40-49 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

61. Dudziak Dorota - D21 / K30-39 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

62. Dudziak Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

63. Dymanus Damian - D21 / M30-39 POL Balin parkrun Chrzanów

Zapłacone

64. Dyrcz Joanna - D21 / K16-29 POL Radocza

Zapłacone

65. Dziąbor Andrzej - D21 / M40-49 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

66. Dziedziniewicz Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków ITMBW KRAKÓW

Zapłacone

67. Dziedziniewicz Waldemar - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW KRAKÓW

Zapłacone

68. Dziekan Mateusz - D21 / M16-29 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

69. Dzióbek Andrzej - D21 / M30-39 POL Wolbrom

Zapłacone

70. Dziubek Dominika - D21 / K16-29 POL Zasole-Bielańskie

Zapłacone

71. Dziubiński Leszek - D21 / M40-49 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

72. Ekiert Krzysztof - D21 / M40-49 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

73. Es Adam - D21 / M30-39 POL Nowy Sącz

Zapłacone

74. Fajer Marek - D21 / M60-99 POL Myszków Zwik Myszków. Myszków Biega

Niezapłacone

75. Fałowska Sonia - D21 / K16-29 POL Andrychów ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

76. Fiałkowska Bożena - D21 / K50-59 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

77. Fidelus Bartłomiej - D21 / M30-39 POL Zembrzyce

Zapłacone

78. Fidelus Leszek - D21 / M40-49 POL Chrzanow ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

79. Finnegan Martin - D21 / M30-39 IRL Dublin

Zapłacone

80. Flaga Iwonka - D21 / K40-49 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

81. Florczyk Artur - D21 / M40-49 POL Andrychów

Zapłacone

82. Florek Michał - D21 / M30-39 POL Kraków ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

83. Florkiewicz Sławomir - D21 / M50-59 POL Sosnowiec

Zapłacone

84. Frosztęga Patryk - D21 / M16-29 POL Trzebinia

Zapłacone

85. Frycz Tadeusz - D21 / M50-59 POL Świętoszówka

Niezapłacone

86. Fujawa Rafał - D21 / M40-49 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

87. Gabryś Janusz - D21 / M40-49 POL Podolsze BESTIA

Zapłacone

88. Gaik Paweł - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

89. Galos Zbigniew - D21 / M40-49 POL Plaza WATAHA

Zapłacone

90. Gancarczyk Wiesław - D21 / M50-59 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

91. Garzeł Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW KRAKÓW

Niezapłacone

92. Uczestnik anonimowy - D21 / K40-49 POL Zakopane TG Sokół Zakopane

Zapłacone

93. Gąsienica-Roj Tomasz - D21 / M40-49 POL Zakopane Klimatyzacja Zakopane

Zapłacone

94. Gaweł Bogdan - D21 / M60-99 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

95. Gibas Dawid - D21 / M30-39 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

96. Gibas Tomasz - D21 / M30-39 POL Andrychow Andrychów Running

Zapłacone

97. Głos Marek - D21 / M30-39 POL Oświęcim ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

98. Główka Marcin - D21 / M30-39 POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

99. Goraj Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

100. Górka Konrad - D21 / M40-49 POL Zabierzow

Zapłacone

101. Grabiec Mariusz - D21 / M40-49 POL Wadowice Galicjanka

Niezapłacone

102. Gratka Mirosław - D21 / M40-49 POL Kojszówka LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA

Zapłacone

103. Gromek Michał - D21 / M16-29 POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO_BIAŁA JRG 1

Niezapłacone

104. Gruszczyński Przemysław - D21 / M16-29 POL Oświęcim

Zapłacone

105. Gruszecka Marta - D21 / K16-29 POL Bielsko-Biała Pędziwiatry Na Animuszu

Zapłacone

106. Grygny Sławomir - D21 / M30-39 POL Andrychów

Zapłacone

107. Grzyb Kazimierz - D21 / M40-49 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

108. Gurdek Marcin - D21 / M40-49 POL Jaroszowice Auuuuu

Zapłacone

109. Gutmajer Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kraków Go APTIV!

Zapłacone

110. Guzdek Jola - D21 / K16-29 POL Chocznia Andrychów Running

Niezapłacone

111. Habrzyk Paweł - D21 / M16-29 POL Tomice SWD Formma Gym

Zapłacone

112. Hajduk Bartłomiej - D21 / M40-49 POL Kraków SBG Podbieg

Zapłacone

113. Handy Samanta - D21 / K30-39 POL Kęty PoWoli do celu

Zapłacone

114. Haśkiewicz Kamil - D21 / M30-39 POL Wadowice

Niezapłacone

115. Horak Roland - D21 / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

116. Hrapkowicz Marek - D21 / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

117. Hrymak Stanisław - D21 / M60-99 POL Lubaczów

Zapłacone

118. Huber Justyna - D21 / K16-29 POL Wadowice SWD ForMMA Gym

Zapłacone

119. Huber Hugo Rafał - D21 / M30-39 POL Jaworzno Parkrun Chrzanów

Zapłacone

120. Iwanowicz Anna - D21 / K30-39 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

121. Jabłońska Sylwia - D21 / K30-39 POL Kraków SBG Podbieg

Zapłacone

122. Jamróz Dawid - D21 / M30-39 POL Wadowice Cała Naprzód

Zapłacone

123. Janicz Krzysztof - D21 / M40-49 POL Chocznia

Zapłacone

124. Janik Bogdan - D21 / M50-59 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

125. Jarguz Joanna - D21 / K50-59 POL Zakopane

Zapłacone

126. Jasiński Krzysztof - D21 / M30-39 POL Bojszowy Nowe Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

127. Jasiński Roman - D21 / M30-39 POL Kęty

Zapłacone

128. Jaworski Mateusz - D21 / M16-29 POL Górki Wielkie

Zapłacone

129. Jędrzejak Piotr - D21 / M40-49 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

130. Jezierski Krzysztof - D21 / M40-49 POL Chrzanów WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

131. Jonkisz Dorota - D21 / K50-59 POL Czechowice-Dziedzice Nutrend team

Niezapłacone

132. Jura Małgorzata - D21 / K40-49 POL Wadowice Z bieganiem Mi do Twarzy

Zapłacone

133. Juraszek Tomasz - D21 / M40-49 POL Wadowice Z bieganiem Mi do twarzy

Zapłacone

134. Juszczyk Małgorzata - D21 / K40-49 POL Niepołomice

Zapłacone

135. Kacprzak Michał - D21 / M16-29 POL Wrocław

Zapłacone

136. Kaczmarczyk Ryszard - D21 / M40-49 POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

137. Kadula Piotr - D21 / M40-49 POL Jaworzno

Zapłacone

138. Kajdas Beata - D21 / K40-49 POL Mogilany

Zapłacone

139. Kajmowicz Aleksander - D21 / M50-59 POL Tuchów PTG Sokół - Tuchów

Niezapłacone

140. Kąkol Jarosław - D21 / M16-29 POL Stryszawa LUDZIE JARA

Zapłacone

141. Kąkol Ryszard - D21 / M60-99 POL Bielsko-Biała Pędziwiatry Na Animuszu

Zapłacone

142. Kaleta Jan - D21 / M40-49 POL Kraków ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

143. Kaliński Łukasz - D21 / M30-39 POL Sosnowiec Sekcja Piaski

Zapłacone

144. Kamionka Kamil - D21 / M30-39 POL Wieprz

Zapłacone

145. Kapicki Jan - D21 / M60-99 POL Mysłowice

Zapłacone

146. Kasolik Radek - D21 / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

147. Kasperek Janusz - D21 / M40-49 POL Pisarzowice

Zapłacone

148. Kasperkiewicz Krzysztof - D21 / M30-39 POL Andrychów

Zapłacone

149. Kawala Katarzyna - D21 / K30-39 POL Targanice

Niezapłacone

150. Kaźmierczak Mateusz - D21 / M30-39 POL Mikołów

Zapłacone

151. Kiermaszek Aleksandra - D21 / K16-29 POL Bystra ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

152. Kindryk Tomasz - D21 / M30-39 POL Chrzanów

Zapłacone

153. Kiślewski Wojciech - D21 / M50-59 POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

154. Kiszła Wojciech - D21 / M30-39 POL Wydminy

Zapłacone

155. Kita Krzysztof - D21 / M30-39 POL Dąbrowka Tuchowska Lks Burzyn

Niezapłacone

156. Kiwior Izabela - D21 / K30-39 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

157. Kiznar Tomek - D21 / M16-29 POL Rzyki Andrychów Running

Zapłacone

158. Kłaput Klaudia - D21 / K16-29 POL Wadowice Galicjanka Team

Zapłacone

159. Kobyłczyk Tomasz - D21 / M16-29 POL Bulowice RKS Huwdu

Zapłacone

160. Kocemba Kamil - D21 / M30-39 POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

161. Kochman Krzysztof - D21 / M50-59 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

162. Kołek Renata - D21 / K30-39 POL Wadowice ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

163. Kołodziejczyk Włodzimierz - D21 / M40-49 POL Inwałd

Zapłacone

164. Konior Katarzyna - D21 / K16-29 POL Kęty -

Zapłacone

165. Konior Wojtek - D21 / M40-49 POL Bulowice Kęckie Harpagany

Zapłacone

166. Konopka Jan - D21 / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

167. Kopijasz Leonard - D21 / M60-99 POL Brzeszcze ZADYSZKA

Zapłacone

168. Kopta Jerzy - D21 / M60-99 POL Kraków Cwałujące Dziadki

Zapłacone

169. Kość Karol - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

170. Kostrzewa Paweł - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

171. Kowalczyk Paweł - D21 / M40-49 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

172. Kowalczyk Roman - D21 / M30-39 POL Kraków Klub Biegacza AZS UEK

Zapłacone

173. Kowolik Maciej - D21 / M30-39 POL Katowice

Zapłacone

174. Koziarz Przemysław - D21 / M16-29 POL Jankowice Andrychów Running

Zapłacone

175. Kozioł Artur - D21 / M40-49 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

176. Kozioł Ewa - D21 / K40-49 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

177. Koźmiński Józef - D21 / M30-39 POL Kozy LKS Orzeł Kozy

Zapłacone

178. Krajewski Sebastian - D21 / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

179. Krajka Jarosław - D21 / M40-49 POL Lublin UMCS Biega

Zapłacone

180. Krakowski Radosław - D21 / M30-39 POL Bielsko-Biała Biegam bo Lubię

Niezapłacone

181. Krawczyk Anna - D21 / K16-29 POL Targanice

Zapłacone

182. Krupa Przemysław - D21 / M30-39 POL Mnich Biegiem Przez Chybie

Zapłacone

183. Książek Gaweł - D21 / M30-39 POL Oświęcim ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

184. Kubień Krzysztof - D21 / M16-29 POL Andrychów ŁYSOŃ Running Team

Niezapłacone

185. Kubieniec Iza - D21 / K30-39 POL Zawoja

Niezapłacone

186. Kubik Ryszard - D21 / M30-39 POL Kraków BNP Paribas

Zapłacone

187. Uczestnik anonimowy - D21 / M30-39 POL Bolęcin RUNNING BOLECIN

Zapłacone

188. Kukuła Sławomir - D21 / M16-29 POL Witanowice Andrychów Running

Zapłacone

189. Kulba Marek - D21 / M16-29 POL Tworzyjanów KB SOBÓTKA

Zapłacone

190. Kulczyk Paweł - D21 / M40-49 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

191. Kuligowska Agata - D21 / K40-49 POL Żory MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

192. Kułynycz Dariusz - D21 / M40-49 POL Niepołomice QŁYNYCZ TEAM

Zapłacone

193. Uczestnik anonimowy - D21 / K40-49 POL Kraków

Niezapłacone

194. Kurowska Patrycja - D21 / K40-49 POL Wadowice

Zapłacone

195. Kurowski Rafał - D21 / M40-49 POL Będzin

Zapłacone

196. Kurysia Piotr - D21 / M40-49 POL Bujakow

Zapłacone

197. Kuś Jan - D21 / M16-29 POL Jaworze

Zapłacone

198. Kusio Basia - D21 / K30-39 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

199. Kutyła Adam - D21 / M40-49 POL Wadowice Ponar Wadowice

Zapłacone

200. Kuźma Łukasz - D21 / M30-39 POL Brzezinka Dolna Husaria Race Team

Zapłacone

201. Lachowska Magdalena - D21 / K40-49 POL Bielsko-Biała K.S Sprint

Zapłacone

202. Lankosz Marcin - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

203. Lasek Dariusz - D21 / M40-49 POL Kozy Byledobiec Anin

Zapłacone

204. Latała Krzysztof - D21 / M30-39 POL Pawłów Go Aptiv!

Zapłacone

205. Latocha Monika - D21 / K16-29 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

206. Lebioda Marcel - D21 / M16-29 POL Targanice

Zapłacone

207. Leśniak Sebastian - D21 / M40-49 POL Kraków

Niezapłacone

208. Listopad Marcin - D21 / M30-39 POL Kraków ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

209. Litwin Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

210. Lizak Dariusz - D21 / M50-59 POL Żywiec Lizaki

Zapłacone

211. Lizak Paulina - D21 / K16-29 POL Żywiec

Zapłacone

212. Lob Robert - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

213. Lulko Magdalena - D21 / K30-39 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

214. Lyson Magdalena - D21 / K30-39 POL Chocznia Łysoń Running Team

Zapłacone

215. Lyson Piotr - D21 / M30-39 POL Chocznia Łysoń Running team

Zapłacone

216. Łacny Łukasz - D21 / M16-29 POL Nowy Sącz

Zapłacone

217. Łaski Mateusz - D21 / M16-29 POL Lanckorona Andrychów Running

Zapłacone

218. Łata Ewelina - D21 / K30-39 POL Woźniki

Zapłacone

219. Ługowska Marzena - D21 / K30-39 POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

220. Łukasik Piotr - D21 / M16-29 POL Trzebinia Parkrun Chrzanów

Zapłacone

221. Łukosz Arkadiusz - D21 / M40-49 POL Jaworze

Zapłacone

222. Łyczba Bogusław - D21 / M50-59 POL Częstochowa EcoJura

Niezapłacone

223. Łyp Jacek - D21 / M30-39 POL Pajęczno

Zapłacone

224. Łysoń Joanna - D21 / K30-39 POL Inwałd ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

225. Łysoń Wojciech - D21 / M30-39 POL Inwałd ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

226. Machowski Artur - D21 / M50-59 POL Bielsko-Biała ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

227. Maciejczyk Piotr - D21 / M30-39 POL Owadów Błogosławieni Miłosierni

Zapłacone

228. Majcher Piotr - D21 / M40-49 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

229. Majdak Renata - D21 / K30-39 POL Paweł Mała

Zapłacone

230. Majkrzak Mariusz - D21 / M40-49 POL Sucha Beskidzka MOCNI POMOCNI

Zapłacone

231. Makowiec Robert - D21 / M40-49 POL Tuchów LKS Burzyn

Zapłacone

232. Malata Karolina - D21 / K16-29 POL Wadowice

Zapłacone

233. Malina Adam - D21 / M40-49 POL Bojszowy Synthos Run Team

Zapłacone

234. Malinowski Krzysztof - D21 / M50-59 POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

235. Mamcarz Szymon - D21 / M16-29 POL Sucha Beskidzka ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

236. Marcak Przemysław - D21 / M30-39 POL Oświęcim Spiritual Homeland

Zapłacone

237. Marek Paweł - D21 / M30-39 POL Wadowice

Zapłacone

238. Markowski Artur - D21 / M40-49 POL Roczyny Andrychów Running

Zapłacone

239. Mastalski Jakub - D21 / M30-39 POL Kobiernice 8 baza lotnictwa transportowego

Zapłacone

240. Matuszny Józef - D21 / M30-39 POL Dziegielów MMS.nt

Zapłacone

241. Mazur Robert - D21 / M30-39 POL Mucharz Auuuuu

Zapłacone

242. Mazurek Anna - D21 / K30-39 POL Bielkso-Biała Pędziwiatry na Animuszu

Zapłacone

243. Melon Krzysztof - D21 / M30-39 POL Bęczarka Bęczarka biega

Zapłacone

244. Michalska-Trzaska Joanna - D21 / K40-49 POL Jaworzno Biurowe.com.pl

Zapłacone

245. Miernik Marzena - D21 / K40-49 POL Myślenice ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

246. Miętka Krzysztof - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

247. Mikołajczyk Dawid - D21 / M16-29 POL Kaczyna

Zapłacone

248. Mikołajek Barbara - D21 / K16-29 POL Andrychów

Zapłacone

249. Milarski Andrzej - D21 / M40-49 POL Skawina Skawina Biega w Bordowych Gaciach

Zapłacone

250. Milewski Michał - D21 / M30-39 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team

Zapłacone

251. Mirocha Łukasz - D21 / M40-49 POL Mucharz WICHRY BESKIDU/MOCNI POMOCNI

Zapłacone

252. Miśkiewicz Bartosz - D21 / M40-49 POL Wieliczka Triwise

Niezapłacone

253. Miśkiewicz Jakub - D21 / M40-49 POL Kraków GoAptiv!

Zapłacone

254. Misztal Rafał - D21 / M40-49 POL Chrzanów Los Pantalones Rojos

Zapłacone

255. Mizera Piotr - D21 / M30-39 POL Andrychów Andrychów Running

Niezapłacone

256. Młodzik Dariusz - D21 / M30-39 POL Łączany SWD ForMMA Gym

Zapłacone

257. Mozgała Krzysztof - D21 / M40-49 POL Osiek K. Oświęcimia

Zapłacone

258. Napierala Malgorzata - D21 / K30-39 POL Gliwice

Niezapłacone

259. Nizio-Mąsior Joanna - D21 / K50-59 POL Wadowice Avatar

Zapłacone

260. Noga Angelika - D21 / K16-29 POL Kozy Kęckie harpagany

Niezapłacone

261. Noga Łukasz - D21 / M30-39 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

262. Noworyta Grzegorz - D21 / M16-29 POL Rudze Andrychów Running

Zapłacone

263. Oboz Paweł - D21 / M30-39 POL Andrychów Team URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

264. Oboza Leszek - D21 / M50-59 POL Bulowice

Zapłacone

265. Ogorzelec Katarzyna - D21 / K30-39 POL Andrychow

Zapłacone

266. Olesiak Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

267. Olesiak Natalia - D21 / K16-29 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

268. Olszewski Łukasz - D21 / M30-39 POL Dąbrowa Górnicza Pacemaker 2:00

Zapłacone

269. Opryszek Bogusław - D21 / M50-59 POL Kraków Itmbw Kraków

Niezapłacone

270. Opyrchał Tomasz - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

271. Orkisz Agata - D21 / K16-29 POL Barwałd Górny

Zapłacone

272. Otrębski Maciej - D21 / M16-29 POL Kraków Vege Runners

Niezapłacone

273. Pagieła Małgorzata - D21 / K30-39 POL Pisarzowice

Zapłacone

274. Uczestnik anonimowy - D21 / M40-49 POL Tarnów

Zapłacone

275. Papiernik Leszek - D21 / M40-49 POL Łękawica

Niezapłacone

276. Papierski Leszek - D21 / M40-49 POL Spytkowice Ambasador Festiwalu Biegowego

Zapłacone

277. Pastwa Grzegorz - D21 / M40-49 POL Jasienica Ultra Beskid Sport

Zapłacone

278. Paulau Michał - D21 / M30-39 POL Krakow

Zapłacone

279. Pernal Matylda - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

280. Piątoń Piotr - D21 / M40-49 POL Wieliczka Niepołomice Biegają

Niezapłacone

281. Piecuch Grzegorz - D21 / M30-39 POL Tychy Biegne Byle Dobiec

Zapłacone

282. Pieczarka Szymon - D21 / M16-29 POL Wieprz

Zapłacone

283. Piekiełko Tomasz - D21 / M40-49 POL Brzezinka ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

284. Pióro Grzegorz - D21 / M40-49 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

285. Piper Krzysztof - D21 / M40-49 POL Skawina ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

286. Pirzański Tomasz - D21 / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

287. Pisarski Robert - D21 / M40-49 POL Tychy ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

288. Płonka Arkadiusz - D21 / M30-39 POL Andrychów

Zapłacone

289. Płonka Paweł - D21 / M50-59 POL Nowa Wieś Stajnia Komarów

Niezapłacone

290. Poczatko Łukasz - D21 / M16-29 POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

291. Połaciak Sławek - D21 / M30-39 POL Kęty

Zapłacone

292. Poręba Grzegorz - D21 / M16-29 POL Przybradz

Zapłacone

293. Porębska Wioletta - D21 / K40-49 POL Marcówka Sala team

Zapłacone

294. Pośnik Karolina - D21 / K30-39 POL Baranówka Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

295. Potempa Jonasz - D21 / M16-29 POL Andrychów Dzikie Kocierskie Bobry

Zapłacone

296. Przewoźnik Marek - D21 / M50-59 POL Brzeszcze Zadyszka Oświęcim/drużyna Jezusa.pl

Zapłacone

297. Pytel Jarosław - D21 / M30-39 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

298. Pyziak Małgorzata - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

299. Raś Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

300. Replińska Magdalena - D21 / K40-49 POL Trzebinia parkrun Chrzanów

Zapłacone

301. Roehrich Krzysztof - D21 / M30-39 POL Łąka

Zapłacone

302. Rosiński Łukasz - D21 / M40-49 POL Warszawa Jest Pięknie

Niezapłacone

303. Rostocki Wojciech - D21 / M16-29 POL Stary Sącz Starosądecki Biegacz

Zapłacone

304. Rozmus-Orczyk Anna - D21 / K50-59 POL Kozy Kozy biegają, a nie skaczą !

Zapłacone

305. Ruła Tomasz - D21 / M16-29 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

306. Rycerz Roman - D21 / M40-49 POL Wieprz

Niezapłacone

307. Ryłko Andrzej - D21 / M40-49 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

308. Ryłko Marek - D21 / M40-49 POL Wadowice BIGOS TEAM

Zapłacone

309. Rzeszódko Stanisław - D21 / M60-99 POL Andrychów

Zapłacone

310. Rzeszódko-Zaborowska Agnieszka - D21 / K30-39 POL Libertów

Zapłacone

311. Sadlej Adrian - D21 / M16-29 POL Brzesko KLUB BIEGOWY PERŁA

Zapłacone

312. Sadowski Tomasz - D21 / M40-49 POL Sosnowiec Zagłębiowski Wojownik

Zapłacone

313. Saferna Artur - D21 / M16-29 POL Nidek Andrychów Running

Zapłacone

314. Sala-Tlałka Magdalena - D21 / K30-39 POL Marcówka Sala team

Zapłacone

315. Scąber Dawid - D21 / M16-29 POL Łączany Poka Herki

Zapłacone

316. Schram Paweł - D21 / M30-39 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

317. Siuda Magdalena - D21 / K30-39 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

318. Skibicki Krzysztof - D21 / M40-49 POL Oświęcim OKB ZADYSZKA

Zapłacone

319. Śliwa Krzysztof - D21 / M16-29 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

320. Słaboń Mariusz - D21 / M40-49 POL Zarzecze KIWK-a biega

Zapłacone

321. Słomka Kevin - D21 / M16-29 POL Tarnobrzeg True Blues Poland

Zapłacone

322. Socha Marian - D21 / M60-99 POL Kocierz Rychwałdzki

Zapłacone

323. Sokołowski Sławomir - D21 / M40-49 POL Kęty

Zapłacone

324. Sopicki Michał - D21 / M16-29 POL Rudze Orzeł Rudze

Zapłacone

325. Stachera Agnieszka - D21 / K40-49 POL Chełmek

Zapłacone

326. Stanek Rafał - D21 / M50-59 POL Karniowice Zabierzów biega

Zapłacone

327. Stankiewicz Ania - D21 / K16-29 POL Radziechowy

Zapłacone

328. Stankiewicz Robert - D21 / M16-29 POL Radziechowy

Zapłacone

329. Staszak Rafał - D21 / M30-39 POL Balin Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

330. Stawiarska Marta - D21 / K50-59 POL Zakopane

Zapłacone

331. Stępień Grzegorz - D21 / M30-39 POL Tarnobrzeg ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

332. Stępień Marek - D21 / M50-59 POL Poręba Spytkowska Klub Biegowy Perła

Zapłacone

333. Stolarz Maciej - D21 / M30-39 POL Kraków ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

334. Stopa Bartosz - D21 / M16-29 POL Chocznia

Zapłacone

335. Stopa Stanisław - D21 / M30-39 POL Wadowice FormmaGym

Zapłacone

336. Stromczynski Maciej - D21 / M50-59 POL Zabrze

Zapłacone

337. Struk Agnieszka - D21 / K30-39 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

338. Struzik Monika - D21 / K30-39 POL Kraków BBKTS

Niezapłacone

339. Studniarz Rafał - D21 / M30-39 POL Czeladź Sekcja-Piaski

Zapłacone

340. Stuglik Iwona - D21 / K16-29 POL Inwald

Zapłacone

341. Styla Kamil - D21 / M30-39 POL Krakow Los Pilotos

Zapłacone

342. Sudia Krzysztof - D21 / M40-49 POL Oświęcim -

Zapłacone

343. Surma Bożena - D21 / K30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

344. Suski Daniel - D21 / M30-39 POL Wadowice Bociek Wadowice

Zapłacone

345. Szałaś Anna - D21 / K30-39 POL Wielkie Drogi

Zapłacone

346. Szałaś Maciej - D21 / M30-39 POL Wielkie Drogi

Zapłacone

347. Szczepański Marcin - D21 / M40-49 POL Rybna Zasada

Zapłacone

348. Szczepocki Andrzej - D21 / M40-49 POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Zapłacone

349. Szewczyk Maricin - D21 / M30-39 POL Bilcza

Niezapłacone

350. Szkudlarek Artur - D21 / M30-39 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

351. Szlósarczyk Krzysztof - D21 / M30-39 POL Myślenice

Zapłacone

352. Szopa Beniamin - D21 / M40-49 POL Chrzanów ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

353. Szopa Leszek - D21 / M60-99 POL Podolsze Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy

Niezapłacone

354. Szpak Damian - D21 / M50-59 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

355. Szpak Gabriela - D21 / K16-29 POL Sidzina

Niezapłacone

356. Szwed Tomasz - D21 / M30-39 POL Kurów Suska Grupa Biegowa

Zapłacone

357. Szymańska Dominika - D21 / K16-29 POL Katowice POMYKACZE

Zapłacone

358. Szymański Filip - D21 / M16-29 POL Tychy POMYKACZE

Zapłacone

359. Szypuła Ewa - D21 / K30-39 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

360. Talaga Jacek - D21 / M30-39 POL Ponikiew

Zapłacone

361. Tarniowy Grzegorz - D21 / M30-39 ESP Barcelona

Zapłacone

362. Tatarek-Konik Agnieszka - D21 / K16-29 POL Czeladź

Zapłacone

363. Teofilak Edward - D21 / M50-59 POL Trzebinia Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

364. Tomczyk Lesław - D21 / M50-59 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

365. Tracz Michał - D21 / M30-39 POL Sosnowiec

Zapłacone

366. Trzaska Agnieszka - D21 / K30-39 POL Inwałd ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

367. Trzaska Paweł - D21 / M30-39 POL Inwałd

Zapłacone

368. Trzaska Szymon - D21 / M30-39 POL Inwałd ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

369. Trzaska Tomasz - D21 / M40-49 POL Jaworzno Biurowe.com.pl

Zapłacone

370. Trzaska Zbyszek - D21 / M16-29 POL Inwałd

Zapłacone

371. Tylek Agata - D21 / K30-39 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

372. Tyszkiewicz Krzysztof - D21 / M40-49 DEU Schwedt

Zapłacone

373. Ucherek Kazimierz - D21 / M40-49 POL Żory

Zapłacone

374. Urbaś Roman - D21 / M40-49 POL Jaworze Bieg po zdrój

Niezapłacone

375. Wacław Maciej - D21 / M30-39 POL Wadowice

Zapłacone

376. Wadas Katarzyna - D21 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

377. Wajdzik Adam - D21 / M16-29 POL Krzeszów

Zapłacone

378. Walczak Filip - D21 / M16-29 POL Inwałd PGB Sportowa Paczka

Niezapłacone

379. Wasilewski Piotr - D21 / M40-49 POL Gorlice ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

380. Wąsowicz Marian - D21 / M60-99 POL Kęty

Zapłacone

381. Wąsowicz Szymon - D21 / M30-39 POL Pisarzowice

Zapłacone

382. Wawro Jakub - D21 / M30-39 POL Andrychów

Zapłacone

383. Wawro Tomasz - D21 / M30-39 POL Tychy

Zapłacone

384. Wcisło Sławomir - D21 / M30-39 POL Inwałd

Zapłacone

385. Wicherek Maciej - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

386. Wideł Karolina - D21 / K16-29 POL Brzeźnica

Niezapłacone

387. Więcław Artur - D21 / M40-49 POL Cisownica

Zapłacone

388. Wielopolski Łukasz - D21 / M16-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

389. Wielopolski Michał - D21 / M16-29 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

390. Wierzchowski Maciej - D21 / M50-59 POL Rybnik

Zapłacone

391. Wiesiołek Paweł - D21 / M30-39 POL Katowice Bagno

Niezapłacone

392. Witkowski Marek - D21 / M30-39 POL Sucha Beskidzka SuskiBiegacz

Zapłacone

393. Wojas Marcin - D21 / M40-49 POL Kraków SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

394. Wójcik Adam - D21 / M16-29 POL Chocznia Andrychów Running

Niezapłacone

395. Wójcik Marcin - D21 / M30-39 POL Bielsko-Biała Gang Wołowina

Zapłacone

396. Wójcik Tomasz - D21 / M30-39 POL Rudze Synthos Run Team

Niezapłacone

397. Wójcik Wiesław - D21 / M50-59 POL Rudze

Zapłacone

398. Wojton Malgorzata - D21 / K40-49 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

399. Woźniak Barbara - D21 / K60-99 POL Zagórze Ks Limanowa Forrest

Zapłacone

400. Woźniak Klaudia - D21 / K16-29 POL Katowice ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

401. Woźniak Marcin - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

402. Woźniak Michał - D21 / M30-39 POL Podolsze

Zapłacone

403. Woźnicki Adam - D21 / M40-49 POL Zawadka Bigos Team

Zapłacone

404. Wtorek Ilona - D21 / K16-29 POL Będzin Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

405. Wyrwa Jakub - D21 / M30-39 POL Wadowice

Zapłacone

406. Wywrot Maciej - D21 / M30-39 POL Jarosław

Zapłacone

407. Zaborowski Mariusz - D21 / M40-49 POL Libertów

Zapłacone

408. Zabrzański Alfred - D21 / M60-99 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

409. Zachura Grzegorz - D21 / M30-39 POL Wrocław ŁYSOŃ Running Team

Zapłacone

410. Zadora Dorota - D21 / K40-49 POL Tomice Endorfiny

Zapłacone

411. Zadora Patrycja - D21 / K16-29 POL Wadowice

Niezapłacone

412. Załucka Paulina - D21 / K16-29 POL Gdańsk TriWise

Niezapłacone

413. Załucki Zbigniew - D21 / M50-59 POL Bielnik Pierwszy TriWise

Zapłacone

414. Zapalski Dawid - D21 / M16-29 POL Stronie

Zapłacone

415. Zaucha Mateusz - D21 / M30-39 POL Burzyn Lks Burzyn

Zapłacone

416. Zawada Jakub - D21 / M40-49 POL Chrzanów Pieprz i Wanilia

Zapłacone

417. Zborucki Jan - D21 / M30-39 POL Krakow ERT

Zapłacone

418. Zdun Konrad - D21 / M16-29 POL Gdańsk TriWise

Niezapłacone

419. Zdziechowicz Paweł - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

420. Żelasko Michał - D21 / M30-39 POL Ruda Śląska

Zapłacone

421. Żelech Grzegorz - D21 / M30-39 POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

422. Zemła Michał - D21 / M30-39 POL Wadowice

Zapłacone

423. Zięba Artur - D21 / M40-49 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

424. Zieliński Jacek - D21 / M30-39 POL Bielsko Biała Biegam bo ludzkość mnie wkurwia

Zapłacone

425. Żmija Jola - D21 / K40-49 POL Zembrzyce Mocni Pomocni

Zapłacone

426. Żur Marek - D21 / M40-49 POL Łąka Johnnie Runner Team

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU