MARCINKA CROSS CHALLENGE

Tarnów, Polska
10.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aksamit-Szułakiewicz Agnieszka 1 D7 / K40 POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

2. Bączek Ewa 2 D7 / K18 POL Xxxxxx

Zapłacone

3. Bąk Gabriela 3 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

4. Baran Arkadiusz 4 D7 / M30 POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Zapłacone

5. Baran Bernard 5 D7 / M40 POL Dębica OCR Team Dębica

Zapłacone

6. Białas Karolina 7 D7 / K18 POL Tarnów

Zapłacone

7. Białoszewski Wojciech 8 D7 / M18 POL Zdrochec Zakręconych Mastersów Żabno

Zapłacone

8. Bielecka Katarzyna 9 D7 / K18 POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

9. Bober Maciej 10 D7 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

10. Bobusia Jarosław 11 D7 / M30 POL Krosno

Zapłacone

11. Bodnar Patrycja 12 D7 / K18 POL Tarnów

Zapłacone

12. Bojdo Klaudia 13 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

13. Broniec Dariusz 14 D7 / M30 POL Zawada Koło Tarnowa

Zapłacone

14. Brożek Dariusz 15 D7 / M40 POL Zabawa Husaria Race Team

Zapłacone

15. Buczko Grzegorz 16 D7 / M40 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

16. Bunikowska Emilia 17 D7 / K30 POL Kraków

Zapłacone

17. Buszek Joanna 18 D7 / K30 POL Dębica

Zapłacone

18. Ciuruś Marta 19 D7 / K50 POL Odporyszów Gang Zakręconych Mastersów

Zapłacone

19. Ciuruś Piotr 20 D7 / M30 POL Mokrzyska

Zapłacone

20. Ciuruś Zygmunt 21 D7 / M40 POL Bucze

Zapłacone

21. Curyło Norbert 22 D7 / M18 POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

22. Cygan Marcin 23 D7 / M18 POL Tarnów

Zapłacone

23. Czarnik Marek 24 D7 / M30 POL Zalasowa Spartańska Dzicz Zalasowa

Zapłacone

24. Czekaj Mateusz 25 D7 / M18 POL Xxxxxx

Zapłacone

25. Czepiec Alicja 26 D7 / K18 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

26. Dąbroś Sebastian 27 D7 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

27. Dąbrowska Danuta 28 D7 / K50 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

28. Dąbrowski Radek 29 D7 / M18 POL Dębica OCR TEAM DĘBICA

Zapłacone

29. Dąbrowski Tomasz 30 D7 / M30 POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

30. Długosz Andrzej 31 D7 / M50 POL Brzezna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

31. Duda Agata 32 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

32. Dzierżak Arkadiusz 33 D7 / M40 POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

33. Dzierżak Elżbieta 34 D7 / K40 POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

34. Gajda Małgorzata 35 D7 / K30 POL Dębica Emdorfina

Zapłacone

35. Galbarczyk Tomasz 36 D7 / M40 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

36. Galbarczyk Wioletta 37 D7 / K50 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

37. Gizowska Monika 38 D7 / K50 POL Brzezna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

38. Gleisner Tomasz 39 D7 / M40 POL Tarnów EKIPA Z TARNOWA

Zapłacone

39. Gniadek Krzysztof 40 D7 / M30 POL Wielka Wieś

Zapłacone

40. Grajdura Robert 41 D7 / M30 POL Tarnów Grupa Azoty KOLTAR

Zapłacone

41. Grześ Kasia 42 D7 / K30 POL Dębica

Zapłacone

42. Hołub Jakub 43 D7 / M18 POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

43. Uczestnik anonimowy 44 D7 / M30 POL Kraków OCRTRAINING

Zapłacone

44. Indyk Kamil 45 D7 / M18 POL Xxxxxx

Zapłacone

45. Jasiński Dariusz 46 D7 / M30 POL Skrzyszów

Zapłacone

46. Kaczor Beata 47 D7 / K40 POL Dębica

Zapłacone

47. Kaleta Anna 48 D7 / K18 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

48. Kapałka Bożena 49 D7 / K50 POL Gromnik

Zapłacone

49. Kapałka Kamil 50 D7 / M18 POL Gromnik

Zapłacone

50. Kapałka Krzysztof 51 D7 / M60 POL Gromnik

Zapłacone

51. Kargul Grzegorz 52 D7 / M30 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

52. Kasprzyk Krzysztof 53 D7 / M40 POL Tarnów Xxxxxx Ekipa Z Tarnowa

Zapłacone

53. Kasprzyk Patrycja 54 D7 / K18 POL Dębica SRTG Dębica

Zapłacone

54. Kawik Aneta 55 D7 / K30 POL Brzozówka Tarnowski klub Karate Shinkyokushin

Zapłacone

55. Kawik Łukasz 56 D7 / M30 POL Brzozówka Tarnowski klub Karate Shinkyokushin

Zapłacone

56. Kędzior Krzysztof 57 D7 / M30 POL Dębica Xxxxxx Ocr Team Dębica

Zapłacone

57. Kitowska Anna 58 D7 / K40 POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

58. Klonowicz Patrycja 59 D7 / K18 POL Nowe Żukowice Xxxxxx Husaria Race Team

Zapłacone

59. Klonowicz Stanisław 60 D7 / M18 POL Tarnów Xxxxxx

Zapłacone

60. Kłapczuk Adrian 61 D7 / M18 POL Koszyce Małe

Zapłacone

61. Kłapczuk Dawid 62 D7 / M30 POL Skawina

Zapłacone

62. Kłapczuk Grzegorz 63 D7 / M30 POL Koszyce Małe

Zapłacone

63. Kłapczuk Klaudia 64 D7 / K18 POL Tarnów

Zapłacone

64. Kłapczuk Sylwia 65 D7 / K18 POL Tarnów

Zapłacone

65. Kłodzińska Barbara 66 D7 / K40 POL Tarnów Ultramęki

Zapłacone

66. Kłodziński Klaudiusz 67 D7 / M40 POL Tarnów Ultramęki

Zapłacone

67. Kłos Ewa 68 D7 / K40 POL Żabno

Zapłacone

68. Koczwara Oskar 69 D7 / M18 POL Brzesko

Zapłacone

69. Kolbusz Krzysztof 70 D7 / M50 POL Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN

Zapłacone

70. Uczestnik anonimowy 71 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

71. Korcel Natalia 72 D7 / K30 POL Skawina

Zapłacone

72. Kosiba Monika 73 D7 / K40 POL Tarnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

73. Kosińska Marzena 74 D7 / K40 POL Pustków

Zapłacone

74. Kosiński Łukasz 75 D7 / M18 POL Braciejowa

Zapłacone

75. Kosmala Sebastian 76 D7 / M30 POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

76. Kowal Mateusz 77 D7 / M30 POL Kraków

Zapłacone

77. Kras Patrycja 78 D7 / K30 POL Tarnów Xxxxxx

Zapłacone

78. Krawczyk Marcin 79 D7 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

79. Król Michał 80 D7 / M30 POL Kraków Nogi z Gumy

Zapłacone

80. Krużel Beata 81 D7 / K40 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

81. Krzyżek Andrzej 82 D7 / M18 POL Dąbrówka Osuchowska

Zapłacone

82. Kukułka Mariusz 83 D7 / M30 POL Tarnów A.C. MiLaN

Zapłacone

83. Kulaga Peter 84 D7 / M30 POL Krakow Husaria Race Team

Zapłacone

84. Kunysz Mateusz 85 D7 / M30 POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

85. Kuta Dominika 86 D7 / K18 POL Tarnów

Zapłacone

86. Kuta Tomasz 87 D7 / M30 POL Tarnów Nogi z Gumy

Zapłacone

87. Laska Ania 88 D7 / K30 POL Ropczyce Xxxxxx OCR TEAM DĘBICA

Zapłacone

88. Leiszner Izabela 89 D7 / K30 POL Bytom Husaria Race Team

Zapłacone

89. Lichorobiec Gabriela 90 D7 / K18 POL Dabrowa Tarnowska

Zapłacone

90. Ligęska Krzysztof 91 D7 / M30 POL Dębica Spatran Training Group Dębica

Zapłacone

91. Ligęska Małgorzata 92 D7 / K30 POL Dębica Spartan Training Group Dębica

Zapłacone

92. Lipa Ireneusz 93 D7 / M30 POL Dębica OCR Team Dębica

Zapłacone

93. Lipa Piotr 94 D7 / M30 POL Zyrakow OCR Team Debica

Zapłacone

94. Ludwa Michał 95 D7 / M30 POL Tarnów Tarnowski Klub Sportowy „Shinkyokushin Karate”

Zapłacone

95. Łabuz Sabina 96 D7 / K30 POL Tarnów JCKB

Zapłacone

96. Uczestnik anonimowy 97 D7 / M18 POL Tarnów Sokół Tarnów

Zapłacone

97. Madej Dariusz 98 D7 / M30 POL Tarnów Sanda Team Tarnów

Zapłacone

98. Magoń Łukasz 99 D7 / M30 POL Kraczkowa Husaria Race Team

Zapłacone

99. Marć Wojtek 100 D7 / M40 POL Dębica OCR TEAM Dębica

Zapłacone

100. Marcinkowski Paweł 101 D7 / M30 POL Borzęcin

Zapłacone

101. Marczyński Jacek 102 D7 / M40 POL Tarnow

Zapłacone

102. Marczyński Piotr 103 D7 / M50 POL Tarnów Sokół Tarnów

Zapłacone

103. Markowicz Ewelina 104 D7 / K18 POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

104. Matuszczak Angelika 105 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

105. Matyja Damian 106 D7 / M18 POL Pogórska Wola Stado pędzących kombinerek

Zapłacone

106. Mazur Bartłomiej 107 D7 / M18 POL Krakow

Zapłacone

107. Miękina Bartosz 108 D7 / M30 POL Tarnów wkurw_team

Zapłacone

108. Mis Bartłomiej 109 D7 / M30 POL Nieciecza GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSOW

Zapłacone

109. Misa-Górny Agnieszka 110 D7 / K30 POL Dębica

Zapłacone

110. Mitela Daniel 111 D7 / M30 POL Uniejow Kolonia

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy 112 D7 / M40 POL Tarnów

Zapłacone

112. Morawiec Krzysztof 113 D7 / M40 POL Tarnów Husaria Race Team Tarnów

Zapłacone

113. Uczestnik anonimowy 114 D7 / K18 POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

114. Mrozik Maciej 115 D7 / M50 POL Tarnów

Zapłacone

115. Nalepka Piotr 116 D7 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

116. Nidecka Justyna 117 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

117. Nidecki Grzegorz 118 D7 / M30 POL Tarnow

Zapłacone

118. Niżnik Borys 153 D7 / M18 POL Bełk

Zapłacone

119. Nosal Anna 119 D7 / K18 POL Tarnów

Zapłacone

120. Nowak Ewelina 120 D7 / K30 POL Gromnik Run Team Gromnik

Zapłacone

121. Nowak Łukasz 121 D7 / M18 POL Sudołek Husaria Race Team

Zapłacone

122. Nowak Natalia 122 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

123. Nowiński Marcin 123 D7 / M18 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

124. Obroślak Grzegorz 124 D7 / M40 POL Lubaczów Traper-Biegomania Lubaczów

Zapłacone

125. Ogorzelec Jakub 125 D7 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

126. Okarma Karol 126 D7 / M18 POL Święcany OSP ŚWIĘCANY

Zapłacone

127. Uczestnik anonimowy 127 D7 / M40 POL Tarnów

Zapłacone

128. Oleszczuk Łukasz 128 D7 / M18 POL Czarna

Zapłacone

129. Opiał Grzegorz 129 D7 / M30 POL Tarnów Xxxxxx

Zapłacone

130. Otfinowska Magdalena 130 D7 / K40 POL Tarnów

Zapłacone

131. Pabian Agnieszka 131 D7 / K40 POL Niedomice Husaria Race Team

Zapłacone

132. Padykula Grzegorz 132 D7 / M30 POL Dabrowka Osuchowska

Zapłacone

133. Pantera Daniel 133 D7 / M40 POL Tarnów Xxxxxx

Zapłacone

134. Pieczonka Rafał 134 D7 / M30 POL Tarnow Lecę Bo Chcę

Zapłacone

135. Pilszek Marek 135 D7 / M30 POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

136. Uczestnik anonimowy 136 D7 / M40 POL Pleśna

Zapłacone

137. Polniaszek Kamil 137 D7 / M30 POL Debica Dębickie Gepardy

Zapłacone

138. Prokop Piotr 138 D7 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

139. Przeklasa Katarzyna 139 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

140. Pyc Witold 140 D7 / M30 POL Kowalowa Ks Ryglice

Zapłacone

141. Pytel Wiktoria 6 D7 / K30 POL Kraków

Zapłacone

142. Rębilas Adam 141 D7 / M18 POL Nowy Wiśnicz

Zapłacone

143. Rogóż Marcin 142 D7 / M18 POL Zagórz

Zapłacone

144. Russo Riccardo 143 D7 / M30 POL Tarnów AZS PWSZ TARNÓW

Zapłacone

145. Rutyna Marcin 144 D7 / M40 POL Dębica STG Dębica.

Zapłacone

146. Rzepecka Olimpia 145 D7 / K30 POL Dębica AKADEMIA MAŁEGO STRAŻAKA

Zapłacone

147. Rzepecki Rafał 146 D7 / M30 POL Dębica AKADEMIA MAŁEGO STRAŻAKA

Zapłacone

148. Sakłak Monika 147 D7 / K18 POL Janowice

Zapłacone

149. Sarad Krzysztof 148 D7 / M30 POL Tarnow

Zapłacone

150. Ścieżka Filip 149 D7 / M18 POL Pleśna Aktywna Pleśna

Zapłacone

151. Sebzda Malgorzata 150 D7 / K40 POL Błędowa Tyczyńska Husaria Race Team

Zapłacone

152. Sikora Sławomir 151 D7 / M40 POL Tarnów #RaceBrothers

Zapłacone

153. Skowron Wojciech 152 D7 / M30 POL Bobrowa OCR TEAM DĘBICA

Zapłacone

154. Smalera Nikodem 154 D7 / M18 POL Krakow

Zapłacone

155. Staszel Łatas Katarzyna 155 D7 / K30 POL Jadowniki Husaria Race Team

Zapłacone

156. Strycharz Paweł 156 D7 / M18 POL Ziempniów

Zapłacone

157. Świątek Agnieszka 157 D7 / K30 POL Tarnów Sanda Team Tarnów

Zapłacone

158. Świątek Karol 158 D7 / M30 POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

159. Światowiec Adrian 159 D7 / M18 POL Żyraków Xxxxxx Światowca Świat

Zapłacone

160. Szczęch Adam 160 D7 / M40 POL Ryglice KS Ryglice

Zapłacone

161. Szostak Sebastian 161 D7 / M18 POL Dębica

Zapłacone

162. Szpunar Daniel 162 D7 / M18 POL Łańcut Husaria Race Team

Zapłacone

163. Szymaszek Bartłomiej 163 D7 / M30 POL Dębica OCR TEAM DĘBICA

Zapłacone

164. Szymaszek Tomasz 164 D7 / M40 POL Dębica OCR TEAM DĘBICA

Zapłacone

165. Szymel Jacek 165 D7 / M30 POL Łańcut Husaria Race Team

Zapłacone

166. Tochowicz Barbara 166 D7 / K30 POL Michałowice Husaria Race team

Zapłacone

167. Tomaka Tomasz 167 D7 / M18 POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

168. Tracz Sławomir 168 D7 / M40 POL Myślenice Husaria Race Team

Zapłacone

169. Turchan Kamil 169 D7 / M18 POL Kokotów Husaria Race Team

Zapłacone

170. Ufir Jan 170 D7 / M30 POL Tarnów Stado pędzących kombinerek

Zapłacone

171. Ufir-Krawczyk Barbara 171 D7 / K30 POL Tarnów

Zapłacone

172. Walentowski Maciej 172 D7 / M30 POL Tarnów Wild Pigs

Zapłacone

173. Wałęga-Rostek Małgorzata 173 D7 / K40 POL Koszyce Wiekie Ultramęki

Zapłacone

174. Warzecha Przemysław 174 D7 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

175. Wcislo Szczepan 175 D7 / M18 POL Tarnów Stado pędzących kombinerek

Zapłacone

176. Wilk Tomek 176 D7 / M30 POL Strzelce Małe Husaria Race Team

Zapłacone

177. Witek Piotr 177 D7 / M18 POL Wola Dębińska Husaria Race Team

Zapłacone

178. Witek-Dychtoń Paulina 178 D7 / K30 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

179. Witkowski Karol 179 D7 / M18 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

180. Włodarczyk Jan 180 D7 / M30 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

181. Woda Grzegorz 181 D7 / M30 POL Brzesko

Zapłacone

182. Wójcik Adam 182 D7 / M18 POL Chocznia Husaria Race Team

Zapłacone

183. Wojtanowski Jakub 183 D7 / M30 POL Tuchów

Zapłacone

184. Wrzeszcz Kamil 184 D7 / M30 POL Dąbrowa Tarnowska TRI Ilkowice

Zapłacone

185. Zając Piotr 185 D7 / M40 POL Łękawica Bieniasz Bike / Ekipa z Tarnowa/Bikers Tarnów

Zapłacone

186. Zapart Mateusz 186 D7 / M18 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

187. Zięć Michał 187 D7 / M18 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

188. Ziomek Jarosław 188 D7 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU