Lisiecki Bieg Mikołajów

Ośrodek Sportu i Rekreacji Fundacji im. ks Siemaszki, Piekary, Polska
08.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antosiewicz Monika - D21 / K30-39 POL Wadowice
2. Babich Pavel - D21 / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

3. Babło Agnieszka - D21 / K40-49 POL Radłów
4. Babło Tomasz - D21 / M40-49 POL Radłów
5. Baka Paweł - D21 / M40-49 POL Tarnów #BaxonMeble

Zapłacone

6. Bal Jakub - D21 / M30-39 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

7. Bałucka Gabriela - D21 / K16-29 POL Myślenice

Zapłacone

8. Baran Lucek - D21 / M50-59 POL Wola Dębińska Klub Biegowy Perła

Zapłacone

9. Barańska Monika - D21 / K50-59 POL Kraków

Zapłacone

10. Bartosz Marek - D21 / M40-49 POL Kraków JCI Running Team

Zapłacone

11. Bartuś Lubomir - D21 / M16-29 POL Biecz
12. Basara Bernadetta - D10 / K30-39 POL Skawina Treco laser

Zapłacone

13. Basara Pawel - D10 / M30-39 POL Skawina Treco laser

Zapłacone

14. Bator Norbert - D10 / M14-29 POL Skawina
15. Bednarenko Wojciech - D21 / M30-39 POL Tarnów WHBO

Zapłacone

16. Behounek Leszek - D21 / M60-99 POL Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane

Zapłacone

17. Behounek Małgorzata - D10 / K50-59 POL Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane

Zapłacone

18. Bekas Marcin - D21 / M40-49 POL Kraków Runonline.pl

Zapłacone

19. Bektas Stanisław - D10 / M14-29 POL Kraków THE LIONS OF RUNNING

Zapłacone

20. Bektas Umit - D10 / M40-49 POL Krakow THE LIONS OF RUNNING

Zapłacone

21. Białecka Sylwia - D21 / K30-39 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

22. Bicki Dawid - D10 / M14-29 POL Kamesznica
23. Bielik Radosław - D21 / M40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam
24. Bis Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków KAWKA

Zapłacone

25. Bobola Maciek - D21 / M40-49 POL Kraków Rysianka Team

Zapłacone

26. Bogutyn Tomasz - D21 / M40-49 POL Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB

Zapłacone

27. Bojdo Kamil - D21 / M16-29 POL Wola Dębińska

Zapłacone

28. Boksa Anna - D10 / K30-39 POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

29. Boksa Bartłomiej - D10 / M30-39 POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

30. Borowiecki Piotr - D21 / M50-59 POL Kraków Apiwast Kraków

Zapłacone

31. Borowska-Abdeljaoued Anna - D10 / K30-39 POL Krakow G. O. A. T. Team Michalowice

Zapłacone

32. Borycki Artur - D21 / M40-49 POL Dąbrowa Tarnowska TGR
33. Brański Krzysztof - D21 / M30-39 POL Kraków Jurytek Team

Zapłacone

34. Bras Monika - D10 / K40-49 POL Brzaczowice

Zapłacone

35. Broniarek Lidia - D10 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

36. Brożbar Tomasz - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

37. Brożyna Przemysław - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

38. Brudkiewicz-Paździora Aneta - D21 / K40-49 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

39. Brysiak Ziemowit - D21 / M40-49 POL Wroclaw

Zapłacone

40. Brzeska Elżbieta - D10 / K30-39 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

41. Buczek Małgorzata - D10 / K30-39 POL Zagacie #CałyWyźrałBiega

Zapłacone

42. Bulanda Barbara - D21 / K30-39 POL Bochnia Żubry Bochnia

Zapłacone

43. Burda Monika - D10 / K40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

44. Calvo Diego - D21 / M30-39 POL Modlnica Cuy team

Zapłacone

45. Chałupa Łukasz - D21 / M30-39 POL Krzeszowice

Zapłacone

46. Chanek Robert - D21 / M30-39 POL Dobczyce #AdamCzerwinskiTeam

Zapłacone

47. Cholewczuk Agnieszka - D21 / K16-29 POL Kraków WILD DOGS TEAM

Zapłacone

48. Cholewczuk Piotr - D21 / M30-39 POL Kraków WILD DOGS TEAM

Zapłacone

49. Chrząszcz Paweł - D21 / M50-59 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

50. Chytrzynska Marta - D21 / K40-49 POL Kraków Kromeczek Team

Zapłacone

51. Cichoń Konrad - D21 / M16-29 POL Skawina

Zapłacone

52. Ciszek Kasia - D10 / K14-29 POL Kraków

Zapłacone

53. Ciuła Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków Rebellion of Free Runners

Zapłacone

54. Ćwierz Mateusz - D21 / M30-39 POL Borzęta

Zapłacone

55. Cyganik Piotr - D21 / M30-39 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Zapłacone

56. Czarniecka Karolina - D21 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

57. Czarnik Jędrzej - D21 / M16-29 POL Tarnów

Zapłacone

58. Czarny Łukasz - D10 / M30-39 POL Kraków wkurw_team

Zapłacone

59. Czwaniuk Katarzyna - D10 / K30-39 POL Kryspinow

Zapłacone

60. Czyszczoń Bogdan - D10 / M40-49 POL Gdów

Zapłacone

61. Czyż Grzegorz - D21 / M50-59 POL Bogumilowice Grupa Azoty -Automatyka Tarnów

Zapłacone

62. Czyżewska Kasia - D21 / K16-29 POL Kraków Daleko Jeszcze?

Zapłacone

63. Czyżewski Marcin - D10 / M30-39 POL Kraków Reventon

Zapłacone

64. Dąbrowa Agnieszka - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

65. Dańda Paweł - D10 / M40-49 POL Kraków
66. Domagala Tomasz - D10 / M30-39 POL Krakow

Zapłacone

67. Domowicz Anna - D21 / K30-39 POL Jasło

Zapłacone

68. Drabik Marcin - D21 / M16-29 POL Węglówka
69. Dratwa Monika - D10 / K30-39 POL Wola Kalinowska UltraJanosik
70. Duchnik Monika - D10 / K30-39 POL Kryspinów
71. Duda Wojciech - D10 / M40-49 POL Buków Skawina Biega

Zapłacone

72. Dudek Paweł - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

73. Dudzik Paweł - D21 / M30-39 POL Kraków @dudzio_active

Zapłacone

74. Duś Jakub - D10 / M14-29 POL Kraków Kraków Airport Running Team

Zapłacone

75. Dyk Mirosław - D10 / M40-49 POL Sosnowiec Skarpa

Zapłacone

76. Dyrga Sebastian - D21 / M40-49 POL Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

77. Dziadon Grzegorz - D21 / M40-49 POL Niepołomice Niepołomice Biegają
78. Dziedzicki Jarek - D10 / M30-39 POL Kraków Bananowy Potwór

Zapłacone

79. Dzierwa Sabina - D21 / K30-39 POL Kamień

Zapłacone

80. Dzierzkowski Artur - D21 / M40-49 POL Tarnobrzeg WITAR Tarnobrzeg

Zapłacone

81. Dzierzkowski Wojciech - D21 / M16-29 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

82. Dzikowski Jozef - D10 / M60-99 POL Tymowa K B PERLA

Zapłacone

83. Dziwirek Adam - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

84. Em Kinia - D10 / K40-49 POL Kraków
85. Fijałkowski Filip - D10 / M30-39 POL Kraków enduhub.com

Zapłacone

86. Fikas Krzysztof - D10 / M60-99 POL Myślenice

Zapłacone

87. Filiciak Tomasz - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

88. Firek Rafał - D21 / M40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

89. Florek Michał - D10 / M30-39 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

90. Franczak Mateusz - D21 / M16-29 POL Słopnice

Zapłacone

91. Friedrich Stefanie - D10 / K30-39 POL Liszki

Zapłacone

92. Frycz Tadeusz - D10 / M50-59 POL Świętoszówka

Zapłacone

93. Funket Teresa - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

94. Gach-Michalska Justyna - D10 / K30-39 POL Rzezawa

Zapłacone

95. Gądek Agata - D10 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

96. Gaj Marek - D21 / M40-49 POL Krzeszowice Lorza Szydercuf
97. Gałka Renata - D21 / K50-59 POL Kraków Kromeczek Team

Zapłacone

98. Garzeł Robert - D21 / M40-49 POL Bolechowice Zabierzów Biega

Zapłacone

99. Gaweł Bogdan - D21 / M60-99 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

100. Gawlik Sławek - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

101. Głuszek Marzena - D10 / K14-29 POL Krakow

Zapłacone

102. Golińska Anna - D21 / K40-49 POL Trzebinia Nauka Biega

Zapłacone

103. Goliński Mieczysław - D21 / M40-49 POL Trzebinia Nauka Biega

Zapłacone

104. Goraj Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

105. Gorczyca Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kryspinów

Zapłacone

106. Górecki Patryk - D10 / M14-29 POL Jarosław PGFOTO
107. Górka Monika - D10 / K30-39 POL Krakow 1989

Zapłacone

108. Gorniak Malgorzata - D10 / K30-39 POL Krakow AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

109. Górski Michał - D21 / M40-49 POL Giebułtów Giebułtów Ciśnie

Zapłacone

110. Gramatyka Andrzej - D21 / M40-49 POL Kraków FGRT

Zapłacone

111. Grębowiec Jarosław - D21 / M16-29 POL Nowa Dęba ZMITEK TEAM
112. Grochal Rafał - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

113. Grych Lesław - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

114. Grzechynka Agnieszka - D10 / K30-39 POL Kraków Go Public

Zapłacone

115. Grzegorczyk Krzysztof - D21 / M30-39 POL Małopolska

Zapłacone

116. Grzesiak Maciej - D10 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

117. Grzesiak Marzena - D10 / K30-39 POL Dąbrowa Szlachecka

Zapłacone

118. Gutmajer Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kraków Go APTIV!

Zapłacone

119. Gutowska-Siwek Judyta - D10 / K30-39 POL Zakrzów

Zapłacone

120. Habura Gabriel - D10 / M30-39 POL Kłodne

Zapłacone

121. Hajto Anna - D10 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

122. Hamuda Beata - D10 / K30-39 POL Bochnia Creative Bochnia Biega

Zapłacone

123. Hamuda Jakub - D10 / M30-39 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

124. Hejmo Adrian - D10 / M30-39 POL Kraków 13 Chorągiew NMP

Zapłacone

125. Hlawacz Teresa - D21 / K40-49 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

126. Hofman Malgorzata - D10 / K40-49 POL Kraków PRSP

Zapłacone

127. Horzela Adam - D21 / M30-39 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

128. Iwulska Joanna - D10 / K30-39 POL Szarów

Zapłacone

129. Jacek Jaśkowiec - D21 / M40-49 POL Nawojowa Góra Team Nexus Systems

Zapłacone

130. Jakubczyk Paweł - D21 / M40-49 POL Kielce Kolka Pierdziszew
131. Jakubek Hanna - D10 / K50-59 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

132. Jamka Darek - D10 / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

133. Janik Anna - D10 / K40-49 POL Kraków MK Active Sport

Zapłacone

134. Janik Bogdan - D21 / M50-59 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

135. Januszyk Rafał - D21 / M30-39 POL Brzezinka Team Brzoza

Zapłacone

136. Jargus Paweł - D10 / M40-49 POL Podolsze Podolsze.pl

Zapłacone

137. Jargus Tomasz - D10 / M30-39 POL Podolsze podolsze.pl

Zapłacone

138. Jaśkiewicz Jarosław - D10 / M40-49 POL Luborzyca STG NIEPOŁOMICE

Zapłacone

139. Jasnowska Beata - D10 / K40-49 POL Grodzisko PRSP

Zapłacone

140. Jastrząb Ania - D21 / K30-39 POL Dąbrowa Tarnowska Pewna Jakość Team

Zapłacone

141. Jastrzębski Adam - D21 / M40-49 POL Pękowice

Zapłacone

142. Jaszczyńska Martyna - D10 / K14-29 POL Kraków

Zapłacone

143. Jędrocha Karolina - D21 / K16-29 POL Klucze
144. Job Mateusz - D21 / M30-39 POL Kraków Nauka Biega
145. Jońca Jarosław - D21 / M40-49 POL Chrzanów Chrzanów Biega
146. Jopek Mieczysław - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

147. Jurczyk Elżbieta - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

148. Kaczor Paweł - D21 / M40-49 POL Liszki Biegnij Kaczor Biegnij

Zapłacone

149. Kajdas Beata - D10 / K40-49 POL Mogilany

Zapłacone

150. Kaleta Jan - D21 / M40-49 POL Kraków kkb Dystans Kraków
151. Kaliszka Marcin - D21 / M40-49 POL Zakrzowiec Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

152. Kamińska Joanna - D10 / K60-99 POL Kraków Night Runners

Zapłacone

153. Kaputa Piotr - D10 / M30-39 POL Kielce

Zapłacone

154. Karawacki Grzegorz - D21 / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany
155. Karcz Barbara - D10 / K30-39 POL Kornatka Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio

Zapłacone

156. Kąś Iwona - D21 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

157. Kasperczyk Tomasz - D10 / M40-49 POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy

Zapłacone

158. Kasprzyk Konrad - D21 / M16-29 POL Kędzierzynka KO

Zapłacone

159. Kawalec Anna - D10 / K30-39 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

160. Kazimierak Kamil - D10 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

161. Kęder Włodzimierz - D21 / M50-59 POL Kraków ITMBW -Kraków

Zapłacone

162. Kępa Natalia - D10 / K14-29 POL Kraków Amatorska Grupa Biegowa Biegunka

Zapłacone

163. Kijowski Adrian - D10 / M14-29 POL Żabno RunnerTeam

Zapłacone

164. Klimas Krzysztof - D21 / M30-39 POL Myślenice
165. Klimek Dorota - D21 / K40-49 POL Nowy Sącz KLIMKOR
166. Klimek Małgorzata - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

167. Klita Edyta - D10 / K14-29 POL Kaszów

Zapłacone

168. Kluźniak Jacek - D10 / M40-49 POL Kielce TRINERGY

Zapłacone

169. Kłapczuk Grzegorz - D21 / M30-39 POL Koszyce Małe Biegiempoendorfiny

Zapłacone

170. Kmiecik Przemek - D21 / M30-39 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

171. Kmiecik Przemysław - D21 / M30-39 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
172. Knapczyk-Kania Gabriela - D10 / K40-49 POL Bieńkówka Bieńkówka
173. Kobylarz Piotr - D10 / M30-39 POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

174. Kocik Krystian - D21 / M30-39 POL Janowice

Zapłacone

175. Kofin Maciej - D21 / M40-49 POL Ochojno #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

176. Kokoszka Marcin - D10 / M14-29 POL Bochnia

Zapłacone

177. Kokoszka Tadeusz - D21 / M60-99 POL Tarnów

Zapłacone

178. Kołodyńska Agata - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

179. Kołton Przemysław - D10 / M30-39 POL Donosy
180. Konopka Jan - D21 / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

181. Kopciuch Łukasz - D10 / M14-29 POL Ochojno

Zapłacone

182. Kopczyk Ireneusz - D10 / M50-59 POL Chelmek Amatorska Grupa Biegowa BIEGUNKA

Zapłacone

183. Korbut Anna - D21 / K40-49 POL Libiąż Chrzanów Biega

Zapłacone

184. Kordos Elżbieta - D10 / K30-39 POL Kraków
185. Kornaś Krzysztof - D21 / M40-49 POL Nowy Sącz Emaus Nowy Sącz
186. Kosek Grzegorz - D10 / M14-29 POL Kraków

Zapłacone

187. Kosowski Adam - D10 / M50-59 POL Podolsze Adamex

Zapłacone

188. Kossak Magda - D21 / K30-39 POL Kraków Nauka Biega
189. Koszałka Marcin - D21 / M40-49 POL Kraków KW Kraków

Zapłacone

190. Kot Daniel - D21 / M16-29 POL Warszawa

Zapłacone

191. Kotarba Krzysztof - D21 / M30-39 POL Świątniki Górne Świątniki Górne

Zapłacone

192. Kowalczyk Joanna - D10 / K40-49 POL Kraków
193. Kowalczyk Monika - D21 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

194. Kowalczyk Paweł - D21 / M40-49 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

195. Kowalczyk Roman - D21 / M30-39 POL Skawina Klub Biegacza AZS UEK

Zapłacone

196. Kowalczyk Tadeusz - D10 / M60-99 POL Kraków

Zapłacone

197. Kowalski Michał - D21 / M40-49 POL Olkusz
198. Kozień Ewa - D10 / K50-59 POL Masłomiąca Pysiek

Zapłacone

199. Kozioł Marcin - D21 / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

200. Krawczyk Krzysztof - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

201. Krępa Agnieszka - D21 / K16-29 POL Kraków Wkurw_team

Zapłacone

202. Król Elżbieta - D10 / K40-49 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

203. Kromka Anna - D10 / K50-59 POL Czułówek

Zapłacone

204. Kruczek Pawel - D10 / M30-39 POL Krakow JW 2771

Zapłacone

205. Kruczek Paweł - D10 / M30-39 POL Krakow JW 2771
206. Kruk Paulina - D10 / K14-29 POL Kraków Night Runners
207. Krupnik Wojtek - D21 / M30-39 POL Jurczyce Żarłoczne Żbiki

Zapłacone

208. Krygier Marcin - D10 / M40-49 POL Gdynia Szybkobieżny Żółw
209. Krzak Wiktor - D10 / M30-39 POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy

Zapłacone

210. Krzemińska Katarzyna - D10 / K14-29 POL Tarnów

Zapłacone

211. Krzyszewska Agnieszka - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

212. Kubala Monika - D21 / K40-49 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

213. Kubat Michał - D10 / M40-49 POL Gdów Gdów Proud Runners

Zapłacone

214. Kubica Ula - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

215. Kubisztal Andrzej - D10 / M50-59 POL Tarnów Cukiernia Kudelski Tarnów

Zapłacone

216. Kuć Adam - D10 / M14-29 POL Kraków

Zapłacone

217. Kuć Jarosław - D10 / M50-59 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

218. Kucia Lidia - D10 / K40-49 POL Młynka

Zapłacone

219. Kucia Wacław - D10 / M50-59 POL Młynka

Zapłacone

220. Kuciel Dawid - D21 / M16-29 POL Krzeszowice
221. Kucińska Wioletta - D10 / K14-29 POL Świątniki Górne

Zapłacone

222. Kućmierczyk Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kraków Wisła Kraków

Zapłacone

223. Kuder Beata - D10 / K40-49 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

224. Kukla Janusz - D21 / M30-39 POL Bochnia Creative Bochnia Biega team
225. Kukulski Szymon - D10 / M14-29 POL Kraków #najgorzej

Zapłacone

226. Kumor Renata - D21 / K50-59 POL Libiąż

Zapłacone

227. Kunat-Dębicki Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków Tmk

Zapłacone

228. Kunz Marcin - D10 / M14-29 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

229. Kural Agata - D21 / K40-49 POL Bochnia Creative Bochnia Biega team

Zapłacone

230. Kural Mariusz - D21 / M40-49 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

231. Kuraś Tomasz - D21 / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

232. Kuriata Robert - D21 / M40-49 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

233. Kurzela Cube Kuba - D21 / M30-39 POL Świętochłowice Gibkie Szłapy

Zapłacone

234. Kuśnierz Dagmara - D21 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

235. Kutyła Marek - D21 / M30-39 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

236. Kwiatkowski Jakub - D21 / M30-39 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

237. Kwiecień Marcin - D21 / M30-39 POL Kraków Mam Na To Wybiegane

Zapłacone

238. Ladra Ryszard - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

239. Lebiest Radosław - D21 / M30-39 POL Węgrzce Wielkie SRTG-Niepołomice

Zapłacone

240. Lechowicz Łukasz - D21 / M30-39 POL Kraków Benon Team

Zapłacone

241. Lelek Janusz - D21 / M40-49 POL Wołowice
242. Lelek Janusz - D21 / M40-49 POL Wolowice
243. Leśniak Aleksandra - D10 / K14-29 POL Kraków

Zapłacone

244. Leszczyński Michał - D21 / M30-39 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

245. Lichota Paweł - D10 / M30-39 POL Brzezinka Team Brzoza

Zapłacone

246. Lis Dariusz - D21 / M40-49 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

247. Lisowski Paweł - D21 / M40-49 POL Kraków Klub Biegacza RTV EURO AGD
248. Liszka Piotr - D10 / M14-29 POL Kraków

Zapłacone

249. Litwin Agnieszka - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

250. Łabęcka Marzena - D10 / K14-29 POL Staszów

Zapłacone

251. Łachmanek Ireneusz - D21 / M16-29 POL Gorlice

Zapłacone

252. Łachmanek Piotr - D21 / M30-39 POL Gorlice

Zapłacone

253. Łapa Mateusz - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

254. Łosiński Maciej - D10 / M30-39 POL Poznań MACS PL

Zapłacone

255. Łukajczyk Kamil - D21 / M16-29 POL Jaworzno Kprm_infrastruktura.

Zapłacone

256. Łuszczek Katarzyna - D10 / K14-29 POL Kraków

Zapłacone

257. Łysek Arleta - D21 / K16-29 POL Cikowice Creative Bochnia Biega team

Zapłacone

258. Maciejczyk Piotr - D21 / M30-39 POL Owadów Błogosławieni Miłosierni

Zapłacone

259. Maciejowski Jakub - D21 / M16-29 POL Siercza Team Siercza

Zapłacone

260. Macieszko Joanna - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

261. Madej Tomasz - D10 / M40-49 POL Sosnowiec Skarpa Sosnowiec

Zapłacone

262. Madejewska Ewa - D21 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

263. Mądrzyk Marek - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

264. Maj Kinga - D21 / K30-39 POL Wieliczka Km
265. Majda Maciej - D21 / M30-39 POL Nowy Sącz Biegowo Tu i Tam

Zapłacone

266. Majka Krzysztof - D10 / M14-29 POL Dąbrowa Tarnowska PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY

Zapłacone

267. Malarczyk Jerzy - D10 / M40-49 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

268. Malina Piotr - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

269. Malina Tomasz - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

270. Malinowski Mateusz - D10 / M30-39 POL Skawina Treko Laser
271. Mamcarz Alicja - D10 / K14-29 POL Sucha Beskidzka SuskiBiegacz

Zapłacone

272. Mamcarz Szymon - D10 / M14-29 POL Sucha Beskidzka SuskiBiegacz

Zapłacone

273. Marcinkiewicz Paweł - D21 / M30-39 POL Mogilany

Zapłacone

274. Maronka Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

275. Maroszek Jacek - D21 / M40-49 POL Trzyciąż Wolbrom Team

Zapłacone

276. Marszalek Ania - D10 / K30-39 POL Krakow
277. Marszałek Dariusz - D21 / M40-49 POL Rzezawa mcp team

Zapłacone

278. Marszałek Mariola - D10 / K50-59 POL Rzezawa mcp team

Zapłacone

279. Masialski Maciej - D10 / M14-29 POL Podolsze

Zapłacone

280. Matejski Paweł - D10 / M30-39 POL Kraków Wybierz 87

Zapłacone

281. Maziarka Krzysztof - D21 / M30-39 POL Wołowice Huaraches
282. Mazur Ireneusz - D21 / M30-39 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

283. Mazur Kinga - D21 / K30-39 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

284. Mazurek Monika - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

285. Metzler Władysław - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

286. Mężyk Maria - D21 / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

287. Michalik Rafał - D10 / M14-29 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

288. Michalik Zygmunt - D21 / M50-59 POL Podłęże

Zapłacone

289. Michałowski Maciek - D10 / M30-39 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

290. Michałowski Robert - D21 / M40-49 POL Tarnów

Zapłacone

291. Miernik Iza - D10 / K14-29 POL Kraków

Zapłacone

292. Miernik Marzena - D21 / K40-49 POL Myślenice

Zapłacone

293. Miętka Krzysztof - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

294. Miętus Katarzyna - D10 / K50-59 POL Cholerzyn

Zapłacone

295. Mika Marta - D21 / K30-39 POL Liszki

Zapłacone

296. Miketa Marek - D21 / M40-49 POL Rybnik G8S

Zapłacone

297. Miklusiak Iwona - D10 / K30-39 POL Stryszawa Suskibiegacz

Zapłacone

298. Mikowska Klaudia - D21 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

299. Milarski Andrzej - D21 / M40-49 POL Skawina Skawina Biega w Bordowych gaciach

Zapłacone

300. Mirowski Wojciech - D21 / M30-39 POL Kraków wojmir

Zapłacone

301. Misaczek Maciek - D21 / M40-49 POL Tarnów MM

Zapłacone

302. Miśkiewicz Jakub - D21 / M40-49 POL Kraków GoAptiv!

Zapłacone

303. Mizia Marta - D10 / K40-49 POL Kraków Kizie Mizie

Zapłacone

304. Mizia Ryszard - D10 / M50-59 POL Kraków Kizie Mizie

Zapłacone

305. Mleko Michal - D10 / M30-39 POL Krakow Itmbw Kraków

Zapłacone

306. Mleko Roman - D10 / M50-59 POL Kraków ITMBW Kraków
307. Mochel Kinga - D21 / K40-49 POL Kraków
308. Mól Monika - D10 / K40-49 POL Kraków
309. Mordawski Łukasz - D21 / M30-39 POL Zabierzów

Zapłacone

310. Motyka Monika - D21 / K16-29 POL Dąbrowa Tarnowska Pewna Jakość Team

Zapłacone

311. Mularski Paweł - D21 / M30-39 POL Zalas ESKADRA KRAKÓW

Zapłacone

312. Musiał Anna - D21 / K30-39 POL Tuchów #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

313. Musiał Witold - D21 / M40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

314. Musiał Wojciech - D21 / M40-49 POL Łazy

Zapłacone

315. Nabielec Joanna - D10 / K30-39 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

316. Nauka Edyta - D21 / K40-49 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

317. Nauka Wiesław - D21 / M40-49 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

318. Nawalaniec Jakub - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

319. Nawierski Marek - D21 / M30-39 POL Kraków LEMON

Zapłacone

320. Niedźwiadek Piotr - D21 / M40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

321. Niu Sko - D10 / M40-49 POL Goszcza

Zapłacone

322. Noga Kuba - D21 / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

323. Nowak Łukasz - D10 / M14-29 POL Jeziorzany

Zapłacone

324. Nowakowski Izydor - D21 / M40-49 POL Wieliczka runonline.pl

Zapłacone

325. Nowotny Bartłomiej - D21 / M30-39 POL Ornontowice
326. Obal Anna - D21 / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

327. Oberwan Marek - D21 / M30-39 POL Kraków www.panfotograf.eu

Zapłacone

328. Ociepka Sebastian - D21 / M30-39 POL Kraków CeDeSiki

Zapłacone

329. Ogar Piotr - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

330. Opryszek Bogusław - D10 / M50-59 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

331. Opyrchał Tomasz - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

332. Orlińska Joanna - D10 / K40-49 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

333. Ostrowski Rafał - D21 / M30-39 POL Tarnowiec
334. Ostrowski Tomek - D10 / M14-29 POL Kraków

Zapłacone

335. Otrębski Maciej - D21 / M16-29 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

336. Pabis Piotr - D10 / M30-39 POL Chojnów

Zapłacone

337. Pacan Jan - D21 / M16-29 POL Katowice Business Workout

Zapłacone

338. Pączek Weronika - D10 / K14-29 POL Sułkowice Łęg WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
339. Pajura Magda - D21 / K30-39 POL Kraków Nessi Team

Zapłacone

340. Pamuła Krystian - D10 / M30-39 POL Niepołomice SRTG Niepołomice

Zapłacone

341. Pamuła Łukasz - D21 / M30-39 POL Kryspinów

Zapłacone

342. Pamuła Wojtek - D10 / M40-49 POL Kraków Woodward Runners

Zapłacone

343. Panocha Daniel - D21 / M40-49 POL Tarnów

Zapłacone

344. Papuga Krzysztof - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

345. Pasławski Maciej - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

346. Pawelec Andrzej - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

347. Pawelec Lidia - D10 / K50-59 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

348. Pawlik Anna - D10 / K14-29 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

349. Pawlikowska Anna - D21 / K30-39 POL Wola Filipowska

Zapłacone

350. Peter Lesław - D21 / M40-49 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

351. Piąstka Wojciech - D21 / M16-29 POL Siercza Team Siercza
352. Pięta Filip - D10 / M40-49 POL Rząska J3 Triathlon Team

Zapłacone

353. Pietrukowicz Arkadiusz - D10 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

354. Piotrowska Grażyna - D21 / K40-49 POL Liszki

Zapłacone

355. Piwowarczyk Dominik - D10 / M30-39 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

356. Płócieniczak Piotr - D21 / M40-49 POL Bieruń

Zapłacone

357. Płyś Paulina - D21 / K16-29 POL Skrzydlna Padre Team

Zapłacone

358. Podgórski Jerzy - D21 / M40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

359. Podolecka-Serwin Agnieszka - D10 / K40-49 POL Staniątki

Zapłacone

360. Poloczek Katarzyna - D10 / K14-29 POL Kraków

Zapłacone

361. Ponikiewicz Maria - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

362. Popławska Magdaldna - D21 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

363. Porębska Dorota - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

364. Pośnik Karolina - D10 / K30-39 POL Baranówka

Zapłacone

365. Postawa Natalia - D21 / K16-29 POL Tarnów ZST Tarnów

Zapłacone

366. Powęzka Michalina - D10 / K30-39 POL Kryspinów

Zapłacone

367. Poźniak-Styczyńska Maja - D21 / K16-29 POL Puławy DDC
368. Prasad Vikash - D21 / M30-39 POL Krakow
369. Prażmowski Daniel - D21 / M30-39 POL Głowaczowa Dzikie Mustangi

Zapłacone

370. Ptak Michał - D10 / M30-39 POL Rząska J3 Triathlon Team

Zapłacone

371. Putaj Jarosław - D10 / M30-39 POL Oświęcim Grohe
372. Putaj Jarosław - D10 / M30-39 POL Jerzmanowice Grohe

Zapłacone

373. Rabski Ireneusz - D10 / M30-39 POL Skomielna Biała

Zapłacone

374. Rabski Józef - D10 / M60-99 POL Skomielna Biała KS Luboń Skomielna Biała

Zapłacone

375. Rabski Władysław - D10 / M50-59 POL Skomielna Biała

Zapłacone

376. Rogala Adam - D21 / M50-59 POL Stalowa Wola

Zapłacone

377. Rojek Katarzyna - D10 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

378. Rokita Adam - D21 / M16-29 POL Biórków Mały Wkurw_team

Zapłacone

379. Romanowski Łukasz - D10 / M30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

380. Roszkowski Tomasz - D21 / M30-39 POL Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów
381. Rozkwitalski Kuba - D21 / M30-39 POL Kraków ShopRunner

Zapłacone

382. Różycka Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

383. Rybiec Mateusz - D21 / M16-29 POL Dobczyce Emi Runners

Zapłacone

384. Ryńca Mariusz - D21 / M40-49 POL Chrzanów parkrun Chrzanów

Zapłacone

385. Ryś Tomek - D10 / M14-29 POL Czernichów

Zapłacone

386. Ryś Wacław - D10 / M60-99 POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

387. Sadowińska Adriana - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

388. Sak Andrzej - D21 / M40-49 POL Tarnów
389. Sak Rafał - D21 / M40-49 POL Libiąż Amatorska Grupa Biegową BIEGunka
390. Samek Krzysztof - D10 / M40-49 POL Kaszów

Zapłacone

391. Sarnek Jarosław - D21 / M50-59 POL Rudawa Zabierzów Biega/Alior Running Team

Zapłacone

392. Satko Jacek - D21 / M50-59 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

393. Satoła Dorota - D21 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

394. Ścieżka Paweł - D21 / M30-39 POL Pleśna Aktywna Pleśna
395. Sęk Monika - D10 / K30-39 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

396. Serwin Marian - D10 / M40-49 POL Staniątki

Zapłacone

397. Sierant Michał - D10 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

398. Sitarz Magdalena - D10 / K50-59 POL Kraków

Zapłacone

399. Sitek Anna - D21 / K40-49 POL Dębica

Zapłacone

400. Siuda Magdalena - D21 / K30-39 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

401. Skonieczny Marcel - D10 / M14-29 POL Goszcza

Zapłacone

402. Skorupa Asia - D21 / K16-29 POL Kraków Daleko jeszcze?

Zapłacone

403. Skrzyński Rafał - D10 / M30-39 POL Niepołomice Runonline.pl

Zapłacone

404. Skuza Grzegorz - D21 / M40-49 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

405. Śledziowski Andrzej - D21 / M50-59 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

406. Sliwa Agnieszka - D10 / K30-39 POL Libertów

Zapłacone

407. Ślusarek Rafał - D10 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

408. Słomka Kevin - D21 / M16-29 POL Tarnobrzeg True Blues Poland

Zapłacone

409. Słota Małgorzata - D21 / K40-49 POL Dabrowka 1979

Zapłacone

410. Słowik Daniel - D10 / M30-39 POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Zapłacone

411. Słowik Łukasz - D21 / M40-49 POL Kraków Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka

Zapłacone

412. Smęda Agnieszka - D21 / K16-29 POL Kraków Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

413. Smółka Rafał - D21 / M30-39 POL Libiąż Park run chrzanow

Zapłacone

414. Smoroń Barbara - D21 / K40-49 POL Wieliczka
415. Soja Elżbieta - D21 / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

416. Sosnowska Barbara - D10 / K40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

417. Sosnowski Roman - D21 / M40-49 POL Krakow Lacho Team

Zapłacone

418. Sroka Monika - D10 / K40-49 POL Kaszów

Zapłacone

419. Sroka Sylwester - D21 / M30-39 POL Wieliczka

Zapłacone

420. Stach Jakub - D10 / M14-29 POL Kraków

Zapłacone

421. Stanek Wojciech - D21 / M30-39 POL Kraków Wkurw_Team

Zapłacone

422. Stanisławska Sandra - D10 / K14-29 POL Kraków

Zapłacone

423. Stankiewicz Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków Gt Team

Zapłacone

424. Stańko Agnieszka - D10 / K14-29 POL Czernichów
425. Stanula Mariusz - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

426. Stawiarski Piotr - D10 / M30-39 POL Rybna

Zapłacone

427. Stefan Aleksander - D21 / M50-59 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

428. Stefan Edyta - D21 / K40-49 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

429. Stelmach Zbigniew - D21 / M50-59 POL Ćmiłów Lubelski Wegiel Bogdanka

Zapłacone

430. Stępień Marek - D21 / M50-59 POL Poręba Spytkowska Klub Biegowy Perła

Zapłacone

431. Stoś Krzysztof - D10 / M14-29 POL Debica

Zapłacone

432. Stroiuk Mykhailo - D10 / M14-29 POL Krakow
433. Strojny Janusz - D21 / M40-49 POL Skawina NAUKA BIEGA

Zapłacone

434. Stromczynski Maciej - D21 / M50-59 POL Zabrze

Zapłacone

435. Sułkowski Wojciech - D10 / M40-49 POL Limanowa Limanowa Biega!

Zapłacone

436. Surowiec Dariusz - D21 / M50-59 POL Wieliczka #ADAMCZERWINSKITEAM

Zapłacone

437. Surówka Katarzyna - D21 / K30-39 POL Wilków Sura Team

Zapłacone

438. Surówka Maciej - D21 / M30-39 POL Wilków Sura Team

Zapłacone

439. Świerczek Patrycja - D21 / K30-39 POL Jadowniki Runonline.pl

Zapłacone

440. Szafarczyk Tadeusz - D21 / M40-49 POL Zakliczyn Niezawodni TEM

Zapłacone

441. Szałapak Leszek - D10 / M40-49 POL Kraków skarpety we krwi

Zapłacone

442. Szczepański Marcin - D21 / M40-49 POL Rybna Zasada Team

Zapłacone

443. Szczepocki Andrzej - D21 / M40-49 POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Zapłacone

444. Szewczyk Monika - D21 / K30-39 POL Kraków KKM KALORYFER
445. Szlachtowski Andrzej - D10 / M50-59 POL Nowy Targ

Zapłacone

446. Szlachtowski Łukasz - D10 / M14-29 POL Nowy Targ

Zapłacone

447. Szlósarczyk Krzysztof - D21 / M30-39 POL Myślenice

Zapłacone

448. Szopa Leszek - D21 / M60-99 POL Podolsze Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy
449. Szopa Marcin - D21 / M30-39 POL Kraków Sura Team

Zapłacone

450. Szostak Adam - D10 / M30-39 POL Wieruszyce Fit-as

Zapłacone

451. Szot Maksymilian - D10 / M14-29 POL Kraków

Zapłacone

452. Sztyler Konrad - D21 / M30-39 POL Tarnów Noga Podaje

Zapłacone

453. Szydlowski Jacek - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

454. Szymański Mieszko - D21 / M16-29 POL Szczecin

Zapłacone

455. Szymeczko Jola - D21 / K40-49 POL Zaborze

Zapłacone

456. Szymura Izabela - D10 / K40-49 POL Rybnik DecathlonPrzyjaciele

Zapłacone

457. Szymura Wojciech - D21 / M40-49 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

458. Szymusiak Paweł - D21 / M16-29 POL Załuczne Łucznik Załuczne

Zapłacone

459. Tarnawska Anna - D10 / K30-39 POL Wieliczka
460. Tarnawski Jakub - D21 / M50-59 POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

461. Tarnawski Jan - D10 / M14-29 POL Wieliczka WKS Wawel

Zapłacone

462. Tekieli Adam - D10 / M30-39 POL Niebyła BASTeam

Zapłacone

463. Tekla Krzysztof - D21 / M30-39 POL Lędziny

Zapłacone

464. Tokarz Wojciech - D10 / M14-29 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

465. Tomczyk Ewelina - D21 / K16-29 POL Kraków Wkurw_Team

Zapłacone

466. Trela Damian - D10 / M30-39 POL Modlniczka

Zapłacone

467. Trzcionka Justyna - D21 / K16-29 POL Niepołomice Bieganie Góry Las Błoto
468. Trzepacz Wojciech - D21 / M40-49 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

469. Twardosz Michał - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

470. Tylek Agata - D10 / K30-39 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

471. Tyrała Dorota - D21 / K16-29 POL Kraków
472. Udowolski Norbert - D21 / M40-49 POL Biała Podlaska

Zapłacone

473. Urbanik Seb - D10 / M30-39 POL Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy

Zapłacone

474. Wadas Katarzyna - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

475. Walczak Ewa - D10 / K30-39 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

476. Walczyk Andrzej - D10 / M30-39 POL Kraków KKM KALORYFER

Zapłacone

477. Wałaszek Arkadiusz - D10 / M30-39 POL Zielonki

Zapłacone

478. Wąsik Rafał - D21 / M40-49 POL Kraków #WąsikiTeam

Zapłacone

479. Wasilewski Sebastian - D21 / M40-49 POL Józefów

Zapłacone

480. Węgiel Łukasz - D21 / M30-39 POL Dąbrowa Tarnowska Pewna Jakość Team

Zapłacone

481. Wenc Kuba - D21 / M16-29 POL Dąbrowa Tarnowska Pewna Jakość Team

Zapłacone

482. Werema Mariola - D21 / K30-39 POL Kraków Wkurw_Team

Zapłacone

483. Wicherek Maciej - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

484. Więckowski Adam - D21 / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

485. Wieczorek Magdalena - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

486. Wiktorowska Łucja - D10 / K14-29 POL Kraków Pasja Jest Ważna

Zapłacone

487. Wilk Maksymilian - D10 / M40-49 POL Nowy Sącz

Zapłacone

488. Witkowski Marek - D10 / M30-39 POL Sucha Beskidzka #AdamCzerwińskiTeam / SuskaGrupaBiegowa

Zapłacone

489. Wnęk Dawid - D21 / M16-29 POL Nowy Wiśnicz Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

490. Wnękowicz Magdalena - D10 / K30-39 POL Limanowa

Zapłacone

491. Wojas Marcin - D10 / M40-49 POL Kraków SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

492. Wojdak Damian - D21 / M30-39 POL Bielcza

Zapłacone

493. Wojtanowicz Monika - D21 / K40-49 POL Węgrzce runonline.pl

Zapłacone

494. Wojtaszek Rafał - D21 / M40-49 POL Modlniczka Geocentra Modlniczka

Zapłacone

495. Wójtowicz Piotr - D10 / M30-39 POL Nisko

Zapłacone

496. Woźniak Barbara - D21 / K60-99 POL Zagórze Ks Limanowa Forrest
497. Woźniak Janusz - D10 / M50-59 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

498. Woźniak Lidia - D10 / K50-59 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

499. Woźniak Michał - D21 / M40-49 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

500. Woźniczka Radosław - D10 / M40-49 POL Kraków JÓZEFIŃSKA TEAM

Zapłacone

501. Woźny Paweł - D21 / M40-49 POL Niepołomice LPP TEAM

Zapłacone

502. Wróbel Piotr - D21 / M40-49 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

503. Wróbel Tomasz - D10 / M40-49 POL Łowczówek fi10co20

Zapłacone

504. Wróblewska Agnieszka - D21 / K30-39 POL Liszki
505. Wrona Michał - D21 / M30-39 POL Częstochowa

Zapłacone

506. Wroński Paweł - D10 / M30-39 POL Krzeszowice

Zapłacone

507. Wybituła Agnieszka - D10 / K30-39 POL Kraków
508. Wypych Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

509. Wypych Urszula - D21 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

510. Yunakh Katerina - D10 / K30-39 POL Zielonki

Zapłacone

511. Zabagło Paweł - D10 / M14-29 POL Czernichów Kraków Athletic Team
512. Zabrzański Alfred - D21 / M60-99 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

513. Zaionc Mikolaj - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

514. Zając Anna - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

515. Zając Sławomir - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

516. Zaklikiewicz Piotr - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

517. Żarska Ilona - D21 / K30-39 POL Krakow Nauka Biega

Zapłacone

518. Zasadziński Karol - D21 / M16-29 POL Zawoja

Zapłacone

519. Zasiura Władysława - D10 / K50-59 POL Prusy FSP Roma

Zapłacone

520. Zborucki Jan - D21 / M30-39 POL Krakow ERT - mind over matter

Zapłacone

521. Zieba Jacek - D21 / M50-59 POL Balice Zabierzów Biega

Zapłacone

522. Ziebowicz Miroslaw - D10 / M50-59 POL Krakow Amator
523. Zieliński Paweł - D21 / M16-29 POL Nowy Sącz

Zapłacone

524. Ziemiański Grzegorz - D21 / M30-39 POL Tarnów MCP TEAM

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU