Leśnik Zima

Bielsko-Biała, Polska
30.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Paweł - D1 / M POL Bielsko-Biała
2. Adamoszek Daniel - D1 / M POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

3. Adamowska Joanna - D2 / K POL Olkusz

Zapłacone

4. Agaciak Daniel - D3 / M POL Sieradz Rajsport Active Sieradz
5. Arendt Zdzisław - D1 / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

6. Argalski Grzegorz - D3 / M POL Gdynia Dzikie Wieprze Północy / KWT

Zapłacone

7. Artsikhovich Aliaksandr - D3 / M BLR Minsk Amatar

Zapłacone

8. August Kajetan - D1 / M POL Katowice
9. Bąk Piotr - D3 / M POL Łodygowice WILD BUCHAYS

Zapłacone

10. Baliga Cezary - D2 / M POL Olesno KijowskiTeam

Zapłacone

11. Banaś Kasia - D2 / K POL Mikołów Viking Training Center

Zapłacone

12. Banaszczyk Mariusz - D2 / M POL Kaszewice Edc Expert

Zapłacone

13. Baran Jakub - D3 / M POL Warszawa Rogate Torpedy

Zapłacone

14. Baran Paulina - D2 / K POL Bębło Orzeł Bębło

Zapłacone

15. Baran Zbigniew - D3 / M POL Kraków (Ob)Leśni Biegacze

Zapłacone

16. Barczyk Agnieszka - D3 / K POL Wolbrom

Zapłacone

17. Baryga Mateusz - D3 / M POL Busko Zdroj Atlas Runing Team
18. Bednarkiewicz Bartosz - D2 / M POL Suchy Las

Zapłacone

19. Betyna Tomasz - D2 / M POL Mikołów

Zapłacone

20. Białek Arleta - D1 / K POL Kozy

Zapłacone

21. Biela Robert - D2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

22. Bienias Piotr - D3 / M POL Warszawa
23. Bigoś Monika - D2 / K POL Kraków

Zapłacone

24. Biś Rafał - D2 / M POL Klucze
25. Biś Rafał - D3 / M POL Klucze
26. Biskup Paweł - D1 / M POL Łagów
27. Bogacz Dariusz - D3 / M POL Warszawa KW Warszawa
28. Bohdanowicz Krystian - D2 / M POL Łódź Atlas Running Team

Zapłacone

29. Borek Agata - D3 / K POL Kraków

Zapłacone

30. Botor Mateusz - D2 / M POL Katowice

Zapłacone

31. Botor Szymon - D2 / M POL Katowice

Zapłacone

32. Bruliński Adam - D2 / M POL Bielsko-Biała MDM NT

Zapłacone

33. Buchta Krzysztof - D3 / M POL Tychy

Zapłacone

34. Buczyński Adam - D2 / M POL Kraków Non Stop Trail

Zapłacone

35. Buda Wojciech - D1 / M POL Bielsko-Biała Run-Log.com

Zapłacone

36. Butanowicz Marzena - D3 / K POL Suszec Ślęzak Team
37. Bytniewski Darek - D2 / M POL Katowice Silesia Marathon Team

Zapłacone

38. Całka Bartłomiej - D3 / M POL Warszawa Inobe

Zapłacone

39. Caputa Szymon - D1 / M POL Godziszka K+S

Zapłacone

40. Cebo Wojciech - D1 / M POL Warszawa

Zapłacone

41. Chabrowski Daniel - D2 / M POL Zabrze CHABER
42. Chmiel Przemysław - D2 / M POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

43. Chodowiec Karolina - D2 / K POL Gdynia Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

44. Cholewa Tomasz - D3 / M POL Chrzanów

Zapłacone

45. Chomicz Martyna - D2 / K POL Oświęcim SBG PODBIEG

Zapłacone

46. Uczestnik anonimowy - D1 / K POL Strzelce Opolskie
47. Chudy Dawid - D3 / M POL Przeciszów

Zapłacone

48. Ciengiel Hanna - D1 / K POL Cieszyn
49. Cierpioł Andrzej - D2 / M POL Jaworzno Sacky Runners

Zapłacone

50. Ciesielski Przemysław - D2 / M POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

51. Cieślak Krzysztof - D3 / M POL Częstochowa Cieślak Team :)

Zapłacone

52. Ciosek Ania - D2 / K POL Olkusz

Zapłacone

53. Cupiał Dariusz - D2 / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

54. Cupiał Mariola - D2 / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

55. Czekel Julia - D2 / K BLR Grodno

Zapłacone

56. Czyż Michał - D2 / M POL Wisła Motorola Bike Team

Zapłacone

57. Dajka Mateusz - D3 / M POL Pszczyna Ściorani w barzołach

Zapłacone

58. Dang Magdalena - D2 / K POL Knurów
59. Dejas Tomasz - D3 / M POL Mysłowice Racioki
60. Demianiuk Marcin - D3 / M POL Skrzeszew Allergan Running Team

Zapłacone

61. Dersiewicz Adam - D3 / M POL Gliwice KW Gliwice

Zapłacone

62. Dobija Anna - D1 / K POL Szczyrk

Zapłacone

63. Dochniak Piotr - D1 / M POL Stara Wieś

Zapłacone

64. Domoń Grzegorz - D1 / M POL Przemyśl

Zapłacone

65. Drab Paweł - D2 / M POL Pcim ChUR Kraków

Zapłacone

66. Duchnowski Marek - D1 / M POL Ruda Śląska
67. Duchnowski Mateusz - D1 / M POL Ruda Slaska

Zapłacone

68. Dudek Agnieszka - D2 / K POL Ruda Śląska Night Runners

Zapłacone

69. Dutkiewicz Bartek - D1 / M POL Katowice

Zapłacone

70. Dwojak Katarzyna - D2 / K POL Łódź

Zapłacone

71. Dwornik Maciek - D2 / M POL Kraków Warczące Szprychy

Zapłacone

72. Dwornik Małgorzata - D1 / K POL Kraków Warczące Szprychy

Zapłacone

73. Dziamski Ryszard - D2 / M POL Chorzów

Zapłacone

74. Dzieguć Piotr - D2 / M POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

75. Dziemba Piotr - D3 / M POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles

Zapłacone

76. Dziemba Wojciech - D2 / M POL Katowice Dynafit Eagles

Zapłacone

77. Dzierżawski Tomasz - D2 / M POL Olkusz Borsuki Biegają Olkusz
78. Dziszkiewicz Grzegorz - D2 / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

79. Fabian Bogusław - D1 / M POL Pyskowice EVANLITE.COM
80. Fabjanczyk Agnieszka - D2 / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

81. Firszt Marta - D1 / K POL Świętochłowice

Zapłacone

82. Francuzowicz Piotr - D2 / M POL Rostworowo
83. Frankowska Ania - D2 / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

84. Frankowski Dariusz - D3 / M POL Gliwice Szamani W Transie

Zapłacone

85. Frej Marcin - D3 / M POL Warszawa Zabiegani.tv

Zapłacone

86. Uczestnik anonimowy - D2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

87. Fryc Anna - D2 / K POL Spytkowice

Zapłacone

88. Gajda Piotr - D3 / M POL Cieszyn

Zapłacone

89. Gajewska Isabela - D2 / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

90. Gajewski Irek - D2 / M POL Siewierz Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

91. Garczyński Darek - D2 / M POL Katowice

Zapłacone

92. Garncarz Lucyna - D2 / K POL Pogórska Wola

Zapłacone

93. Gąsiorowski Tomasz - D1 / M POL Kielce Allergan Medical Institute

Zapłacone

94. Gawęcki Mirosław - D2 / M POL Bytom

Zapłacone

95. Gawlik Adrian - D2 / M POL Imielin

Zapłacone

96. Gawłowska Milena - D1 / K POL Łódź Atlas Running Team

Zapłacone

97. Ginter Grzegorz - D3 / M POL Kraków Azs Collegium Medicum Uj

Zapłacone

98. Glóra Aleksandra - D3 / K POL Żary Żary Runners Team

Zapłacone

99. Głąb Marcin - D1 / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

100. Głombik Bogdan - D3 / M POL Książenice

Zapłacone

101. Głowacki Krzysztof - D2 / M POL Łódź WIDZEW RUNNING TEAM

Zapłacone

102. Godyń Jan - D3 / M POL Katowice Deloitte Adventure Team
103. Golik Jonasz - D1 / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

104. Góra Zbigniew - D3 / M POL Wadowice wadowice

Zapłacone

105. Górecki Krzysztof - D2 / M POL Piaseczno

Zapłacone

106. Górecki Maciej - D1 / M POL Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT
107. Góreczny Kamila - D3 / K POL Piaseczno KB Jurund Szczytno

Zapłacone

108. Górniak Adam - D2 / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

109. Gozdan Dariusz - D3 / M POL Warszawa

Zapłacone

110. Gradzik Inga - D2 / K POL Kraków

Zapłacone

111. Grajcarek Robert - D2 / M POL Bielsko-Biała
112. Grajda Arkadiusz - D3 / M POL Gdynia TEAM WRACAM DO ZDROWIA

Zapłacone

113. Grech-Baran Marta - D3 / K POL Warszawa Lemiesz Team

Zapłacone

114. Grzegorzek Katarzyna - D3 / K POL Bielsko-Biala Koza Nostra

Zapłacone

115. Grzyb Przemysław - D2 / M POL Żywiec

Zapłacone

116. Grzybek Sławomir - D3 / M POL Katowice

Zapłacone

117. Grzywa Kinga - D2 / K POL Grojec Porunne furganie

Zapłacone

118. Guzek Izabela - D2 / K POL Opole Kelvion Runners Club
119. Guzgan Katarzyna - D1 / K POL Katowice Silesia Marathon Team

Zapłacone

120. Gwiazdowska Joanna - D3 / K POL Ustron Fantastic Anna Sikora
121. Handzlik Dominik - D3 / M POL Bielsko-Biała
122. Hetmańczyk Jakub - D2 / M POL Czeladź Xin Chao Riders

Zapłacone

123. Hławiczka Tomasz - D1 / M POL Leszna Górna
124. Hołomek Michał - D1 / M POL Czyżowice
125. Hordziejewicz Ewa - D3 / K POL Bytom Strefa Byków

Zapłacone

126. Iwanowicz Anna - D3 / K POL Chrzanów

Zapłacone

127. Izdebski Mariusz - D1 / M POL Olkusz OSV TEAM

Zapłacone

128. Jakubowski Mateusz - D1 / M POL Warszawa Allergan Running Team

Zapłacone

129. Janasik Michał - D2 / M POL Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW

Zapłacone

130. Janczyk Grzegorz - D1 / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
131. Janda Marek - D2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

132. Janda Sebastian - D2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

133. Jandzioł Marcin - D2 / M POL Bytom

Zapłacone

134. Januszek Jakub - D2 / M POL Bukowno Zasapani

Zapłacone

135. Januszkiewicz Michał - D2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

136. Jarecka Katarzyna - D3 / K POL Warszawa Allergan Running Team

Zapłacone

137. Jaremek Wojtek - D3 / M POL Zamość
138. Jaremi-Dźwigoń Magdalena - D1 / K POL Nowa Wieś UMKS Kęczanin

Zapłacone

139. Jaszczurowska Anna - D1 / K POL Rajcza
140. Jaworska Anna - D3 / K POL Warszawa

Zapłacone

141. Jaworski Zbigniew - D1 / M POL Kluszkowce ---
142. Jęcek Maciej - D3 / M POL Łódź

Zapłacone

143. Jędral Tomasz - D2 / M POL Warszawa Bezpieczny Kazbek
144. Jędrychowski Dariusz - D2 / M POL Warszawa

Zapłacone

145. Jezierska Karina - D2 / K POL Warszawa 1979
146. Joniak Artur - D1 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

147. Jonkisz Dorota - D2 / K POL Czechowice Dziedzice Nutrend team
148. Judasz Marcin - D2 / M POL Mysłowice
149. Jurewicz Kris - D3 / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

150. Jurewicz Piotr - D1 / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

151. Kaczmar Marek - D2 / M POL Zabrze
152. Kaczor Łukasz - D2 / M POL Buczkowice Wildbuchays

Zapłacone

153. Kaczor Sebastian - D3 / M POL Tychy RUNHOGS Tychy
154. Kadłubicki Marek - D2 / M POL Czaniec sportowytrybzycia
155. Kałłaur Krzysztof - D2 / M POL Warszawa

Zapłacone

156. Kałuża Arkadiusz - D3 / M POL Siemanowice Śląskie Inżynieria Biegania

Zapłacone

157. Kałuża Jerzy - D2 / M POL Skoczów
158. Kamińska Dorota - D2 / K POL Jastrzębie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM
159. Kamiński Bartek - D3 / M POL Zielona Gora
160. Kania Krzysiek - D3 / M POL Węgierska Górka

Zapłacone

161. Kapusta Piotr - D3 / M POL Smolice

Zapłacone

162. Karawacki Grzegorz - D3 / M POL Kęty Kęckie Harpagany
163. Karawacki Grzegorz - D2 / M POL Kęty Kęckie Harpagany
164. Kasperek Ryszard - D2 / M POL Bestwina

Zapłacone

165. Kasztelan-Hunia Ewa - D2 / K POL Bytom

Zapłacone

166. Keller-Misiarz Natalia - D3 / K POL Żory
167. Kita Ewa - D3 / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

168. Klimkowski Tomasz - D2 / M POL Bytom

Zapłacone

169. Kliś Agnieszka - D2 / K POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

170. Kluczyński Grzegorz - D3 / M POL Nieporęt Allergan Running Team

Zapłacone

171. Kocik Maciej - D3 / M POL Tarnów

Zapłacone

172. Kocoń Mariusz - D3 / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

173. Kolczyński Michał - D2 / M POL Kiełpin Truchtacz
174. Kołacz Michał - D1 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

175. Kondas Arkadiusz - D3 / M POL Bielsko-Biała Runningbastards.pl

Zapłacone

176. Kondraciuk Katarzyna - D2 / K POL Piaseczno Kajakkajaki

Zapłacone

177. Kopeć Renata - D2 / K POL Warszawa KS Staszewscy

Zapłacone

178. Korbut Radosław - D3 / M POL Siedlce CrossFIT MGW

Zapłacone

179. Kos Piotr - D2 / M POL Kobiernice

Zapłacone

180. Kosek Beata - D1 / K POL Warszawa

Zapłacone

181. Kostka Sebastian - D3 / M POL Myslowice 1983
182. Kow Anna - D1 / K POL Warszawa Warsaw Run Club
183. Kowal Tomasz - D2 / M POL Będzin Biegowa Kuźnia
184. Kowalczyk Ania - D1 / K POL Warszawa Avantura

Zapłacone

185. Kowalczyk Paweł - D2 / M POL Kęty Kęckie Harpagany
186. Kowalczyk Wojciech - D2 / M POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

187. Kowalik Artur - D3 / M POL Jaworzno

Zapłacone

188. Kowalska-Grzejda Anna - D3 / K POL Warszawa
189. Kowalski Łukasz - D3 / M POL Gierałtowice Magneti Marelli Poland

Zapłacone

190. Kowalski Łukasz - D3 / M POL Gierałtowice Magneti Marelli Poland

Zapłacone

191. Kożdoń Tomasz - D1 / M POL Skoczów Jak nie my to kto?
192. Krawiec Miroslaw - D2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

193. Krawiec Mirosław - D1 / M POL Bielsko-Biała
194. Kretek Marcin - D3 / M POL Tychy

Zapłacone

195. Król Katarzyna - D1 / K POL Zawiercie

Zapłacone

196. Król Przemysław - D3 / M POL Zawiercie

Zapłacone

197. Królikowski Damian - D1 / M POL Katowice

Zapłacone

198. Krosny Sebastian - D2 / M POL Mikołów STS Biegaton Mikołów / Leśna Szarańcza

Zapłacone

199. Krużołek Monika - D3 / K POL Wrocław Turboptysie
200. Krysta Mariusz - D2 / M POL Bielsko-Biała taurusonthetrail

Zapłacone

201. Krzempek Aleksander - D3 / M POL Bielsko-Biała BieganiePo40.pl
202. Krzyżan Jakub - D2 / M POL Jerzmanowice Kw Kraków

Zapłacone

203. Kubaczka Grzegorz - D2 / M POL Skoczów www.ag-architekci.pl
204. Kubarek Anna - D2 / K POL Spytkowice

Zapłacone

205. Kubera Dawid - D2 / M POL Tychy alwaysinmotion.pl
206. Kujawa Agnieszka - D2 / K POL Warszawa Tnt Motocross

Zapłacone

207. Kukla Maciej - D2 / M POL Chorzów

Zapłacone

208. Kukuczka Dominik - D3 / M POL Jaworzynka Hungry Runners

Zapłacone

209. Kulawik Mariusz - D2 / M POL Bytom

Zapłacone

210. Kulczycki Łukasz - D1 / M POL Łódź Atlas Running Team

Zapłacone

211. Kułakowska Monika - D2 / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

212. Kuras Janusz - D2 / M POL Chełmek Zadyszka Oświęcim
213. Kurek Katarzyna - D2 / K POL Janki

Zapłacone

214. Kursa Marcin - D2 / M POL Bielsko-Biała BulbaTokarz

Zapłacone

215. Kurysia Piotr - D1 / M POL Bujakow
216. Kuśmierek Tomasz - D2 / M POL Szczerców

Zapłacone

217. Kuśmierski Michał - D3 / M POL Bielsko-Biała No i?
218. Kuśpit Przemysław - D2 / M POL Warszawa

Zapłacone

219. Kuźnik Sylwester - D2 / M POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

220. Kwaśny Marcin - D2 / M POL Buczkowice Wild Buchays

Zapłacone

221. Lachera Kamila - D1 / K POL Katowice CSC Adventure Academy
222. Lachowicz Kuba - D2 / M POL Libertów

Zapłacone

223. Langer Waldemar - D3 / M POL Leszno

Zapłacone

224. Lasocki Marcin - D3 / M POL Warszawa PIG-PIB
225. Lassota-Bujak Mariola - D2 / K POL Czeladź #czeladzbiega
226. Lebiecka Karolina - D1 / K POL Katowice

Zapłacone

227. Lekki Jerzy - D3 / M POL Bielsko-Biała Beskidy Adventure Team
228. Lenart Sylwia - D1 / K POL Tychy

Zapłacone

229. Lesniak Ewa - D2 / K POL Sosnowiec Pozytywnie Zabiegani Sanok

Zapłacone

230. Leszczyński Maciek - D3 / M POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles
231. Lewkowski Aleksander - D2 / M POL Warszawa

Zapłacone

232. Lewosz Beata - D1 / K POL Czeladź

Zapłacone

233. Liszka Piotrek - D3 / M POL Bytom
234. Litwinowicz Karolina - D2 / K POL Będzin

Zapłacone

235. Loranc Paweł - D3 / M POL Kozy WILDBUCHAYS

Zapłacone

236. Łabędź Robert - D1 / M POL Myślenice POLPLAST BIEGA

Zapłacone

237. Łaciak Marek - D2 / M POL Tychy

Zapłacone

238. Łąk Tomek - D3 / M POL Wrocław

Zapłacone

239. Łopata Michał - D1 / M POL Chorzów

Zapłacone

240. Łukomski Maciej - D2 / M POL Łódź Gang Chódego

Zapłacone

241. Maciołek Radosław - D1 / M POL Częstochowa Fanklub Kofiego i Igi

Zapłacone

242. Madej Anna - D2 / K POL Katowice Vege Runners

Zapłacone

243. Magnucki Adam - D1 / M POL Mysłowice

Zapłacone

244. Magnuszewska Izabela - D2 / K POL Knurów Carbon Ocr Racing Team
245. Majer Piotr - D1 / M POL Kozy Biegowe Kulsony

Zapłacone

246. Majnusz Maciej - D3 / M POL Warszawa

Zapłacone

247. Maleszko Bartosz - D3 / M POL Wrocław

Zapłacone

248. Uczestnik anonimowy - D3 / M POL Chrzanów
249. Maniura Adam - D2 / M POL Bytom

Zapłacone

250. Marchel Przemek - D3 / M POL Warszawa Judo Sport Walki z Rakiem
251. Marcinkowski Bartosz - D2 / M POL Jaworzno Sacky Runners

Zapłacone

252. Marcisz Boguslaw - D1 / M POL Rzeszów Żandarmeria Rzeszów
253. Marcola Łukasz - D2 / M POL Bytom

Zapłacone

254. Mastela Andrzej - D1 / M POL Lubień polplast

Zapłacone

255. Maszaro Robert - D2 / M POL Józefosław

Zapłacone

256. Matera Kinga - D2 / K POL Wysoka

Zapłacone

257. Matłaszek Radek - D3 / M POL Brzeszcze

Zapłacone

258. Miąsko Tomasz - D1 / M POL Katowice
259. Michalik Justyna - D1 / K POL Zabierzow

Zapłacone

260. Miejski Andrzej - D2 / M POL Kęty

Zapłacone

261. Miętka Krzysztof - D2 / M POL Kraków

Zapłacone

262. Migdał Marcin - D2 / M POL Bielsko-Biała RUN MMI
263. Mikołajczak Magdalena - D1 / K POL Żory
264. Miksa Sławomir - D3 / M POL Łódź

Zapłacone

265. Mirek Karolina - D2 / K POL Brzeszcze

Zapłacone

266. Mirosław Ernest - D3 / M POL Kraków Leśnik Maraton Górski

Zapłacone

267. Miś Bartosz - D2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

268. Mizera Krzysztof - D1 / M POL Krzysztoforzyce

Zapłacone

269. Młocek Tomasz - D2 / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

270. Mocek Stanisław - D1 / M POL Katowice
271. Mroczek Andrzej - D2 / M POL Warszawa
272. Mych Bartosz - D2 / M POL Tychy

Zapłacone

273. Niedbała Magdalena - D1 / K POL Czeladź

Zapłacone

274. Niemczok Daniel - D2 / M POL Imielin PKO Bank Polski

Zapłacone

275. Niestolik Anna - D1 / K POL Chorzów

Zapłacone

276. Niewiadomska Ewa - D2 / K POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola

Zapłacone

277. Nosalik Marek - D3 / M POL Żywiec Mta

Zapłacone

278. Nowacki Piotr - D3 / M POL Świętochłowice

Zapłacone

279. Nowak Ewa - D2 / K POL Gliwice

Zapłacone

280. Nowicki Artur - D2 / M POL Bargły Sportczesna Running Team

Zapłacone

281. Nowicz Konrad - D3 / M POL Żychlin
282. Ocylok Adam - D2 / M POL Oświęcim Chrono Service

Zapłacone

283. Oganiaczyk Marcin - D2 / M POL Sieradz

Zapłacone

284. Olechnowicz Maciej - D2 / M POL Białystok

Zapłacone

285. Olechowski Marcin - D2 / M POL Bilew TINNAR SC

Zapłacone

286. Oleksiewicz Maurycy - D2 / M POL Łódź Trucht.com

Zapłacone

287. Oleszak Małgorzata - D2 / K POL Olkusz Olkusz Biega

Zapłacone

288. Osica Łukasz - D2 / M POL Świętochłowice

Zapłacone

289. Osinski Konrad - D3 / M POL Myślenice

Zapłacone

290. Ostrowski Rafał - D1 / M POL Tarnowiec
291. Pabijan Radek - D3 / M POL Żory
292. Pacanowski Łukasz - D1 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

293. Pachut Justyna - D2 / K POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

294. Pancerz Mariusz - D1 / M POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

295. Parwa Michał - D2 / M POL Dziekanowice Biegiem na Rower

Zapłacone

296. Pawluk Jacek - D3 / M POL Koszęcin Adrian Danilewicz Group
297. Pawlus Grzegorz - D1 / M POL Bielsko-Biała Zbój Team

Zapłacone

298. Pieczynski Patryk - D3 / M POL Września Spin Force Runners

Zapłacone

299. Piekarska Anna - D1 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

300. Pieniężny Paweł - D2 / M POL Warszawa

Zapłacone

301. Piętko Dariusz - D3 / M POL Bielsko-Biała ORANGE POLSKA

Zapłacone

302. Pietrzok Wojciech - D2 / M POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

303. Pilarz Grzegorz - D3 / M POL Bielsko Biała Pasjonaci Życia
304. Piotrowska Magdalena - D2 / K POL Świętajno
305. Piwoński Adam - D3 / M POL Góra Kalwaria AAA 07
306. Płonowski Maciej - D2 / M POL Olsztyn

Zapłacone

307. Pocik Radosław - D2 / M POL Kobiernice Umks Kęczanin

Zapłacone

308. Podskarbi Dawid - D3 / M POL Tomaszów Mazowiecki GOD IS GOOD
309. Podstawski Michał - D3 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

310. Polak Agnieszka - D3 / K POL Katowice AGIREH
311. Polanowski Jan - D3 / M POL Warszawa ATM

Zapłacone

312. Połubok Kajetan - D2 / M POL Tychy KS Ścinka

Zapłacone

313. Potempa Jonasz - D2 / M POL Andrychów RMF4RT Gladiators
314. Uczestnik anonimowy - D1 / K POL Dąbrowa Górnicza FitOlaa
315. Prończuk Adam - D3 / M POL Czechowice-Dziedzice Wehicool

Zapłacone

316. Przybyła Paweł - D3 / M POL Szczyrk

Zapłacone

317. Przybyłowicz Marek - D1 / M POL Sieciechów

Zapłacone

318. Przybyłowicz Ramona - D1 / K POL Wałcz

Zapłacone

319. Przyłudzki Janusz - D2 / M POL Mikołów STS Biegaton Mikołów
320. Pszczoła Marcin - D2 / M POL Będzin
321. Pudełko Dariusz - D2 / M POL Gliwice Opel Active Team
322. Purski Konrad - D2 / M POL Poznań

Zapłacone

323. Puzoń Robert - D3 / M POL Bielsko-Biała Nutrend Team
324. Pyrek Joanna - D2 / K POL Kraków

Zapłacone

325. Rabiejewski Zbigniew - D1 / M POL Rzeszów WŻW Rzeszów
326. Radzięta Anna - D1 / K POL Czeladź

Zapłacone

327. Rak Mirek - D1 / M POL Iłownica Ultra Beskid Sport

Zapłacone

328. Rak Mirek - D3 / M POL Bytom-Stroszek

Zapłacone

329. Ratyński Wojciech - D3 / M POL Drohiczyn

Zapłacone

330. Rekieć Kaja - D3 / K POL Dąbrowa Górnicza
331. Róg Leszek - D3 / M POL Krzeszowice

Zapłacone

332. Rogosz Marcin - D2 / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA
333. Różański Mateusz - D2 / M POL Katowice Moja drużyna to moja rodzina
334. Rudnik Katarzyna - D2 / K POL Warszawa
335. Rusek Jarosław - D2 / M POL Mogilany
336. Rusin Anna - D2 / K POL Porąbka Kęckie Harpagana

Zapłacone

337. Rybak Aneta - D2 / K POL Wrocław

Zapłacone

338. Rygiel Janusz - D1 / M POL Zbytków

Zapłacone

339. Rykalski Damian - D3 / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
340. Rzenno Dagmara - D2 / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

341. Sądel Bogdan - D3 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

342. Sanner Marcin - D3 / M POL Gdynia powsinoga

Zapłacone

343. Sarosiek Artur - D1 / M POL Bielsko-Biała Zbój Team
344. Ścieszka Wojciech - D3 / M POL Kraków 13 elt Kraków-Balice
345. Ścieszka Wojciech - D2 / M POL Kraków 13 elt Kraków-Balice
346. Sendek Sylwia - D2 / K POL Koszyce pSycho

Zapłacone

347. Sierakowski Michał - D2 / M POL Warszawa Zerwany Kask Boernerowo

Zapłacone

348. Siklucki Grzegorz - D2 / M POL Kraków One Way Ticket
349. Sikora Michał - D2 / M POL Gliwice BLUSZCZA

Zapłacone

350. Sikora Piotr - D3 / M POL Katowice
351. Skowron Rafal - D2 / M POL Katowice Skowroniasty.net

Zapłacone

352. Skowyra Tomasz - D2 / M POL Opole Kelvion Runners Club
353. Skrzeczyński Sławek - D2 / M POL Pruszków

Zapłacone

354. Słomkowska Joanna - D2 / K POL Małe Rudy

Zapłacone

355. Sobczyk Ligia - D1 / K POL Biery

Zapłacone

356. Socha Mariola - D2 / K POL Stalowa Wola Turbo-ślimaki

Zapłacone

357. Socha Sebastian - D2 / M POL Stalowa Wola Turbo-ślimaki

Zapłacone

358. Sojka Anna - D2 / K POL Tychy

Zapłacone

359. Sosnowska Agnieszka - D2 / K POL Sosnowiec Sosna Radosna
360. Sosnowski Michal - D3 / M POL Chorzów PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

361. Stabla Kasia - D3 / K POL Stanowice Decathlonprzyjaciele

Zapłacone

362. Stachura Magdalena - D3 / K POL Chorzów CSC Adventure Academy

Zapłacone

363. Uczestnik anonimowy - D3 / M POL Bielsko-Biała BB Runners, Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego

Zapłacone

364. Stańczyk Andrzej - D2 / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle
365. Stanek Katarzyna - D2 / K POL Bytom
366. Stanek Michał - D2 / M POL Bytom
367. Steczko Anna - D2 / K POL Mikołów Viking Training Center

Zapłacone

368. Stęplewska Małgorzata - D1 / K POL Warszawa

Zapłacone

369. Stężycki Mariusz - D3 / M POL Żary Żary Runners Team

Zapłacone

370. Streit Dawid - D1 / M POL Bielsko-Biała SBRT Bielsko-Biała
371. Supryn Rafał - D2 / M POL Warszawa

Zapłacone

372. Sutkowski Jan - D2 / M POL Gliwice Gwardzisci

Zapłacone

373. Swatek Anna - D1 / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

374. Swędzioł Robert - D3 / M POL Olkusz olkuszbiega.pl

Zapłacone

375. Szczęśniak Piotr - D2 / M POL Kalety

Zapłacone

376. Szczurek Rafał - D3 / M POL Konary Polplast Biega

Zapłacone

377. Szczypiński Adam - D2 / M POL Wrocław

Zapłacone

378. Szczypka Piotr - D3 / M POL Chybie Biegiem przez Chybie
379. Szefer Maciej - D3 / M POL Żytno Victoria Żytno

Zapłacone

380. Szewczyk Mariusz - D1 / M POL Łodygowice Biegowe Kulsony

Zapłacone

381. Szlendak Ania - D3 / K POL Legionowo Wybiegaj Siebie/Mam Wybiegane
382. Szmaj Michał - D3 / M POL Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów
383. Szolc Sebastian - D2 / M POL Gliwice

Zapłacone

384. Szperlich Grzegorz - D1 / M POL Siemianowice Śląskie Przełajka

Zapłacone

385. Szromek Kamil - D2 / M POL Bieruń

Zapłacone

386. Sztefko Józef - D3 / M POL Kozy
387. Sztęgierska Agata - D1 / K POL Bielsko-Biała
388. Szukała Damian - D3 / M POL Bieniów Żary Runners Team

Zapłacone

389. Szumiński Paweł - D3 / M POL Ruda Bugaj

Zapłacone

390. Szwarczuk Ewa - D3 / K POL Katowice Gibasówka

Zapłacone

391. Szyja Jakub - D2 / M POL Tychy
392. Szymańska Zuzanna - D3 / K POL Brzeźce

Zapłacone

393. Tabiś Sebastian - D1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

394. Talaga Dominika - D1 / K POL Warszawa

Zapłacone

395. Tarnawska Monika - D1 / K POL Rzeszów

Zapłacone

396. Tepper Marcin - D3 / M POL Kórnik
397. Tkocz Michał - D2 / M POL Rybnik BUSHI Rybnicki Klub Sportowy Karate Jiu Jitsu
398. Tlałka Mariusz - D2 / M POL Warszawa Masaj

Zapłacone

399. Tokarz Paweł - D3 / M POL Jasienica Być Jak Pantokrator

Zapłacone

400. Toporczyk Daniel - D3 / M POL Tychy Topory x 5
401. Urbańczyk Karol - D1 / M POL Gliwice

Zapłacone

402. Urbaniak Agnieszka - D1 / K POL Warszawa
403. Urbaniak Łukasz - D2 / M POL Olkusz

Zapłacone

404. Urbaniak Tomasz - D1 / M POL Poznań Morsy Poznań
405. Uczestnik anonimowy - D2 / M POL Chorzów

Zapłacone

406. Wądołowska Joanna - D2 / K POL Zabrze

Zapłacone

407. Wądołowski Remigiusz - D2 / M POL Zabrze

Zapłacone

408. Wadowska Aneta - D1 / K POL Kielce

Zapłacone

409. Wajda Patrycja - D1 / K POL Bielsko Biała Hungry Runners

Zapłacone

410. Walczuk Marcin - D3 / M POL Brzeźnio Sieradzbiega.pl
411. Wardyński Jarosław - D3 / M POL Podbrzezie Dolne Świat Maratończyka Kożuchów

Zapłacone

412. Wasiak Grzegorz - D3 / M POL Zielona Góra Www.biegam-I-Mysle.pl

Zapłacone

413. Waśko Paweł - D1 / M POL Bielsko-Biała Centrum Masażu
414. Waszkowski Jakub - D3 / M POL Warszawa KW Warszawa

Zapłacone

415. Wawer Mateusz - D3 / M POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka
416. Wesolowski Maciej - D2 / M POL Grodzisk Mazowiecki Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego (WKSB)

Zapłacone

417. Wesołowski Marcin - D2 / M POL Bielsko-Biała Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego

Zapłacone

418. Wieciech Krzysztof - D2 / M POL Pszczyna

Zapłacone

419. Wiera Bogusław - D3 / M POL Miedźna Ściorani w barzołach

Zapłacone

420. Wiernek Tomek - D1 / M POL Katowice Stajnia Balona
421. Wiesiołek Paweł - D1 / M POL Katowice Bagno

Zapłacone

422. Wietecha-Drobik Aleksandra - D1 / K POL Łódź Atlas Running Team

Zapłacone

423. Wilk Bogdan - D3 / M POL Bielsko-Biała WILKI
424. Wilk Magdalena - D2 / K POL Warszawa Team ZabieganeDni
425. Wiśniewska Dorota - D2 / K POL Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola

Zapłacone

426. Wiśniewski Bartłomiej - D3 / M POL Warszawa Provident Polska
427. Wiśniewski Tomasz - D3 / M POL Jastrzębie Zdrój SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

428. Witała Piotr - D1 / M POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

429. Witas Andrzej - D2 / M POL Kraków KW Krakow / Lachoteam
430. Witas Jacek - D3 / M POL Jaworze

Zapłacone

431. Witkowska Beata - D3 / K POL Gdańsk #Kaszanienamoka

Zapłacone

432. Witkowski Michal - D2 / M POL Józefów
433. Wnęk Marek - D2 / M POL Kraków

Zapłacone

434. Wójcicki Darek - D3 / M POL Katowice CSC Adventure Academy
435. Wójcik Jacek - D2 / M POL Bytom

Zapłacone

436. Wolek Szymon - D3 / M POL Tychy

Zapłacone

437. Woźniak Marek - D2 / M POL Wojkowice Pogoria Biega

Zapłacone

438. Woźniak Michał - D3 / M POL Podolsze

Zapłacone

439. Wyrodek Jakub - D3 / M POL Nowa Ruda Turboptysie
440. Wysocki Marcin - D1 / M POL Skrzynka POLPLAST BIEGA

Zapłacone

441. Żabiński Radosław - D2 / M POL Bielsko-Biała Crossfit 43300

Zapłacone

442. Zachurzok Adam - D1 / M POL Chybie ING TECH POLAND

Zapłacone

443. Zamarski Adam - D2 / M POL Jaworze

Zapłacone

444. Zarańska Izabela - D2 / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

445. Zaręba Karolina - D2 / K POL Tychy

Zapłacone

446. Zarzycka-Jasik Magdalena - D2 / K POL Będzin
447. Zarzycki Tomasz - D2 / M POL Warszawa łowcy wrazen

Zapłacone

448. Zborucki Jan - D2 / M POL Krakow Mind Over Matter

Zapłacone

449. Zdrowak Mariusz - D1 / M POL Stara Wieś
450. Ziębiński Adam - D2 / M POL Bukowno Olkuszbiega.pl

Zapłacone

451. Uczestnik anonimowy - D2 / M POL Brzeszcze
452. Zieliński Łukasz - D3 / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

453. Zieliński Przemysław - D3 / M POL Radomsko

Zapłacone

454. Zieniewicz Marlena - D2 / K POL Zielona Góra

Zapłacone

455. Ziółkowska-Wnuk Monika - D3 / K POL Łazy Mamy, Ruszamy!
456. Zubel Michał - D1 / M POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim
457. Zwoliński Szymon - D2 / M POL Warszawa Łowcy Wrażeń

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU