IV NOCNY BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH im. cc płk. ADAMA BORYCZKI

Wierzchosławice, Polska
08.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aaanosek Rafał 1 D1 / M POL Wierzchosławice JUDO TORA Wierzchosławice

Zapłacone

2. Augustyn Sławomir 2 D1 / M POL Tarnów ciaociaosophia.pl

Zapłacone

3. Babło Agnieszka 3 D1 / K POL Radłów

Zapłacone

4. Babło Tomasz 4 D1 / M POL Radłów

Zapłacone

5. Bać Wiesław 370 D2 / M POL Racławówka

Zapłacone

6. Bachowicz Agnieszka 371 D2 / K POL Niepołomice FitClub24 Niepołomice

Zapłacone

7. Badoń Paweł 5 D1 / M POL Koszyce WKU w Tarnowie

Zapłacone

8. Baka Paweł 6 D1 / M POL Tarnów #BaxonMeble

Zapłacone

9. Bakalarski Paweł 7 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

10. Banaś Serafin Agnieszka 8 D1 / K POL Kraków

Zapłacone

11. Baran Andrzej - D1 / M POL Jodłowa JODŁOWA

Niezapłacone

12. Baran Arkadiusz 9 D1 / M POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Zapłacone

13. Baran Kamil 10 D1 / M POL Wierzchosławice LKS Wierzchosławice-Ostrów

Zapłacone

14. Baran Mateusz 11 D1 / M POL Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

15. Barnaś Dariusz 372 D2 / M POL Jaźwiny SP Jaźwiny

Zapłacone

16. Bartkowska Agnieszka 12 D1 / K POL Skrzyszów

Zapłacone

17. Bartkowska Katarzyna 13 D1 / K POL Tarnów Ptg Sokół -Świat Pracy

Zapłacone

18. Bartkowski Daniel 356 D1 / M POL Tuchów Krystek team

Zapłacone

19. Bartosz Irina 373 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

20. Bednarenko Wojciech 14 D1 / M POL Tarnów WHBO

Zapłacone

21. Bednarz Grzegorz 15 D1 / M POL Jadowniki Mokre

Zapłacone

22. Bednarz Lucyna 374 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

23. Białoszewski Wojciech - D1 / M POL Zdrochec GANG Zakręconych Mastersów Żabno

Niezapłacone

24. Biczak Magdalena 16 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

25. Bień Przemysław 17 D1 / M POL Bistuszowa KS Ryglice- Sekcja biegowa

Zapłacone

26. Bilik Wojciech 375 D2 / M POL Krpsno Samotni Wędrowcy

Zapłacone

27. Bilska Anna 18 D1 / K POL Niwka

Zapłacone

28. Błoniarczyk Janusz - D1 / M POL Koszyce Małe

Niezapłacone

29. Bodzioch Grzegorz 354 D1 / M POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

30. Bogdan Agnieszka 376 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

31. Bogutyn Tomasz 19 D1 / M POL Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB

Zapłacone

32. Borda-Sieczkowski Jarosław - D1 / M POL Jasło

Niezapłacone

33. Borek Paulina 20 D1 / K POL Lisia Góra Decathlon Tarnów Team

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy 21 D1 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

35. Boryczko Dawid 360 D1 / POL Tarnów

Zapłacone

36. Boryczko Katarzyna 361 D1 / POL Tarnów

Zapłacone

37. Bosak-Sojka Maria 22 D1 / K POL Jasło

Zapłacone

38. Bosek Rafał 23 D1 / M POL Rzeszów

Zapłacone

39. Bouffette Sławek 24 D1 / M POL Tarnów Biegunka Team

Zapłacone

40. Brodło Zbigniew 25 D1 / M POL Tuchów LKS Burzyn

Zapłacone

41. Bronhard Rafał 26 D1 / M POL Rzeszów

Zapłacone

42. Broniec Dariusz 27 D1 / M POL Zawada Koło Tarnowa

Zapłacone

43. Brudkiewicz-Paździora Aneta 377 D2 / K POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy 28 D1 / M POL Pałuszyce Always Lonely

Zapłacone

45. Budzyn Pawel 29 D1 / M POL Tarnów 1979

Zapłacone

46. Buliński Daniel 30 D1 / M POL Kobylanka Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

47. Bylica Maciej 31 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

48. Cabała Tomasz 32 D1 / M POL Przyszowa

Zapłacone

49. Cebula Mariusz 33 D1 / M POL Jasień Grubo po 30

Zapłacone

50. Cebula Paweł 34 D1 / M POL Jasień Grubo Po 30

Zapłacone

51. Charchut Bogdan 35 D1 / M POL Wojnicz

Zapłacone

52. Charchut Małgorzata 378 D2 / K POL Wojnicz

Zapłacone

53. Chlebek Tomasz 36 D1 / M POL Rzeszów Resovia

Zapłacone

54. Chmielowiec Daniel - D1 / M POL Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

55. Chwistek Jacek 37 D1 / M POL Tuchów LKS Burzyn

Zapłacone

56. Cich Anna 379 D2 / K POL Rudka

Zapłacone

57. Cich Bartosz 38 D1 / M POL Rudka

Zapłacone

58. Cich Damian 380 D2 / M POL Łętowice OSP RUDKA

Zapłacone

59. Cierlikowski Krzysztof 39 D1 / M POL Niepołomice

Zapłacone

60. Cieśla Aneta 381 D2 / K POL Czarna Czarne Gryfy

Zapłacone

61. Ciezadlo Jan 40 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

62. Ciężadło Michał 382 D2 / M POL Tarnów

Zapłacone

63. Ciuła Tomasz - D1 / M POL Krakow Rebellion of Free Runners

Niezapłacone

64. Cygal Edyta 41 D1 / K POL Radłów Gang Zakręconych Mastersów

Zapłacone

65. Czarnecka Eliza 42 D1 / K POL Kraków

Zapłacone

66. Czernecki Maciej 43 D1 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

67. Czosnek Konrad 44 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

68. Czosnyka Adrian 45 D1 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

69. Czuban Janusz 46 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

70. Czyż Grzegorz 47 D1 / M POL Bogumiłowice Grupa Azoty Automatyka Tarnów

Zapłacone

71. Czyż Piotr 48 D1 / M POL Bogumiłowice

Zapłacone

72. Dąbrowska Danuta 383 D2 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

73. Uczestnik anonimowy 384 D2 / M POL Piotrków Trybunalski KS Polanik

Zapłacone

74. Derlaga Wojciech 49 D1 / M POL Milówka

Zapłacone

75. Derus Daniel 50 D1 / M POL Wierzchosławice Gang Ścigaczy

Zapłacone

76. Długosz Andrzej 51 D1 / M POL Brzezna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

77. Drąg Paweł 52 D1 / M POL Rzeszów DecaRun Rzeszów

Zapłacone

78. Drapała Jan 53 D1 / M POL Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa

Zapłacone

79. Drobot Dariusz 54 D1 / M POL Tarnów dr.obot team

Zapłacone

80. Drobot Edyta 385 D2 / K POL Wierzchosławice dr.obot team

Zapłacone

81. Drobot Janusz 353 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

82. Drobot Kazimierz 386 D2 / M POL Tarnów Lucas Team

Zapłacone

83. Drwal Jacek 55 D1 / M POL Pleśna LEGIONY PLEŚNEJ

Zapłacone

84. Duda Aleksander 387 D2 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

85. Duda Waldemar 56 D1 / M POL Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin Karate

Zapłacone

86. Dudzik Paweł 57 D1 / M POL Kraków Cześć i Chwała Bohaterom!

Zapłacone

87. Duleba Grzegorz 58 D1 / M POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

88. Dybka Rafał 59 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

89. Dziadkowiec Krzysztof 60 D1 / M POL Niepołomice FitClub24Niepołomice

Zapłacone

90. Dziecina Ewelina 61 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

91. Dziedzic Paweł 62 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

92. Dzień Robert 388 D2 / M POL Rudy-Rysie

Zapłacone

93. Dziubaszewska Ewa - D2 / K POL Rymanów

Niezapłacone

94. Dziwirek Adam 63 D1 / M POL Kraków 6BPD

Zapłacone

95. Falarz Agnieszka 64 D1 / K POL Parkosz Czarne Gryfy

Zapłacone

96. Ferfecki Paweł 65 D1 / M POL Ropczyce Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

97. Filiciak Tomasz 66 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

98. Filipak Bartek 67 D1 / M POL Szerzyny

Zapłacone

99. Fitrzyk Krzysztof - D1 / M POL Tarnów Weterani RP

Niezapłacone

100. Fladro Daniel 68 D1 / M POL Wokowice

Zapłacone

101. Fleszar Andrzej 69 D1 / M POL Duńkowice Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie

Zapłacone

102. Florek Marcin 70 D1 / M POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

103. Florek Michał 389 D2 / M POL Kraków Jw 2771

Zapłacone

104. Foryś Włodzimierz 71 D1 / M POL Jasło ULKS Technik Trzcinica

Zapłacone

105. Gaik Daniel 72 D1 / M POL Żabno Osp Żabno

Zapłacone

106. Gajczewski Andrzej 73 D1 / M POL Łętowice

Zapłacone

107. Gajda Mateusz 74 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

108. Gajdzik Adam 75 D1 / M POL Kraków Jw 4495

Zapłacone

109. Gala Dawid 76 D1 / M POL Wierzchosławice KS Wierzchosławice - Ostrów

Zapłacone

110. Galbarczyk Tomasz 77 D1 / M POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

111. Galbarczyk Wioletta 390 D2 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

112. Gancarz Rafał - D1 / M POL Rzeszów Rzeszów

Niezapłacone

113. Gargaś Karolina 78 D1 / K POL Tarnów C2

Zapłacone

114. Garncarz Lucyna 79 D1 / K POL Pogórska Wola

Zapłacone

115. Gawlik Barbara 391 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

116. Gawron Marek 80 D1 / M POL Brzeszcze

Zapłacone

117. Gdowski Filip 81 D1 / M POL Tarnów STT

Zapłacone

118. Gicala Łukasz 82 D1 / M POL Jodłówka 11 MBOT

Zapłacone

119. Gierlasiński Krzysztof 392 D2 / M POL Krosno NWG PRZYSZŁOŚĆ

Zapłacone

120. Gierula Grzegorz 83 D1 / M POL Lężany Zdany tylko na siebie

Zapłacone

121. Gizowska Monika 84 D1 / K POL Brzezna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

122. Gleisner Tomasz 393 D2 / M POL Tarnów EKIPA Z TARNOWA

Zapłacone

123. Głowacki Roman 394 D2 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

124. Gnoiński Marcin 85 D1 / M POL Tarnów WadoniowePjonki

Zapłacone

125. Golonka Teresa 395 D2 / K POL Jadowniki Mokre

Zapłacone

126. Gołąb Jolanta 496 D1 / K POL Wojnicz

Zapłacone

127. Gołąb Zbigniew 86 D1 / M POL Więckowice

Zapłacone

128. Góra Ewa 396 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

129. Gotfryd Adam 87 D1 / M POL Jasło

Zapłacone

130. Grajdura Robert 88 D1 / M POL Tarnów Grupa Azoty KOLTAR

Zapłacone

131. Grażka Izabela 89 D1 / K POL Jasło

Zapłacone

132. Grędys-Pomykacz Elżbieta 397 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

133. Grodecki Dominik 90 D1 / M POL Tarnów OSP Wierzchosławice

Zapłacone

134. Gromadzki Marcin 91 D1 / M POL Szczepanowice KS Metal Tarnów

Zapłacone

135. Grzegórzko Grzegorz 92 D1 / M POL Tarnów MOLO TEAM

Zapłacone

136. Gucwa Grzegorz 93 D1 / M POL Bobowa RUNNING GG

Zapłacone

137. Guzowski Maciej 494 D2 / M POL Leżajsk

Niezapłacone

138. Guzy Edyta 398 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

139. Guzy Emilia 399 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

140. Hadała Natalia 94 D1 / K POL Zalasowa MN

Zapłacone

141. Hajduga Joanna 95 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

142. Haratyk Roksana - D1 / K POL Ropczyce Dzikie Mustangi

Niezapłacone

143. Hassak Maciej 96 D1 / M POL Gorlice GKC GORLICE

Zapłacone

144. Hebda Łukasz 97 D1 / M POL Rudy-Rysie

Zapłacone

145. Hołda Tomasz 98 D1 / M POL Łętowice

Zapłacone

146. Hyży Piotr 99 D1 / M POL Tarnowiec

Zapłacone

147. Ignor Edyta 100 D1 / K POL Rzeszów

Zapłacone

148. Iskrzycka Magdalena - D1 / K POL Rzeszów aSPAwen

Niezapłacone

149. Iwanek Agnieszka 101 D1 / K POL Ostrów

Zapłacone

150. Iwański Filip 359 D1 / M POL Dębica

Zapłacone

151. Jac Agnieszka 400 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

152. Jakubas Gabriel 102 D1 / M POL Łukanowice

Zapłacone

153. Janik Paweł 103 D1 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

154. Janisz Wojciech 104 D1 / M POL Nowy Sącz Pędzące żółwie NS

Zapłacone

155. Jarosz Anna - D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Niezapłacone

156. Jasińska Angelika 105 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

157. Jasiński Artur 401 D2 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

158. Jastrząb Anna 106 D1 / K POL Dąbrowa Tarnowska Pewna Jakość Team

Zapłacone

159. Jaworska Alicja 402 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

160. Jaworska Ewa 107 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

161. Jednac Artur 403 D2 / M POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

162. Jeleń Beata 404 D2 / K POL Wola Rzedzinska

Zapłacone

163. Jermak Karolina 108 D1 / K POL Koszyce ZDROWY PROJEKT biega

Zapłacone

164. Jermak Maciej 109 D1 / M POL Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT biega

Zapłacone

165. Jurkiewicz-Śpiewak Anna 110 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

166. Kandefer Beata 111 D1 / K POL Korczyna KB,,Athletic Zręcin

Zapłacone

167. Uczestnik anonimowy 112 D1 / K POL Wojnicz GO MIKO

Zapłacone

168. Karpiel Maciej 113 D1 / M POL Tuchów Taekwondo Karpiel Tuchów

Zapłacone

169. Kasprzyk Krzysztof 114 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

170. Katra Dorota 115 D2 / K POL Bobrowniki Małe

Zapłacone

171. Katra Tadeusz 405 D2 / M POL Wierzchosławice KLUB SENIORA PRZYSTAŃ

Zapłacone

172. Kawalec Jacek 116 D1 / M POL Trzciana TEAM IWO

Zapłacone

173. Kawik Aneta 117 D1 / K POL Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin

Zapłacone

174. Kawik Łukasz 118 D1 / M POL Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin

Zapłacone

175. Kęder Urszula 119 D1 / K POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

176. Kęder Włodzimierz 120 D1 / M POL Kraków ITMBW - Kraków

Zapłacone

177. Kielbasa Miroslaw 121 D1 / M POL Tarnow Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

178. Kijowski Adrian 122 D1 / M POL Żabno 1 Batalion Strzelców Podhalańskich

Zapłacone

179. Kisielewicz Marcin - D1 / M POL Chorkówka Athletic Zręcin

Niezapłacone

180. Kita Krzysztof - D1 / M POL Dąbrówka Tuchowska

Niezapłacone

181. Kita Maciej 123 D1 / M POL Lesko 33 blp Dębica

Zapłacone

182. Kita Marcel 124 D1 / M POL Bielcza

Zapłacone

183. Kita Roman 125 D1 / M POL Brzesko BKB Victoria Brzesko

Zapłacone

184. Kita Stanisłąw 126 D1 / M POL Jadowniki

Zapłacone

185. Kita Tomasz 127 D1 / M POL Jadowniki

Zapłacone

186. Kiwała Marcin - D1 / M POL Rzeszów

Niezapłacone

187. Klecka Izabela 128 D1 / K POL Brzesko

Zapłacone

188. Klich Radosław 129 D1 / M POL Radłów Marsjanin

Zapłacone

189. Klimek Dorota 357 D1 / K POL Nowy Sącz

Zapłacone

190. Uczestnik anonimowy 130 D1 / M POL Łężyny

Zapłacone

191. Klonowicz Patrycja - D1 / K POL Nowe Żukowice Husaria Race Team

Niezapłacone

192. Kłodzińska Barbara 131 D1 / K POL Tarnów Ultramęki

Zapłacone

193. Kłodziński Klaudiusz 132 D1 / M POL Tarnów Ultramęki

Zapłacone

194. Kłos Ewa 133 D1 / K POL Żabno

Zapłacone

195. Kmieć Katarzyna - D1 / K POL Perła KLUB BIEGOWY PERŁA

Niezapłacone

196. Kmiecik Przemysław 134 D1 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

197. Knieć Tomasz 135 D1 / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

198. Kobiałka Irek 136 D1 / M POL Dębica

Zapłacone

199. Kocik Ewa 406 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

200. Kocik Lidia 407 D2 / K POL Bogumiłowice

Zapłacone

201. Kocoł Ewa 408 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

202. Kocoł Tomasz 137 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

203. Koczwara Marcin 138 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

204. Kokoszka Tadeusz 139 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

205. Kolbusz Krzysztof 140 D1 / M POL Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN

Zapłacone

206. Kołodziej Zofia 409 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

207. Kołton Małgorzata - D1 / K POL Donosy

Niezapłacone

208. Kołton Przemysław - D1 / M POL Donosy

Niezapłacone

209. Konieczny Krzysztof 141 D1 / M POL Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy

Zapłacone

210. Kopacz Adam 142 D1 / M POL Nowa Sarzyna KPP w Leżajsku

Zapłacone

211. Kopacz Dawid 143 D1 / M POL Pogórska Wola Janusze i Sławek na plusie

Zapłacone

212. Kopek Agnieszka 144 D1 / K POL Gromnik Gromnik Run Team

Zapłacone

213. Kopek Łukasz 145 D1 / M POL Gromnik Run Team Gromnik

Zapłacone

214. Kopek Paweł 146 D1 / M POL Gromnik Gromnik Run Team

Zapłacone

215. Korczyńska Barbara 410 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

216. Kosman Kacper 493 D2 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

217. Kosman Piotr 147 D1 / M POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

218. Koszyk Katarzyna 148 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

219. Kowal Marcin 149 D1 / M POL Gosławice Gosłavia Gosławice/OSP Gosławice

Zapłacone

220. Kowalska Anna 150 D1 / K POL Ryglice Bo tak...

Zapłacone

221. Kowalski Marek 151 D1 / M POL Ryglice Bo tak...

Zapłacone

222. Kozik Paweł - D1 / M POL Kraśnik WŻW Rzeszów

Niezapłacone

223. Krawczyk Piotr 152 D1 / M POL Brzesko Dla siebie

Zapłacone

224. Uczestnik anonimowy 153 D1 / M POL Muszyna niezrzeszony

Zapłacone

225. Uczestnik anonimowy 154 D1 / K POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

226. Książczyk Anna 155 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

227. Kukla Janusz 156 D1 / M POL Bochnia Creative Bochnia Biega team

Zapłacone

228. Kukla Marcel 157 D1 / M POL Róża ZPiT Rzeszowiacy

Zapłacone

229. Kukułka Mariusz 158 D1 / M POL Tarnów A.C. MiLaN

Zapłacone

230. Kumięga Dawid 411 D2 / M POL Rudka OSP RUDKA

Zapłacone

231. Kupisz Robert 159 D1 / M POL Radłów

Zapłacone

232. Kurczab Kamil 160 D1 / M POL Rudka

Zapłacone

233. Kurtyka Przemysław 161 D1 / M POL Brzeźnica

Zapłacone

234. Kusion Anna 162 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

235. Uczestnik anonimowy 163 D1 / M POL Brzeźnica

Zapłacone

236. Kutek Krzysztof 164 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

237. Kuźma Elżbieta 412 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

238. Kuznicki Witek 165 D1 / M POL Tarnow

Zapłacone

239. Kwiatek Łukasz - D1 / M POL Rzeszów

Niezapłacone

240. Kwiatkowska Monika 166 D1 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

241. Kwiatkowski Krzysztof 167 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

242. Lasocińska Ewa 413 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

243. Latawska Żaneta 168 D1 / K POL Tarnów Running Queens

Zapłacone

244. Latuszek Bogdan 414 D2 / M POL Leżajsk NW Włóczykije Leżajsk

Zapłacone

245. Latuszek Małgorzata 415 D2 / K POL Leżajsk NW Włóczykije Leżajsk

Zapłacone

246. Lazinek Łukasz - D1 / M POL Tuszyma

Niezapłacone

247. Lechowicz Krzysztof 169 D1 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Zapłacone

248. Leśniak Jakub 170 D1 / M POL Wierzchosławice LKS Wierzchosławice - Ostrów

Zapłacone

249. Leśniak Radosław 171 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

250. Leyko-Pyzik Paulina 172 D1 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

251. Lipińska Marta 173 D1 / K POL Zbylitowska Góra

Zapłacone

252. Lipinski Robert - D1 / M POL Tarnów BOPKDMW

Niezapłacone

253. Lis Andrzej 174 D1 / M POL Wieliczka

Zapłacone

254. Lizak Adam 175 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

255. Lowe Kinga 176 D1 / K POL Tarnow

Zapłacone

256. Lubaś Bartłomiej 177 D1 / M POL Mielec

Zapłacone

257. Lubera Teresa - D2 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Niezapłacone

258. Ludwa Michał 178 D1 / M POL Tarnów Tarnowski Klub Sportowy „Shinkyokushin Karate”

Zapłacone

259. Ludwa Wojciech 179 D1 / M POL Koszyce Wielkie Tarnowski klub Sportowy Shinkyokushin

Zapłacone

260. Łabno Monika 180 D1 / K POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

261. Łabuz Paweł 181 D1 / M POL Rzeszów PAVLO TEAM

Zapłacone

262. Łabuz-Walczak Patrycja 416 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

263. Łachut Radosław 182 D1 / M POL Szczucin

Zapłacone

264. Łącka Małgorzata 417 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

265. Łątka Mirosław 183 D1 / M POL Tarnów Brzuski Rowery-Narty

Zapłacone

266. Łoboda Daniel 184 D1 / M POL Tarnów Industria Polska

Zapłacone

267. Łukasińska Patrycja 418 D2 / K POL Łętowice

Zapłacone

268. Machaj Maciej 185 D1 / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

269. Machlarz Mateusz 186 D1 / M POL Rzeszów

Zapłacone

270. Machowski Bartłomiej 187 D1 / M POL Szczepańcowa Machoney Team

Zapłacone

271. Maciąg Janusz - D1 / M POL Trzęsówka Krokodyle Kolbuszowa

Niezapłacone

272. Maciak Rafał 188 D1 / M POL Tarnów 33 blp

Zapłacone

273. Maciejowski Bartosz 189 D1 / M POL Święcany GAS Rozwój Szerzyny

Zapłacone

274. Madej Dariusz 190 D1 / M POL Tarnów Sanda Team Tarnów

Zapłacone

275. Madejska Aleksandra 191 D1 / K POL Czarna CZARNE GRYFY

Zapłacone

276. Mądrzyk Urszula 419 D2 / K POL Jadowniki Mokre

Zapłacone

277. Maj Paweł 192 D1 / M POL Strzelce Małe Il vento

Zapłacone

278. Majchrowicz Andrzej 193 D1 / M POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

279. Majchrowicz Marzenna 194 D1 / K POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

280. Majka Krzysztof 195 D1 / M POL Bolesław

Zapłacone

281. Malisiewicz Mikołaj 420 D2 / M POL Bogumiłowice

Zapłacone

282. Małczyńska Małgorzata 421 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

283. Małczyński Adam 422 D2 / M POL Tarnów

Zapłacone

284. Uczestnik anonimowy 423 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

285. Marczyk-Augustyńska Monika 424 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

286. Marta Mateusz 196 D1 / M POL Kraków SA PSP Kraków

Zapłacone

287. Marzec Paweł 197 D1 / M POL Bogumiłowice Ksiądz

Zapłacone

288. Mathea Dorian 425 D2 / M POL Tarnów

Zapłacone

289. Matyaszek Waldemar 198 D1 / M POL Jasień Klub Biegowy Perła

Zapłacone

290. Matyaszek Weronika - D2 / K POL Jasień Klub Biegowy Perła

Niezapłacone

291. Mazur Krzysztof 426 D2 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

292. Mazur Mateusz 199 D1 / M POL Rzeszów WŻW Rzeszów

Zapłacone

293. Mazurkiewicz Andrzej 200 D1 / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

294. Michalski Andrzej 201 D1 / M POL Tarnów GP GOPR / KW Kraków

Zapłacone

295. Michalski Henryk 202 D1 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

296. Michałek Joanna 427 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

297. Michałowski Robert 203 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

298. Miękina Bartosz 204 D1 / M POL Tarnów wkurw_team

Zapłacone

299. Miętka Krzysztof 205 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

300. Mika Aldona 206 D1 / K POL Żywiec Akademia Bosego Wirusa

Zapłacone

301. Mika Karol 207 D1 / M POL Wał Ruda

Zapłacone

302. Mikrut Albert 208 D1 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

303. Mikulski Robert 209 D1 / M POL Krakow WŻW Rzeszów

Zapłacone

304. Mikuła Marta 428 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

305. Uczestnik anonimowy - D1 / M POL Nowy Sącz

Niezapłacone

306. Mirek Marian - D1 / M POL Nawojowa

Niezapłacone

307. Mis Bartłomiej 210 D1 / M POL Nieciecza GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSOW

Zapłacone

308. Misaczek Maciek 211 D1 / M POL Tarnów MM

Zapłacone

309. Misaczek Marzena 212 D1 / K POL Tarnów MMMMościce

Zapłacone

310. Mizera Piotr 213 D1 / M POL Wojnicz

Zapłacone

311. Moczarski Mirosław 429 D2 / M POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

312. Molczyk Agnieszka 430 D2 / K POL Bogumiłowice

Zapłacone

313. Molczyk Jakub 214 D1 / M POL Niwka MLUKS Tarnów

Zapłacone

314. Molczyk Katarzyna 431 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

315. Molczyk Marek 215 D1 / M POL Niwka Molo Team

Zapłacone

316. Molczyk Mariusz 216 D1 / M POL Debica Debickie Gepardy

Zapłacone

317. Molczyk Paweł 217 D1 / M POL Niwka Molo Team

Zapłacone

318. Molczyk Piotr 432 D2 / M POL Bogumiłowice

Zapłacone

319. Molo Ewelina 433 D2 / K POL Jadowniki Mokre

Zapłacone

320. Mordyl Monika 218 D1 / K POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

321. Mosio Grzegorz 219 D1 / M POL Żelichów

Zapłacone

322. Moździerz Grzegorz - D1 / M POL Tarnów

Niezapłacone

323. Moździerz Piotr 220 D1 / M POL Tuchów Lks Burzyn

Zapłacone

324. Mróz Teresa 221 D1 / K POL Krynica-Zdrój

Zapłacone

325. Mrożek Eleonora 434 D2 / K POL Wojnicz Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

326. Mucha Dariusz 222 D1 / M POL Pogwizdów Gm Bochnia Areszt Śledczy Kraków

Zapłacone

327. Multan Michał 223 D1 / M POL Jodłówka Salt Runners Bochnia

Zapłacone

328. Muniga Hubert 435 D2 / M POL Bogumiłowice Lucas Team

Zapłacone

329. Murawska Małgorzata 224 D1 / K POL Warzawa

Zapłacone

330. Murawski Przemysław 225 D1 / M POL Warszawa

Zapłacone

331. Muskus Kazimierz 436 D2 / M POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

332. Najdała Paulina 226 D1 / K POL Łętowice

Zapłacone

333. Naklicka Agnieszka 227 D2 / K POL Komorów SKJ Komorów

Zapłacone

334. Nawrocka Agnieszka 228 D1 / K POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

335. Nędza Jakub 229 D1 / M POL Wierzchosławice LKS Wierzchosławice - Ostrów

Zapłacone

336. Nędza Mateusz 230 D1 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

337. Niemczyk Bogusław 437 D2 / M POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

338. Niemiec Anna 438 D2 / K POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

339. Niziurska Marzanna 231 D1 / K POL Krakow Husaria RaceTeam

Zapłacone

340. Nosal Szymon 232 D1 / M POL Wierzchosławice LKS Wierzchosławice - Ostrów

Zapłacone

341. Nosek Łukasz 233 D1 / M POL Breń Sanda Team Tarnów

Zapłacone

342. Nosek Urszula 439 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

343. Nosek Wojciech 234 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

344. Nowak Iwona - D1 / K POL Zbylitowska Góra

Niezapłacone

345. Nowak Joanna 235 D1 / K POL Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW

Zapłacone

346. Nowak Marcin 236 D1 / M POL Tarnów MN

Zapłacone

347. Nowiński Janusz 237 D1 / M POL Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

348. Nykiel Elżbieta 440 D2 / K POL Wola Rzędzińska

Zapłacone

349. Nykiel Jarosław 238 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

350. Obrzut Mateusz 239 D1 / M POL Tarnów Dorzecze Białej

Zapłacone

351. Oleś-Ferfecka Edyta 441 D2 / K POL Ropczyce Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

352. Olesik Marcin 240 D1 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

353. Orzech Artur 241 D1 / M POL Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa

Zapłacone

354. Owca Jerzy 442 D2 / M POL Tarnów

Zapłacone

355. Owca Piotr 443 D2 / M POL Tarnów

Zapłacone

356. Pabian Agnieszka 242 D1 / K POL Niedomice HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

357. Pabian Monika 243 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

358. Uczestnik anonimowy 444 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

359. Padło Marzena 445 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

360. Pakuła Przemysław 244 D1 / M POL Rzeszów

Zapłacone

361. Panek Przemysław 245 D1 / M POL Żabno OSP KSRG Żabno

Zapłacone

362. Partyka Agata 446 D2 / K POL Mielec

Zapłacone

363. Uczestnik anonimowy 246 D1 / K POL Uniszowa

Zapłacone

364. Patura Kamil 247 D1 / M POL Proszowice

Zapłacone

365. Pawłowski Maciej 248 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

366. Pazdro Marcin 249 D1 / M POL Mielec KS Strzała Podkarpacia

Zapłacone

367. Paździora Michał 447 D2 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

368. Pelczar Beata 448 D2 / K POL Krościenko Wyzne

Zapłacone

369. Pelczar Krzysztof 250 D2 / M POL Krościenko Wyzne

Zapłacone

370. Pieczonka Rafał 251 D1 / M POL Tarnow Lecę Bo Chcę

Zapłacone

371. Pikor Jacek 252 D1 / M POL Zamość WOT/2LBOT/25blp Zamość

Zapłacone

372. Piórkowski Jan 253 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

373. Piś Joanna 254 D1 / K POL Brzeźnica

Zapłacone

374. Piś Piotr 255 D1 / M POL Brzeźnica

Zapłacone

375. Piwowarczyk Joanna 449 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

376. Piwowarczyk Konrad 256 D1 / M POL Niepołomice

Zapłacone

377. Pliś Mateusz 257 D1 / M POL Rzeszów Stajnia Balona

Zapłacone

378. Płachta Marek 258 D1 / M POL Jodłówka Wałki

Zapłacone

379. Płoskonka Paweł 450 D2 / M POL Wierzchosławice referee

Zapłacone

380. Pochroń Kuba 259 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

381. Pochroń Maria 451 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

382. Podlewska Dorota 452 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

383. Podlewski Wojciech 260 D1 / M POL Tarnów KS Sportiva

Zapłacone

384. Podubny Krystyna 453 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

385. Pokrywka Bożena 454 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

386. Pol Grzegorz 261 D1 / M POL Luszowice

Zapłacone

387. Poliwka Krzysztof 262 D1 / M POL Rzeszow

Zapłacone

388. Pradel Grzegorz 263 D1 / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

389. Prokop Piotrek 264 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

390. Prucnal Zbigniew 265 D1 / M POL Jasło elko24.pl

Zapłacone

391. Puścizna Paweł 266 D1 / M POL Gorlice Saint-Gobain SQUD

Zapłacone

392. Rabiejewski Zbigniew 267 D1 / M POL Rzeszów WŻW Rzeszów

Zapłacone

393. Radzik Robert 268 D1 / M POL Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

394. Rajski Mirosław 269 D1 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

395. Rapacz Joanna 455 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

396. Rębilas Adam - D1 / M POL Nowy Wiśnicz

Niezapłacone

397. Reczkowski Andrzej 270 D1 / M POL Nienaszów KB Atletic Zręcin

Zapłacone

398. Rejman Dorota 456 D2 / K POL Tarnobrzeg UKS Siedleszczany

Zapłacone

399. Reniek Renata 457 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

400. Rgóż Hubert 271 D1 / M POL Wierzchosławice LKS Wierzchosławice-Ostrów

Zapłacone

401. Robak Ewa 272 D1 / K POL Tarnów Running Queens

Zapłacone

402. Rodak Jolanta 458 D2 / K POL Bobrowniki Małe

Zapłacone

403. Rojek Józef - D1 / M POL Ropczyce

Niezapłacone

404. Rojek-Mazurkiewicz Agnieszka 273 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

405. Romaniec Jarosław 274 D1 / M POL Pawlikowice JW 4495

Zapłacone

406. Rosłoński Grzegorz 275 D1 / M POL Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

407. Rostek Arkadiusz 276 D1 / M POL Koszyce Wiekie Ultramęki

Zapłacone

408. Ryba Sebastian 277 D1 / M POL Szerszy Gminna Akademia Sportu Rozwój Szerzyny

Zapłacone

409. Rybicki Łukasz 278 D1 / M POL Tarnów Molo Team

Zapłacone

410. Rzepka Magdalena 279 D1 / K POL Mikołajowice Go Miko

Zapłacone

411. Rzymek Barbara 459 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

412. Sak Andrzej 280 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

413. Samel Henryk 495 D2 / M POL Tarnów

Niezapłacone

414. Sankowski Szymon 281 D1 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

415. Sarad Krzysztof 282 D1 / M POL Tarnow Sparta Zalasowa

Zapłacone

416. Sarlej Piotr 283 D1 / M POL Szczepanów Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

417. Satko Jacek 284 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

418. Seremet Piotr 285 D1 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

419. Siadek Jakub 286 D1 / M POL Tarnów DUONET

Zapłacone

420. Simko Zbigniew 460 D2 / M POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

421. Sitko Małgorzata 461 D2 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

422. Siudak-Badoń Urszula 287 D1 / K POL Koszyce

Zapłacone

423. Skiba Katarzyna 462 D2 / K POL Radomyśl Wielki

Zapłacone

424. Skiba Klaudia 288 D1 / K POL Radomyśl Wielki

Zapłacone

425. Skóra Beata 463 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

426. Skóra Marcin 464 D2 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

427. Skóra Mateusz 465 D2 / M POL Wierzchosławice

Zapłacone

428. Skowron Cecylia 466 D2 / K POL Wojnicz do6ciu

Zapłacone

429. Uczestnik anonimowy 289 D1 / M POL Wojnicz

Zapłacone

430. Słomska Beata 290 D1 / K POL Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn

Zapłacone

431. Słowik Daniel - D1 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

432. Słyś Bartłomiej 291 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

433. Słyś Katarzyna 292 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

434. Słyś Monika 293 D1 / K POL Tarnów

Zapłacone

435. Smagacz Henryk 352 D1 / M POL Stara Jastrząbka Dębickie Gepardy

Zapłacone

436. Smagacz Henryk - D1 / M POL Stara Jastrząbka Dębickie Gepardy

Niezapłacone

437. Smędowski Paweł 355 D1 / M POL Sękowa

Zapłacone

438. Smorczewska Joanna 294 D1 / K POL Tarnów Running Queens

Zapłacone

439. Sojka Paweł 295 D1 / M POL Jasło

Zapłacone

440. Sokół Anna 467 D2 / K POL Brzeźnica Czarne gryfy

Zapłacone

441. Sokołowska Aneta 296 D1 / K POL Rymanów Zdrój PTG Sokół Rymanów

Zapłacone

442. Sokołowski Marek 468 D2 / M POL Rymanów-Zdrój PTG SOKÓŁ Rymanów

Zapłacone

443. Sokulski Rafał 297 D1 / M POL Szerzyny GAS Rozwój Szerzyny

Zapłacone

444. Sowa Paweł 298 D1 / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

445. Sporniak Krzysztof 299 D1 / M POL Targowiska

Zapłacone

446. Stachura Ewa 469 D2 / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

447. Stachura Krzysztof 300 D1 / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

448. Stefańska Małgorzata 470 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

449. Stępak Piotr 471 D2 / M POL Zbylitowska Góra LUX TORPEDA Małopolska

Zapłacone

450. Stępień Marek 301 D1 / M POL Poręba Spytkowska 100 Marathon Club Poland

Zapłacone

451. Stolarczyk Aleksandra 302 D1 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

452. Strzępka Krzysztof - D1 / M POL Przyłęk Krokodyle Kolbuszowa

Niezapłacone

453. Styga Krystyna 472 D2 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

454. Sudoł Maria 473 D2 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

455. Surmacz Marek 303 D1 / M POL Tuchów

Zapłacone

456. Sutkowska Ewa 474 D2 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

457. Świątek Agnieszka 304 D1 / K POL Tarnów Sanda Team Tarnów

Zapłacone

458. Świątek Justyna 305 D1 / K POL Kobierzyn

Zapłacone

459. Świerczek Jakub 306 D1 / M POL Łętowice JUDO TORA Wierzchosławice

Zapłacone

460. Świerczek Przemek 307 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

461. Świętoń Monika 475 D2 / K POL Czarna Czarne Gryfy

Zapłacone

462. Szatko Mariusz 308 D1 / M POL Brzozówka

Zapłacone

463. Szczebak Jacek 309 D1 / M POL Tarnów UNIA MIAST

Zapłacone

464. Szczepańska Katarzyna 476 D2 / K POL Bobrowniki Małe

Zapłacone

465. Szczepański Jakub 310 D1 / M POL Bobrowniki Małe

Zapłacone

466. Szczygieł Bogdan - D1 / M POL Czarna Czarne Gryfy

Niezapłacone

467. Szklarz Anna 311 D1 / K POL Mielec

Zapłacone

468. Szmist Szymon 312 D1 / M POL Szczepancowa K.B Atletic Zręcin/3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej

Zapłacone

469. Szterleja Szymon 313 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

470. Szubert Michał 314 D1 / M POL Zabierzów Zabierzow Biega

Zapłacone

471. Szurek Aleksander 315 D1 / M POL Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

472. Szurek Jakub 477 D2 / M POL Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

473. Tarza Antoni 316 D1 / M POL Zgłobice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

474. Teresa Teresa 478 D2 / K POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub NW

Zapłacone

475. Tokarz Marcin - D1 / M POL Tarnów

Niezapłacone

476. Tokarz Monika 317 D1 / K POL Wielogłowy

Zapłacone

477. Tomasik Stanisław 318 D1 / M POL Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

478. Topolski Marcin 319 D1 / M POL Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa

Zapłacone

479. Uczestnik anonimowy - D1 / M POL Stróża

Niezapłacone

480. Trętowicz Beata 479 D2 / K POL Kolbuszowa KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING

Zapłacone

481. Trojan Elżbieta 480 D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

482. Turlej Michał 320 D1 / M POL Jasień-Brzesko

Zapłacone

483. Tutaj Monika - D1 / K POL Zbylitowska Góra

Niezapłacone

484. Tyrka Krystian 481 D2 / M POL Tarnów

Zapłacone

485. Urban Beata 482 D2 / K POL Jadowniki Mokre

Zapłacone

486. Urban Irena - D2 / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Niezapłacone

487. Urban Wioletta 483 D2 / K POL Jadowniki Mokre

Zapłacone

488. Wacławek Virus Marcin 321 D1 / M POL Tyczyn

Zapłacone

489. Wadoń Marcin 322 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

490. Walania Kinga 323 D1 / K POL Głogów Małopolski Tkkf Sokół

Zapłacone

491. Walczak Paweł 324 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

492. Wałęga Monika 325 D1 / K POL Dębica

Zapłacone

493. Wałęga-Rostek Małgorzata 326 D1 / K POL Koszyce Wiekie Ultramęki

Zapłacone

494. Wasyłeczko Piotr 327 D1 / M POL Nowe Sady WŻW Rzeszów

Zapłacone

495. Węgiel Łukasz 328 D1 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

496. Wenc Jakub 329 D1 / M POL Dąbrowa Tarnowska Pewna Jakość Team

Zapłacone

497. Wiatr Irena 330 D1 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DąbrowaTarnowska

Zapłacone

498. Wiatr Sylwia 331 D1 / K POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

499. Więch Kinga 332 D1 / K POL Tarnow

Zapłacone

500. Wietecha Rafał 333 D1 / M POL Tarnów Biegunka Team

Zapłacone

501. Wilczyńska Marta 334 D1 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

502. Winiarski Hubert 335 D1 / M POL Wierzchosławice C2

Zapłacone

503. Wiśniewski Witold 484 D2 / M POL Rudka OSP RUDKA

Zapłacone

504. Witek-Dychtoń Paulina - D1 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

505. Wójcik Krzysztof 336 D1 / M POL Łękawka

Zapłacone

506. Wójcik Mateusz 337 D1 / M POL Żabno

Zapłacone

507. Wojnarowska Agnieszka 485 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

508. Wojnarowski Leszek 338 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

509. Wojtanowski Rafał 339 D1 / M POL Tarnów

Zapłacone

510. Uczestnik anonimowy 486 D2 / M POL Widacz Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Zapłacone

511. Woźniak Janusz 340 D1 / M POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

512. Woźniak Lidia 341 D1 / K POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

513. Wrona Jaroslaw 342 D1 / M POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

514. Zabawa Maria 487 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

515. Zabawa Patryk - D1 / M POL Gorlice Ambasadorzy Festiwalu Biegów/Miasto Gorlice

Niezapłacone

516. Zabawa-Jasiewicz Katarzyna 488 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

517. Zapart Rafał 343 D1 / M POL Zgłobice

Zapłacone

518. Zaucha Mateusz 344 D1 / M POL Burzyn LKS Burzyn

Zapłacone

519. Zaucha Rafał 345 D1 / M POL Burzyn LKS BURZYN

Zapłacone

520. Żelazny Agnieszka 346 D1 / K POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

521. Zelek Łucja 489 D2 / K POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

522. Ziomek Jarosław 490 D2 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

523. Zmarzły Beata - D2 / K POL Tarnów

Niezapłacone

524. Zorek Kinga 491 D2 / K POL Wierzchosławice

Zapłacone

525. Zych Katarzyna 347 D1 / K POL Tarnów -

Zapłacone

526. Zych Patrycja 348 D1 / K POL Jasło

Zapłacone

527. Zych Paweł 349 D1 / M POL Jasło

Zapłacone

528. Zygmunt Marcin - D1 / M POL Kielce CPdMZ Kielce

Niezapłacone

529. Zygucka Anna 492 D2 / K POL Tarnów

Zapłacone

530. Zygucki Jacek 350 D1 / M POL Tarnów #biegamzzyguckim

Zapłacone

531. Żyra Łukasz 351 D1 / M POL Tarnów Biegunka Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU