I Mroźny Hubertus

Ochotnicza Straż Pożarna, Morawa, Katowice, śląskie, Polska
14.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arendt Zdzisław - 5NW / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Niezapłacone

2. Bagińska Dorota - 5NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

3. Baj Monika - 5NW / K POL Ruda Śląska

Niezapłacone

4. Bałazińska Agnieszka - D5 / K POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

5. Bałaziński Paweł - D5 / M POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

6. Blachnik Agnieszka - 5NW / K POL Chorzów KLACHULE

Zapłacone

7. Bonich Magdalena - D5 / K POL Opole

Niezapłacone

8. Boroń Tomek - 5NW / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

9. Boryczka Szymon - D5 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

10. Bożek Sebastian - D5 / M POL Katowice

Niezapłacone

11. Burakowska Małgorzata - D5 / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

12. Całka Paweł - D5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

13. Uczestnik anonimowy - D5 / M POL Katowice

Niezapłacone

14. Chojnicka Agnieszka - D5 / K POL Ruda Śląska fRUNiemy

Niezapłacone

15. Czapura Elżbieta - 5NW / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy - 5NW / K POL Chorzów STADION ŚLĄSKI

Zapłacone

17. Czempik Nela - 5NW / K POL Chorzow Stadion Śląski

Zapłacone

18. Czub Jarosław - 5NW / M POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

19. Domin Krystyna - 5NW / K POL Siemianowice MKTEAM

Niezapłacone

20. Dudek Sandra - D5 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

21. Dziagacz Rafał - D5 / M POL Bytom

Zapłacone

22. Dziedzic Bogdan - D5 / M POL Imielin MORS HUBERTUS MYSŁOWICE

Zapłacone

23. Garbacz Łukasz - D5 / M POL Będzin fRUNiemy

Niezapłacone

24. Gąsior Katarzyna - D5 / K POL Pawłowice

Niezapłacone

25. Gazda Dorota - 5NW / K POL Katowice Stadion śląski

Zapłacone

26. Goj Hanna - D5 / K POL Mysłowice Mors Hubertus mysłowice

Niezapłacone

27. Górecka Iwona - 5NW / K POL Świetochlowice Stadion Ślaski

Zapłacone

28. Górnik Jerzy - 5NW / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

29. Gruszka Marian - D5 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

30. Grzebieluch Elżbieta - 5NW / K POL Sosnowiec KATOWICKI NORDIC WALKING

Niezapłacone

31. Grzesica Agnieszka - D5 / K POL Siemianowice Śląskie Mors hubertus Mysłowice

Niezapłacone

32. Grzywna Grzegorz - D5 / M POL Wojciechów KS KOZIOŁEK KEDZIERZYN-KOZLE

Niezapłacone

33. Gwara Radosław - D5 / M POL Czeladz

Zapłacone

34. Gwiżdż Sebastian - D5 / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

35. Horbacz Dariusz - D5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

36. Horzela Adam - D5 / M POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

37. Janerka Radomir - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

38. Jędrzejek Krzysztof - D5 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

39. Kapica Małgorzata - D5 / K POL Siemianowice Śląskie Mk team

Zapłacone

40. Kołodziej Joanna - 5NW / K POL Ruda Śląski STADION ŚLĄSKI

Zapłacone

41. Kosma Oliwier - D5 / M POL Katowice

Niezapłacone

42. Kowal Agata - 5NW / K POL Czeladz Katowicki Nordic Walking

Niezapłacone

43. Kozioł-Żurawska Dorota - 5NW / K POL Katowice Klachule

Zapłacone

44. Król Krystyna - 5NW / K POL Sosnowiec Recepturki

Niezapłacone

45. Krupa Łukasz - D5 / M POL Katowice Fc Cwaniaki

Niezapłacone

46. Kurek Mateusz - D5 / M POL Mysłowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

47. Kurz Marek - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

48. L. Kałamarz-Edukacja Ivona - D5 / K POL Katowice

Niezapłacone

49. Lech Dominika - D5 / K POL Mysłowice

Niezapłacone

50. Lniany Beniamin - D5 / M POL Ruda Śląska pobiega(l)niany

Niezapłacone

51. Łączyk Barbara - 5NW / K POL Czeladź Optyka K.M. Szczerba

Niezapłacone

52. Łączyk Jerzy - 5NW / M POL Czeladź Optyka K.M. Szczerba

Zapłacone

53. Łoskot Aneta - D5 / K POL Warszowice

Niezapłacone

54. Łoszajć Justyna - 5NW / K POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

55. Łukaszewska Agnieszka - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

56. Łukaszewski Marcin - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

57. Macholc Bartosz - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Niezapłacone

58. Madera Dawid - 5NW / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Niezapłacone

59. Majewski Łukasz - D5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

60. Malkusz Damian - D5 / M POL Katowice Giszowiec Biega Razem

Zapłacone

61. Mazur Krzysztof - D5 / M POL Częstochowa

Zapłacone

62. Menżyk Joanna - D5 / K POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

63. Milert Jolanta - 5NW / K POL Gaszowice Nordic Walking Lyski

Niezapłacone

64. Morawska Aleksandra - 5NW / K POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Niezapłacone

65. Uczestnik anonimowy - 5NW / M POL Katowice KKM ARKTYKA

Zapłacone

66. Nec Dominika - D5 / K POL Mysłowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

67. Nec Grzegorz - D5 / M POL Mysłowice #wkurw_team

Niezapłacone

68. Niemiec Jakub - D5 / M POL Bytom

Zapłacone

69. Niepsuj Anna - 5NW / K POL Bytom Kijanki Bytom

Niezapłacone

70. Nieslony Ryszard - 5NW / M POL Chorzów Stadion Śląski

Zapłacone

71. Odias Dominika - D5 / K POL Katowice Huragan Ligota

Niezapłacone

72. Ogłaza Joanna - 5NW / K POL Katowice

Niezapłacone

73. Paliga Łukasz - D5 / M POL Pszów

Niezapłacone

74. Pawlak Renata - D5 / K POL Świętochłowice

Niezapłacone

75. Pidanty Łukasz - D5 / M POL Jastrzębie Zdrój Madyrun

Zapłacone

76. Pietrzyk Ewelina - 5NW / K POL Mysłowice

Zapłacone

77. Pietrzyk Tomasz - 5NW / M POL Mysłowice

Zapłacone

78. Pinkawa Grzegorz - D5 / M POL Katowice Giszowiec Biega Razem

Zapłacone

79. Pinocy Monika - D5 / K POL Mysłowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

80. Potempa Jakub - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

81. Przesór Barbara - D5 / K POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

82. Przyborek Bartosz - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

83. Przyłucki Grzegorz - D5 / M POL Preczów 10 Stopień Żasilania

Zapłacone

84. Pytel Aleksandra - D5 / K POL Siemianowice Śląskie Mk team

Zapłacone

85. Pytel Janusz - D5 / M POL Sosnowiec TRUCHTACZ MYSŁOWICE

Niezapłacone

86. Rak Agata - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

87. Redziak Izabela - D5 / K POL Sosnowiec Zimokrwiści

Niezapłacone

88. Redziak Robert - D5 / M POL Sosnowiec Zimokrwiści

Niezapłacone

89. Różewicz Dariusz - 5NW / M POL Tychy PANCE

Zapłacone

90. Różewicz Ewa - 5NW / K POL Tychy PANCE

Zapłacone

91. Rybak Remigiusz - D5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

92. Rybak Tomasz - D5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

93. Sadowski Tomasz - 5NW / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

94. Serwotka Jan - D5 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

95. Seweryn Iwona - 5NW / K POL Sosnowiec Kobiety dla Kobiet

Zapłacone

96. Skoczek Sylwia - D5 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

97. Ślosarczyk Gabrysia - D5 / K POL Mysłowice

Niezapłacone

98. Słota Łukasz - D5 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

99. Słupianek Paweł - 5NW / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

100. Słupianek Sonia - 5NW / K POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

101. Stachowiak Dariusz - D5 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

102. Stefaniak Emilia - 5NW / K POL Sosnowiec Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

103. Stęplewska-Rogala Karolina - D5 / K POL Katowice Mors Hubertus Mysłowice

Niezapłacone

104. Świerczek Joanna - 5NW / K POL Bytom Kijanki Bytom

Zapłacone

105. Szcząchor Judyta - 5NW / K POL Bytom

Zapłacone

106. Szczygiel Marek - 5NW / M POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

107. Szuster-Kurz Ewa - D5 / K POL Katowice

Zapłacone

108. Szydłowski Marcin - D5 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

109. Szyguła Anna - D5 / K POL Mikołów

Zapłacone

110. Szymański Piotr - D5 / M POL Bytom

Zapłacone

111. Taisner Aleksandra - 5NW / K POL Ruda Śląska Nordic Team Ruda Slaska

Zapłacone

112. Taisner Tomasz - 5NW / M POL Ruda Śląska Nordic Team Ruda Slaska

Zapłacone

113. Tamiola Grazyna - 5NW / K POL Katowice STADION ŚLĄSKI

Zapłacone

114. Toporek Henryk - D5 / M POL Siemianowice Śląskie Mk team

Niezapłacone

115. Trojak Marcin - D5 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

116. Wajzer Lucja - 5NW / K POL Zawiercie GRUPA JURAPL

Zapłacone

117. Wawrzynów Agnieszka - D5 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

118. Welm Grzegorz - D5 / M POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

119. Werkowski Marek - D5 / M POL Katowice

Zapłacone

120. Wieczorek Patrycja - D5 / K POL Katowice ADS MASNA Krytyczna

Niezapłacone

121. Wiesiołek Paweł - D5 / M POL Katowice Bagno

Zapłacone

122. Wilk Bartłomiej - D5 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

123. Winkler Agnieszka - D5 / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Niezapłacone

124. Wołoszyn Joanna - 5NW / K POL Bytom Kijanki Bytom

Niezapłacone

125. Woźniak Olga - D5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

126. Wrześniak Tomasz - D5 / M POL Gliwice

Niezapłacone

127. Zawadzki Damian - D5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

128. Żebrowska Matylda - D5 / K POL Mysłowice MORS HUBERTUS MYSŁOWICE

Zapłacone

129. Zięba Aleksander - D5 / M POL Strzyżowice Klub Sportowy Gminy Psary

Niezapłacone

130. Ziółkowska Edyta - 5NW / K POL Sosnowiec Kije w Dobrych rękach

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU