Etapowa Triada - zimowa

Rynek, Krościenko nad Dunajcem, Krościenko nad Dunajcem, Polska
04.01.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Barbara - Maraton / K40-49 POL Katowice travois

Zapłacone

2. Adamczyk Martyna - Ultra / K16-29 POL Warszawa

Zapłacone

3. Adamczyk Mirosław - Ultra / M50-59 POL Siemianowice Slaskie CSC Adventure Academy

Zapłacone

4. Adamski Kuba - Intro / M30-39 POL Kraków Ośrodek Twórczej Interwencji

Zapłacone

5. Albigowska Magdalena - Maraton / K30-39 POL Kraczkowa

Zapłacone

6. Albrecht Dariusz - Intro / M40-49 NOR Arendal Active Eagles Pro

Niezapłacone

7. Andrzejewski Piotr - Ultra / M40-49 POL Radzymin Radzymin Run Team

Niezapłacone

8. Antecki Jacek - Maraton / M40-49 POL Łódź

Niezapłacone

9. Armańska Marianna - Intro / K30-39 POL Legnica

Zapłacone

10. Bac Żaneta - Ultra / K30-39 POL Gliwice

Niezapłacone

11. Baćmaga Tomasz - Maraton / M30-39 POL Radom

Zapłacone

12. Bądziul Dorota - Maraton / K30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

13. Bagińska Anna - Intro / K30-39 POL Warszawa Adidas Runners Polska

Zapłacone

14. Balcerzak Krystyna - Intro / K40-49 POL Łódź

Zapłacone

15. Balcerzak Mariusz - Ultra / M40-49 POL Łódź

Zapłacone

16. Balon Marcin - Intro / M40-49 POL Krosno BB Runners

Zapłacone

17. Balon Piotr - Ultra / M30-39 POL Krosno BAKoMAT TEAM

Zapłacone

18. Baluta-Małecka Edyta - Intro / K16-29 POL Limanowa

Zapłacone

19. Bar Przemek - Intro / M30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

20. Baran Stefan - Maraton / M40-49 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

21. Barańska Adrianna - Intro / K16-29 POL Katowice Husaria Race Team

Niezapłacone

22. Barańska Aleksandra - Ultra / K16-29 POL Wrocław NOA

Niezapłacone

23. Barszcz Bartosz - Ultra / M30-39 POL Radom Gamblers Running

Niezapłacone

24. Baster Aleksandra - Ultra / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

25. Batoryna Aleksander - Intro / M30-39 POL Będzin UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

Zapłacone

26. Bednarz Anna - Intro / K16-29 POL Siedliska 42 Do Szczęścia

Zapłacone

27. Bednarz Franciszek - Intro / M30-39 POL Siedliska

Zapłacone

28. Bednarz Józef - Intro / M16-29 POL Siedliska

Zapłacone

29. Bednarz Marta - Ultra / K30-39 POL Nisko

Niezapłacone

30. Bednarz Wacław - Maraton / M30-39 POL Jordanów

Niezapłacone

31. Bereś Arkadiusz - Maraton / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

32. Beręsewicz Małgorzata - Maraton / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

33. Beściak Kamil - Intro / M16-29 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

34. Bety Bety - Ultra / K40-49 POL Pruszków

Niezapłacone

35. Bezak Magdalena - Ultra / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Niezapłacone

36. Bezkorowajny Joanna - Intro / K30-39 POL Siepraw Nokia

Zapłacone

37. Bezkorowajny Mateusz - Intro / M30-39 POL Siepraw Nokia

Zapłacone

38. Białek Mariusz - Intro / M30-39 POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

39. Bidnik Jakub - Intro / M40-49 POL Krosno BB Runners

Zapłacone

40. Biel Łukasz - Ultra / M30-39 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

41. Biel Tomasz - Ultra / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

42. Bielec Adam - Intro / M30-39 POL Skępe KCALOKILERZY

Zapłacone

43. Bielecki Adam - Intro / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

44. Bień Przemysław - Maraton / M30-39 POL Joniny KS Ryglice- Sekcja biegowa

Zapłacone

45. Biszczuk Mariola - Intro / K30-39 POL Puławy The Thrulers

Zapłacone

46. Bliźniewska Katarzyna - Ultra / K40-49 POL Głowno Sng Wild Ducks

Zapłacone

47. Blok Izabela - Intro / K30-39 POL Krakow 72D ROWMIX JAVA TEAM

Zapłacone

48. Błędowski Mariusz - Ultra / M40-49 POL Włocławek AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM

Zapłacone

49. Boberski Maciej - Maraton / M30-39 POL Brzeg

Niezapłacone

50. Bobinska Marta - Maraton / K30-39 POL Losice

Zapłacone

51. Boniecka-Ludka Dagmara - Maraton / K40-49 POL Złotów

Niezapłacone

52. Bonikowski Tomasz - Ultra / M40-49 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

53. Borkowski Bartłomiej - Ultra / M30-39 POL Warszawa RMF4RT GLADIATORS

Zapłacone

54. Boroń Marlena - Intro / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

55. Borówka Ryszard - Ultra / M40-49 POL Gdynia

Zapłacone

56. Borycki Artur - Intro / M40-49 POL Dąbrowa Tarnowska TGR

Zapłacone

57. Bręczewski Andrzej - Maraton / M50-59 POL Bydgoszcz UKS Kopernik

Zapłacone

58. Brendzowski Adam - Intro / M30-39 POL Solina SolinaTEAM / runonline.pl TEAM

Zapłacone

59. Brodawka Olga - Intro / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

60. Brodecki Adam - Intro / M16-29 POL Radzyń Podlaski WATAHA łączy nas bieganie

Zapłacone

61. Brol Dominika - Maraton / K30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

62. Brol Piotr - Intro / M30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

63. Broniec Dariusz - Intro / M30-39 POL Zawada Koło Tarnowa

Zapłacone

64. Bryś Jadzia - Maraton / K30-39 POL Krakow WM Triself

Niezapłacone

65. Bryś Krzysztof Jacek - Intro / M16-29 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

66. Brząkalski Krzysiek - Intro / M16-29 POL Płock

Niezapłacone

67. Brzeski Szczepan - Maraton / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

68. Bubicz Krzysztof - Ultra / M40-49 POL Świdnik wkurw_team

Zapłacone

69. Buchla Marcin - Ultra / M40-49 POL Wrocław

Zapłacone

70. Budny Aleksandra - Maraton / K40-49 POL Halinów Kraśnik Biega

Zapłacone

71. Bulanda Barbara - Maraton / K30-39 POL Bochnia Żubry Bochnia

Zapłacone

72. Bulanda Damian - Maraton / M30-39 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

73. Bułkowski Waldemar - Maraton / M60-99 POL Brzeg

Zapłacone

74. Bunikowska Emilia - Intro / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

75. Burman Beata - Intro / K40-49 POL Murowana Goślina

Zapłacone

76. Burman Michał - Ultra / M40-49 POL Murowana Goślina KB Gepard

Zapłacone

77. Buryk Jaroslaw - Maraton / M40-49 CHE Berneck Nas ne dagonyat

Zapłacone

78. Butryn Wojciech - Maraton / M40-49 POL Kraków BBKTS

Zapłacone

79. Byrczek Michał - Maraton / M30-39 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

80. Całka Agnieszka - Maraton / K40-49 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

81. Całka Grzegorz - Maraton / M40-49 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

82. Celejewski Marcin - Intro / M16-29 POL Lipki Wielkie Mydłowska Athletic Team

Zapłacone

83. Centkowska Ewelina - Intro / K40-49 POL Ciechocinek SPC

Zapłacone

84. Chilicka Marta - Maraton / K30-39 POL Międzyrzec Podlaski Red Lion Club

Zapłacone

85. Chlewicka Magdalena - Ultra / K30-39 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

86. Chlipała Marcin - Ultra / M30-39 POL Szczawa

Zapłacone

87. Chlipała Paweł - Intro / M16-29 POL Kamienica

Zapłacone

88. Chmielewska-Boruch Milena - Intro / K30-39 POL Mrągowo

Zapłacone

89. Chodowiec Karolina - Maraton / K30-39 POL Gdynia Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

90. Chodowiec Przemysław - Maraton / M30-39 POL Siedlce Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

91. Chojnacki Mikołaj - Intro / M40-49 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

92. Chojnowski Andrzej - Ultra / M50-59 POL Iława

Zapłacone

93. Cholewa Zbigniew - Ultra / M40-49 POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

94. Chraplewska Karolina - Maraton / K30-39 POL Poznań PRO366

Zapłacone

95. Chrzan Magdalena - Intro / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

96. Cichocki Tomasz - Maraton / M30-39 POL Aleksandrów Łódzki Peleton

Zapłacone

97. Ciecharowska Justyna - Intro / K30-39 POL Żyrardów

Zapłacone

98. Cieloch Tomasz - Ultra / M16-29 POL Pleszew

Niezapłacone

99. Cierniak Krzysztof - Intro / M50-59 POL Zalasewo PRO366

Niezapłacone

100. Cierpioł Andrzej - Maraton / M16-29 POL Jaworzno sacky runners

Zapłacone

101. Cimaszewski Michał - Intro / M16-29 POL Wałbrzych

Zapłacone

102. Ciolczyk Magda - Intro / K30-39 POL Warszawa Mbc

Niezapłacone

103. Cyganik Kajetan - Ultra / M30-39 POL Kraków Juverun

Zapłacone

104. Cyran Piotr - Maraton / M30-39 POL Nysa NOA

Zapłacone

105. Cywiński Paweł - Maraton / M40-49 POL Łódź AKG

Zapłacone

106. Czajkowski Wojtek - Ultra / M40-49 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

107. Czapski Piotr - Maraton / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

108. Czarnik Marek - Intro / M30-39 POL Zalasowa Spartańska Dzicz

Niezapłacone

109. Czarnota Maciek - Maraton / M30-39 POL Warszawa HTF Ludwik Sikorski

Niezapłacone

110. Czarny Łukasz - Ultra / M30-39 POL Kraków wkurw_team

Zapłacone

111. Czempiel Mateusz - Maraton / M30-39 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

112. Czepiec Alicja - Intro / K16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

113. Czuwaj Andrzej - Ultra / M40-49 POL Grojec

Zapłacone

114. Dąbrowski Marek - Intro / M30-39 POL Więcławice Stare TRANSPOREON

Zapłacone

115. Dąbrowski Michał - Maraton / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

116. Dąbrowski Michał - Ultra / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

117. Dąbrowski Paweł - Ultra / M30-39 POL Tarnów

Niezapłacone

118. Dados Denis - Intro / M16-29 POL Lublin

Niezapłacone

119. Dębska Marta - Ultra / K16-29 POL Warszawa

Zapłacone

120. Dembinski Jan - Intro / M16-29 POL Warsaw

Niezapłacone

121. Deptuś Bartłomiej - Intro / M30-39 POL Krasnystaw

Zapłacone

122. Deska Michał - Intro / M16-29 POL Częstochowa Desak Team

Niezapłacone

123. Długaj Andrzej - Ultra / M50-59 POL Mikołów

Zapłacone

124. Dłużniewski Jacek - Ultra / M40-49 POL Bielsko-Biała SBRT Bielsko-Biała

Zapłacone

125. Dobija Anna - Intro / K16-29 POL Szczyrk

Niezapłacone

126. Dobosz Daniel - Intro / M40-49 POL Gliwice

Zapłacone

127. Domagała Jerzy - Ultra / M50-59 POL Rzeszów

Zapłacone

128. Droś Aleksander - Maraton / M30-39 POL Warszawa Power Training

Zapłacone

129. Drozd Aleksandra - Maraton / K40-49 POL Józefów

Niezapłacone

130. Dubiński Przemysław - Maraton / M40-49 POL Częstochowa Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat

Zapłacone

131. Duda Lucyna - Maraton / K40-49 POL Buków Adam CzerwińskiTeam

Niezapłacone

132. Duda Lucyna - Intro / K40-49 POL Buków Adam CzerwińskiTeam

Niezapłacone

133. Duda Tomasz - Ultra / M30-39 POL Lublin RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.

Niezapłacone

134. Duda Waldemar - Intro / M40-49 POL Tatnów Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin

Zapłacone

135. Dudzik Łukasz - Intro / M30-39 POL Kamienica Góral biega

Zapłacone

136. Dunikowska Olga - Intro / K30-39 POL Kraków Ambasadorzy Festiwalu Biegowego

Zapłacone

137. Dyda Michał - Intro / M16-29 POL Kroscienko Nad Dunajcem

Zapłacone

138. Dyderska Wioletta - Maraton / K40-49 POL Warszawa WiolaAdi

Zapłacone

139. Dziano Łukasz - Ultra / M30-39 POL Siemianowice Śląskie MK team

Niezapłacone

140. Dzideczek Marcin - Maraton / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

141. Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka - Intro / K40-49 POL Targowisko Srtg-Niepołomice

Zapłacone

142. Dzierkacz Paweł - Maraton / M40-49 POL Bydgoszcz Chodź będzie fajnie

Zapłacone

143. Dzierżak Arkadiusz - Maraton / M40-49 POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Niezapłacone

144. Dzierżak Elżbieta - Maraton / K40-49 POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Zapłacone

145. Dziewiątkowska Ewa - Intro / K40-49 POL Stare Babice

Zapłacone

146. Dziewiatowska Agnieszka - Maraton / K40-49 POL Złotów

Zapłacone

147. Dzióbek Sylwia - Intro / K40-49 POL Wieliczka

Zapłacone

148. Fabian Bogusław - Intro / M40-49 POL Pyskowice Evanlite.com

Zapłacone

149. Fabian Marcel - Maraton / M16-29 POL Pyskowice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

150. Falkowska Sandra - Maraton / K30-39 POL Szczecinek Motiv Home Team

Niezapłacone

151. Feichtinger Marek - Maraton / M40-49 POL Żory

Zapłacone

152. Filas Witold - Ultra / M60-99 POL Krynica-Zdrój

Zapłacone

153. Florek Sebastian - Maraton / M30-39 POL Gaboń Norafsport / Sport HG

Zapłacone

154. Fossaert Sylwia - Intro / K30-39 POL Kraków JJ Fit

Niezapłacone

155. Frąckiewicz Karol - Maraton / M40-49 POL Ząbki SCV

Zapłacone

156. Frankowski Piotr - Intro / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

157. Frieze Krzysztof - Maraton / M40-49 POL Łódź ORANGE POLSKA

Zapłacone

158. Frieze Tatiana - Maraton / K40-49 POL Łódź Droga Do Ultra

Zapłacone

159. Frucz Jacek - Ultra / M50-59 POL Sosnowiec

Zapłacone

160. Fudalej Piotr - Ultra / M50-59 POL Koscielisko TG Sokòł Zakopane

Zapłacone

161. Gabryś Rafał - Intro / M30-39 POL Szczawa Kawik Running Team

Zapłacone

162. Gagas Aleksandra - Intro / K40-49 POL Łódź KITA TEAM/HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

163. Gajewski Zenon - Ultra / M60-99 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

164. Galbarczyk Tomasz - Intro / M50-59 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

165. Galiński Michał - Maraton / M16-29 POL Witnica

Niezapłacone

166. Gardeła Justyna - Intro / K30-39 POL Wolbrom WOLBROM TEAM

Zapłacone

167. Gardener Jacek - Ultra / M50-59 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

168. Gąsiorowska Dorota - Maraton / K50-59 POL Warszawa LadiesLostGąsBaGąs

Zapłacone

169. Gawełko Janusz - Ultra / M50-59 POL Gliwice

Zapłacone

170. Gawlik Sławek - Maraton / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

171. Gawlikowski Robert - Intro / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

172. Gawrylak Beata - Intro / K40-49 POL Piaseczno Zumbiary

Zapłacone

173. Gawrys Bartek - Intro / M30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

174. Geppert Jakub - Ultra / M30-39 POL Poznań AdRunaLine Running Team

Zapłacone

175. Gerle-Kotula Anna - Intro / K30-39 POL Katowice

Zapłacone

176. Gleisner Tomasz - Ultra / M40-49 POL Tarnów EKIPA Z TARNOWA

Zapłacone

177. Glina-Krawczyk Małgorzata - Maraton / K40-49 POL Starczów Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Niezapłacone

178. Głowacki Jerzy - Maraton / M30-39 POL Kraków Juvenia Kraków

Zapłacone

179. Głuchowski Jacek - Intro / M40-49 POL Bielsko-Biała BB Runers

Zapłacone

180. Gniady Jarosław - Intro / M40-49 POL Zglobice

Zapłacone

181. Gocłowski Cezary - Maraton / M40-49 POL Piaseczno

Zapłacone

182. Godlewski Cezary - Maraton / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

183. Gokiert-Skrentna Justyna - Ultra / K40-49 POL Złotów

Zapłacone

184. Golebiowski Grzegorz - Maraton / M16-29 POL Krakow Juvenia Krakow

Zapłacone

185. Golec Tomasz - Ultra / M40-49 POL Gdańsk Bart Team

Niezapłacone

186. Golińczak Michał - Maraton / M30-39 POL Wrocław Noa

Niezapłacone

187. Goliński Adrian - Ultra / M16-29 POL Poznań Piątkowo na Biegowo

Niezapłacone

188. Golon Marlena - Ultra / K40-49 POL Sicienko Run Pasja

Zapłacone

189. Gołąb Anna - Intro / K30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

190. Gomolińska Danuta - Ultra / K40-49 POL Warszawa Gumisie

Zapłacone

191. Gomoliński Sławomir - Ultra / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

192. Górniak Magda - Ultra / K40-49 POL Warszawa XRunners

Niezapłacone

193. Górska Agata - Intro / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

194. Górski Radosław - Intro / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

195. Gozdalski Jarosław - Ultra / M40-49 POL Gniezno Witkowo biega

Niezapłacone

196. Goździk Tomek - Maraton / M16-29 POL Bydgoszcz

Zapłacone

197. Grabiński Waldemar - Ultra / M40-49 POL Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza

Zapłacone

198. Graboś Nina - Ultra / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

199. Grabowska Joanna - Intro / K40-49 POL Toruń SPC/ KM UMK

Zapłacone

200. Grabowska Justyna - Intro / K40-49 POL Łódź HTF Ludwik Sikorski

Niezapłacone

201. Grabowski Damian - Maraton / M30-39 POL Poznań -

Zapłacone

202. Gradek Dariusz - Ultra / M40-49 POL Krakow

Niezapłacone

203. Grajdura Robert - Maraton / M30-39 POL Tarnów Grupa Azoty KOLTAR

Niezapłacone

204. Grochal Marcin - Maraton / M40-49 POL Wygiełzów PseudoMountainRunner

Zapłacone

205. Grubich Damian - Ultra / M40-49 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

206. Gruszka Grzegorz - Maraton / M40-49 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

207. Grzegorzak Wojciech - Intro / M40-49 POL Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

208. Grzywinski Bartosz - Ultra / M40-49 POL Toruń

Zapłacone

209. Grzywiński Wojtek - Ultra / M30-39 POL Toruń

Zapłacone

210. Gulba Krzysztof - Intro / M40-49 POL Kraków Pentel

Zapłacone

211. Gumowski Marcin - Maraton / M40-49 POL Gdańsk GUMA TEAM

Niezapłacone

212. Gurgul Mateusz - Ultra / M30-39 POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

213. Gurgul Sebastian - Ultra / M30-39 POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

214. Guździoł Jarek - Ultra / M40-49 POL Solec Kujawski TBKM WILK Solec kujawski

Zapłacone

215. Guzowski Jacek - Ultra / M40-49 POL Kraków MCT

Zapłacone

216. Hanusiak Leszek - Intro / M30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

217. Haremza Kinga - Maraton / K40-49 POL Poznań Night Runners

Niezapłacone

218. Haśnik Daria - Intro / K30-39 POL Bieruń

Zapłacone

219. Hendel Magda - Intro / K16-29 POL Szczawnica AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

220. Hendzlik Monika - Intro / K40-49 POL Częstochowa

Zapłacone

221. Hepner Malwina - Intro / K30-39 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

222. Herliczka Renata - Intro / K30-39 POL Gliwice Aml-Fly Team

Zapłacone

223. Herliczka Tomasz - Intro / M40-49 POL Gliwice Aml-Fly Team

Zapłacone

224. Hryc Martyna - Intro / K16-29 POL Grywałd

Zapłacone

225. Idzik Angelika - Maraton / K16-29 POL Poznań Husaria Race Team

Zapłacone

226. J-A Paula - Ultra / K30-39 POL Mielec Zabiegani Mielec/Wkurw_Team

Niezapłacone

227. Jabłońska Wiktoria - Ultra / K30-39 POL Gdynia

Niezapłacone

228. Jabłoński Marcin - Ultra / M16-29 POL Warszwa

Niezapłacone

229. Jachimowicz Jarosław - Intro / M16-29 POL Tarnów Spartan training group Tarnów

Zapłacone

230. Jachółkowska Małgorzata - Ultra / K16-29 POL Stryków

Zapłacone

231. Jachymek Bartłomiej - Ultra / M40-49 POL Warszawa Jacekbiega Running Team

Zapłacone

232. Jachymiak Robert - Ultra / M40-49 POL Nowy Targ SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI

Zapłacone

233. Jackowska Ewa - Intro / K40-49 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

234. Jackowski Jacek - Intro / M40-49 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

235. Jagieła Tomasz - Intro / M30-39 POL Krosno BAKoMAT TEAM

Zapłacone

236. Jakubowska Anna - Intro / K40-49 POL Piaseczno Wataha

Zapłacone

237. Jaracz-Paterek Alina - Maraton / K40-49 POL Wrocław NOA

Zapłacone

238. Jarczok Zdzichu - Ultra / M30-39 POL Pszczyna Festiwal biegowy w Krynicy

Zapłacone

239. Jarecka Katarzyna - Maraton / K40-49 POL Warszawa Allergan Running Team

Zapłacone

240. Jarnot Konrad - Maraton / M30-39 POL Katowice Biegam w Kato :)

Zapłacone

241. Jarosinska Justyna - Ultra / K16-29 POL Raclawice Rebellion od Free Runners

Niezapłacone

242. Jaroszewska Iwona - Intro / K40-49 POL Koziegłowy

Zapłacone

243. Jarząbek Agnieszka - Maraton / K40-49 POL Radzymin RADZYMIN RUN TEAM

Zapłacone

244. Jasiul Mariola - Intro / K40-49 POL Legionowo

Zapłacone

245. Jasiulewicz Anna - Maraton / K40-49 POL Józefosław Białystok Biega Team

Zapłacone

246. Jata Marta - Maraton / K30-39 POL Lublin WW Team

Zapłacone

247. Jaworski Zbigniew - Intro / M40-49 POL Kluszkowce ---

Zapłacone

248. Jęcek Maciej - Ultra / M30-39 POL Łódź

Zapłacone

249. Jędrej Emilia - Intro / M40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

250. Jęsiek-Barabasz Agnieszka - Ultra / K40-49 POL Złotów Stachowscy Team

Zapłacone

251. Jesiołowski Michal - Ultra / M30-39 POL Zielonki

Zapłacone

252. Jeździkowski Marcin - Maraton / M40-49 POL Gąsawa Run Team Gąsawa

Zapłacone

253. Jo Magda - Intro / K30-39 POL Krakow Bokononi

Niezapłacone

254. Jonak Katarzyna - Ultra / K30-39 POL Brzesko Los trepos companieros

Zapłacone

255. Józefiak Jakub - Ultra / M50-59 POL Nowy Sącz Bokononi

Zapłacone

256. Jozefiak Marta - Ultra / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

257. Jurczenko Marcin - Intro / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

258. Kaczmarczyk Krzysztof - Maraton / M40-49 POL Bochnia Żubry Bochnia

Zapłacone

259. Kadykało Natalia - Ultra / K16-29 POL Warszawa Nie W Szczepionkę Team

Zapłacone

260. Kądziołka Jan - Maraton / M50-59 POL Gliwice K2

Zapłacone

261. Kądziołka Łukasz - Maraton / M30-39 POL Katowice K2

Zapłacone

262. Kalbarczyk Izabella - Ultra / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

263. Kalczyński Marcin - Intro / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

264. Kaleta Anna - Maraton / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

265. Kaliszan Krzysztof - Maraton / M16-29 POL Zalasewo 12 WBOT

Zapłacone

266. Kamińska Katarzyna - Intro / K30-39 POL Katowice

Niezapłacone

267. Kanderski Sławek - Intro / M50-59 POL Włocławek WKB Maratończyk

Zapłacone

268. Kapała Aleksandra - Maraton / K30-39 POL Świebodzin

Niezapłacone

269. Kapałka Bożena - Intro / K50-59 POL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

270. Kapałka Krzysztof - Intro / M60-99 POL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

271. Kapłon Anna - Maraton / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

272. Karawacki Grzegorz - Ultra / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

273. Kardasz Marek - Maraton / M40-49 POL Polańczyk Solina Team

Zapłacone

274. Karpiel Magdalena - Maraton / K16-29 POL Kraków sfitrun.pl

Zapłacone

275. Karpińska Ania - Intro / K40-49 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana/Adidas Runers Warsaw

Zapłacone

276. Kaska-Łobodowska Ewelina - Ultra / K30-39 POL Siennica RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie

Zapłacone

277. Kasprzyk Sebastian - Intro / M16-29 POL Dobczyce

Niezapłacone

278. Kawa Barbara - Ultra / K30-39 POL Żyraków Maratończyk Dębica

Zapłacone

279. Kawik Aneta - Intro / K30-39 POL Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Karate

Niezapłacone

280. Kawik Łukasz - Intro / M40-49 POL Brzozówka Tarnowski Klub Sportowy Karate

Niezapłacone

281. Kawulak Andrzej - Intro / M50-59 POL Nowy Targ

Niezapłacone

282. Kempka Marcin - Intro / M30-39 POL Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

283. Kępara Marcin - Maraton / M30-39 POL Gdańsk ADVA Optical Networking

Zapłacone

284. Kępka-Warowna Weronika - Maraton / K40-49 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

285. Kęsikowska Katarzyna - Intro / K16-29 POL Bydgoszcz

Zapłacone

286. Kiczińska Izabela - Ultra / K40-49 POL Brodnica Drużyna Szpiku

Zapłacone

287. Kicziński Bartosz - Ultra / M30-39 POL Brodnica Drużyna Szpiku

Zapłacone

288. Kindryk Tomasz - Maraton / M40-49 POL Chrzanów Zagłębiowski Klub Oyama Karate

Zapłacone

289. Kiszkis Elżbieta - Ultra / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

290. Kitowska Anna - Maraton / K40-49 POL

Zapłacone

291. Klatka Arleta - Maraton / K40-49 POL Tomaszów Mazowiecki bbl Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

292. Klatka Michał - Ultra / M40-49 POL Tomaszów Mazowiecki bbl Tomaszóww Mazowiecki

Zapłacone

293. Klocek Konrad - Intro / M30-39 POL Łężyny

Zapłacone

294. Klonowski Kamil - Maraton / M30-39 POL Łaziska Górne Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

295. Kluba Łukasz - Ultra / M30-39 POL Wilkowiecko NGB Kłobuck

Zapłacone

296. Kłopot Grażyna - Intro / K40-49 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

297. Kobiałka Irek - Maraton / M40-49 POL Dębica

Zapłacone

298. Kobiałka Paweł - Intro / M40-49 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

299. Kobyliński Piotr - Ultra / M40-49 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

300. Kochanowski Sebastian - Maraton / M40-49 POL Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór

Zapłacone

301. Kocur Grzegorz - Intro / M40-49 POL Gliwice

Zapłacone

302. Kolacha Patryk - Maraton / M16-29 POL Imielin STUDIO GTS

Zapłacone

303. Kołacz Artur - Intro / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

304. Kołciuk Wojciech - Ultra / M30-39 POL Warszawa Wkurw_team Warszawa

Zapłacone

305. Komar Bartosz - Intro / M40-49 POL Gliwice

Zapłacone

306. Koniec Mariusz - Intro / M30-39 POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

307. Końka Mariusz - Intro / M40-49 POL Chojnów BOGDAN TEAM

Zapłacone

308. Konopacki Krzysztof - Maraton / M40-49 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

309. Konopko Artur - Ultra / M40-49 POL Kleosin Biegostok

Niezapłacone

310. Kons Katarzyna - Intro / K16-29 POL Łączany Poka Herki Team

Zapłacone

311. Kopania Kamil - Ultra / M30-39 POL Warszawa K.S Tęcza

Zapłacone

312. Kopczyk Jakub - Intro / M16-29 POL Lublin

Zapłacone

313. Kopeć Krystian - Intro / M16-29 POL Ryczówek

Zapłacone

314. Kopeć Mateusz - Ultra / M16-29 POL Ryczówek 25 Batalion Logistyczny

Zapłacone

315. Kopeć Renata - Maraton / K40-49 POL Warszawa KS Staszewscy

Zapłacone

316. Kopeć Sebastian - Intro / M30-39 POL Ryczówek

Zapłacone

317. Kopieć Kamil - Intro / M30-39 POL Kraków Jaja Na Bok

Zapłacone

318. Korczyńska-Zdąbłarz Marta - Intro / K30-39 POL Chrzanów

Niezapłacone

319. Kornaga Kamil - Intro / M16-29 POL Rudna Wielka KS Rudnianka Rudna Wielka

Zapłacone

320. Korpalski Jacek - Intro / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

321. Korpalski Tomasz - Ultra / M30-39 POL Gdańsk BzG

Niezapłacone

322. Korytnicka Marlena - Intro / K30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

323. Kościelniak Kacper - Maraton / M16-29 POL Raba Niżna Salco Garmin Team

Zapłacone

324. Kościółek Kamil - Maraton / M16-29 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

325. Kosecki Krzysztof - Ultra / M30-39 POL Bilsko

Niezapłacone

326. Kosmała Przemek - Maraton / M30-39 POL Kraków MarcinSwiercTeam

Zapłacone

327. Kostka Aneta - Intro / K16-29 POL Kazimierów Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

328. Koszniruk Elzbieta - Intro / K50-59 POL Chotomów Wybiegaj Siebie

Zapłacone

329. Kotula Jakub - Intro / M30-39 POL Katowice

Zapłacone

330. Kowal Piotr - Maraton / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

331. Kowalczuk Urszula - Intro / K40-49 FRA Levallois

Niezapłacone

332. Kowalczyk Anna - Ultra / K30-39 POL Gdańsk

Niezapłacone

333. Kowalczyk Grzegorz - Ultra / M40-49 POL Lublin Życie jak muzyka

Niezapłacone

334. Kowalczyk Justyna - Intro / K50-59 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

335. Kowalczyk Paweł - Ultra / M40-49 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

336. Kowalska-Grzejda Anna - Maraton / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

337. Kowalski Krzysztof - Maraton / M50-59 POL Sopot HRmaxCrossTeam

Zapłacone

338. Kowalski Łukasz - Maraton / M30-39 POL Osmolice Pierwsze Bychawa Runners

Zapłacone

339. Kowalski Szymon - Maraton / M40-49 POL Łódź HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

340. Koza Robert - Ultra / M40-49 POL Świętochłowice Carbon racing team

Zapłacone

341. Kozieł Krzysztof - Maraton / M30-39 POL Gliwice

Zapłacone

342. Kozik Adam - Intro / M16-29 POL Krościenko Nad Dunajcem

Zapłacone

343. Koziński Dariusz - Ultra / M40-49 POL Częstochowa ITO

Zapłacone

344. Kozka Przemo - Ultra / M40-49 POL Skórzewo Biegam, Bo Nie Lubię

Niezapłacone

345. Kozłowska Alicja - Ultra / K50-59 POL Leszno

Zapłacone

346. Kozłowska Karolina - Ultra / K40-49 POL Bydgoszcz

Zapłacone

347. Kozłowski Bartosz - Intro / M30-39 POL Puławy The Thrulers

Zapłacone

348. Kozłowski Grzegorz - Ultra / M30-39 POL Sochaczew ASICS FrontRunner

Zapłacone

349. Krakowski Maciej - Ultra / M16-29 POL Mielec #a_moze_ultra / wkurw_team

Zapłacone

350. Kravets Anastasiia - Intro / K16-29 POL Kraków TRANSPOREON

Zapłacone

351. Krawczak Paulina - Ultra / K30-39 POL Dęblin Biegusiem.pl

Zapłacone

352. Krawczyk Karol - Maraton / M30-39 POL Jaworzno Leniwy inaczej

Zapłacone

353. Kręcisz Zbigniew - Ultra / M60-99 POL Racibórz KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZ

Niezapłacone

354. Król Jakub - Intro / M16-29 POL Wrocław

Niezapłacone

355. Król Konrad - Maraton / M16-29 POL Stary Sącz

Niezapłacone

356. Królikowska Anna - Intro / K16-29 POL Modlniczka Husaria Race Team

Zapłacone

357. Kryger Jacek - Intro / M40-49 POL Rytel Ote Team

Zapłacone

358. Kryska Eliza - Ultra / K40-49 POL Bielsko-Biała Nutrend Biega

Zapłacone

359. Krzyżanowski Przemysław - Ultra / M30-39 POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

360. Ksyta Martyna - Ultra / K30-39 POL Kraków KW Kraków

Zapłacone

361. Kubat Daniel - Ultra / M40-49 POL Barlinek BMS

Zapłacone

362. Kubiak Edyta - Ultra / K16-29 POL Wodzisław Śląski Team Świnia

Zapłacone

363. Kubiesa Patrycja - Intro / K30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

364. Kubiesa-Cro Jakub - Intro / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

365. Kubler Anna - Maraton / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

366. Kuczyk Szymon - Maraton / M40-49 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

367. Kudzior Piotr - Maraton / M16-29 POL Poznań PRO366

Zapłacone

368. Kukułka Adam - Intro / M16-29 POL Ryglice KS Ryglice Sekcja biegowa

Niezapłacone

369. Kuna Aleksandra - Maraton / K30-39 POL Lipowiec

Zapłacone

370. Kurcińska Lidia - Intro / K30-39 POL Piaseczno

Zapłacone

371. Kurek Małgorzata - Intro / K30-39 POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

372. Kurkus Aleksander - Maraton / M40-49 POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

373. Kurowska Monika - Ultra / K40-49 POL Kraków Atlantic

Zapłacone

374. Kurpanik Karol - Maraton / M30-39 POL Wrocław

Zapłacone

375. Kuś Tomasz - Maraton / M30-39 POL Świętochłowice Miraz Race Team

Zapłacone

376. Kusiak Marcin - Ultra / M40-49 POL Bochnia Creative Bochnia biega team

Zapłacone

377. Kusztal Justyna - Ultra / K40-49 POL Krakow KS Eskadra Kraków

Zapłacone

378. Kuwik Jacek - Maraton / M50-59 POL Kraków KKB DYSTANS

Niezapłacone

379. Kwasek Kazek - Maraton / M40-49 POL Bibice Eskadra Kraków

Zapłacone

380. Kwiatkowska Katarzyna - Intro / K30-39 POL Marki runkasiarun

Zapłacone

381. Kwiatkowska Marta - Maraton / K30-39 POL Bydgoszcz Chodź będzie fajnie

Zapłacone

382. Kwiatkowska Renata - Ultra / K50-59 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

383. Kwiatkowski Jakub - Ultra / M30-39 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

384. Kwiecień Michał - Ultra / M30-39 POL Bierutów Biegiem Po Marzenia TEAM

Niezapłacone

385. Kwiecień Zbigniew - Ultra / M60-99 POL Tychy FAUDANA

Zapłacone

386. Lange Magda - Intro / K30-39 POL Gromnik Stg tarnow

Zapłacone

387. Latak Michał - Ultra / M40-49 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

388. Lazarko Andrzej - Intro / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

389. Lebiest Radosław - Intro / M30-39 POL Węgrzce Wielkie SRTG-Niepołomice

Niezapłacone

390. Lefelic Monika - Intro / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

391. Lelek Marcin - Intro / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

392. Lemański Damian - Ultra / M30-39 POL Rąbień-Łódź

Niezapłacone

393. Leśków Paweł - Maraton / M40-49 POL Wrocław NOA

Niezapłacone

394. Leszczynski Aleksander - Intro / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

395. Lewandowska Małgorzata - Ultra / K30-39 POL Kraków

Niezapłacone

396. Lewandowski Igor - Maraton / M30-39 POL Łódź CTS / Igisport

Niezapłacone

397. Lewczuk Norbert - Intro / M30-39 POL Łosice Biegacze Pomagacze/ Elite Runners

Zapłacone

398. Lopatkiewicz Beata - Ultra / K50-59 POL Krosno

Niezapłacone

399. Lorenc-Kruszyńska Sylwia - Maraton / K30-39 POL Bydgoszcz FordonRunners/Wkurw_team

Zapłacone

400. Luc Adam - Maraton / M40-49 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

401. Ludka Dagmara - Maraton / K40-49 POL Złotów

Zapłacone

402. Ludwa Michał - Intro / M30-39 POL Tarnów Tarnowski Klub Sportowy „Shinkyokushin Karate”

Zapłacone

403. Lula Radek - Intro / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

404. Luterek Michał - Maraton / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

405. Łata Katarzyna - Intro / K40-49 POL Wrocław

Zapłacone

406. Łęcka Agnieszka - Ultra / K30-39 POL Golub-Dobrzyń JacekBiega Running Team

Zapłacone

407. Łępicka Marta - Intro / K16-29 POL Warszawa

Zapłacone

408. Łępicki Mateusz - Intro / M30-39 POL Kraków Lemon Team

Zapłacone

409. Łobodowski Marcin - Maraton / M30-39 POL Siennica RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie

Zapłacone

410. Łopatkiewicz Beata - Ultra / K50-59 POL Krosno

Zapłacone

411. Łopoka Przemysław - Maraton / M16-29 POL Niedźwiednik Aby Do Mety 1

Niezapłacone

412. Łuczak Paweł - Intro / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

413. Łuczka Sylwia - Maraton / K16-29 POL Tomaszów Mazowiecki Kastyo / Vege Runners

Zapłacone

414. Łudzik Alicja - Maraton / K30-39 POL Kraków Biegająca Złośnica

Niezapłacone

415. Łukasiak Adam - Ultra / M30-39 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

416. Łukaszewska Katarzyna - Intro / K50-59 POL Łoziska

Zapłacone

417. Łukomski Maciej - Ultra / M40-49 POL Łódź Szakale Bałut

Zapłacone

418. Mach Olek - Ultra / M40-49 POL Kraków ATLANTIC

Zapłacone

419. Mackiewicz Dorota - Maraton / K40-49 POL Warszawa Eat Run Fun

Zapłacone

420. Madziar Mateusz - Intro / M16-29 POL Stary Sacz AO MYKONOY

Zapłacone

421. Madziar Wiktor - Intro / M16-29 POL Zarzecze

Zapłacone

422. Magdziak Iwona - Intro / K30-39 POL Wrocław NOA

Zapłacone

423. Magnuszewska Izabela - Maraton / K40-49 POL Knurów Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

424. Majda Karolina - Intro / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

425. Makarzec-Surma Agnieszka - Maraton / K30-39 POL Biłgoraj Biłgoraj

Zapłacone

426. Makles Wioletta - Maraton / K40-49 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia / NOA

Zapłacone

427. Malara Dalia - Intro / K30-39 POL Zabrze CARBON OCR RACING TEAM

Zapłacone

428. Malawko Aleksandra - Maraton / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

429. Malewski Tomasz - Maraton / M40-49 POL Łódź

Zapłacone

430. Malicki Grzegorz - Intro / M40-49 POL Kraków T-Mobile Sport Team

Niezapłacone

431. Malochleb Mateusz - Intro / M16-29 POL Katowice Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

432. Małek Daren - Maraton / M30-39 POL Ruda Śląska

Zapłacone

433. Mańko Monika - Intro / K16-29 POL Turka

Zapłacone

434. Marciniak Przemysław - Ultra / M30-39 POL Prudnik NOA

Zapłacone

435. Marcinkowski Bartosz - Maraton / M16-29 POL Jaworzno Sacky Runners

Zapłacone

436. Markowska Jadwiga - Intro / K30-39 POL Wieliczka

Zapłacone

437. Masłowska Katarzyna - Ultra / K40-49 POL Katowice

Zapłacone

438. Masłowski Michał - Ultra / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

439. Mastalerz Katarzyna - Maraton / K40-49 POL Karnice Słoniówka

Zapłacone

440. Matusz Tadeusz - Ultra / M40-49 POL Rokietnica

Zapłacone

441. Matuszczak Angelika - Intro / K30-39 POL Tarnów STG Tarnów

Zapłacone

442. Matysiak Iwona - Intro / K40-49 POL Sękocin Stary

Niezapłacone

443. Matysiak Krzysztof - Intro / M40-49 POL Sękocin Stary ANGE TEAM

Niezapłacone

444. Mazur Marcin - Ultra / M16-29 POL Warszawa

Zapłacone

445. Mazurkiewicz Jolanta - Maraton / K30-39 POL Bychawa Bychawa Runners / Największa Armia Świata

Zapłacone

446. Mędrykowski Damian - Maraton / M30-39 POL Sandomierz

Zapłacone

447. Meinert Jakub - Intro / M16-29 POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

448. Michalak Kamil - Ultra / M16-29 POL Krosno

Niezapłacone

449. Michalak Sławomir - Maraton / M50-59 POL Pruszków inzynier.eu nosi trailowe botki

Zapłacone

450. Michalec Marcin - Ultra / M30-39 POL Krosno KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

451. Michalik Justyna - Intro / K30-39 POL Zabierzow Zabierzow biega

Zapłacone

452. Michalska Ewa - Intro / K30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

453. Michalski Damian - Maraton / M40-49 POL Warszawa Alior Running Team

Zapłacone

454. Michalski Michał - Ultra / M30-39 POL Kraków FramesFactory RacingTeam

Zapłacone

455. Michalski Ryszard - Ultra / M40-49 POL Warszawa www.sensorybeauty.pl

Zapłacone

456. Michoń Krystian - Maraton / M30-39 POL Dębica

Zapłacone

457. Mielczarski Bartosz - Ultra / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

458. Mierzejewska Olga - Intro / K30-39 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

459. Mierzicki Marcel - Ultra / M30-39 POL Warszawa Power Training

Niezapłacone

460. Mikołajczyk Grzegorz - Intro / M30-39 POL Kamienica

Niezapłacone

461. Mikoś Magdalena - Intro / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

462. Mikowski Artur - Ultra / M40-49 POL Grójec

Niezapłacone

463. Mitura Wojtek - Maraton / M40-49 POL Parczew

Niezapłacone

464. Młodecka Sylwia - Ultra / K40-49 POL Warszawa Virtual Runner Club

Zapłacone

465. Młynarczyk Krzysztof - Intro / M30-39 POL Wieprz Andrychów Running

Zapłacone

466. Moćko Jacek - Ultra / M30-39 POL Osiedle Kaniów DSV

Niezapłacone

467. Moritz Karol - Maraton / M50-59 POL Mokre Biegiem Dla Magdy

Zapłacone

468. Mosiewicz Paulina - Maraton / K30-39 POL Białystok N/A

Zapłacone

469. Moskalik Tomasz - Ultra / M40-49 POL Szczawnica TG Sokół Zakopane

Niezapłacone

470. Mrozik Magdalena - Maraton / K30-39 POL Warszawa Power Training

Zapłacone

471. Mucha Marek - Maraton / M30-39 POL Kraków Apostles of Stars

Zapłacone

472. Mułka Tadeusz - Intro / M40-49 POL Kraków R-EVOLUTION FIT TEAM

Niezapłacone

473. Murawska Kamila - Intro / K16-29 POL Warszawa

Niezapłacone

474. Myśliński Tomasz - Maraton / M40-49 POL Radom Biegusiem.pl

Niezapłacone

475. Nadulski Piotr - Ultra / M40-49 POL Piła GoodSpace

Niezapłacone

476. Nawrot Dawid - Ultra / M30-39 POL Niepołomice SRTG NIEPOLOMICE

Zapłacone

477. Nawrot Katarzyna - Ultra / K30-39 POL Niepołomice SRTG NIEPOŁOMICE

Zapłacone

478. Nawrot Wojciech - Intro / M30-39 POL Wroclaw

Niezapłacone

479. Nędzusiak Dariusz - Ultra / M50-59 POL Aleksandrów Kujawski DBN Sukurs

Zapłacone

480. Niedźwiadek Piotr - Ultra / M40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

481. Niedźwiedź Tomasz - Maraton / M40-49 POL Świdnik Red Lion Club

Zapłacone

482. Niespodziana Anna - Ultra / K30-39 POL Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza

Zapłacone

483. Nimsz Bartosz - Maraton / M30-39 POL Kościerzyce

Zapłacone

484. Nimsz Kamila - Maraton / K30-39 POL Jelcz-Laskowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

485. Niźnik Borys - Intro / M40-49 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

486. Norwecka Sylwia - Intro / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

487. Nowaczek Aleksandra - Intro / K30-39 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

488. Nowaczyk Robert - Maraton / M30-39 POL Poznań

Niezapłacone

489. Nowak Beata - Maraton / K30-39 POL Lublin

Zapłacone

490. Nowak Ewelina - Intro / K30-39 PHL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

491. Nowak Krzysztof - Ultra / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

492. Nowak Krzysztof - Intro / M40-49 POL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

493. Nowak Lukasz - Maraton / M30-39 POL Wrocław NOA / CS running team

Zapłacone

494. Nowak Paulina - Intro / K30-39 POL Tarnów Spartan Treining Group Tarnów

Zapłacone

495. Nowak Piotr - Intro / M16-29 POL Tychy

Zapłacone

496. Nowakowski Bartosz - Intro / M16-29 POL Siemianowice Endurance Team

Niezapłacone

497. Nowakowski Michał - Intro / M30-39 POL Częstochowa bez klubowy

Niezapłacone

498. Nowicki Artur - Maraton / M30-39 POL Konstantynow

Zapłacone

499. Nowicki Paweł - Ultra / M30-39 POL Łódź

Niezapłacone

500. Nowiński Marcin - Maraton / M16-29 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

501. Nowotarski Wojtek - Maraton / M30-39 POL Jaworzno

Zapłacone

502. Ochnio Ewa - Ultra / K40-49 POL Bolesławiec

Zapłacone

503. Ochyra Konrad - Intro / M30-39 POL Lesko Solina Team

Zapłacone

504. Ogaza Anna - Intro / K30-39 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

505. Ogiegło Dominik - Intro / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

506. Okoń Łukasz - Ultra / M40-49 POL Gierałtowice

Zapłacone

507. Olejnik Franciszek - Maraton / M16-29 POL Imielin Inżynieria Biegania TEAM

Zapłacone

508. Oleksiewicz Maurycy - Ultra / M30-39 POL Łódź Trucht.com / Szakale Bałut

Niezapłacone

509. Oleś Rafał - Intro / M16-29 POL Zembrzyce Husaria Race Team

Zapłacone

510. Olkusz Adam - Ultra / M40-49 POL Pabianice RAJSPORT ACTIVE

Niezapłacone

511. Olszewska Alicja - Intro / K16-29 POL Kraków

Niezapłacone

512. Olszewski Jacek - Ultra / M40-49 POL Płock Kacyk Team

Zapłacone

513. Ornacka Magdalena - Ultra / K30-39 POL Kraków

Niezapłacone

514. Osiak Artur - Maraton / M30-39 POL Gołąb Biegusiem.pl

Zapłacone

515. Ostapińska Magda - Ultra / K40-49 POL Piaseczno OSTreSROki

Zapłacone

516. Ostapiński Wojtek - Ultra / M40-49 POL Piaseczno OSTreSROki

Zapłacone

517. Ostrowski Łukasz - Intro / M30-39 POL Krasnystaw

Zapłacone

518. Otocki Wojciech - Maraton / M40-49 POL Poznań Nowak Run

Zapłacone

519. Otola Ola - Intro / K30-39 POL Chorzów Endurance Team

Zapłacone

520. Ożga Sebastian - Maraton / M30-39 POL Tychy

Zapłacone

521. Pachut Jerzy - Intro / M16-29 POL Słopnice COLWAY

Zapłacone

522. Paczuski Michal - Ultra / M30-39 POL Lodz

Niezapłacone

523. Pakulska Marta - Intro / K40-49 POL Nowa Sarzyna

Niezapłacone

524. Pańczuk-Figura Irmina - Ultra / K40-49 POL Puławy Umcs Biega

Zapłacone

525. Paprocki Bartłomiej - Maraton / M40-49 POL Rabka-Zdrój

Zapłacone

526. Papuga Dariusz - Ultra / M50-59 POL Jawiszowice Zadyszka Oswiecim

Niezapłacone

527. Parzyszek Bogusz - Maraton / M30-39 POL Warszawa Workplace.pl

Zapłacone

528. Pasek Magdalena - Ultra / K16-29 POL Wieliczka SRTG Niepołomice

Zapłacone

529. Pasierbiński Piotr - Ultra / M50-59 POL Pruszków WTP

Zapłacone

530. Patelka Przemysław - Ultra / M30-39 POL Kraków KW Kraków

Zapłacone

531. Paterek Ada - Maraton / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

532. Pawelec Aleksandra - Intro / K16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

533. Pawełas Marta - Intro / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

534. Pawełczyk Kacper - Intro / M30-39 POL Łódź K.S. Celironman S.A.

Zapłacone

535. Pawłowska Maria - Intro / K40-49 POL Janowiec MarusiabiegaPL

Zapłacone

536. Pędziszewski Piotr - Ultra / M30-39 POL Gdansk VAI ALTO

Zapłacone

537. Piasecki Mariusz - Intro / M40-49 POL Gliwice Mnk

Zapłacone

538. Piaskowski Andrzej - Intro / M40-49 POL Łódź

Zapłacone

539. Piątek Rafał - Ultra / M30-39 POL Kraków Befit24Team

Zapłacone

540. Pieczonka Rafal - Intro / M30-39 POL Tarnów Spartan Treining Group Tarnów

Zapłacone

541. Pielichata Magdalena - Maraton / K30-39 POL Kłodzko Aby do mety

Niezapłacone

542. Pieńkowski Leszek - Intro / M50-59 POL Kraków WM TRISELF

Zapłacone

543. Pietras Wojciech - Intro / M40-49 POL Sochaczew

Zapłacone

544. Pietroczuk Sylwia - Intro / K16-29 POL Nysa NOA

Zapłacone

545. Pietroń Monika - Intro / K30-39 POL Kraków Lemon Team

Zapłacone

546. Pietrzak Szymon - Ultra / M16-29 POL Katowice

Niezapłacone

547. Pietrzykowska Katarzyna - Intro / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

548. Pietrzykowski Michał - Maraton / M16-29 POL Jaworze Hati Team

Niezapłacone

549. Pikul Piotr - Ultra / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

550. Pintscher Paulina - Intro / K30-39 POL Rabka-Zdrój

Zapłacone

551. Piwowarczyk Paweł - Ultra / M30-39 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

552. Placko Martin - Ultra / M40-49 SVK Brezova Pod Bradlom Slovak Ultra Trail Team

Niezapłacone

553. Plackova Gabriela - Ultra / K40-49 SVK Brezova Pod Bradlom Slovak Ultra Trail

Niezapłacone

554. Płoskonka Kuba - Ultra / M16-29 POL Niepołomice

Niezapłacone

555. Poczekaj Patrycja - Intro / K16-29 POL Poznań

Zapłacone

556. Podgórski Dominik - Ultra / M40-49 POL Józefów ProRunning Promotion

Zapłacone

557. Podolak Zbigniew - Intro / M50-59 POL Przemyśl Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka

Zapłacone

558. Podsadniuk Mateusz - Ultra / M30-39 POL Nowy Sącz Harde Dranie

Niezapłacone

559. Pogorzelska Katarzyna - Maraton / K40-49 POL Warszawa BWM Team

Zapłacone

560. Pogorzelski Grzegorz - Maraton / M40-49 POL Warszawa BWM Team

Zapłacone

561. Połom Rafał - Maraton / M30-39 POL Wrocław NOA

Zapłacone

562. Poss Marcin - Intro / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

563. Poźniak-Styczyńska Maja - Intro / K30-39 POL Puławy DDC

Zapłacone

564. Prażmowski Daniel - Maraton / M30-39 POL Głowaczowa Dzikie Mustangi

Zapłacone

565. Prochasek Anna - Intro / K30-39 POL Skrbeńsko

Zapłacone

566. Prochno Piotr - Ultra / M30-39 POL Włocławek ANWIL TEAM

Zapłacone

567. Prosowska Magdalena - Intro / K16-29 POL Olsztyn

Niezapłacone

568. Przebinda Bogdan - Maraton / M50-59 POL Wołowice #AdamCzerwiński Team

Zapłacone

569. Przebinda Renata - Maraton / K40-49 POL Wołowice #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

570. Przeklasa Katarzyna - Intro / K30-39 POL Tarnów

Niezapłacone

571. Przybylski Michał - Intro / M30-39 POL Zabierzów TRANSPOREON

Zapłacone

572. Przybylski Tomasz - Maraton / M40-49 POL Poznań TRI TOMAJ

Zapłacone

573. Przybyłka Agnieszka - Intro / K30-39 POL Mysłowice

Zapłacone

574. Przybyło Marta - Intro / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

575. Pukocz Katarzyna - Intro / K30-39 POL Świętochłowice

Zapłacone

576. Pytel Waldek - Maraton / M50-59 POL Siedlce Yulo RanTeam Siedlce

Zapłacone

577. Raczek Radosław - Intro / M16-29 POL Kraków Gorący Potok Team

Zapłacone

578. Raczyłło Krzysztof - Ultra / M30-39 POL Ostrzeszów

Zapłacone

579. Raczyłło Maja - Ultra / K16-29 POL Ostrzeszów

Zapłacone

580. Radosz-Kwasek Agata - Intro / K30-39 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

581. Radyk Jakub - Ultra / M30-39 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

582. Radyk Joanna - Intro / K30-39 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

583. Rafał Eliza - Ultra / K30-39 POL Biłgoraj

Zapłacone

584. Rakowski Krzysztof - Intro / M40-49 POL Zduńska Wola Ruchliwi Świńska Noga

Zapłacone

585. Redes Sebastian - Intro / M30-39 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

586. Reichel Marcin - Intro / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

587. Rejdych Daria - Intro / K30-39 POL Chrzanów Husaria Race Team

Niezapłacone

588. Rejdych Tomasz - Intro / M30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

589. Rejman Dorota - Intro / K40-49 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

590. Rejman Marek - Intro / M40-49 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

591. Repelewicz Natalia - Intro / K30-39 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

592. Rogowska Aleksandra - Intro / K16-29 POL Kraków Siostry Olsen

Zapłacone

593. Rogóż Elżbieta - Intro / K40-49 POL Warszawa ProRunning Promotion

Zapłacone

594. Rogóż Radosław - Ultra / M40-49 POL Łoziska #ultratrack

Zapłacone

595. Rogula Mariusz - Maraton / M40-49 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Niezapłacone

596. Roguska Klaudia - Maraton / K30-39 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

597. Romanowski Łukasz - Intro / M30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

598. Rosiak Jagoda - Intro / K30-39 POL Kraków

Niezapłacone

599. Rowiński Michał - Ultra / M30-39 POL Lubawa

Zapłacone

600. Równicki Marcin - Intro / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

601. Rozmus Marzena - Intro / K40-49 POL Bojszowy Nowe FRELKI LOTAJOM

Zapłacone

602. Rożniata Andrzej - Ultra / M40-49 POL Głowno SNG WILDDUCKS

Niezapłacone

603. Rożniata Iwona - Ultra / K40-49 POL Głowno SNG WILD DUCKS

Zapłacone

604. Rudnik Katarzyna - Intro / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

605. Rusek Jolanta - Ultra / K16-29 POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

606. Rutkowska Milena - Intro / K30-39 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

607. Rybak Przemysław - Maraton / M30-39 POL Puławy Prze(w)Aga

Zapłacone

608. Rybkowski Grzegorz - Ultra / M50-59 POL Pruszków VELMAR

Zapłacone

609. Ryś Marzena - Intro / K16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

610. Rzepecki Krzysztof - Ultra / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

611. Rzepka Tomasz - Intro / M40-49 POL Aleksandrów Łódzki HTF-Ludwik Sikorski

Zapłacone

612. Salamon Barbara - Intro / K40-49 POL Gliwice

Zapłacone

613. Saliński Bartosz - Maraton / M30-39 POL Katowice Wkurw_Team

Zapłacone

614. Samborski Bartosz - Ultra / M40-49 POL Warszawa Wkurw_Team

Zapłacone

615. Samojluk-Ślusarska Bożena - Intro / K60-99 POL Warszawa Drużyna TVN

Zapłacone

616. Sarosi Boldi - Intro / M16-29 HUN Dobra

Zapłacone

617. Sarosi Kristof - Intro / M16-29 HUN Dobra Globo Sport SE

Niezapłacone

618. Sawczuk Robert - Maraton / M30-39 POL Nowa Wioska Padre Team

Zapłacone

619. Sebzda Malgorzata - Intro / K40-49 POL Błędowa Tyczyńska Husaria Race Team

Zapłacone

620. Siatka Agnieszka - Intro / K40-49 POL Kraków Running Performance

Zapłacone

621. Siekaniec Dorota - Intro / K30-39 POL Kraków Nidec All for Dreams

Zapłacone

622. Sierecka Dorota - Intro / K40-49 POL Żelechów Team ZabieganeDni // wkurw_team

Zapłacone

623. Sierecki Zbigniew - Maraton / M40-49 POL Żelechów Team ZabieganeDni // wkurw_team

Zapłacone

624. Sikora Agata - Intro / K16-29 POL

Zapłacone

625. Sikorski Ludwik - Intro / M40-49 POL Aleksandrów Łódzki HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

626. Sikut Arkadiusz - Ultra / M40-49 POL Toruń 1974

Niezapłacone

627. Simankowicz Sebastian - Maraton / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

628. Sitek Szymon - Ultra / M30-39 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

629. Sitkowski Kamil - Maraton / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

630. Skiba Katarzyna - Intro / K40-49 POL Zduńska Wola

Zapłacone

631. Skiba Maciej - Ultra / M16-29 POL Wałbrzych Skibasport.pl / Sportowe Dzbany

Zapłacone

632. Skierski Adam - Intro / M40-49 POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

633. Składanowska Beata - Maraton / K30-39 POL Warszawa Eurocash team

Zapłacone

634. Skoczylas Piotr - Intro / M40-49 POL Chorzów Endurance Team

Zapłacone

635. Skop Paweł - Intro / M40-49 POL Przecław wkurw_team

Niezapłacone

636. Skorupka Anna - Intro / K40-49 POL Siedlce

Zapłacone

637. Skorupka Leszek - Maraton / M40-49 POL Siedlce M3 Siedlce

Zapłacone

638. Skrzyński Rafał - Intro / M30-39 POL Niepołomice Runonline.pl

Zapłacone

639. Skrzypczak Hubert - Ultra / M40-49 POL Pruszków RunningPowerPlay

Zapłacone

640. Skrzypiec Karolina - Intro / K30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

641. Skrzypiec Mateusz - Intro / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

642. Ślusarski Włodek - Intro / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

643. Słowik Daniel - Intro / M30-39 POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

644. Słowińska Joanna - Intro / K30-39 POL Wola Rzędzińska STG Tarnów

Niezapłacone

645. Słowiński Karol - Intro / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

646. Smogorzewska Marta - Intro / K30-39 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

647. Smogorzewski Michał - Ultra / M30-39 POL Warszawa Wkurw_team Warszawa

Zapłacone

648. Sobczak Robert - Ultra / M30-39 POL Łódź Łódzki Klub Biegowy

Zapłacone

649. Sobczyk Piotr - Maraton / M40-49 POL Kielce

Zapłacone

650. Sobulski Karol - Intro / M40-49 POL Piaseczno SB SOBOLE

Zapłacone

651. Sokół Zd Pilawska Sylwia - Maraton / K40-49 POL Sędziszów

Zapłacone

652. Sokołowski Artur - Maraton / M40-49 POL Otwock Team ZabieganeDni

Zapłacone

653. Sokołowski Władysław - Intro / M16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

654. Sołtysiak Natalia - Ultra / K30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

655. Somojluk-Ślusarski Bożena - Intro / K60-99 POL Warszawa Tvn

Niezapłacone

656. Sosnowska Agnieszka - Maraton / K40-49 POL Sosnowiec Sosna Radosna

Zapłacone

657. Sosnowska Barbara - Intro / K40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

658. Sosnowski Roman - Intro / M50-59 POL Krakow Lacho Team

Zapłacone

659. Sowa Grzegorz - Maraton / M30-39 POL Świdnik STG-Kraków Śródmieście

Zapłacone

660. Sowa Kaśka - Maraton / K30-39 POL Wieliczka

Niezapłacone

661. Sowa-Okrasa Sylwia - Maraton / K40-49 POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Zapłacone

662. Sowik Marcin - Ultra / M50-59 POL Tomaszów Mazowiecki TIME4RUNNING

Zapłacone

663. Stachura Beata - Ultra / K40-49 POL Kraków Atlantic

Zapłacone

664. Stańczak Piotr - Ultra / M30-39 POL Koziegłowy Czerwonak Biega

Zapłacone

665. Stankiewicz Tomasz - Maraton / M30-39 POL Kraków Gt Team

Zapłacone

666. Stec Iwona - Maraton / K30-39 POL Wilkowice

Zapłacone

667. Stefaniuk Marzena - Intro / K30-39 POL Radzymin

Zapłacone

668. Stefaniuk Roman - Maraton / M50-59 POL Siedlce

Zapłacone

669. Sternik Daniel - Intro / M30-39 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

670. Stokowski Dariusz - Intro / M30-39 POL Ciechanów

Niezapłacone

671. Stroinski Daniel - Maraton / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

672. Stupińska Monika - Ultra / K30-39 POL Sochaczew Wkurw Team

Zapłacone

673. Styła Sebastian - Intro / M40-49 POL Turka

Zapłacone

674. Stysiak Tadeusz - Intro / M40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

675. Surdej Paulina - Intro / K16-29 POL Tarnów STG Tarnów

Zapłacone

676. Surlej Maciej - Ultra / M30-39 POL Witkowice Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

677. Surus Artur - Intro / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

678. Świeżewska Kaja - Intro / K30-39 POL Londyn

Zapłacone

679. Świeżewska Klementyna - Intro / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

680. Sworski Roman - Ultra / M30-39 POL Łódź Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do Ultra

Zapłacone

681. Szabłowska Iwona - Ultra / K30-39 POL Juszkowo Straszyn Ultra Team

Zapłacone

682. Szafruga Michał - Maraton / M40-49 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

683. Szarek Piotr - Intro / M40-49 POL Tarnów STG TARNÓW

Niezapłacone

684. Szczepaniak Damian - Intro / M30-39 POL Kamienica Kamienica

Zapłacone

685. Szczepaniak Witold - Ultra / M40-49 POL Ostrów Wielkopolski

Niezapłacone

686. Szczęsna Edyta - Maraton / K30-39 POL Czechowice-Dziedzice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

687. Szczesniak Agnieszka - Intro / K40-49 POL Warszawa SB Sobole

Zapłacone

688. Szczygielski Tomek - Ultra / M40-49 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

689. Szeląg Dariusz - Maraton / M40-49 POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

690. Szeląg Sławomir - Ultra / M40-49 POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

691. Szewczyk Dominika - Intro / K30-39 POL Kraków

Niezapłacone

692. Szewczyk Karolina - Intro / K30-39 POL

Zapłacone

693. Szewczyk Patryk - Intro / M30-39 POL Kraków

Niezapłacone

694. Szewczyk Rafał - Maraton / M40-49 POL Nowy Sącz FELEK

Niezapłacone

695. Szkoda Kasia - Maraton / K16-29 POL Poznań

Zapłacone

696. Szkudlarek Artur - Maraton / M30-39 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

697. Szlakowicz Ewa - Maraton / K40-49 POL Łódź

Zapłacone

698. Szmajda Dominik - Ultra / M30-39 POL Łódź Nie Mam Pomysłu

Zapłacone

699. Szmechtig-Gauden Ewa - Ultra / K40-49 POL Toruń Podgórz Toruń

Zapłacone

700. Szmist Szymon - Intro / M40-49 POL Szczepancowa Atletic Zręcin/3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej

Niezapłacone

701. Szpunar Maciej - Maraton / M40-49 POL Gdynia Robię to Dla Siebie

Zapłacone

702. Szturc Klaudia - Intro / K30-39 POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

703. Szturc Łukasz - Intro / M30-39 POL Jaworzno

Zapłacone

704. Szubert Dariusz - Intro / M16-29 POL Krosno Miraz Race Team

Zapłacone

705. Szulist Kazimierz - Intro / M40-49 POL Bydgoszcz CTS

Zapłacone

706. Szumny Nina - Intro / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

707. Szurek Paulina - Intro / K30-39 POL Moderówka

Zapłacone

708. Szymaniak Emil - Ultra / M30-39 POL Kraków

Niezapłacone

709. Szymankiewicz Kalina - Ultra / K40-49 POL Gdynia

Zapłacone

710. Szymańska Agata - Maraton / K30-39 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

711. Szymański Tomasz - Intro / M40-49 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

712. Szyszka Maciej - Maraton / M30-39 POL Poznań Keto Koty

Zapłacone

713. Tarasek Wojciech - Intro / M16-29 POL Stara Wieś elemeno.pl

Niezapłacone

714. Tartanus Andrzej - Ultra / M40-49 POL Maków Mazowiecki Vege Runners

Zapłacone

715. Tatarczyk Patrycja - Ultra / K16-29 POL Warszawa SBRT

Zapłacone

716. Telepski Michał - Ultra / M30-39 POL Pruszcz Gdański NULL

Zapłacone

717. Tiahnybok Paweł - Ultra / M40-49 POL Kalety Spartan Team

Niezapłacone

718. Toczewska Anna - Maraton / K50-59 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

719. Tokarska Bożena - Intro / K40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

720. Tokarski Rafał - Intro / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

721. Tomaszewska Kinga - Intro / K30-39 POL Nowy Sącz

Zapłacone

722. Tracz Michał - Intro / M30-39 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

723. Trojanek Edyta - Maraton / K40-49 POL Warszawa sensorybeauty.pl

Zapłacone

724. Trojanowska Kinga - Intro / K60-99 POL Zlotow

Zapłacone

725. Truszkowska Marta - Intro / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

726. Tyksinski Rafal - Intro / M40-49 POL Warszawa ExpressMap

Zapłacone

727. Uniejewski Tomasz - Intro / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

728. Urbanek Patryk - Ultra / M16-29 POL Mysłowice

Zapłacone

729. Verheyden Sam - Ultra / M30-39 POL Nysa TMTeam

Zapłacone

730. Vuco Ivo - Intro / M40-49 POL Zamość Marathon Brothers

Niezapłacone

731. Walac Jacek - Maraton / M30-39 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

732. Walczak Agnieszka - Ultra / K40-49 POL Bolesław PKO Bank Polski SA

Zapłacone

733. Walczak Dariusz - Ultra / M40-49 POL Bolesław Olkuszbiega.pl

Zapłacone

734. Walkowska Justyna - Intro / K40-49 POL Nowa Iwiczna JacekBiega Running Team

Zapłacone

735. Walkowski Tomasz - Maraton / M50-59 POL Nowa Iwiczna JacekBiega Running Team

Zapłacone

736. Wałęga Monika - Maraton / K30-39 POL Dębica

Zapłacone

737. Warchocka Ewelina - Intro / K40-49 POL Lublin

Zapłacone

738. Warowny Piotr - Ultra / M40-49 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

739. Warwas Radosław - Ultra / M40-49 POL Biskupice

Zapłacone

740. Weber Agata - Maraton / K40-49 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

741. Wiatr Sylwia - Intro / K30-39 POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

742. Wiatr Wojciech - Maraton / M40-49 POL Chorzów Endurance Team

Zapłacone

743. Wicenbach Arkadiusz - Ultra / M30-39 POL Pruszcz Gdański Straszyn Ultra Team

Zapłacone

744. Wicha Małgorzata - Intro / K16-29 POL Kraków WKS Wawel

Zapłacone

745. Więcek Artur - Ultra / M40-49 POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Niezapłacone

746. Wiecha Marcin - Maraton / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

747. Więckowska Magdalena - Intro / K40-49 POL Warszawa Biegacza RTV Euro AGD

Niezapłacone

748. Wieczorek Andrzej - Intro / M50-59 POL Tarnów

Zapłacone

749. Wieczorek Kamila - Intro / K16-29 POL Warszawa

Niezapłacone

750. Wieczorek Łukasz - Maraton / M30-39 POL Gąsawa OSP Gąsawa

Zapłacone

751. Wiedro Małgorzata - Intro / K40-49 POL Zagnańsk wkurw_team

Niezapłacone

752. Wielińska-Jachymiak Olga - Maraton / K40-49 POL Nowy Targ SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI

Zapłacone

753. Wiener Marcin - Intro / M40-49 POL Katowice Jesus Saves

Niezapłacone

754. Wilczewska Weronika - Intro / K16-29 POL Hrubieszów

Zapłacone

755. Wilk Magdalena - Maraton / K40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

756. Winiarczyk Adrian - Maraton / M30-39 POL Stary Konik WiolaAdi

Zapłacone

757. Winiarek Leszek - Ultra / M40-49 POL Warszawa #TEAMDKMS

Niezapłacone

758. Wiśniewska Dorota - Intro / K40-49 POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

759. Wiśniewska Katarzyna - Intro / K40-49 POL Warszawa WIŚNIA Team

Zapłacone

760. Wiśniewski Paweł - Maraton / M30-39 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

761. Wiśniewski Tomasz - Intro / M40-49 POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

762. Wiśniewski Włodzimierz - Maraton / M50-59 POL Toruń SPC

Niezapłacone

763. Witek Wojciech - Ultra / M16-29 POL Tarnów

Zapłacone

764. Witkowska Weronika - Ultra / K30-39 POL Poznań

Zapłacone

765. Witkowski Rafał - Ultra / M30-39 POL Poznań

Zapłacone

766. Włoch Sławomir - Maraton / M50-59 POL Krosno

Zapłacone

767. Włodarczyk Dawid - Intro / M30-39 POL Tychy MURCKI TEAM

Niezapłacone

768. Wnorowska Magdalena - Maraton / K40-49 POL Łomianki RMF4RT Gladiators

Zapłacone

769. Wojas Jakub - Maraton / M30-39 POL Mysłowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

770. Wójcicki Darek - Ultra / M40-49 POL Katowice CSC Adventure Academy

Zapłacone

771. Wojciechowski Pawel - Intro / M30-39 POL Kraków J U V E R U N

Zapłacone

772. Wójcik Karolina - Ultra / K30-39 POL Częstochowa

Niezapłacone

773. Wójcik Łukasz - Intro / M30-39 POL Pabianice Olej Running Team / Celironman

Zapłacone

774. Wojewódzki Marcin - Intro / M16-29 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Niezapłacone

775. Wojnarowicz Tomasz - Ultra / M30-39 POL Warszaawa spartaniedziecia

Zapłacone

776. Wojnarowski Marek - Maraton / M40-49 POL Szczereż Polish Runners Club Ireland

Zapłacone

777. Wojnarowski Piotr - Ultra / M40-49 POL Łącko

Zapłacone

778. Wojno Arkadiusz - Ultra / M30-39 POL Łódź Droga Do Ultra

Zapłacone

779. Wojno Małgorzata - Maraton / K30-39 POL Łódź Droga Do Ultra

Zapłacone

780. Wojsa Marcin - Ultra / M30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

781. Wojtasik Grzegorz - Maraton / M40-49 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

782. Wolańczuk Marcin - Maraton / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

783. Wolańczuk Piotr - Maraton / M16-29 POL Zamość

Zapłacone

784. Wolf Weronika - Ultra / K40-49 POL Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok

Niezapłacone

785. Wółkiewicz Dorota - Intro / K50-59 POL Pruszków KS Staszewscy

Zapłacone

786. Wółkiewicz Paweł - Intro / M50-59 POL Pruszków Ox5

Zapłacone

787. Wonko Ewa - Maraton / K30-39 POL Łódź HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

788. Woźniak Janusz - Intro / M50-59 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

789. Woźniak Krzysztof - Intro / M16-29 POL Poznań

Niezapłacone

790. Woźniak Lidia - Intro / K50-59 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

791. Wozniak Wojciech - Ultra / M50-59 POL Poznan Better than a thousand

Niezapłacone

792. Woźnica Rafał - Ultra / M40-49 POL Chorzów

Zapłacone

793. Woźniczka Jolanta - Maraton / K40-49 POL Warszawa SBRT Warszawa

Zapłacone

794. Wręczycki Łukasz - Maraton / M30-39 POL Lubliniec

Niezapłacone

795. Wręczycki Łukasz - Ultra / M30-39 POL Lubliniec

Niezapłacone

796. Wróbel Dariusz - Ultra / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

797. Wróbel Hanna - Intro / K16-29 POL Warszawa

Niezapłacone

798. Wrzesińska Joanna - Maraton / K40-49 POL Bydgoszcz

Zapłacone

799. Wypchlo Aleksandra - Intro / K40-49 POL Kielce

Niezapłacone

800. Wypchło Łukasz - Intro / M40-49 POL Kielce

Niezapłacone

801. Zabłocka Małgorzata - Maraton / K40-49 POL Warszawa Nationale-Nederlanden

Zapłacone

802. Zachara Katarzyna - Maraton / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

803. Żaczek Anna - Maraton / K40-49 POL Ryki Biegusiem.pl

Zapłacone

804. Zaincikovskaia-Wójcik Inna - Intro / K30-39 POL Łódź NIE MAM POMYSŁU

Zapłacone

805. Zając Julia - Intro / K16-29 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

806. Zajączkowska Ewelina - Intro / K30-39 POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

807. Żak Tomasz - Ultra / M30-39 POL Śrem Team Świnia

Zapłacone

808. Zakrzewski Jaroslaw - Intro / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

809. Zakrzyński Paweł - Maraton / M30-39 POL Nowy Targ CSC Adventure Academy

Zapłacone

810. Zalewski Artur - Ultra / M30-39 POL Kraków

Niezapłacone

811. Załubska Anna - Intro / K30-39 POL Kraków dietetyk-niepolomice.pl

Zapłacone

812. Zaręba Beata - Maraton / K30-39 POL Pruszków Biegam Bo Lubię Nocą Warszawa

Zapłacone

813. Zasadni Paweł - Intro / M30-39 POL Szczawnica Team Envol SR Pieniny

Niezapłacone

814. Zatorska-Radlińska Katarzyna - Ultra / K30-39 POL Gdańsk RPD

Zapłacone

815. Żbikowska Małgorzata - Intro / K50-59 POL Toruń SPC

Niezapłacone

816. Zbozień Jarosław - Ultra / M30-39 POL Łącko

Zapłacone

817. Zbroszczyk Damian - Intro / M30-39 POL Rybnik Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

818. Zdąbłarz Marcin - Ultra / M30-39 POL Chrzanów

Niezapłacone

819. Zdunek Michał - Ultra / M40-49 POL Warszawa Eurosoft Team / wkurw_team

Zapłacone

820. Żebrowska Jolanta - Ultra / K50-59 POL Puławy Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega

Zapłacone

821. Żędzian Olga - Ultra / K16-29 POL Bierzwnik Drużyna Szpiku

Zapłacone

822. Zgliński Bartłomiej - Ultra / M30-39 POL Warszawa Wkurw_Team Toruń

Zapłacone

823. Ziajka Karol - Ultra / M16-29 POL Rymanów Finisz Rymanów

Zapłacone

824. Zięba Łukasz - Intro / M30-39 POL Łopuszka Wielka Husaria Race Team

Niezapłacone

825. Zięcina Sylwia - Maraton / K30-39 POL Kraków Atlantic

Zapłacone

826. Zielińska Iwona - Maraton / K40-49 POL Gdańsk Kujawscy Runners

Zapłacone

827. Zieliński Karol - Ultra / M30-39 POL Toruń KaZe Biega

Zapłacone

828. Zieliński Piotr - Intro / M30-39 POL Łódź

Niezapłacone

829. Zienkiewicz Agata - Intro / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

830. Zienowicz Magdalena - Maraton / K16-29 POL Siemianowice Śląskie X-team

Niezapłacone

831. Ziółek Kornelia - Intro / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

832. Ziółek Mirosław - Ultra / M50-59 POL Jacków STAY INSANE

Zapłacone

833. Ziółek Teresa - Intro / K60-99 POL Jacków STEY INSANE

Zapłacone

834. Zub Arkadiusz - Ultra / M40-49 POL Rogów Sobócki Grupa Biegowa Bez Granic

Zapłacone

835. Żukowski Grzegorz - Intro / M50-59 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

836. Żurkowska Dorota - Intro / K30-39 POL Józefów

Zapłacone

837. Żurkowska Marta - Maraton / K30-39 POL Poznań

Niezapłacone

838. Zwaan Johan - Ultra / M30-39 NLD Kraków

Zapłacone

839. Zygmunt Paweł - Ultra / M40-49 POL Giedlarowa

Zapłacone

840. Zygmunt Tomasz - Intro / M16-29 POL Giedlarowa

Zapłacone

841. Żylski Janusz - Maraton / M50-59 POL Wieliczka Dziady OCR

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU