Etapowa Triada - zimowa

Rynek, Krościenko nad Dunajcem, Krościenko nad Dunajcem, Polska
04.01.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Barbara - D10 / K40-49 POL Katowice travois

Zapłacone

2. Adamczyk Martyna - D1 / K16-29 POL Warszawa

Zapłacone

3. Albigowska Magdalena - D10 / K30-39 POL Kraczkowa

Zapłacone

4. Antecki Jacek - D10 / M40-49 POL Łódź

Niezapłacone

5. Armańska Marianna - D1 / K30-39 POL Legnica

Niezapłacone

6. Bądziul Dorota - D10 / K30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

7. Bagińska Anna - D1 / K30-39 POL Warszawa Adidas Runners Polska

Zapłacone

8. Balcerzak Krystyna - D1 / K40-49 POL Łódź

Zapłacone

9. Balcerzak Mariusz - D1 / M40-49 POL Łódź

Zapłacone

10. Balon Marcin - D1 / M40-49 POL Krosno BB Runners

Zapłacone

11. Balon Piotr - D1 / M30-39 POL Krosno BAKoMAT TEAM

Zapłacone

12. Bar Przemek - D1 / M30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

13. Baran Stefan - D10 / M40-49 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

14. Barańska Adrianna - D1 / K16-29 POL Katowice Husaria Race Team

Niezapłacone

15. Barańska Aleksandra - D1 / K16-29 POL Wrocław NOA

Niezapłacone

16. Barszcz Bartosz - D1 / M30-39 POL Radom Gamblers Running

Niezapłacone

17. Baster Aleksandra - D1 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

18. Batoryna Aleksander - D1 / M30-39 POL Będzin UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

Zapłacone

19. Beręsewicz Małgorzata - D10 / K40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

20. Bety Bety - D1 / K40-49 POL Pruszków

Niezapłacone

21. Bezak Magdalena - D1 / K30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Niezapłacone

22. Białek Mariusz - D1 / M30-39 POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

23. Bidnik Jakub - D1 / M40-49 POL Krosno BB Runners

Zapłacone

24. Bielec Adam - D10 / M30-39 POL Skępe KCALOKILERZY

Zapłacone

25. Biszczuk Mariola - D1 / K30-39 POL Puławy The Thrulers

Zapłacone

26. Blok Izabela - D1 / K30-39 POL Krakow 72D ROWMIX JAVA TEAM

Zapłacone

27. Błędowski Mariusz - D1 / M40-49 POL Włocławek AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM

Zapłacone

28. Boberski Maciej - D10 / M30-39 POL Brzeg

Zapłacone

29. Bobinska Marta - D10 / K30-39 POL Losice

Zapłacone

30. Boniecka-Ludka Dagmara - D10 / K40-49 POL Złotów

Niezapłacone

31. Borkowski Bartłomiej - D1 / M30-39 POL Warszawa RMF4RT GLADIATORS

Zapłacone

32. Boroń Marlena - D1 / K16-29 POL Kraków

Niezapłacone

33. Borycki Artur - D1 / M40-49 POL Dąbrowa Tarnowska TGR

Zapłacone

34. Brendzowski Adam - D1 / M30-39 POL Solina SolinaTEAM / runonline.pl TEAM

Zapłacone

35. Brodecki Adam - D1 / M16-29 POL Radzyń Podlaski WATAHA łączy nas bieganie

Zapłacone

36. Brol Dominika - D10 / K30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

37. Brol Piotr - D1 / M30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

38. Broniec Dariusz - D1 / M30-39 POL Zawada Koło Tarnowa

Zapłacone

39. Bryś Jadzia - D10 / K30-39 POL Krakow WM Triself

Niezapłacone

40. Bryś Krzysztof Jacek - D1 / M16-29 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

41. Brząkalski Krzysiek - D1 / M16-29 POL Płock

Niezapłacone

42. Bubicz Krzysztof - D1 / M40-49 POL Świdnik wkurw_team

Zapłacone

43. Buchla Marcin - D1 / M40-49 POL Wrocław

Zapłacone

44. Budny Aleksandra - D10 / K40-49 POL Halinów Kraśnik Biega

Zapłacone

45. Bulanda Barbara - D10 / K30-39 POL Bochnia Żubry Bochnia

Zapłacone

46. Bulanda Damian - D10 / M30-39 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

47. Bułkowski Waldemar - D10 / M60-99 POL Brzeg

Zapłacone

48. Bunikowska Emilia - D1 / K30-39 POL Kraków

Niezapłacone

49. Burman Beata - D1 / K40-49 POL Murowana Goślina

Zapłacone

50. Burman Michał - D1 / M40-49 POL Murowana Goślina KB Gepard

Zapłacone

51. Buryk Jaroslaw - D10 / M40-49 CHE Berneck Nas ne dagonyat

Zapłacone

52. Butryn Wojciech - D1 / M40-49 POL Kraków BBKTS

Zapłacone

53. Byrczek Michał - D10 / M30-39 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

54. Całka Agnieszka - D10 / K40-49 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

55. Całka Grzegorz - D10 / M40-49 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

56. Celejewski Marcin - D1 / M16-29 POL Lipki Wielkie Mydłowska Athletic Team

Zapłacone

57. Centkowska Ewelina - D1 / K40-49 POL Ciechocinek SPC

Zapłacone

58. Chilicka Marta - D10 / K30-39 POL Międzyrzec Podlaski Red Lion Club

Zapłacone

59. Chlewicka Magdalena - D1 / K30-39 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

60. Chlipała Marcin - D1 / M30-39 POL Szczawa

Zapłacone

61. Chlipała Paweł - D1 / M16-29 POL Kamienica

Zapłacone

62. Chodowiec Karolina - D10 / K30-39 POL Gdynia Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

63. Chodowiec Przemysław - D10 / M30-39 POL Siedlce Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

64. Chojnacki Mikołaj - D1 / M40-49 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

65. Chojnowski Andrzej - D1 / M50-59 POL Iława

Zapłacone

66. Cholewa Zbigniew - D1 / M40-49 POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

67. Chraplewska Karolina - D1 / K30-39 POL Poznań PRO366

Niezapłacone

68. Chrzan Magdalena - D1 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

69. Cichocki Tomasz - D10 / M30-39 POL Aleksandrów Łódzki Peleton

Zapłacone

70. Ciecharowska Justyna - D1 / K30-39 POL Żyrardów

Zapłacone

71. Cierniak Krzysztof - D1 / M50-59 POL Zalasewo PRO366

Niezapłacone

72. Cierpioł Andrzej - D10 / M16-29 POL Jaworzno Sacky Runners

Niezapłacone

73. Cyran Piotr - D10 / M30-39 POL Nysa NOA

Zapłacone

74. Czapski Piotr - D10 / M50-59 POL Warszawa

Niezapłacone

75. Czarnik Marek - D1 / M30-39 POL Zalasowa Spartańska Dzicz

Niezapłacone

76. Czarnota Maciek - D10 / M30-39 POL Warszawa HTF Ludwik Sikorski

Niezapłacone

77. Czarny Łukasz - D1 / M30-39 POL Kraków wkurw_team

Zapłacone

78. Czempiel Mateusz - D10 / M30-39 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

79. Czepiec Alicja - D1 / K16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

80. Czuwaj Andrzej - D1 / M40-49 POL Grojec

Zapłacone

81. Dąbrowski Marek - D1 / M30-39 POL Więcławice Stare TRANSPOREON

Zapłacone

82. Dąbrowski Michał - D1 / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

83. Dąbrowski Paweł - D1 / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

84. Dębska Marta - D1 / K16-29 POL Warszawa

Niezapłacone

85. Deptuś Bartłomiej - D1 / M30-39 POL Krasnystaw

Niezapłacone

86. Długaj Andrzej - D1 / M50-59 POL Mikołów

Zapłacone

87. Dobija Anna - D1 / K16-29 POL Szczyrk

Niezapłacone

88. Droś Aleksander - D10 / M30-39 POL Warszawa Power Training

Zapłacone

89. Drozd Aleksandra - D10 / K40-49 POL Józefów

Niezapłacone

90. Dubiński Przemysław - D10 / M40-49 POL Częstochowa Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat

Zapłacone

91. Duda Tomasz - D1 / M30-39 POL Lublin RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.

Niezapłacone

92. Duda Waldemar - D1 / M40-49 POL Tatnów Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin

Zapłacone

93. Dudzik Łukasz - D1 / M30-39 POL Kamienica Góral biega

Zapłacone

94. Dunikowska Olga - D1 / K30-39 POL Kraków Ambasadorzy Festiwalu Biegowego

Zapłacone

95. Dyderska Wioletta - D10 / K40-49 POL Warszawa WiolaAdi

Zapłacone

96. Dziano Łukasz - D1 / M30-39 POL Siemianowice Śląskie MK team

Niezapłacone

97. Dzideczek Marcin - D10 / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

98. Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka - D1 / K40-49 POL Targowisko Srtg-Niepołomice

Zapłacone

99. Dzierkacz Paweł - D10 / M40-49 POL Bydgoszcz Chodź będzie fajnie

Zapłacone

100. Dzierżak Arkadiusz - D10 / M40-49 POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Niezapłacone

101. Dzierżak Elżbieta - D10 / K40-49 POL Głogów Małopolski Husaria Race Team

Niezapłacone

102. Dziewiatowska Agnieszka - D10 / K40-49 POL Złotów

Zapłacone

103. Dzióbek Sylwia - D1 / K40-49 POL Wieliczka

Zapłacone

104. Fabian Bogusław - D1 / M40-49 POL Pyskowice Evanlite.com

Zapłacone

105. Fabian Marcel - D10 / M16-29 POL Pyskowice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

106. Falkowska Sandra - D10 / K30-39 POL Szczecinek Motiv Home Team

Niezapłacone

107. Feichtinger Marek - D10 / M40-49 POL Żory

Niezapłacone

108. Filas Witold - D1 / M60-99 POL Krynica-Zdrój

Niezapłacone

109. Fossaert Sylwia - D1 / K30-39 POL Kraków JJ Fit

Niezapłacone

110. Frąckiewicz Karol - D10 / M40-49 POL Ząbki SCV

Zapłacone

111. Frankowski Piotr - D1 / M40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

112. Frieze Krzysztof - D10 / M40-49 POL Łódź ORANGE POLSKA

Zapłacone

113. Frieze Tatiana - D10 / K40-49 POL Łódź Droga Do Ultra

Zapłacone

114. Frucz Jacek - D1 / M50-59 POL Sosnowiec

Zapłacone

115. Fudalej Piotr - D1 / M50-59 POL Koscielisko TG Sokòł Zakopane

Zapłacone

116. Gagas Aleksandra - D1 / K40-49 POL Łódź KITA TEAM/HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

117. Gajewski Zenon - D1 / M60-99 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

118. Galbarczyk Tomasz - D1 / M50-59 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

119. Galiński Michał - D1 / M16-29 POL Witnica

Niezapłacone

120. Gardeła Justyna - D1 / K30-39 POL Wolbrom WOLBROM TEAM

Zapłacone

121. Gardener Jacek - D1 / M50-59 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Niezapłacone

122. Gąsiorowska Dorota - D10 / K50-59 POL Warszawa LadiesLostGąsBaGąs

Zapłacone

123. Gawlik Sławek - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

124. Gawrys Bartek - D10 / M30-39 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

125. Geppert Jakub - D1 / M30-39 POL Poznań AdRunaLine Running Team

Zapłacone

126. Glina-Krawczyk Małgorzata - D10 / K40-49 POL Starczów Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Niezapłacone

127. Głuchowski Jacek - D1 / M40-49 POL Bielsko-Biała BB Runers

Zapłacone

128. Gokiert-Skrentna Justyna - D1 / K40-49 POL Złotów

Zapłacone

129. Golec Tomasz - D1 / M40-49 POL Gdańsk Bart Team

Niezapłacone

130. Goliński Adrian - D1 / M16-29 POL Poznań Piątkowo na Biegowo

Niezapłacone

131. Golon Marlena - D1 / K40-49 POL Sicienko Run Pasja

Zapłacone

132. Gołąb Anna - D1 / K30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

133. Gomolińska Danuta - D1 / K40-49 POL Warszawa Gumisie

Zapłacone

134. Gomoliński Sławomir - D1 / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

135. Górniak Magda - D1 / K40-49 POL Warszawa XRunners

Niezapłacone

136. Górska Agata - D1 / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

137. Górski Radosław - D1 / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

138. Gozdalski Jarosław - D1 / M40-49 POL Gniezno Witkowo biega

Niezapłacone

139. Graboś Nina - D1 / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

140. Grabowska Joanna - D1 / K40-49 POL Toruń SPC/ KM UMK

Niezapłacone

141. Grabowska Justyna - D1 / K40-49 POL Łódź HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

142. Grabowski Damian - D10 / M30-39 POL Poznań -

Zapłacone

143. Grochal Marcin - D10 / M40-49 POL Wygiełzów PseudoMountainRunner

Zapłacone

144. Grubich Damian - D1 / M40-49 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

145. Gruszka Grzegorz - D10 / M40-49 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

146. Grzywinski Bartosz - D1 / M40-49 POL Toruń

Zapłacone

147. Grzywiński Wojtek - D1 / M30-39 POL Toruń

Zapłacone

148. Gulba Krzysztof - D1 / M40-49 POL Kraków Pentel

Zapłacone

149. Gumowski Marcin - D10 / M40-49 POL Gdańsk GUMA TEAM

Zapłacone

150. Gurgul Mateusz - D1 / M30-39 POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

151. Gurgul Sebastian - D1 / M30-39 POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

152. Guździoł Jarek - D1 / M40-49 POL Solec Kujawski TBKM WILK Solec kujawski

Zapłacone

153. Guzowski Jacek - D1 / M40-49 POL Kraków MCT

Zapłacone

154. Hanusiak Leszek - D1 / M30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

155. Haremza Kinga - D10 / K40-49 POL Poznań Night Runners

Niezapłacone

156. Haśnik Daria - D1 / K30-39 POL Bieruń

Zapłacone

157. Hendel Magda - D1 / K16-29 POL Szczawnica AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

158. Hendzlik Monika - D1 / K40-49 POL Częstochowa

Zapłacone

159. Hepner Malwina - D1 / K30-39 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

160. Idzik Angelika - D10 / K16-29 POL Poznań Husaria Race Team

Zapłacone

161. Jabłońska Wiktoria - D1 / K30-39 POL Gdynia

Zapłacone

162. Jabłoński Marcin - D1 / M16-29 POL Warszwa

Zapłacone

163. Jachimowicz Jarosław - D1 / M16-29 POL Tarnów Spartan training group Tarnów

Zapłacone

164. Jachółkowska Małgorzata - D1 / K16-29 POL Stryków

Zapłacone

165. Jachymiak Robert - D1 / M40-49 POL Nowy Targ SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI

Zapłacone

166. Jagieła Tomasz - D1 / M30-39 POL Krosno BAKoMAT TEAM

Zapłacone

167. Jakubowska Anna - D1 / K40-49 POL Piaseczno Wataha

Zapłacone

168. Jaracz-Paterek Alina - D10 / K40-49 POL Wrocław NOA

Zapłacone

169. Jarczok Zdzichu - D1 / M30-39 POL Pszczyna Festiwal biegowy w Krynicy

Zapłacone

170. Jarecka Katarzyna - D10 / K40-49 POL Warszawa Allergan Running Team

Zapłacone

171. Jarosinska Justyna - D1 / K16-29 POL Raclawice Rebellion od Free Runners

Niezapłacone

172. Jaroszewska Iwona - D1 / K40-49 POL Koziegłowy

Zapłacone

173. Jarząbek Agnieszka - D10 / K40-49 POL Radzymin RADZYMIN RUN TEAM

Niezapłacone

174. Jasiul Mariola - D1 / K40-49 POL Legionowo

Zapłacone

175. Jasiulewicz Anna - D1 / K40-49 POL Józefosław Białystok Biega Team

Niezapłacone

176. Jata Marta - D10 / K30-39 POL Lublin WW Team

Niezapłacone

177. Jęcek Maciej - D1 / M30-39 POL Łódź

Zapłacone

178. Jędrej Emilia - D1 / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

179. Jęsiek-Barabasz Agnieszka - D1 / K40-49 POL Złotów Stachowscy Team

Zapłacone

180. Jo Magda - D1 / K30-39 POL Krakow Bokononi

Niezapłacone

181. Jonak Katarzyna - D1 / K30-39 POL Brzesko Los trepos companieros

Zapłacone

182. Józefiak Jakub - D1 / M50-59 POL Nowy Sącz Bokononi

Zapłacone

183. Jozefiak Marta - D1 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

184. Jurczenko Marcin - D1 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

185. Kaczmarczyk Krzysztof - D10 / M40-49 POL Bochnia Żubry Bochnia

Zapłacone

186. Kadykało Natalia - D1 / K16-29 POL Warszawa Nie W Szczepionkę Team

Niezapłacone

187. Kądziołka Jan - D10 / M50-59 POL Gliwice K2

Zapłacone

188. Kądziołka Łukasz - D10 / M30-39 POL Katowice K2

Zapłacone

189. Kalbarczyk Izabella - D1 / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

190. Kaliszan Krzysztof - D10 / M16-29 POL Zalasewo 12 WBOT

Zapłacone

191. Kamińska Katarzyna - D1 / K30-39 POL Katowice

Zapłacone

192. Kapała Aleksandra - D10 / K30-39 POL Świebodzin

Niezapłacone

193. Kapałka Bożena - D1 / K50-59 POL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

194. Kapałka Krzysztof - D1 / M60-99 POL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

195. Karawacki Grzegorz - D1 / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

196. Kardasz Marek - D10 / M40-49 POL Polańczyk Solina Team

Zapłacone

197. Karpiel Magdalena - D10 / K16-29 POL Kraków sfitrun.pl

Zapłacone

198. Kępara Marcin - D10 / M30-39 POL Gdańsk ADVA Optical Networking

Zapłacone

199. Kępka-Warowna Weronika - D10 / K40-49 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

200. Kiczińska Izabela - D1 / K40-49 POL Brodnica Drużyna Szpiku

Zapłacone

201. Kicziński Bartosz - D1 / M30-39 POL Brodnica Drużyna Szpiku

Zapłacone

202. Kindryk Tomasz - D10 / M40-49 POL Chrzanów Zagłębiowski Klub Oyama Karate

Zapłacone

203. Klatka Arleta - D10 / K40-49 POL Tomaszów Mazowiecki bbl Tomaszów Mazowiecki

Niezapłacone

204. Klatka Michał - D1 / M40-49 POL Tomaszów Mazowiecki bbl Tomaszóww Mazowiecki

Niezapłacone

205. Kluba Łukasz - D1 / M30-39 POL Wilkowiecko NGB Kłobuck

Zapłacone

206. Kłopot Grażyna - D1 / K40-49 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

207. Kobiałka Irek - D1 / M40-49 POL Dębica

Zapłacone

208. Kobiałka Paweł - D1 / M40-49 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Niezapłacone

209. Kobyliński Piotr - D1 / M40-49 POL Warszawa wkurw_team

Niezapłacone

210. Kocur Grzegorz - D1 / M40-49 POL Gliwice

Niezapłacone

211. Kolacha Patryk - D10 / M16-29 POL Imielin STUDIO GTS

Niezapłacone

212. Kołacz Artur - D1 / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

213. Kołciuk Wojciech - D1 / M30-39 POL Warszawa Wkurw_team Warszawa

Zapłacone

214. Komar Bartosz - D1 / M40-49 POL Gliwice

Niezapłacone

215. Konopacki Krzysztof - D10 / M40-49 POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Niezapłacone

216. Kons Katarzyna - D1 / K16-29 POL Łączany Poka Herki Team

Zapłacone

217. Kopania Kamil - D1 / M30-39 POL Warszawa K.S Tęcza

Zapłacone

218. Kopczyk Jakub - D1 / M16-29 POL Lublin

Zapłacone

219. Kopeć Renata - D10 / K40-49 POL Warszawa KS Staszewscy

Zapłacone

220. Kopeć Sebastian - D1 / M30-39 POL Ryczówek

Zapłacone

221. Kornaga Kamil - D1 / M16-29 POL Rudna Wielka KS Rudnianka Rudna Wielka

Zapłacone

222. Korytnicka Marlena - D1 / K30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

223. Kościelniak Kacper - D10 / M16-29 POL Raba Niżna Salco Garmin Team

Niezapłacone

224. Kościółek Kamil - D10 / M16-29 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

225. Kosecki Krzysztof - D1 / M30-39 POL Bilsko

Niezapłacone

226. Kosmała Przemek - D10 / M30-39 POL Kraków MarcinSwiercTeam

Zapłacone

227. Kotula Jakub - D1 / M30-39 POL Katowice

Zapłacone

228. Kowalczyk Anna - D1 / K30-39 POL Gdańsk

Niezapłacone

229. Kowalczyk Grzegorz - D1 / M40-49 POL Lublin Życie jak muzyka

Niezapłacone

230. Kowalczyk Paweł - D1 / M40-49 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

231. Kowalska-Grzejda Anna - D10 / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

232. Kowalski Krzysztof - D10 / M50-59 POL Sopot HRmaxCrossTeam

Zapłacone

233. Kowalski Łukasz - D10 / M30-39 POL Osmolice Pierwsze Bychawa Runners

Zapłacone

234. Kowalski Szymon - D10 / M40-49 POL Łódź HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

235. Koza Robert - D1 / M40-49 POL Świętochłowice Carbon racing team

Zapłacone

236. Kozik Adam - D1 / M16-29 POL Krościenko Nad Dunajcem

Niezapłacone

237. Kozka Przemo - D1 / M40-49 POL Skórzewo Biegam, Bo Nie Lubię

Niezapłacone

238. Kozłowska Alicja - D1 / K50-59 POL Leszno

Zapłacone

239. Kozłowska Karolina - D1 / K40-49 POL Bydgoszcz

Zapłacone

240. Kozłowski Bartosz - D1 / M30-39 POL Puławy The Thrulers

Zapłacone

241. Kozłowski Grzegorz - D1 / M30-39 POL Sochaczew ASICS FrontRunner

Zapłacone

242. Krakowski Maciej - D1 / M16-29 POL Mielec #a_moze_ultra / wkurw_team

Niezapłacone

243. Kravets Anastasiia - D1 / K16-29 POL Kraków TRANSPOREON

Zapłacone

244. Krawczyk Karol - D10 / M30-39 POL Jaworzno Leniwy inaczej

Zapłacone

245. Kręcisz Zbigniew - D1 / M60-99 POL Racibórz KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZ

Niezapłacone

246. Król Jakub - D1 / M16-29 POL Wrocław

Zapłacone

247. Królikowska Anna - D1 / K16-29 POL Modlniczka Husaria Race Team

Zapłacone

248. Kryska Eliza - D1 / K40-49 POL Bielsko-Biała Nutrend Biega

Zapłacone

249. Ksyta Martyna - D1 / K30-39 POL Kraków KW Kraków

Zapłacone

250. Kubiak Edyta - D1 / K16-29 POL Wodzisław Śląski Team Świnia

Zapłacone

251. Kubiesa Patrycja - D1 / K30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

252. Kubiesa-Cro Jakub - D1 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

253. Kuczyk Szymon - D10 / M40-49 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

254. Kudzior Piotr - D10 / M16-29 POL Poznań PRO366

Zapłacone

255. Kuna Aleksandra - D10 / K30-39 POL Lipowiec

Zapłacone

256. Kurcińska Lidia - D1 / K30-39 POL Piaseczno

Zapłacone

257. Kurek Małgorzata - D1 / K30-39 POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

258. Kurowska Monika - D1 / K40-49 POL Kraków Atlantic

Zapłacone

259. Kurpanik Karol - D10 / M30-39 POL Wrocław

Zapłacone

260. Kuś Tomasz - D10 / M30-39 POL Świętochłowice Miraz Race Team

Zapłacone

261. Kusiak Marcin - D1 / M40-49 POL Bochnia Creative Bochnia biega team

Zapłacone

262. Kusztal Justyna - D1 / K40-49 POL Krakow KS Eskadra Kraków

Zapłacone

263. Kuwik Jacek - D10 / M50-59 POL Kraków KKB DYSTANS

Niezapłacone

264. Kwasek Kazek - D10 / M40-49 POL Bibice Eskadra Kraków

Zapłacone

265. Kwiatkowska Katarzyna - D1 / K30-39 POL Marki runkasiarun

Zapłacone

266. Kwiatkowska Marta - D10 / K30-39 POL Bydgoszcz Chodź będzie fajnie

Zapłacone

267. Kwiatkowska Renata - D1 / K50-59 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

268. Kwiecień Michał - D1 / M30-39 POL Bierutów Biegiem Po Marzenia TEAM

Niezapłacone

269. Lange Magda - D1 / K30-39 POL Gromnik Stg tarnow

Zapłacone

270. Lazarko Andrzej - D1 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

271. Lefelic Monika - D1 / K40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

272. Lelek Marcin - D1 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

273. Lemański Damian - D1 / M30-39 POL Rąbień-Łódź

Niezapłacone

274. Leśków Paweł - D10 / M40-49 POL Wrocław NOA

Niezapłacone

275. Leszczynski Aleksander - D1 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

276. Lewandowska Małgorzata - D1 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

277. Lewandowski Igor - D10 / M30-39 POL Łódź CTS / Igisport

Niezapłacone

278. Lewczuk Norbert - D1 / M30-39 POL Łosice Biegacze Pomagacze/ Elite Runners

Zapłacone

279. Lopatkiewicz Beata - D1 / K50-59 POL Krosno

Niezapłacone

280. Lorenc-Kruszyńska Sylwia - D10 / K30-39 POL Bydgoszcz FordonRunners/Wkurw_team

Zapłacone

281. Ludka Dagmara - D10 / K40-49 POL Złotów

Zapłacone

282. Ludwa Michał - D1 / M30-39 POL Tarnów Tarnowski Klub Sportowy „Shinkyokushin Karate”

Zapłacone

283. Lula Radek - D1 / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

284. Luterek Michał - D10 / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

285. Łępicka Marta - D1 / K16-29 POL Warszawa

Zapłacone

286. Łępicki Mateusz - D1 / M30-39 POL Kraków Lemon Team

Zapłacone

287. Łopatkiewicz Beata - D1 / K50-59 POL Krosno

Zapłacone

288. Łuczak Paweł - D1 / M16-29 POL Kraków

Zapłacone

289. Łukasiak Adam - D1 / M30-39 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

290. Łukaszewska Katarzyna - D1 / K50-59 POL Łoziska

Zapłacone

291. Łukomski Maciej - D1 / M40-49 POL Łódź Szakale Bałut

Zapłacone

292. Mach Olek - D1 / M40-49 POL Kraków ATLANTIC

Zapłacone

293. Madziar Mateusz - D1 / M16-29 POL Stary Sacz AO MYKONOY

Niezapłacone

294. Madziar Wiktor - D1 / M16-29 POL Zarzecze

Niezapłacone

295. Magdziak Iwona - D1 / K30-39 POL Wrocław NOA

Zapłacone

296. Magnuszewska Izabela - D10 / K40-49 POL Knurów Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

297. Majda Karolina - D1 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

298. Makarzec-Surma Agnieszka - D10 / K30-39 POL Biłgoraj Biłgoraj

Zapłacone

299. Makles Wioletta - D10 / K40-49 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia / NOA

Zapłacone

300. Malara Dalia - D1 / K30-39 POL Zabrze CARBON OCR RACING TEAM

Niezapłacone

301. Małek Daren - D10 / M30-39 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

302. Mańko Monika - D1 / K16-29 POL Turka

Zapłacone

303. Marciniak Przemysław - D1 / M30-39 POL Prudnik NOA

Niezapłacone

304. Marcinkowski Bartosz - D10 / M16-29 POL Jaworzno Sacky Runners

Niezapłacone

305. Markowska Jadwiga - D1 / K30-39 POL Wieliczka

Zapłacone

306. Masłowska Katarzyna - D1 / K40-49 POL Katowice

Zapłacone

307. Masłowski Michał - D1 / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

308. Mastalerz Katarzyna - D10 / K40-49 POL Karnice Słoniówka

Niezapłacone

309. Matusz Tadeusz - D1 / M40-49 POL Rokietnica

Zapłacone

310. Matuszczak Angelika - D1 / K30-39 POL Tarnów STG Tarnów

Zapłacone

311. Matysiak Iwona - D1 / K40-49 POL Sękocin Stary

Niezapłacone

312. Matysiak Krzysztof - D1 / M40-49 POL Sękocin Stary ANGE TEAM

Niezapłacone

313. Mazur Marcin - D1 / M16-29 POL Warszawa

Zapłacone

314. Mazurkiewicz Jolanta - D10 / K30-39 POL Bychawa Bychawa Runners / Największa Armia Świata

Zapłacone

315. Mędrykowski Damian - D10 / M30-39 POL Sandomierz

Zapłacone

316. Meinert Jakub - D1 / M16-29 POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Niezapłacone

317. Meinert Jakub - D10 / M16-29 POL Katowice

Niezapłacone

318. Michalak Kamil - D1 / M16-29 POL Krosno

Zapłacone

319. Michalak Sławomir - D10 / M50-59 POL Pruszków inzynier.eu nosi trailowe botki

Zapłacone

320. Michalec Marcin - D1 / M30-39 POL Krosno KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

321. Michalik Justyna - D1 / K30-39 POL Zabierzow Zabierzow biega

Zapłacone

322. Michalska Ewa - D1 / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

323. Michalski Damian - D10 / M40-49 POL Warszawa Alior Running Team

Zapłacone

324. Michalski Michał - D1 / M30-39 POL Kraków FramesFactory RacingTeam

Zapłacone

325. Michoń Krystian - D10 / M30-39 POL Dębica

Zapłacone

326. Mielczarski Bartosz - D1 / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

327. Mierzicki Marcel - D1 / M30-39 POL Warszawa Power Training

Niezapłacone

328. Mikołajczyk Grzegorz - D1 / M30-39 POL Kamienica

Niezapłacone

329. Mikowski Artur - D1 / M40-49 POL Grójec

Niezapłacone

330. Mitura Wojtek - D10 / M40-49 POL Parczew

Niezapłacone

331. Młodecka Sylwia - D1 / K40-49 POL Warszawa Virtual Runner Club

Zapłacone

332. Moćko Jacek - D1 / M30-39 POL Osiedle Kaniów DSV

Niezapłacone

333. Moritz Karol - D10 / M50-59 POL Mokre Biegiem Dla Magdy

Zapłacone

334. Mosiewicz Paulina - D10 / K30-39 POL Białystok N/A

Zapłacone

335. Moskalik Tomasz - D1 / M40-49 POL Szczawnica TG Sokół Zakopane

Niezapłacone

336. Mrozik Magdalena - D10 / K30-39 POL Warszawa Power Training

Niezapłacone

337. Mułka Tadeusz - D1 / M40-49 POL Kraków R-EVOLUTION FIT TEAM

Niezapłacone

338. Murawska Kamila - D1 / K16-29 POL Warszawa

Niezapłacone

339. Myśliński Tomasz - D10 / M40-49 POL Radom Biegusiem.pl

Niezapłacone

340. Nadulski Piotr - D1 / M40-49 POL Piła GoodSpace

Niezapłacone

341. Nawrot Dawid - D1 / M30-39 POL Niepołomice SRTG NIEPOLOMICE

Zapłacone

342. Nawrot Katarzyna - D1 / K30-39 POL Niepołomice SRTG NIEPOŁOMICE

Zapłacone

343. Nędzusiak Dariusz - D1 / M50-59 POL Aleksandrów Kujawski DBN Sukurs

Zapłacone

344. Niedźwiadek Piotr - D1 / M40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

345. Niedźwiedź Tomasz - D10 / M40-49 POL Świdnik Red Lion Club

Zapłacone

346. Nimsz Bartosz - D10 / M30-39 POL Kościerzyce

Zapłacone

347. Niźnik Borys - D1 / M40-49 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

348. Norwecka Sylwia - D1 / K30-39 POL Kraków

Niezapłacone

349. Nowaczek Aleksandra - D1 / K30-39 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

350. Nowak Beata - D10 / K30-39 POL Lublin

Zapłacone

351. Nowak Ewelina - D1 / K30-39 PHL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

352. Nowak Krzysztof - D1 / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

353. Nowak Krzysztof - D1 / M40-49 POL Gromnik STG Tarnów

Zapłacone

354. Nowak Lukasz - D10 / M30-39 POL Wrocław NOA / CS running team

Zapłacone

355. Nowak Paulina - D1 / K30-39 POL Tarnów Spartan Treining Group Tarnów

Zapłacone

356. Nowak Piotr - D1 / M16-29 POL Tychy

Zapłacone

357. Nowakowski Bartosz - D1 / M16-29 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

358. Nowakowski Michał - D1 / M30-39 POL Częstochowa bez klubowy

Niezapłacone

359. Nowicki Artur - D10 / M30-39 POL Konstantynow

Zapłacone

360. Nowicki Paweł - D1 / M30-39 POL Łódź

Zapłacone

361. Nowiński Marcin - D10 / M16-29 POL Tarnów Husaria Race Team

Zapłacone

362. Nowotarski Wojtek - D10 / M30-39 POL Jaworzno

Zapłacone

363. Ochnio Ewa - D1 / K40-49 POL Bolesławiec

Zapłacone

364. Ochyra Konrad - D1 / M30-39 POL Lesko Solina Team

Zapłacone

365. Ogaza Anna - D1 / K30-39 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

366. Ogiegło Dominik - D1 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

367. Okoń Łukasz - D1 / M40-49 POL Gierałtowice

Zapłacone

368. Oleksiewicz Maurycy - D1 / M30-39 POL Łódź Trucht.com / Szakale Bałut

Niezapłacone

369. Olkusz Adam - D1 / M40-49 POL Pabianice RAJSPORT ACTIVE

Niezapłacone

370. Olszewska Alicja - D1 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

371. Osiak Artur - D10 / M30-39 POL Gołąb Biegusiem.pl

Zapłacone

372. Ostapińska Magda - D1 / K40-49 POL Piaseczno OSTreSROki

Zapłacone

373. Ostapiński Wojtek - D1 / M40-49 POL Piaseczno OSTreSROki

Zapłacone

374. Ostrowski Łukasz - D1 / M30-39 POL Krasnystaw

Niezapłacone

375. Otocki Wojciech - D10 / M40-49 POL Poznań Nowak Run

Zapłacone

376. Otola Ola - D1 / K30-39 POL Chorzów Endurance Team

Zapłacone

377. Pachut Jerzy - D1 / M16-29 POL Słopnice COLWAY

Zapłacone

378. Paczuski Michal - D1 / M30-39 POL Lodz

Niezapłacone

379. Pańczuk-Figura Irmina - D1 / K40-49 POL Puławy Umcs Biega

Zapłacone

380. Paprocki Bartłomiej - D10 / M40-49 POL Rabka-Zdrój

Zapłacone

381. Papuga Dariusz - D1 / M50-59 POL Jawiszowice Zadyszka Oswiecim

Niezapłacone

382. Parzyszek Bogusz - D10 / M30-39 POL Warszawa Workplace.pl

Zapłacone

383. Pasek Magdalena - D1 / K16-29 POL Wieliczka SRTG Niepołomice

Zapłacone

384. Pasierbiński Piotr - D1 / M50-59 POL Pruszków WTP

Zapłacone

385. Patelka Przemysław - D1 / M30-39 POL Kraków KW Kraków

Zapłacone

386. Paterek Ada - D10 / K40-49 POL Warszawa

Niezapłacone

387. Pawelec Aleksandra - D1 / K16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

388. Pawełas Marta - D1 / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

389. Pawełczyk Kacper - D1 / M30-39 POL Łódź K.S. Celironman S.A.

Zapłacone

390. Pawłowska Maria - D1 / K40-49 POL Janowiec MarusiabiegaPL

Zapłacone

391. Pędziszewski Piotr - D1 / M30-39 POL Gdansk VAI ALTO

Zapłacone

392. Piaskowski Andrzej - D1 / M40-49 POL Łódź

Zapłacone

393. Piątek Rafał - D1 / M30-39 POL Kraków Befit24Team

Zapłacone

394. Pieczonka Rafal - D1 / M30-39 POL Tarnów Spartan Treining Group Tarnów

Zapłacone

395. Pielichata Magdalena - D10 / K30-39 POL Kłodzko Aby do mety

Niezapłacone

396. Pietras Wojciech - D1 / M40-49 POL Sochaczew

Zapłacone

397. Pietroczuk Sylwia - D1 / K16-29 POL Nysa NOA

Zapłacone

398. Pietrzak Szymon - D1 / M16-29 POL Katowice

Zapłacone

399. Pietrzykowska Katarzyna - D1 / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

400. Pietrzykowski Michał - D10 / M16-29 POL Jaworze Hati Team

Niezapłacone

401. Piwowarczyk Paweł - D1 / M30-39 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

402. Płoskonka Kuba - D1 / M16-29 POL Niepołomice

Niezapłacone

403. Poczekaj Patrycja - D1 / K16-29 POL Poznań

Niezapłacone

404. Podgórski Dominik - D1 / M40-49 POL Józefów ProRunning Promotion

Zapłacone

405. Podolak Zbigniew - D1 / M50-59 POL Przemyśl Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka

Zapłacone

406. Podsadniuk Mateusz - D1 / M30-39 POL Nowy Sącz Harde Dranie

Niezapłacone

407. Pogorzelska Katarzyna - D10 / K40-49 POL Warszawa BWM Team

Zapłacone

408. Pogorzelski Grzegorz - D10 / M40-49 POL Warszawa BWM Team

Zapłacone

409. Połom Rafał - D10 / M30-39 POL Wrocław NOA

Zapłacone

410. Poss Marcin - D1 / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

411. Poźniak-Styczyńska Maja - D1 / K30-39 POL Puławy DDC

Zapłacone

412. Prażmowski Daniel - D10 / M30-39 POL Głowaczowa Dzikie Mustangi

Zapłacone

413. Prochasek Anna - D1 / K30-39 POL Skrbeńsko

Zapłacone

414. Prochno Piotr - D1 / M30-39 POL Włocławek ANWIL TEAM

Zapłacone

415. Prosowska Magdalena - D1 / K16-29 POL Olsztyn

Niezapłacone

416. Prymula Stanisław - D1 / M40-49 POL Krościenko N D Krościenko n D

Niezapłacone

417. Przebinda Bogdan - D10 / M50-59 POL Wołowice #AdamCzerwiński Team

Niezapłacone

418. Przebinda Renata - D10 / K40-49 POL Wołowice #AdamCzerwińskiTeam

Niezapłacone

419. Przeklasa Katarzyna - D1 / K30-39 POL Tarnów

Niezapłacone

420. Przybylski Michał - D1 / M30-39 POL Zabierzów TRANSPOREON

Zapłacone

421. Przybylski Tomasz - D10 / M40-49 POL Poznań TRI TOMAJ

Zapłacone

422. Przybyłka Agnieszka - D1 / K30-39 POL Mysłowice

Niezapłacone

423. Pytel Waldek - D10 / M50-59 POL Siedlce Yulo RanTeam Siedlce

Zapłacone

424. Raczek Radosław - D1 / M16-29 POL Kraków Gorący Potok Team

Zapłacone

425. Raczyłło Krzysztof - D1 / M30-39 POL Ostrzeszów

Zapłacone

426. Raczyłło Maja - D1 / K16-29 POL Ostrzeszów

Zapłacone

427. Radosz-Kwasek Agata - D1 / K30-39 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

428. Radyk Jakub - D1 / M30-39 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

429. Radyk Joanna - D1 / K30-39 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

430. Rafał Eliza - D1 / K30-39 POL Biłgoraj

Zapłacone

431. Rakowski Krzysztof - D1 / M40-49 POL Zduńska Wola Ruchliwi Świńska Noga

Zapłacone

432. Redes Sebastian - D1 / M30-39 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

433. Rejdych Daria - D1 / K30-39 POL Chrzanów Husaria Race Team

Zapłacone

434. Rejdych Tomasz - D1 / M30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

435. Rejman Dorota - D1 / K40-49 POL Tarnobrzeg

Niezapłacone

436. Rejman Marek - D1 / M40-49 POL Tarnobrzeg

Niezapłacone

437. Repelewicz Natalia - D1 / K30-39 POL Nowy Sącz

Niezapłacone

438. Rogóż Elżbieta - D1 / K40-49 POL Warszawa ProRunning Promotion

Zapłacone

439. Rogóż Radosław - D1 / M40-49 POL Łoziska #ultratrack

Zapłacone

440. Rogula Mariusz - D10 / M40-49 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Niezapłacone

441. Roguska Klaudia - D10 / K30-39 POL Radzymin Radzymin Run Team

Niezapłacone

442. Romanowski Łukasz - D1 / M30-39 POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

443. Rosiak Jagoda - D1 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

444. Rowiński Michał - D1 / M30-39 POL Lubawa

Niezapłacone

445. Równicki Marcin - D1 / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

446. Rozmus Marzena - D1 / K40-49 POL Bojszowy Nowe FRELKI LOTAJOM

Zapłacone

447. Rudnik Katarzyna - D1 / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

448. Rusek Jolanta - D1 / K16-29 POL Mielec Zabiegani Mielec

Niezapłacone

449. Rutkowska Milena - D1 / K30-39 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

450. Rybkowski Grzegorz - D1 / M50-59 POL Pruszków VELMAR

Zapłacone

451. Ryś Marzena - D1 / K16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

452. Rzepecki Krzysztof - D1 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

453. Rzepka Tomasz - D1 / M40-49 POL Aleksandrów Łódzki HTF-Ludwik Sikorski

Zapłacone

454. Salamon Barbara - D1 / K40-49 POL Gliwice

Zapłacone

455. Saliński Bartosz - D10 / M30-39 POL Katowice Wkurw_Team

Zapłacone

456. Samborski Bartosz - D1 / M40-49 POL Warszawa Wkurw_Team

Zapłacone

457. Sebzda Malgorzata - D1 / K40-49 POL Błędowa Tyczyńska Husaria Race Team

Zapłacone

458. Siekaniec Dorota - D1 / K30-39 POL Kraków Nidec All for Dreams

Zapłacone

459. Sierecka Dorota - D1 / K40-49 POL Żelechów Team ZabieganeDni // wkurw_team

Zapłacone

460. Sierecki Zbigniew - D10 / M40-49 POL Żelechów Team ZabieganeDni // wkurw_team

Zapłacone

461. Sikora Agata - D1 / K16-29 POL

Zapłacone

462. Sikorski Ludwik - D1 / M40-49 POL Aleksandrów Łódzki HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

463. Simankowicz Sebastian - D10 / M40-49 POL Kraków

Niezapłacone

464. Sitek Szymon - D1 / M30-39 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

465. Sitkowski Kamil - D10 / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

466. Skiba Katarzyna - D1 / K40-49 POL Zduńska Wola

Zapłacone

467. Skiba Maciej - D1 / M16-29 POL Wałbrzych Skibasport.pl / Sportowe Dzbany

Zapłacone

468. Skierski Adam - D1 / M40-49 POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

469. Skoczylas Piotr - D1 / M40-49 POL Chorzów Endurance Team

Zapłacone

470. Skop Paweł - D1 / M40-49 POL Przecław wkurw_team

Niezapłacone

471. Skorupka Anna - D1 / K40-49 POL Siedlce

Zapłacone

472. Skorupka Leszek - D10 / M40-49 POL Siedlce M3 Siedlce

Zapłacone

473. Skrzyński Rafał - D1 / M30-39 POL Niepołomice Runonline.pl

Zapłacone

474. Skrzypiec Karolina - D1 / K30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

475. Skrzypiec Mateusz - D1 / M30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

476. Ślusarski Włodek - D1 / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

477. Słowik Daniel - D1 / M30-39 POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

478. Słowińska Joanna - D1 / K30-39 POL Wola Rzędzińska STG Tarnów

Niezapłacone

479. Słowiński Karol - D1 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

480. Smogorzewska Marta - D1 / K30-39 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

481. Smogorzewski Michał - D1 / M30-39 POL Warszawa Wkurw_team Warszawa

Zapłacone

482. Sobulski Karol - D1 / M40-49 POL Piaseczno SB SOBOLE

Zapłacone

483. Sokół Zd Pilawska Sylwia - D10 / K40-49 POL Sędziszów

Zapłacone

484. Sokołowski Artur - D10 / M40-49 POL Otwock Team ZabieganeDni

Zapłacone

485. Sokołowski Władysław - D1 / M16-29 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

486. Sołtysiak Natalia - D1 / K30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

487. Sosnowska Agnieszka - D10 / K40-49 POL Sosnowiec Sosna Radosna

Niezapłacone

488. Sosnowska Barbara - D1 / K40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

489. Sosnowski Roman - D1 / M50-59 POL Krakow Lacho Team

Zapłacone

490. Sowa Grzegorz - D10 / M30-39 POL Świdnik STG-Kraków Śródmieście

Zapłacone

491. Sowa-Okrasa Sylwia - D10 / K40-49 POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Niezapłacone

492. Stachura Beata - D1 / K40-49 POL Kraków Atlantic

Zapłacone

493. Stańczak Piotr - D1 / M30-39 POL Koziegłowy Czerwonak Biega

Zapłacone

494. Stankiewicz Tomasz - D10 / M30-39 POL Kraków Gt Team

Zapłacone

495. Stefaniuk Roman - D10 / M50-59 POL Siedlce

Zapłacone

496. Sternik Daniel - D1 / M30-39 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

497. Stokowski Dariusz - D1 / M30-39 POL Ciechanów

Niezapłacone

498. Stupińska Monika - D1 / K30-39 POL Sochaczew Wkurw Team

Zapłacone

499. Styła Sebastian - D1 / M40-49 POL Turka

Zapłacone

500. Surdej Paulina - D1 / K16-29 POL Tarnów STG Tarnów

Zapłacone

501. Sworski Roman - D1 / M30-39 POL Łódź Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do Ultra

Niezapłacone

502. Szabłowska Iwona - D1 / K30-39 POL Juszkowo Straszyn Ultra Team

Zapłacone

503. Szafruga Michał - D10 / M40-49 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

504. Szarek Piotr - D1 / M40-49 POL Tarnów STG TARNÓW

Niezapłacone

505. Szczepaniak Damian - D1 / M30-39 POL Kamienica Kamienica

Zapłacone

506. Szczęsna Edyta - D10 / K30-39 POL Czechowice-Dziedzice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

507. Szczesniak Agnieszka - D1 / K40-49 POL Warszawa SB Sobole

Zapłacone

508. Szczygielski Tomek - D1 / M40-49 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

509. Szeląg Dariusz - D10 / M40-49 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

510. Szeląg Sławomir - D1 / M40-49 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

511. Szewczyk Dominika - D1 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

512. Szewczyk Karolina - D1 / K30-39 POL

Zapłacone

513. Szewczyk Patryk - D1 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

514. Szewczyk Rafał - D10 / M40-49 POL Nowy Sącz FELEK

Niezapłacone

515. Szkoda Kasia - D10 / K16-29 POL Poznań

Zapłacone

516. Szkudlarek Artur - D10 / M30-39 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

517. Szmajda Dominik - D1 / M30-39 POL Łódź Nie Mam Pomysłu

Zapłacone

518. Szmist Szymon - D1 / M40-49 POL Szczepancowa Atletic Zręcin/3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej

Niezapłacone

519. Szturc Klaudia - D1 / K30-39 POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

520. Szubert Dariusz - D1 / M16-29 POL Krosno Miraz Race Team

Zapłacone

521. Szulist Kazimierz - D1 / M40-49 POL Bydgoszcz CTS

Zapłacone

522. Szumny Nina - D1 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

523. Szurek Paulina - D1 / K30-39 POL Moderówka

Zapłacone

524. Szymankiewicz Kalina - D1 / K40-49 POL Gdynia

Zapłacone

525. Szymańska Agata - D10 / K30-39 POL Radzymin Radzymin Run Team

Niezapłacone

526. Szymański Tomasz - D1 / M40-49 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

527. Tarasek Wojciech - D1 / M16-29 POL Stara Wieś elemeno.pl

Niezapłacone

528. Tartanus Andrzej - D1 / M40-49 POL Maków Mazowiecki Vege Runners

Niezapłacone

529. Tatarczyk Patrycja - D1 / K16-29 POL Warszawa SBRT

Zapłacone

530. Telepski Michał - D1 / M30-39 POL Pruszcz Gdański NULL

Zapłacone

531. Tokarska Bożena - D1 / K40-49 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

532. Tokarski Rafał - D1 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

533. Tomaszewska Kinga - D1 / K30-39 POL Nowy Sącz

Zapłacone

534. Trojanowska Kinga - D1 / K60-99 POL Zlotow

Zapłacone

535. Truszkowska Marta - D1 / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

536. Uniejewski Tomasz - D1 / M40-49 POL Katowice

Zapłacone

537. Urbanek Patryk - D1 / M16-29 POL Mysłowice

Zapłacone

538. Verheyden Sam - D1 / M30-39 POL Nysa TMTeam

Zapłacone

539. Vuco Ivo - D1 / M40-49 POL Zamość Marathon Brothers

Niezapłacone

540. Walac Jacek - D10 / M30-39 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

541. Wałęga Monika - D1 / K30-39 POL Dębica

Zapłacone

542. Wałega Monika - D1 / K30-39 POL Dębica

Niezapłacone

543. Warchocka Ewelina - D1 / K40-49 POL Lublin

Zapłacone

544. Warowny Piotr - D1 / M40-49 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

545. Weber Agata - D10 / K40-49 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

546. Wiatr Sylwia - D1 / K30-39 POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

547. Wiatr Wojciech - D10 / M40-49 POL Chorzów Endurance Team

Zapłacone

548. Wicenbach Arkadiusz - D1 / M30-39 POL Pruszcz Gdański Straszyn Ultra Team

Zapłacone

549. Wieczorek Andrzej - D1 / M50-59 POL Tarnów

Zapłacone

550. Wieczorek Kamila - D1 / K16-29 POL Warszawa

Zapłacone

551. Wieczorek Łukasz - D10 / M30-39 POL Gąsawa OSP Gąsawa

Zapłacone

552. Wielińska-Jachymiak Olga - D10 / K40-49 POL Nowy Targ SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI

Zapłacone

553. Wiener Marcin - D1 / M40-49 POL Katowice Jesus Saves

Niezapłacone

554. Wilk Magdalena - D10 / K40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

555. Winiarczyk Adrian - D10 / M30-39 POL Stary Konik WiolaAdi

Zapłacone

556. Wiśniewska Dorota - D1 / K40-49 POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

557. Wiśniewski Paweł - D10 / M30-39 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

558. Wiśniewski Tomasz - D1 / M40-49 POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

559. Wiśniewski Włodzimierz - D10 / M50-59 POL Toruń SPC

Niezapłacone

560. Witek Wojciech - D1 / M16-29 POL Tarnów

Niezapłacone

561. Witkowska Weronika - D1 / K30-39 POL Poznań

Zapłacone

562. Witkowski Rafał - D1 / M30-39 POL Poznań

Zapłacone

563. Włoch Sławomir - D10 / M50-59 POL Krosno

Zapłacone

564. Włodarczyk Dawid - D1 / M30-39 POL Tychy MURCKI TEAM

Zapłacone

565. Wnorowska Magdalena - D10 / K40-49 POL Łomianki RMF4RT Gladiators

Zapłacone

566. Wojas Jakub - D10 / M30-39 POL Mysłowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

567. Wójcicki Darek - D1 / M40-49 POL Katowice CSC Adventure Academy

Niezapłacone

568. Wojciechowski Pawel - D1 / M30-39 POL Kraków J U V E R U N

Zapłacone

569. Wójcik Karolina - D1 / K30-39 POL Częstochowa

Niezapłacone

570. Wójcik Łukasz - D1 / M30-39 POL Pabianice Olej Running Team / Celironman

Niezapłacone

571. Wojewódzki Marcin - D1 / M16-29 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Niezapłacone

572. Wojnarowicz Tomasz - D1 / M30-39 POL Warszaawa spartaniedziecia

Zapłacone

573. Wojnarowski Piotr - D1 / M40-49 POL Łącko

Niezapłacone

574. Wojno Arkadiusz - D1 / M30-39 POL Łódź Droga Do Ultra

Zapłacone

575. Wojno Małgorzata - D10 / K30-39 POL Łódź Droga Do Ultra

Zapłacone

576. Wojsa Marcin - D1 / M30-39 POL Gdańsk

Zapłacone

577. Wojtasik Grzegorz - D10 / M40-49 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

578. Wolańczuk Marcin - D10 / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

579. Wolańczuk Piotr - D10 / M16-29 POL Zamość

Zapłacone

580. Wolf Weronika - D1 / K40-49 POL Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok

Niezapłacone

581. Wółkiewicz Dorota - D1 / K50-59 POL Pruszków KS Staszewscy

Zapłacone

582. Wółkiewicz Paweł - D1 / M50-59 POL Pruszków Ox5

Zapłacone

583. Wonko Ewa - D10 / K30-39 POL Łódź HTF Ludwik Sikorski

Zapłacone

584. Woźniak Krzysztof - D1 / M16-29 POL Poznań

Zapłacone

585. Woźnica Rafał - D1 / M40-49 POL Chorzów

Zapłacone

586. Woźniczka Jolanta - D10 / K40-49 POL Warszawa SBRT Warszawa

Niezapłacone

587. Wręczycki Łukasz - D10 / M30-39 POL Lubliniec

Niezapłacone

588. Wręczycki Łukasz - D1 / M30-39 POL Lubliniec

Niezapłacone

589. Wróbel Dariusz - D1 / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

590. Wróbel Hanna - D1 / K16-29 POL Warszawa

Zapłacone

591. Wypchlo Aleksandra - D1 / K40-49 POL Kielce

Niezapłacone

592. Wypchło Łukasz - D1 / M40-49 POL Kielce

Niezapłacone

593. Zabłocka Małgorzata - D10 / K40-49 POL Warszawa Nationale-Nederlanden

Zapłacone

594. Zachara Katarzyna - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

595. Żaczek Anna - D10 / K40-49 POL Ryki Biegusiem.pl

Zapłacone

596. Zaincikovskaia-Wójcik Inna - D1 / K30-39 POL Łódź NIE MAM POMYSŁU

Zapłacone

597. Zając Julia - D1 / K16-29 POL Bydgoszcz

Zapłacone

598. Zajączkowska Ewelina - D1 / K30-39 POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

599. Żak Tomasz - D1 / M30-39 POL Śrem Team Świnia

Zapłacone

600. Zalewski Artur - D1 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

601. Zatorska-Radlińska Katarzyna - D1 / K30-39 POL Gdańsk RPD

Zapłacone

602. Żbikowska Małgorzata - D1 / K50-59 POL Toruń SPC

Niezapłacone

603. Zbozień Jarosław - D1 / M30-39 POL Łącko

Zapłacone

604. Zdunek Michał - D1 / M40-49 POL Warszawa Eurosoft Team / wkurw_team

Zapłacone

605. Żebrowska Jolanta - D1 / K50-59 POL Puławy Potrenujemy? Chemik NOXY Puławy

Niezapłacone

606. Żędzian Olga - D1 / K16-29 POL Bierzwnik Drużyna Szpiku

Zapłacone

607. Zgliński Bartłomiej - D1 / M30-39 POL Warszawa Wkurw_Team Toruń

Zapłacone

608. Zięba Łukasz - D1 / M30-39 POL Łopuszka Wielka Husaria Race Team

Niezapłacone

609. Zielińska Iwona - D10 / K40-49 POL Gdańsk Kujawscy Runners

Zapłacone

610. Zieliński Karol - D1 / M30-39 POL Toruń KaZe Biega

Niezapłacone

611. Zieliński Piotr - D1 / M30-39 POL Łódź

Zapłacone

612. Zienkiewicz Agata - D1 / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

613. Ziółek Kornelia - D1 / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

614. Zub Arkadiusz - D1 / M40-49 POL Rogów Sobócki Grupa Biegowa Bez Granic

Zapłacone

615. Żukowski Grzegorz - D1 / M50-59 POL Siemianowice Endurance Team

Zapłacone

616. Żurkowska Marta - D10 / K30-39 POL Poznań

Niezapłacone

617. Zwaan Johan - D1 / M30-39 NLD Kraków

Zapłacone

618. Zygmunt Paweł - D1 / M40-49 POL Giedlarowa

Zapłacone

619. Zygmunt Tomasz - D1 / M16-29 POL Giedlarowa

Niezapłacone

620. Żylski Janusz - D10 / M50-59 POL Wieliczka Dziady OCR

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU