Cieszanowska Dycha 2019

Cieszanów, Polska
29.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Amrożkiewicz Patrycja - D1 / K19-35 POL Sanok Amrożkiewicz Team/ San Reh Bogdan Gromek

Niezapłacone

2. Amrożkiewicz-Gromek Judyta 1 D1 / K19-35 POL Sanok Amrożkiewicz Team/ San-Reh Bogdan Gromek

Zapłacone

3. Balawender Aneta - D2 / K POL Zalesie

Niezapłacone

4. Uczestnik anonimowy 2 D1 / M19-35 POL Narol

Zapłacone

5. Biały Józef 81 D2 / M POL Stare Sioło

Zapłacone

6. Bilińska Barbara 82 D2 / K POL Pszczyna

Zapłacone

7. Blajer Elżbieta - D1 / K36-49 POL Rzeszów

Niezapłacone

8. Blajer Maciej - D1 / M36-49 POL Rzeszów

Niezapłacone

9. Bobecka Marzena - D2 / K POL Oleszyce

Niezapłacone

10. Borycki Artur - D1 / M36-49 POL Dąbrowa Tarnowska TP..C

Niezapłacone

11. Brela Jakub - D1 / M36-49 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

12. Bryl Janina 83 D2 / K POL Lubaczów

Zapłacone

13. Buksak Dawid 3 D1 / M19-35 POL Rzeszów

Zapłacone

14. Czerniecki Czesław 4 D1 / M50 POL Zamość

Zapłacone

15. Czuczkiewicz Tomasz 5 D1 / M36-49 POL Ostrów

Zapłacone

16. Dyrda Sabina 84 D2 / K POL Rzeszów

Zapłacone

17. Uczestnik anonimowy - D1 / K36-49 POL Rzeszów Biegomania Lubaczów

Niezapłacone

18. Granda Marcin 64 D1 / M19-35 POL Cieszanów

Niezapłacone

19. Gwozda Grzegorz 85 D2 / M POL Tomaszów Lubelski UKS Sabaudia

Zapłacone

20. Gwóźdź Andrzej - D2 / M POL Munina Wichura Jarosław

Niezapłacone

21. Gwóźdź Urszula - D2 / K POL Munina Wichura Jarosław

Niezapłacone

22. Hałucha Przemek 6 D1 / M19-35 POL Lubaczów

Zapłacone

23. Hass Aga 62 D1 / K19-35 POL Lubaczów

Niezapłacone

24. Jaremko Władysław - D1 / M36-49 POL Oleszyce Czarni Oleszyce

Niezapłacone

25. Jarosiewicz Piotr 65 D1 / M19-35 POL Cieszanów

Niezapłacone

26. Jaworski Krzysztof 7 D1 / M36-49 POL Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

27. Kaltenberg Janusz 8 D1 / M50 POL Jarosław

Zapłacone

28. Kamiński Jarosław 9 D1 / M36-49 POL Kraków NIEZNISZCZALNI/RUN/TEAM

Zapłacone

29. Kawalerski Kamil 10 D1 / M19-35 POL Łukawiec Łukawiec

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy 11 D1 / M36-49 POL Horynie-Zdrój Horynieckie Aniołki

Zapłacone

31. Kłos Radosław 12 D1 / M19-35 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

32. Uczestnik anonimowy - D2 / M POL Lubaczów Student WSI-E w Rzeszowie

Niezapłacone

33. Kornaga Janusz 13 D1 / M50 POL Horyniec-Zdrój

Zapłacone

34. Krzemiński Waldemar 14 D1 / M19-35 POL Cieszanów Juwenia

Zapłacone

35. Krzych Małgorzata - D1 / K19-35 POL Horyniec-Zdrój

Niezapłacone

36. Kubiszyn Małgorzata 90 D2 / K POL

Niezapłacone

37. Kubiszyn Sebastian 15 D1 / M19-35 POL Lubaczów

Zapłacone

38. Kubiszyn Wiesława 86 D2 / K POL Lubaczów

Zapłacone

39. Kulczycki Marcin 16 D1 / M19-35 POL Cieszanów Chowaj topa

Zapłacone

40. Kułakowski Wojciech 17 D1 / M50 POL Lubaczów Klub Biegacza Lubaczów

Zapłacone

41. Łakomy Tomasz - D1 / M19-35 POL Oleszyce Dacza Turysty i Biegacza Zakopane

Niezapłacone

42. Łukasz Stanisław - D1 / M36-49 POL Trzy Kopce Run Run Oleszyce

Niezapłacone

43. Maciejko Rafał - D1 / M36-49 POL Dachnów Kresowianie

Niezapłacone

44. Maciewicz Teresa 18 D1 / K50 POL Munina

Zapłacone

45. Madejski Artur 19 D1 / M36-49 POL Tarnawatka-Tartak Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

46. Majewski Grzegorz 20 D1 / M19-35 POL Cieszanów Cieszanów Runners

Zapłacone

47. Majewski Karol - D1 / M19-35 POL Cieszanów Cieszanów Runners

Niezapłacone

48. Majewski Karol 21 D1 / M19-35 POL Cieszanów Cieszanów Runners

Zapłacone

49. Makuch Joanna 22 D1 / K36-49 POL Cieszanów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

50. Małysa Anna - D2 / K POL Cieszanów

Niezapłacone

51. Małysa Jerzy - D2 / M POL Cieszanów

Niezapłacone

52. Markowicz Dariusz 23 D1 / M36-49 POL Markowicze

Zapłacone

53. Markowicz Grzegorz 24 D1 / M36-49 POL Biszcza

Zapłacone

54. Mazepa Krzysztof 58 D1 / M19-35 POL Horyniec Zdroj

Niezapłacone

55. Meder Irena 25 D1 / K36-49 POL Karolówka

Zapłacone

56. Meder Janusz 26 D1 / M50 POL Karolówka

Zapłacone

57. Meder Maciej 27 D1 / M19-35 POL Karolówka

Zapłacone

58. Middleton Daniel 28 D1 / M19-35 GBR Lyon

Zapłacone

59. Mikolik Jozef - D1 / M36-49 POL Lubaczów

Niezapłacone

60. Młodzińska Małgorzata - D1 / K50 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów/PKO BP

Niezapłacone

61. Morawski Konrad 29 D1 / M19-35 POL Oleszyce RUN RUN Oleszyce

Zapłacone

62. Motyka Kamil - D1 / M19-35 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Niezapłacone

63. Motyka Krystian 63 D1 / M19-35 POL

Niezapłacone

64. Nienajadlo Bartek 30 D1 / M19-35 POL Cieszanów Sportowy Cieszanów

Zapłacone

65. Nowakowicz Łukasz - D1 / M19-35 POL Lubaczów

Niezapłacone

66. Nowakowski Sebastian 59 D1 / M36-49 POL

Niezapłacone

67. Obcowski Artur 87 D2 / M POL Stare Sioło

Zapłacone

68. Obroślak Grzegorz 31 D1 / M36-49 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

69. Uczestnik anonimowy 60 D1 / M19-35 POL Dachnów

Niezapłacone

70. Pałczyńska Alicja - D2 / K POL Cieszanów

Niezapłacone

71. Pazowski Dawid 32 D1 / M19-35 POL Kobylnica Wołoska

Zapłacone

72. Picur Monika 33 D1 / K19-35 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

73. Pietrasiewicz Maciej 34 D1 / M19-35 POL Dachnów Kresowianie

Zapłacone

74. Pilawa Bogumił 35 D1 / M50 POL Lubaczów RUN RUN OLESZYCE

Zapłacone

75. Piszczek Stanisław - D1 / M36-49 POL Przemyśl

Niezapłacone

76. Piwowarczyk Marek - D1 / M50 POL Lubaczów

Niezapłacone

77. Przestrzelski Tomasz 36 D1 / M19-35 POL Cieszanów SPORTOWY CIESZANÓW

Zapłacone

78. Rawska-Śmieciuch Anna 37 D1 / K50 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

79. Rębisz Waldemar 38 D1 / M36-49 POL Lubaczów Straż Pożarna Stary Dzików, Młodów

Zapłacone

80. Rodycz Magdalena 39 D1 / K19-35 POL Lubaczów

Zapłacone

81. Rykała Irena 88 D2 / K POL Krowica Hołodowska

Zapłacone

82. Rykała Tomasz 89 D2 / M POL Krowica Hołodowska

Zapłacone

83. Sawiński Henryk 40 D1 / M36-49 POL Jarosław Klub Piwosza

Zapłacone

84. Sawiński Michał 41 D1 / M19-35 POL Wielkie Oczy kandydat do klubu piwosza

Zapłacone

85. Sęk Wiesław - D1 / M19-35 POL Pruchnik Jarosławski Biegacz/PERFECT RUNNER TEAM

Niezapłacone

86. Śliwa Anna 42 D1 / K36-49 POL Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

87. Smoliniec Tomasz 43 D1 / M36-49 POL Dachnów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

88. Sobków Adam 44 D1 / M19-35 POL Moszczanica

Zapłacone

89. Staniszewski Janusz - D1 / M50 POL Krowica-Lasowa

Niezapłacone

90. Stanowska Aneta 45 D1 / K19-35 POL Cieszanów

Zapłacone

91. Stanowski Bartłomiej 46 D1 / M19-35 POL Cieszanów Cieszanów Runners

Zapłacone

92. Starzecka Joanna 47 D1 / K36-49 POL Jarosław

Zapłacone

93. Szczygieł Anna - D1 / K36-49 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Niezapłacone

94. Szkoda Robert 48 D1 / M19-35 POL Biłgoraj Biłgoraj Biega

Zapłacone

95. Szynal Halina - D1 / K36-49 POL Niemstów

Niezapłacone

96. Tryniecki Krzysztof 61 D1 / M36-49 POL Lubaczów BIEGAM BO LUBIĘ

Niezapłacone

97. Trzonek Andrzej - D1 / M50 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Niezapłacone

98. Turza Mirosław 49 D1 / M36-49 POL Dachnów KRESOWIANIE

Zapłacone

99. Urbanek Małgorzata 50 D1 / K36-49 POL Bielsko-Biała MARGO Team

Zapłacone

100. Widz Grzegorz 51 D1 / M36-49 POL Godziszów

Zapłacone

101. Winiarz Beata - D1 / K36-49 POL Cieszanów

Niezapłacone

102. Wójciak Piotr 52 D1 / M36-49 POL Lubaczów

Zapłacone

103. Zaborniak Paweł 53 D1 / M36-49 POL Kowalówka Kresowianie

Zapłacone

104. Zaborniak Tomek 54 D1 / M19-35 POL Lubaczów

Zapłacone

105. Zając Ewa - D2 / K POL Cieszanów

Niezapłacone

106. Zając Jacek 55 D1 / M36-49 POL Cieszanów RCU Ubezpieczenia

Zapłacone

107. Załuski Piotr 56 D1 / M36-49 POL Załuże Biegomania Lubaczów

Zapłacone

108. Zieliński Paweł 57 D1 / M36-49 POL Krasnystaw Ruch Izbica

Zapłacone

109. Zięzio Tomasz - D1 / M36-49 POL Tomaszów Lubelski Aktywny Dynów

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU