Biegiem na Zakrzówek 4!

Łojasiewicza 11, Kraków, Polska
25.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Krzysztof - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

2. Agafonova Irina - 10 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

3. Allan Andy - 10 / M30 GBR London Wimbledon windmilers

Zapłacone

4. Antosz-Świerczek Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

5. Asselman Angela - 10 / K15 NLD Krakow

Zapłacone

6. Bachleda-Żarska Anita - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

7. Bąchór Marcelina - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

8. Bachowicz Agnieszka - 3 / K POL Niepołomice FitClub24 Niepołomice

Niezapłacone

9. Bak Krzysztof - 10 / M30 POL Krakow

Zapłacone

10. Bąkowska Daria - 10 / K15 POL Modlniczka

Niezapłacone

11. Balawender Bartosz - 10 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

12. Bałamut Mateusz - 10 / M30 POL Kraków Mitsubishi Electric Running Team

Zapłacone

13. Bałucki Artur - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

14. Banasiewicz Lukasz - 10 / M30 POL Zielonki

Zapłacone

15. Banasiński Dawid - 10 / M15 POL Koniecpol Pilica

Niezapłacone

16. Banduła Dariusz - 10 / M30 POL Kraków KOJOTY RUNNING TEAM

Zapłacone

17. Bańka Aleksandra - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

18. Bańka Dominik - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

19. Baran Aleksandra - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

20. Baran Mariusz - 10 / M30 POL Łańcut

Zapłacone

21. Baran Stefan - 10 / M40 POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

22. Baran-Garnidis Anita - 3 / K POL Kraków ITMBW

Niezapłacone

23. Baranek Wojciech - 10 / M30 POL Przeginia 8 Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy - 10 / M15 POL Rzeszów DB

Zapłacone

25. Barron Maria - 10 / K40 POL Krakow ABB

Niezapłacone

26. Batko Grzegorz - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

27. Baziak Jadwiga - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

28. Bereźnicka Paulina - 10 / K15 POL Przemyśl Złote smerfetki

Zapłacone

29. Bielach Urszula - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

30. Bielik Radosław - 10 / M40 POL Kraków WKURW_TEAM

Zapłacone

31. Biernat Magda - 10 / K15 POL Żywiec

Zapłacone

32. Biernat Szymon - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

33. Bigaj Anetta - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

34. Bigaj Irek - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

35. Bilnik Łukasz - 10 / M40 POL Zembrzyce Beskid Run Team

Zapłacone

36. Blaut Marcin - 10 / M40 POL Kraków Night Runners

Zapłacone

37. Bogucka Izabela - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

38. Bojarski Arkadiusz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

39. Borowiecka-Wantulok Marta - 3 / K POL Cieszyn

Niezapłacone

40. Boufrahi Rysiek - 10 / M40 POL Krakow #crazyteam

Zapłacone

41. Brański Krzysztof - 10 / M30 POL Kraków Jurytek Team

Zapłacone

42. Brożek Patrycja - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

43. Brzeziński Łukasz - 10 / M40 POL Kraków LPP Team

Zapłacone

44. Bubniak Grzegorz - 10 / M15 POL Zarzecze

Zapłacone

45. Bubula Aleksandra - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

46. Bucki Wojciech - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

47. Buczak Izabela - 10 / K15 POL Busko Zdrój

Zapłacone

48. Buczek Małgorzata - 3 / K POL Zagacie #CałyWyźrałBiega

Zapłacone

49. Budek Krzysztof - 3 / M POL Kraków FitLarwy

Zapłacone

50. Bugajska Katarzyna - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

51. Bujas Anna - 10 / K15 POL Kraków GREEK TRADE

Zapłacone

52. Cabaj Adam - 10 / M30 POL Kraków Motorola Solutions Kraków

Zapłacone

53. Chorąży Michał - 10 / M30 POL Lachowice

Zapłacone

54. Cichewicz Jakub - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

55. Ciechanowski Jakub - 10 / M30 POL Kraków Nokia Kraków

Zapłacone

56. Cienki Michał - 10 / M15 POL Kraków Assiette

Zapłacone

57. Ciuła Piotr - BD / M8 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

58. Ciuła Tomasz - 10 / M30 POL Krakow Rebellion of Free Runners

Zapłacone

59. Cudek Bartek - 10 / M30 POL Kraków wkurw_team

Zapłacone

60. Ćwioro Marek - 3 / M POL Wieliczka Rura

Zapłacone

61. Cyankiewicz Agnieszka - 3 / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

62. Cyankiewicz Anna - 3 / K POL Kraków kijanki

Zapłacone

63. Czaderski Bartosz - 3 / M POL Kraków

Niezapłacone

64. Uczestnik anonimowy - 10 / K30 POL Kraków #crazyteam

Zapłacone

65. Czech Łukasz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

66. Czyżyk Marcin - 10 / M30 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

67. Czyżyk Sylwia - BD / K6 POL Kraków

Zapłacone

68. Dąbrowski Marcin - 10 / M15 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

69. Dańda Paweł - 10 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

70. Danel Magdalena - 10 / K30 POL Kraków Need For Speed

Zapłacone

71. Daňková Andrea - 10 / K40 SVK Prešov MARAS team

Zapłacone

72. Das-Gupta Zofia - 10 / K30 GBR Londyn

Zapłacone

73. Delamer Stephane - 10 / M50 POL Krakow

Zapłacone

74. Derejczyk Rafał - 10 / M15 POL Koniecpol Pilica koniecpol

Zapłacone

75. Despet Lilianna - 10 / K40 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

76. Uczestnik anonimowy - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

77. Dobek Marcin - 10 / M15 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

78. Dobrowolska Katarzyna - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

79. Dolaś Danuta - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

80. Doliński Marcin - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

81. Domowicz Anna - 10 / K30 POL Jasło

Niezapłacone

82. Drapich Natalia - 10 / K15 POL Kraków LGBS Running Team

Zapłacone

83. Drelicharz Marek - 10 / M40 POL Łężkowice Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

84. Drzyzgiewicz Przemek - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

85. Duda Tomasz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

86. Duda Wojciech - 10 / M40 POL Buków Skawina Biega

Zapłacone

87. Dudek Agnieszka - 3 / K POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

88. Dudek Jarosław - 10 / M15 POL Żywiec OTCF Team

Zapłacone

89. Dudek Paweł - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

90. Dudziak Tadeusz - BD / M6 POL Kraków #AdamCzerwinskiTeam

Zapłacone

91. Dudzik Sebastian - 10 / M15 POL Wieliczka RUNBIKE ACTIVLAB

Zapłacone

92. Dulemba Łukasz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

93. Dutka-Wołoch Nicola - BD / K8 POL Skawina UKS LIder Siercza

Niezapłacone

94. Dvorscak Milan - 10 / M40 SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

95. Dyduch Dominika - 10 / K15 POL Chocznia

Zapłacone

96. Dyląg Zbigniew - 10 / M60 POL Kraków Masters AWF KRAKÓW

Zapłacone

97. Dyrda Rafał - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

98. Dziaduła Dariusz - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

99. Dziechciarz Grzegorz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

100. Dzik Piotr - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

101. Dzióbek Andrzej - 10 / M30 POL Wolbrom

Zapłacone

102. Dziubańska Izabela - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

103. Dziubek Mirosław - 10 / M15 POL Oświęcim

Zapłacone

104. Dziura Dorian - BD / M6 POL Kraków

Zapłacone

105. Dziurzyńska Ulka - 10 / K40 POL Kraków Good Coach Team

Zapłacone

106. Dziwirek Adam - 10 / M40 POL Kraków 6BPD

Niezapłacone

107. Egielman Natalia - 10 / K15 POL Gdańsk

Zapłacone

108. Uczestnik anonimowy - 10 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

109. Fabrycy Sebastian - 10 / M15 POL Krakow

Zapłacone

110. Famulak Robert - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

112. Fiejka Michał - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

113. Fijałkowski Filip - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

114. Filiciak Tomasz - 10 / M50 POL Kraków

Zapłacone

115. Filipowski Daniel - 10 / M30 POL Kraków Krakowskie spaślaki

Zapłacone

116. Florek Daniel - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

117. Florek Dariusz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

118. Florek Michał - 10 / M30 POL Kraków Jw 6968

Zapłacone

119. Foltyn Szymon - 10 / M30 POL Pniówek Żaden

Zapłacone

120. Francuz Franek - BD / M1 POL Kraków

Zapłacone

121. Francuz Gabrysia - BD / K6 POL Kraków

Zapłacone

122. Franus Aleksandra - BD / K1 POL Kraków Los Trepos

Zapłacone

123. Franus Anna - 10 / K30 POL Kraków Los Trepos

Zapłacone

124. Franus Sebastian - 10 / M30 POL Kraków Los Trepos

Zapłacone

125. Gaca-Zając Katarzyna - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

126. Gacek Grzegorz - 10 / M40 POL Jordanów Pszczółka Team

Zapłacone

127. Gagatek Marita - 10 / K15 POL Warszawa Najgorszy Sort Biegowy

Zapłacone

128. Galos Marcin - 10 / M30 POL Czernichów

Zapłacone

129. Galuba Martyna - BD / K8 POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Niezapłacone

130. Gałązka Mateusz - 10 / M30 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

131. Gańczorz Dorota - 10 / K15 POL Rybnik

Niezapłacone

132. Garbacz Damian - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

133. Garbacz Karolina - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

134. Garstka Mariusz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

135. Garzeł Grzegorz - 10 / M40 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

136. Gawlas Marta - 10 / K15 POL Nysa

Zapłacone

137. Gawlik Łukasz - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

138. Gdowska Barbara - 10 / K15 POL Kraków Mocarna Płetwa

Zapłacone

139. Gerula Agnieszka - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

140. Gil Marcin - 10 / M15 POL Cynków

Zapłacone

141. Gilewska Magdalena - 10 / K30 POL Tarnów

Niezapłacone

142. Girasek Peter - 10 / M15 SVK Veľký Šariš MARAS team

Zapłacone

143. Gitler Marzena - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

144. Glegoła Adrianna - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

145. Gleń Natalia - 10 / K15 POL Krzeszowice

Niezapłacone

146. Głąbińska Urszula - 3 / K POL Kraków ABB BS

Niezapłacone

147. Głąbińska Urszula - 3 / K POL Kraków ABB BS

Niezapłacone

148. Głowacki Mariusz - 10 / M30 POL Iłża

Zapłacone

149. Główka Michał - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

150. Golonka Igor - 10 / M15 POL Sosnowiec Niedzielny Biegacz

Zapłacone

151. Golonka Piotr - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

152. Goraj Tomasz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

153. Góral Pola - BD / K1 POL Kraków

Zapłacone

154. Górecki Patryk - 10 / M15 POL Jarosław PGFOTO

Zapłacone

155. Górka Jan-Witold - 10 / M50 POL Kraków

Zapłacone

156. Górna Anita - 10 / K30 POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

157. Górny Małgorzata - 10 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

158. Górski Krzysztof - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

159. Gotfryd Mariusz - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

160. Grębska-Bodzęta Agata - 10 / K50 POL Trzebinia

Zapłacone

161. Grochowina Grzegorz - 3 / M POL Kraków

Zapłacone

162. Grochowina Mikołaj - BD / M1 POL Kraków

Zapłacone

163. Grotowska Patrycja - 3 / K POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

164. Gruca Dariusz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

165. Gruszczyński Stanisław - 10 / M30 POL Gliwice ABB BS Running Team

Niezapłacone

166. Grzesiak Maciej - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

167. Guratowski Mateusz - 3 / M POL Kraków

Niezapłacone

168. Gurgul Mateusz - 10 / M30 POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

169. Gurgul Sebastian - 10 / M30 POL Kraków Aromat Nóg

Zapłacone

170. Uczestnik anonimowy - 10 / K15 POL Wolbrom Wolbrom TEAM

Niezapłacone

171. Gwiazda Tomasz - 10 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

172. Haczek Sabina - 3 / K POL Żywiec Wellnessowy Team Biegowy

Zapłacone

173. Haik Aneta - 10 / K15 POL Rędziny

Zapłacone

174. Hajdo Mariusz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

175. Halecka Frantisek - 10 / M50 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

176. Hamik Krystian - BD / M8 POL Chełm Śląski Hamster Team

Niezapłacone

177. Hamik Rafał - 10 / M30 POL Chełm Śląski Hamster Team

Zapłacone

178. Hanasiewicz Paweł - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

179. Hanusiak Leszek - 10 / M30 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

180. Haręża Agnieszka - 10 / K15 POL Bielsko-Biała Biegam Bo Lubię

Niezapłacone

181. Hawryszko Barbara - 10 / K40 POL Wieliczka

Zapłacone

182. Hofman Malgorzata - 10 / K40 POL Kraków ABB

Niezapłacone

183. Hofman Mateusz - 10 / M15 POL Warszawa Najgorszy Sort Biegowy

Zapłacone

184. Horodecki Łukasz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

185. Hricova Paula - 10 / K40 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

186. Hurlak Franciszek - BD / M8 POL Kraków

Zapłacone

187. Hus Klaudia - 3 / K POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

188. Ihnatová Monika - 10 / K50 SVK Košice MARAS team

Zapłacone

189. Isainowa-Klimasinska Leila - 10 / K30 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

190. Iwaniuk Sylwia - 10 / K15 POL Kraków -

Zapłacone

191. Jabłońska Karolina - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

192. Jabłońska Sylwia - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

193. Jacher Olgierd - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

194. Jachimczak Ryszard - 10 / M40 POL Szarów MKS Wyzwolenie

Zapłacone

195. Jagusztyn Daniel - 3 / M POL Kraków

Niezapłacone

196. Jagusztyn Jakub - BD / M8 POL Kraków

Niezapłacone

197. Jagusztyn Jan - BD / M1 POL Kraków

Niezapłacone

198. Jakubas Arkadiusz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

199. Jakubek Hanna - 10 / K50 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

200. Jakubowska-Dyrda Beata - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

201. Jamka Wiesław - 10 / M50 POL Skawina Skawina Biega

Niezapłacone

202. Jamrozik Adrian - 10 / M15 POL Krakow Husaria Race Team

Zapłacone

203. Jania Iwona - 10 / K15 POL Rzeszotary

Zapłacone

204. Janiak Mariusz - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

205. Janicka Barbara - 3 / K POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

206. Janiec Małgorzata - 10 / K30 POL Wieliczka #AdamCzerwinskiTeam

Zapłacone

207. Janik Bogdan - 10 / M50 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

208. Janik Joanna - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

209. Jarosz Michał - 10 / M15 POL Sosnowiec Niedzielny Biegacz

Zapłacone

210. Jary Kamil - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

211. Jary Łukasz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

212. Uczestnik anonimowy - BD / M8 POL Kraków

Niezapłacone

213. Uczestnik anonimowy - BD / K1 POL Kraków

Niezapłacone

214. Uczestnik anonimowy - BD / K1 POL Kraków

Niezapłacone

215. Jastrzębski Adam - 10 / M40 POL Pękowice

Zapłacone

216. Javaheri-Szpak Katarzyna - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

217. Jaworska Kinga - 10 / K30 POL Krakow

Niezapłacone

218. Jędrzejewski Włodek - 10 / M40 POL Kraków Cisco Krakow Running Team

Zapłacone

219. Job Cecylia - 10 / K40 POL Lusina

Zapłacone

220. Judasz Rafał - 10 / M30 POL Rudnik

Zapłacone

221. Jurczak Jakub - BD / M8 POL Kasina Wielka

Zapłacone

222. Kaczmarczyk Marta - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

223. Kafel Wojciech - BD / M6 POL Kraków

Zapłacone

224. Kalarus Rafał - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

225. Kalinowski Łukasz - 10 / M15 POL Olsztyn

Zapłacone

226. Kaliszka Marcin - 10 / M40 POL Zakrzowiec Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

227. Kalman Mateusz - 10 / M15 POL Kraków Daleko jeszcze?

Zapłacone

228. Kamińska Joanna - 10 / K60 POL Kraków Nicht Runners

Zapłacone

229. Kamiński Janusz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

230. Kania Tomasz - 3 / M POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

231. Kapecka Natalia - 10 / K15 POL Krakow

Zapłacone

232. Kaputa Piotr - 10 / M30 POL Kielce

Zapłacone

233. Karbowska Beata - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

234. Kąś Iwona - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

235. Kasperczyk Anna - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

236. Kęder Urszula - 10 / K50 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

237. Kęder Włodzimierz - 10 / M50 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

238. Kępisty Grzegorz - 10 / M15 POL Kraków RunTheGauntlet

Zapłacone

239. Kieres Krzysztof - 3 / M POL Kraków ABB BS Running Team

Niezapłacone

240. Kijko Marcin - 10 / M15 POL Kraków

Niezapłacone

241. Klasińska Paulina - 10 / K30 POL Pińczów 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW

Niezapłacone

242. Klemová Tinka - 10 / K40 SVK Košice Autoservis ERIKA

Zapłacone

243. Klimczak Paulina - 10 / K30 POL Wilczkowice

Zapłacone

244. Klimek Agnieszka - 10 / K30 POL Kobylany

Zapłacone

245. Klimek Dorota - 10 / K40 POL Nowy Sącz

Zapłacone

246. Klimek Piotr - 10 / M40 POL Nowy Sacz

Zapłacone

247. Uczestnik anonimowy - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

248. Klocek Marek - 10 / M50 POL Kraków

Zapłacone

249. Kłeczek Radosław - 10 / M30 POL Tomaszowice Trener Biegania www.radekkleczek.pl

Zapłacone

250. Kłyś Bozena - 3 / K POL Kraków Sportowy Reyman

Zapłacone

251. Kociołek Bartłomiej - 10 / M15 POL Kraków

Niezapłacone

252. Kofin Maciej - 10 / M40 POL Ochojno #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

253. Kokosiński Krzysztof - 3 / M POL Proszowice

Niezapłacone

254. Kolawa Michał - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

255. Kolec Milena - BD / K8 POL Kraków

Niezapłacone

256. Kołodyńska Agata - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

257. Kołodziejczyk Łukasz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

258. Kołton Przemysław - 10 / M30 POL Donosy

Niezapłacone

259. Komenza Marcin - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

260. Komkova Miriam - 10 / K40 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

261. Konieczna Magdalena - BD / K6 POL Dobczyce Przedszkole nr 1

Niezapłacone

262. Końska Stefania - 10 / K50 POL Kraków

Zapłacone

263. Konturek Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków Seshelle Running group

Zapłacone

264. Kopeć Marta - 10 / K15 POL Proszowice #siostryKsero

Zapłacone

265. Kornaś Krzysztof - 10 / M40 POL Nowy Sącz Emaus Nowy Sącz

Zapłacone

266. Korycińska Izabela - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

267. Korzhenskyi Mykola - 10 / M15 UKR Kyiv

Niezapłacone

268. Kosmal Andrzej - 10 / M40 POL Kraków SLIM TEAM

Zapłacone

269. Kostrzewa Gabriela - 10 / K15 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

270. Kostrzewa Paweł - 10 / M40 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

271. Kot Mariusz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

272. Kotliński Tadeusz - 10 / M40 POL Cianowice FAMILY RUNNERS TEAM

Zapłacone

273. Kotra Aneta - 10 / K15 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

274. Kovalskyi Oleksii - 10 / M15 POL Lwow UBS Kraków Running Team

Zapłacone

275. Kowalczyk Marek - 10 / M30 POL Tuchow UBS Kraków Running Team.

Zapłacone

276. Kowalczyk Natalia - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

277. Kowalczyk Piotr - 10 / M30 POL Kraków iSport

Zapłacone

278. Kowalik Anna - 10 / K40 POL Kasinka Mała

Zapłacone

279. Kowalik Małgorzata - 10 / K15 POL Kraków 42 do Szczęścia

Zapłacone

280. Kowalska Ewa - BD / K6 POL Libertów 2K

Zapłacone

281. Kowalska Magdalena - 10 / K15 POL Kraków Crossfood Lovers

Zapłacone

282. Kowalska Ola - BD / K1 POL Libertów 2K

Zapłacone

283. Kozień Ewa - 10 / K50 POL Masłomiąca Pysiek

Zapłacone

284. Kozikowski Jarosław - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

285. Kozioł Artur - 10 / M40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

286. Kozioł Ewa - 10 / K40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

287. Kozłowska Karina - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

288. Kożuch Marcin - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

289. Krajcer Jakub - 10 / M30 POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

290. Krajňák Ladislav - 10 / M50 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

291. Krajňáková Katarína - 10 / K50 SVK Prešov MARAS team

Zapłacone

292. Krawczyk Aleksandra - 10 / K15 POL Krynica-Zdrój

Zapłacone

293. Krawczyk Andrzej - BD / M1 POL Kraków

Niezapłacone

294. Uczestnik anonimowy - 10 / K15 POL Kraków

Niezapłacone

295. Krawczyk Patryk - BD / M6 POL Kraków

Niezapłacone

296. Krawiec Robert - 10 / M30 POL Kraków #crazyteam

Zapłacone

297. Krępa Agnieszka - 10 / K15 POL Kraków Wkurw_team

Niezapłacone

298. Krępa Marta - 10 / K30 POL Podłęże STG-NIEPOŁOMICE

Niezapłacone

299. Krępa Szczepan - 10 / M40 POL Padew Narodowa HERB OSTOJA

Zapłacone

300. Krerowicz Grzegorz - 10 / M40 POL Nowy Sacz biegam bo lubie

Zapłacone

301. Król Konrad - 10 / M15 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

302. Kruk Artur - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

303. Kruk Paulina - 10 / K15 POL Kraków Night Runners

Zapłacone

304. Krzak Wiktor - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

305. Krzak Zuzia - BD / K1 POL Kraków

Zapłacone

306. Krzyszewska Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

307. Krzyżyk Wojciech - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

308. Kubas Krystian - 10 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

309. Kubica Ula - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

310. Kuc Stanisław - 10 / M50 POL Szarów MKS Wyzwolenie

Zapłacone

311. Kucel Katarzyna - 10 / K30 POL Kraków #siostryKsero

Zapłacone

312. Kuklewicz Barbara - 10 / K30 POL Kraków WM Triself

Zapłacone

313. Kukuła Tomasz - 10 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

314. Kulawik Bartek - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

315. Kuraś Magdalena - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

316. Kuraś Tomasz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

317. Kurek Dominika - 10 / K15 POL Pawlikowice

Zapłacone

318. Kurek Monika - 3 / K POL Krakow

Zapłacone

319. Kurek Staszek - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

320. Kursa Agnieszka - 10 / K30 POL Kokotów #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

321. Kursa Łukasz - 10 / M30 POL Kokotów #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

322. Kuś Michał - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

323. Kusa Katarzyna - 10 / K15 POL Kraków LPP TEAM

Niezapłacone

324. Kutyła Adam - 10 / M40 POL Wadowice Ponar Wadowice

Zapłacone

325. Kutyła Justyna - 3 / K POL Wadowice

Zapłacone

326. Kutyła Kasia - BD / K6 POL Wadowice

Zapłacone

327. Kutyła Zosia - BD / K8 POL Wadowice

Zapłacone

328. Kuzańska Lena - BD / K8 POL Wieliczka

Zapłacone

329. Kuzański Jarosław - 10 / M40 POL Wieliczka Motorola Solutions Kraków

Zapłacone

330. Kuzański Patryk - BD / M6 POL Wieliczka

Zapłacone

331. Kwiatkowska Agnieszka - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

332. Kwiatkowski Jakub - 10 / M30 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

333. Kwiatkowski Krzysztof - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

334. Kwiecień Marcin - 10 / M30 POL Kraków Mam Na To Wybiegane

Zapłacone

335. Kyzioł Magdalena - 10 / M15 POL Chorzów

Niezapłacone

336. Uczestnik anonimowy - 10 / M30 POL Żywiec

Zapłacone

337. Laskowski Dariusz - 10 / M50 POL Mała Wieś Niepołomice Biegają

Zapłacone

338. Leboch Katarzyna - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

339. Lech Ewa - 10 / K15 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

340. Lena Magda - 10 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

341. Lepiarz Katarzyna - 3 / K POL Krakow

Zapłacone

342. Lipiec Wiktor - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

343. Lis Magdalena - 10 / K15 POL Kraków

Niezapłacone

344. Lisiewicz Natan - BD / M8 POL Skawina

Niezapłacone

345. Uczestnik anonimowy - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

346. Litewka-Kozak Dorota - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

347. Lörinc Jozef - 10 / M30 SVK Kosice o5 BK Furča - Košice

Niezapłacone

348. Łach Anna - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

349. Łata Ewelina - 10 / K30 POL Woźniki Endorfiny

Zapłacone

350. Łężniak Arkadiusz - 10 / M40 POL Kraków PKP S.A.

Niezapłacone

351. Łopatka Paweł - 10 / M50 POL Kraków

Zapłacone

352. Łucka Paulina - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

353. Łyczak Wojciech - 10 / M15 POL Bochnia

Zapłacone

354. Łypik Jakub - 10 / M15 POL Izdebnik

Zapłacone

355. Maciąga Katarzyna - 10 / K40 POL Chorzów

Zapłacone

356. Maciąga Maciej - 10 / M40 POL Chorzów

Zapłacone

357. Maciejas Daniel - 10 / M40 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

358. Maciejas Mateusz - BD / M6 POL Kraków

Zapłacone

359. Macina Dariusz - 10 / M40 POL Podłęże

Niezapłacone

360. Mączka Małgorzata - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

361. Madejewska Ewa - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

362. Uczestnik anonimowy - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

363. Mądrzyk Marta - 10 / K40 POL Kraków UKS SZKOŁA RAJSKA

Zapłacone

364. Mądrzyk Wiktor - 10 / M15 POL Kraków UKS SZKOŁA RAJSKA

Zapłacone

365. Maher Bernadette - 10 / K30 GBR London Wimbledon Windmilers

Zapłacone

366. Maj Kinga - 10 / K30 POL Wieliczka Km

Zapłacone

367. Majchrzyk-Zachara Ewa - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

368. Majernik Milan - 10 / M40 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

369. Majewski Karol - 10 / M30 POL Skarżysko-Kamienna 3:33 TEAM

Zapłacone

370. Majgier Jagoda - BD / K6 POL Kraków

Niezapłacone

371. Majgier Marcin - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

372. Majka Tomasz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

373. Majkrzak Mariusz - 10 / M40 POL Sucha Beskidzka Mocni Pomocni

Niezapłacone

374. Uczestnik anonimowy - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

375. Malarczyk Jerzy - 10 / M40 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

376. Malarczyk Marta - 10 / K15 POL Skawica

Zapłacone

377. Maleta Marcin - 10 / M30 POL Miechów LPP TEAM

Zapłacone

378. Malota Paweł - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

379. Małachowska Edyta - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

380. Małachowska Laura - BD / K1 POL Kraków

Zapłacone

381. Małek Urszula - 10 / K15 POL Kraków Prisjakt

Zapłacone

382. Maras Ladislav - 10 / M50 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

383. Marasek Jan - BD / M1 POL Zakopane

Zapłacone

384. Marasek Katarzyna - 10 / K30 POL Zakopane

Zapłacone

385. Marecka Zofia - 10 / K30 POL Kraków Gang M

Zapłacone

386. Uczestnik anonimowy - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

387. Maryon Michał - 10 / M15 POL Bosutów

Zapłacone

388. Matulla Sebastian - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

389. Matysik Marta - 10 / K40 POL Nawojowa Góra Krzeszowice Krakowska Grupa Biegacza

Zapłacone

390. Matyszczak-Jagusztyn Ewelina - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

391. Maziarka Krzysztof - 10 / M30 POL Wołowice

Niezapłacone

392. Maziarz Leszek - 10 / M40 POL Kraków GoAptiv!

Zapłacone

393. Mazur-Otrębska Anna - 10 / K40 POL Kraków MIGA PIGA ŚMIGA

Niezapłacone

394. Mazurek Adam - 10 / M30 POL Kraków No Trudno

Zapłacone

395. Medvecko Stefan - 10 / M50 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

396. Medveckova Terezia - 10 / K50 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

397. Michalik Zygmunt - 10 / M50 POL Podłęże

Zapłacone

398. Michałek Łukasz - 10 / M30 POL Kraków #crazyteam

Zapłacone

399. Michałowski Robert - 10 / M40 POL Tarnów

Zapłacone

400. Michno Daniel - 10 / M15 POL Kraków

Niezapłacone

401. Mielniczek Grzegorz - 10 / M40 POL Kraków B.RUNNER

Zapłacone

402. Uczestnik anonimowy - 10 / M40 POL Mogilany

Zapłacone

403. Miętka Krzysztof - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

404. Mihok Imrich - 10 / M60 SVK Bidovce o5 BK Furča - Košice

Zapłacone

405. Mika Grzegorz - 10 / M40 POL Kraków PKO Bank Polski

Zapłacone

406. Miś Piotr - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

407. Misiaszek Aga - 10 / K30 POL Nowy Sącz

Zapłacone

408. Misiniec Bogdan - 3 / M POL Zubrzyca Górna Pszczółka Team

Zapłacone

409. Miśta Włodzimierz - 10 / M40 POL Modlniczka

Zapłacone

410. Mleko Michal - 10 / M30 POL Krakow

Zapłacone

411. Mleko Roman - 10 / M50 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

412. Molter Ewa - 3 / K POL Niepołomice FitLarwy

Zapłacone

413. Morawska Aleksandra - 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

414. Mordawski Łukasz - 10 / M30 POL Zabierzów

Zapłacone

415. Mróz Mateusz - 10 / M30 POL Kraków TEAM CSK EduKam

Niezapłacone

416. Mróz Mateusz - 10 / M30 POL Kraków CSKEduKAM

Niezapłacone

417. Mrożek Zbigniew - 10 / M50 POL Dąbrowa Górnicza Brak

Zapłacone

418. Mucha Aleksandra - 10 / K40 POL Kraków #crazyteam

Zapłacone

419. Mucha Paulina - 10 / K15 POL Brzegi AO Hektor

Zapłacone

420. Muniak Aldona - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

421. Musial Piotr - 10 / M30 POL Mlodziejowice

Niezapłacone

422. Muzyk Łukasz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

423. Nabielec Magdalena - 3 / K POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

424. Nalepa Justyna - 10 / K15 POL Tarnów

Zapłacone

425. Nawrocki Marcin - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

426. Nawrot Dawid - 10 / M30 POL Niepołomice SRTG NIEPOLOMICE

Zapłacone

427. Nawrot Katarzyna - 10 / K30 POL Niepołomice SRTG NIEPOŁOMICE

Zapłacone

428. Nazimek Natalia - 3 / K POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

429. Nęcka Piotr - 10 / M15 POL Kraków Prisjakt

Zapłacone

430. Neporozhnii Dmytro - 10 / M30 POL Krakow

Zapłacone

431. Nieciąg Sabina - 10 / K30 POL Śleszowice

Zapłacone

432. Niedbach Marek - 10 / M30 POL Nowe Rybie

Zapłacone

433. Niemiec Agata - 10 / K50 POL Kraków Porozmawiajmy o zdrowiu

Niezapłacone

434. Niewiadomski Krzysztof - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

435. Njako Larry - BD / M8 POL Kraków KS Kabel

Zapłacone

436. Noga Kuba - 10 / M15 POL Kraków ANT

Zapłacone

437. Nowak Izabela - 10 / K30 POL Krakow

Zapłacone

438. Nowak Lilianna - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

439. Obral Martyna - BD / K1 POL Kraków

Niezapłacone

440. Olczak Janusz - 10 / M50 POL Warszawa

Zapłacone

441. Olejnik Maciej - 10 / M40 POL Wegrzce wkurw_team

Zapłacone

442. Olszewska Izabela - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

443. Olszewski Grzegorz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

444. Opaluch Rafał - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

445. Opryszek Bogusław - 10 / M50 POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

446. Orlińska Joanna - 10 / K40 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

447. Oskwarek Michał - 10 / M15 POL Kraków LGBS Running Team

Zapłacone

448. Ossowska Gabriela - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

449. Ostachowska-Małucha Beata - 10 / K40 POL Kraków

Niezapłacone

450. Ostapczuk Weronika - 10 / K15 POL Sulechów

Zapłacone

451. Pączek Weronika - 3 / K POL Sułkowice Łęg Andrychów Running

Niezapłacone

452. Uczestnik anonimowy - 10 / M15 POL Bochnia

Zapłacone

453. Pajor-Leszczyńska Ola - 10 / K30 POL Krakow

Niezapłacone

454. Paleczny Kuba - 10 / M30 POL Kraków Ragnarok

Zapłacone

455. Paliś Przemysław - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

456. Pamuła Martyna - BD / K6 POL Kraków SRTG Niepołomice

Zapłacone

457. Pamuła Wojciech - 10 / M40 POL Kraków Woodward Runners

Zapłacone

458. Parejko Magdalena - 10 / K30 POL Krakow

Zapłacone

459. Pastuła Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

460. Paulik Peter - 10 / M30 SVK Presov MARAS team

Zapłacone

461. Pęcak Marcin - 10 / M30 POL Podłęże

Niezapłacone

462. Pelc Krzysztof - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

463. Petrová Jana - 10 / K40 SVK Košice Autoservis ERIKA

Zapłacone

464. Piątek Elżbieta - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

465. Piątek Stanisław - 10 / M60 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

466. Piecha Aneta - 10 / K15 POL Koszarawa ATENA

Zapłacone

467. Piekara Agata - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

468. Pieróg Karolina - 10 / K15 POL Kraków

Niezapłacone

469. Pieróg Laura - BD / K1 POL Kraków

Niezapłacone

470. Pietukhova Ielyzaveta - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

471. Pilarski Bogumił - 3 / M POL Kraków

Niezapłacone

472. Piorunek Ewa - 10 / K15 POL Kraków

Niezapłacone

473. Płaza Aleksander - 10 / M15 POL Katowice

Zapłacone

474. Płaziak-Kowalska Magdalena - 10 / K30 POL Libertów 2K

Zapłacone

475. Pociask Grzegorz - 10 / M30 POL Dębica Real Pharm Team

Zapłacone

476. Pocięgiel Grzegorz - 10 / M30 POL Kraków AH Hektor

Zapłacone

477. Podolecka-Serwin Agnieszka - 10 / K40 POL Staniątki

Zapłacone

478. Pokzrywa Rafal - 10 / M30 POL Krakow

Zapłacone

479. Polit Antoni - BD / M1 POL Kraków

Zapłacone

480. Polit Bernadeta - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

481. Polit Helena - BD / K1 POL Kraków

Zapłacone

482. Popek Barbara - 10 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój sobieski6

Zapłacone

483. Popek Dominika - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

484. Popek Iwona - 10 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

485. Popiołek Krzysztof - 10 / M30 POL Kraków Klub Królika Krakersa

Zapłacone

486. Prawda Aleksandra - 3 / K POL Krakow

Zapłacone

487. Prawda Michał - 3 / M POL Kraków

Zapłacone

488. Proficz Olga - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

489. Prokocki Janusz - 10 / M40 POL Głogoczów

Zapłacone

490. Prymula Stanisław - 10 / M40 POL Krościenko Nd

Zapłacone

491. Prystacki Jan - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

492. Przeniosło Łukasz - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

493. Przespolewska Klaudia - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

494. Przetacznik Ilona - 10 / K50 POL Wrząsowice

Zapłacone

495. Przewoźnik Piotr - 10 / M15 POL Kraków ŚLĘZAK TEAM

Zapłacone

496. Przybylska Beata - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

497. Przybylski Paweł - 3 / M POL Kraków

Zapłacone

498. Przybyło Mieczysław - 10 / M60 POL Żory

Zapłacone

499. Ptak Krzysztof - 10 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

500. Ptak Michał - 10 / M30 POL Rząska

Zapłacone

501. Ptak Szymon - BD / M8 POL Rząska

Zapłacone

502. Ptaszek Ewa - 10 / K50 POL Boguchwala

Zapłacone

503. Ptaszyńska Milena - 10 / K15 POL Kosmolów Kosmolów Team

Zapłacone

504. Puchala Łukasz - 10 / M30 POL Kraków JSSŻ Kraków

Zapłacone

505. Purc Sylwia - 3 / K POL Sławków

Zapłacone

506. Pustelnik Konrad - 10 / M15 POL Kraków Nokia

Zapłacone

507. Putaj Rafał - 10 / M30 POL Kraków PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

508. Pypeć Bartosz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

509. Rabiasz Jacek - 10 / M30 POL Krakow

Zapłacone

510. Radkevich Uladzislau - 10 / M15 BLR Maladzieczna

Zapłacone

511. Rado Katarzyna - 10 / K30 POL Krakow

Niezapłacone

512. Radwanek Rafał - 10 / M30 POL Brzezie Husaria Race Team

Zapłacone

513. Raś Agnieszka - 10 / K40 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

514. Rauer Maciej - 10 / M30 POL Kraków REAL PASSION KRAKÓW

Zapłacone

515. Rogalewski Łukasz - 10 / M15 POL Wadowice

Zapłacone

516. Rogowska Daria - 10 / K30 POL Mielec Vege Runners

Zapłacone

517. Rogóż Monika - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

518. Rogóż Stanisław - 10 / M50 POL Wola Kalinowska

Zapłacone

519. Rojek Maciej - 10 / M30 POL Kraków AT

Niezapłacone

520. Romanowski Łukasz - 10 / M30 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

521. Romańska Monika - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

522. Rośkowicz Dawid - 10 / M30 POL Kraków State Street

Niezapłacone

523. Rośkowicz Paulina - 10 / K15 POL Kraków State Street

Zapłacone

524. Rożdżyńska Maja - 10 / K15 POL Niegowoniczki Niedzielny Biegacz

Zapłacone

525. Rubin Natalia - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

526. Uczestnik anonimowy - 10 / K15 POL Kraków

Niezapłacone

527. Ryłko Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

528. Rymut Gabriela - 10 / K15 POL Dębica

Zapłacone

529. Ryś Marzena - 10 / K15 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

530. Ryznar Ela - 10 / K30 POL Wieliczka

Niezapłacone

531. Sabik Antek - 10 / M15 POL Rzeplin

Zapłacone

532. Sadkowski Wojciech - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

533. Sailaubayeva Alfiya - 10 / K15 KAZ Almaty

Niezapłacone

534. Sala Andrzej - 10 / M15 POL Zembrzyce Tyler Durden Team

Zapłacone

535. Samek Piotr - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

536. Samitowska Paulina - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

537. Samolej Grzegorz - 10 / M15 POL Bochnia

Zapłacone

538. Sankowski Szymon - 10 / M40 POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

539. Sapalska-Pietrzyk Kasia - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

540. Sas Dominik - 10 / M30 POL Krakow

Zapłacone

541. Schacherer Anthony - 10 / M30 FRA Kraków PSG

Niezapłacone

542. Sęk Monika - 10 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

543. Senderski Przemysław - 10 / M15 POL Przytkowice

Zapłacone

544. Šepeľáková Lucia - 10 / K30 SVK Prešov MARAS team

Zapłacone

545. Serwin Marian - 10 / M40 POL Staniątki

Zapłacone

546. Sieprawski Michal - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

547. Sierant Michał - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

548. Šimko Radoslav - 10 / M30 SVK Prešov MARAS team

Zapłacone

549. Skalska Ela - 10 / K40 POL Mokrzyska BUDMAX

Zapłacone

550. Skalski Paweł - 10 / M40 POL Mokrzyska BUDMAX

Zapłacone

551. Skałka Adam - 10 / M40 POL Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa

Zapłacone

552. Skiba Klaudia - 3 / K POL Radomyśl Wielki

Zapłacone

553. Śladowski Daniel - 10 / M30 POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Zapłacone

554. Sliwa Agnieszka - 10 / K30 POL Libertów

Zapłacone

555. Słoboda Maksymilian - BD / M6 POL Kraków

Niezapłacone

556. Słowikowski Paweł - 10 / M40 POL Kraków KOSOVO

Zapłacone

557. Smereka Krzysztof - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

558. Smereka Magdalena - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

559. Śmiech Bartosz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

560. Śmiech Mariusz - 10 / M40 POL Kraków SHAMROCK BEAVERS ZIELONKI POLAND

Zapłacone

561. Śmistek Krzysztof - 10 / M50 POL Krakow CDPE

Zapłacone

562. Smolski Marcin - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

563. Sobczak-Kupiec Agnieszka - 10 / K30 POL Myślenice

Zapłacone

564. Sokołowski Patryk - BD / M10 POL Kraków

Zapłacone

565. Sowa Damian - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

566. Spiszak Marcela - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

567. Srebrzyńska Katarzyna - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

568. Sroka Piotr - 10 / M30 POL Krakow ABB

Niezapłacone

569. Stanek Wojciech - 10 / M30 POL Bolesław

Zapłacone

570. Staniszewski Artur - 10 / M40 POL Kraków Kraków Airport Running Team

Zapłacone

571. Steblecki Filip - BD / M8 POL Słomniki

Zapłacone

572. Stępniewska-Włoch Sandra - 10 / K30 POL Wieliczka

Zapłacone

573. Stępnikowski Mateusz - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

574. Stężowski Dariusz - 10 / M40 POL Kraków Krówka Team

Zapłacone

575. Suchowiejko Marek - 10 / M15 POL Kraków WEBCON RUNNERS

Zapłacone

576. Sułkowski Dominik - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

577. Supranowicz Ilona - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

578. Swakoń Dominika - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

579. Swakoń Rafał - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

580. Świerczek Dawid - 3 / M POL Jadowniki

Niezapłacone

581. Świętek Andrzej - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

582. Świętek Dominika - 10 / K15 POL Kraków AZS UJ

Zapłacone

583. Uczestnik anonimowy - 10 / M15 POL Sucha Beskidzka

Zapłacone

584. Synowiec Katarzyna - 3 / K POL Świątniki Górne

Zapłacone

585. Szafrański Tomasz - 10 / M15 POL Florynka Nokia

Zapłacone

586. Szajewski Arkadiusz - 10 / M40 POL Kraków O tak ło

Zapłacone

587. Szarszoń Elwira - 10 / K30 POL Krakow ITMBW Kraków

Niezapłacone

588. Szawul Agata - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

589. Szawul Piotr - 3 / M POL Kraków ITMBW Kraków

Niezapłacone

590. Szczecki Krzysztof - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

591. Szczepańska Emilia - 10 / K15 POL Skarżysko Akademia Holistyczna

Zapłacone

592. Szczepański Łukasz - 10 / M30 POL Skarżysko-Kamienna ANT

Zapłacone

593. Szczepański Marcin - 10 / M40 POL Rybna Zasada

Zapłacone

594. Szczepański Patryk - BD / M6 POL Kraków

Zapłacone

595. Szczurek Andrzej - 3 / M POL Kraków

Niezapłacone

596. Szczygieł Dawid - BD / M8 POL Dobczyce

Zapłacone

597. Szczygieł Julia - BD / K6 POL Dobczyce

Zapłacone

598. Szczypka Agnieszka - 3 / K POL Kraków Porozmawiajmy o Zdrowiu

Niezapłacone

599. Szlachetka-Prokocka Monika - 10 / K40 POL Głogoczów

Zapłacone

600. Uczestnik anonimowy - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

601. Szostak Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

602. Szostak Jolanta - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

603. Szpura Kamila - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

604. Sztandur Mateusz - 3 / M POL Rzeszów ITMBW Kraków

Niezapłacone

605. Szukała Adam - 10 / M15 POL Śrem

Zapłacone

606. Szwaja Iwona - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

607. Szymanek Marcin - 10 / M15 POL Kraków

Niezapłacone

608. Tabaszewski Piotr - 3 / M POL Kraków

Zapłacone

609. Talaga Justyna - 10 / K30 POL Skawina

Niezapłacone

610. Targosz Michał - 10 / M30 POL Kraków / Roma ITMBW Kraków

Zapłacone

611. Tomalik Anna - 3 / K POL Oświęcim #BBKTS

Zapłacone

612. Tomaszewska Natalia - 10 / K15 POL Tymbark

Zapłacone

613. Tomczak Renata - 10 / K50 POL Kielce

Zapłacone

614. Torunska Agnieszka - 10 / K30 POL Krakow

Zapłacone

615. Tosta Ania - 10 / K30 POL Krakow

Niezapłacone

616. Tothova Evka - 10 / K30 SVK Roznava MARAS team

Zapłacone

617. Trela Dorota - 10 / K15 POL Mielec

Zapłacone

618. Trela Witold - 10 / M15 POL Mielec

Zapłacone

619. Trzyna Klaudyna - 10 / K15 POL Kraków REAL PASSION KRAKÓW

Zapłacone

620. Turczyńska Sara - 3 / K POL Kraków hot-mama

Niezapłacone

621. Tursunkulova Kamila - 10 / K30 KAZ Krakow

Zapłacone

622. Tursunkulova Madina - 10 / K30 POL Krakow

Zapłacone

623. Tyczyńska Małgorzata - 10 / K50 POL Pogwizdów SZYBKIE ŻÓŁWIE

Zapłacone

624. Tyliszczak Bożena - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

625. Tyrała Dorota - 10 / K15 POL Kraków

Niezapłacone

626. Udała Maja - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

627. Uznanski Mikolaj - 10 / M30 POL Krakow Lufthansa Global Business Services Running Team

Zapłacone

628. Walaszek Patrycja - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

629. Uczestnik anonimowy - 3 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Niezapłacone

630. Walczak Klaudia - 10 / K15 POL Zawiercie

Niezapłacone

631. Walocha Marcin - 10 / M40 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

632. Wantulok Jakub - BD / M1 POL Cieszyn

Niezapłacone

633. Wantulok Paweł - 10 / M15 POL Cieszyn

Zapłacone

634. Warszawska Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków Krówka Team

Zapłacone

635. Wasieczko Krzysztof - 10 / M15 POL Miechów

Niezapłacone

636. Wąsik Michał - 10 / M30 POL Czernichów

Zapłacone

637. Wawrzeńczyk Ilona - 10 / K30 POL Brzeziny

Zapłacone

638. Wcisło Michał - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

639. Węgrzyn Tomasz - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

640. Węgrzyński Paweł - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

641. Wicherek Maciej - 10 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

642. Wiecha Marcin - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

643. Wiecha Paulina - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

644. Wieczorek Magdalena - 10 / K40 POL Kraków

Niezapłacone

645. Williams Alicja - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

646. Williams Klara - BD / K1 POL Kraków

Zapłacone

647. Williams Miranda - BD / K1 POL Kraków

Zapłacone

648. Williams Thomas - 10 / M30 USA Kraków

Zapłacone

649. Winiarska Magdalena - 3 / K POL Kraków

Zapłacone

650. Winiarski Adam - BD / M8 POL Krakow

Zapłacone

651. Winiarski Antoni - BD / M6 POL Krakow

Zapłacone

652. Winiarski Bartosz - 3 / M POL Krakow

Zapłacone

653. Wiśniowska Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

654. Wiśniowska Sabina - 10 / K15 POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

655. Witczak Tomasz - 10 / M30 POL Radom

Zapłacone

656. Witek Grzegorz - 10 / M30 POL Krakow Avanade Running Team

Zapłacone

657. Włodarczyk Michał - 3 / M POL Piekoszów

Zapłacone

658. Wojas Alicja - BD / K8 POL Kraków SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

659. Wojas Marcin - 10 / M40 POL Kraków SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

660. Wojnarowicz Iza - 10 / K15 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

661. Wojton Malgorzata - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

662. Wójtowicz Laura - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

663. Wójtowicz Patryk - BD / M6 POL Rzeszów

Zapłacone

664. Wójtowicz Piotr - 10 / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

665. Wosztyl Marcin - 10 / M15 POL Kraków WKURW_TEAM

Zapłacone

666. Woźniak Joanna - 10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

667. Woźniak Szymon - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

668. Woźniczka Radosław - 3 / M POL Kraków JÓZEFIŃSKA TEAM

Zapłacone

669. Woźny Paweł - 10 / M40 POL Niepołomice LPP TEAM

Zapłacone

670. Wrona Joanna - 10 / K15 POL Kraków TYTLYX

Zapłacone

671. Wroński-Tusik Mateusz - 10 / M40 POL Limanowa MKS Limanovia / KS Limanowa Forrest / MaratonyPolskie.PL Team

Zapłacone

672. Wszelaki Dominik - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

673. Wykurz Alicja - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

674. Wypych Paweł - 10 / M40 POL Jerzmanowice

Zapłacone

675. Zabój Mateusz - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

676. Żabówka Damian - 3 / M POL Psary

Zapłacone

677. Zachara Alicja - 3 / K POL Kraków

Niezapłacone

678. Zachara Marek - 3 / M POL Kraków

Niezapłacone

679. Zachara Natalia - BD / K8 POL Kraków

Zapłacone

680. Zadarnowski Darek - 10 / M50 POL Kraków

Zapłacone

681. Zajkowski Piotr - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

682. Zawadzki Bartosz - BD / M6 POL Kraków

Niezapłacone

683. Zawadzki Mariusz - 10 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

684. Zawadzki Wojciech - BD / M6 POL Kraków

Niezapłacone

685. Zborowski Radek - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

686. Zdechlikiewicz Piotr - 10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

687. Zegarmistrz Dawid - 3 / M POL Żary

Zapłacone

688. Zegarmistrz Jakub - 3 / M POL Żary

Zapłacone

689. Zegarmistrz Zuza - BD / K1 POL Żary

Zapłacone

690. Zelenák Kamil - 10 / M30 SVK Košice Autoservis ERIKA

Zapłacone

691. Zembaczyńska Katarzyna - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

692. Ziara Michał - 10 / M15 POL Jasło

Zapłacone

693. Zięba Wojciech - 10 / M15 POL Kraków

Zapłacone

694. Zieliński Marcin - 10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

695. Ziółek Karolina - 10 / K15 POL Sandomierz

Zapłacone

696. Żmija Jola - 10 / K40 POL Zembrzyce Mocni Pomocni

Zapłacone

697. Zmuda Adam - 10 / M50 POL Skawina

Zapłacone

698. Żmuda Ewelina - 10 / K15 POL Skawina

Zapłacone

699. Żmuda Wiktor - BD / M8 POL Skawina

Niezapłacone

700. Uczestnik anonimowy - 10 / M40 POL Krakow Go Aptiv!

Niezapłacone

701. Żołnierek Renata - 10 / K30 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

702. Żołnierek Robert - 10 / M30 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

703. Zwaka Tatiana - 10 / K15 POL Kraków

Zapłacone

704. Żygadło Agnieszka - 10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU